IMMORTAL Haarpomade CHAOS SEA SALT POMADE Mess Up - 100ml

€ 30,07

€ 300,70 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Haargels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
€ 550,80/1kg
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
€ 189,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
€ 481,00/1l
€ 24,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
€ 122,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Schwarzkopf Osis+ Mess Up, 100 ml
Schwarzkopf Osis+ Mess Up, 100 ml
€ 111,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,21
-39%
€ 11,10
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van IMMORTAL Haarpomade - Voor een extreem droog effect - 150ml
IMMORTAL Haarpomade - Voor een extreem droog effect - 150ml
€ 184,73/1l
€ 27,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Keune 1922 Matte Measure: Modellage왁스, medium hold, 75 ml
Keune 1922 Matte Measure: Modellage왁스, medium hold, 75 ml
€ 332,67/1l
€ 24,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Arganolie
NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Arganolie
€ 19,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,59
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
€ 169,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Schwarzkopf Osis+ G.Force, 150 ml
Schwarzkopf Osis+ G.Force, 150 ml
€ 69,67/1l
€ 10,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Londa MEN Shift IT 75ml - Matterende pasta
Londa MEN Shift IT 75ml - Matterende pasta
€ 190,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van American Crew Stylingpasta, 85g
American Crew Stylingpasta, 85g
€ 139,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,15
-16%
€ 11,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Haargum, wax, haarstylingproducten, pomades, mat
Haargum, wax, haarstylingproducten, pomades, mat
€ 208,10/1kg
€ 20,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bumble And Bumble Sumotech, 50 ml
Bumble And Bumble Sumotech, 50 ml
€ 619,00/1l
€ 30,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Haargum, wax, haarstylingproducten, sterke pomades
Haargum, wax, haarstylingproducten, sterke pomades
€ 184,10/1kg
€ 20,41
-9%
€ 18,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van American Crew Styling Pomade, 85g
American Crew Styling Pomade, 85g
€ 0,20/1l
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aveda Men Pure-Formance Volumegevende Pasta, 75 ml
Aveda Men Pure-Formance Volumegevende Pasta, 75 ml
€ 526,53/1l
€ 39,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ghd Volume Forever Volumegevende Stylingcrème, 100 ml
ghd Volume Forever Volumegevende Stylingcrème, 100 ml
€ 289,50/1l
€ 28,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van RED ONE Bubblegum Haargel, 450 ml
RED ONE Bubblegum Haargel, 450 ml
€ 17,67/1l
€ 7,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Professionele haargel voor verschillende haartypes - 100 ml
Professionele haargel voor verschillende haartypes - 100 ml
€ 140,10/1l
€ 14,01
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

IMMORTAL CHAOS Zoutwater Pomade "Mess Up" - 100 ml

NYC CHAOS-pomade met een originele formule. Zorgt voor een matte finish en een sterke hold.

Dankzij de sterke hold is deze pomade ideaal voor originele kapsels. Dankzij de matte finish en de toevoeging van natuurlijk zeewier is deze bijzonder geschikt voor "Mess Up"-kapsels.

Geeft een verzorgd, gezond en geurig haar. Matte finish.

Ideaal voor "Mess Up"-kapsels. Geeft textuur en volume.

Gemakkelijk aan te brengen en uit te wassen. Fascinerende, aangename geur.

Hold:

6/9

Glans

: 2/9

Gebruik

: Wrijf de pomade in uw handen, breng het aan op nat of droog haar en style uw kapsel.

Inhoud:

100 ml

Model
CHAOS SEA SALT POMADE Mess Up
Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Natuurlijk zeezout
Fabrikant
Immortal
EAN
8682225553886

Model
CHAOS SEA SALT POMADE Mess Up
Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Natuurlijk zeezout
Fabrikant
Immortal
EAN
8682225553886
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Textuurvormende Crème, 75 ml
Goldwell - Stylesign Textuurvormende Crème, 75 ml
€ 157,73/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,97
-8%
€ 11,83
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Layrite Cement Clay: Klei voor styling met sterke fixatie, 120 gram
Layrite Cement Clay: Klei voor styling met sterke fixatie, 120 gram
€ 149,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,30
-72%
€ 17,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Brylcreem Classic Pot (250 ml)
Brylcreem Classic Pot (250 ml)
€ 20,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,02
-13%
€ 5,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
€ 233,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Studio Line – Haargel Radical Fiber Gel, 150 ml
L'Oréal Studio Line – Haargel Radical Fiber Gel, 150 ml
€ 83,80/1l
€ 4,46
-6%
€ 4,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
€ 115,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Depot No. 304 Hold Strong Gel: Haargel voor sterke fixatie en een glanzende, natte uitstraling. 200 ml
Depot No. 304 Hold Strong Gel: Haargel voor sterke fixatie en een glanzende, natte uitstraling. 200 ml
€ 64,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
-43%
€ 12,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Mega Hold (500 ml)
Hegron Styling Gel Mega Hold (500 ml)
€ 2,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,46
-2%
€ 1,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dusy Style Pearl Shaper XXL, 150 ml
Dusy Style Pearl Shaper XXL, 150 ml
€ 76,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SCHWARZKOPF OSIS+ Fiber Haarband THRILL - 100ml - Nieuw
SCHWARZKOPF OSIS+ Fiber Haarband THRILL - 100ml - Nieuw
€ 159,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
€ 42,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,66
-83%
€ 6,36
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Artègo Touch Be Matt: Mat vaseline voor het haar, voor een mat effect, 100 ml
Artègo Touch Be Matt: Mat vaseline voor het haar, voor een mat effect, 100 ml
€ 89,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,76
-24%
€ 8,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BRISK Frisiercrème, standtube, 100 ml
BRISK Frisiercrème, standtube, 100 ml
€ 31,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Me, stylinggel met shape-geheugen, uniseks, 150 ml, 1 stuk
Wella EIMI Shape Me, stylinggel met shape-geheugen, uniseks, 150 ml, 1 stuk
€ 33,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Syoss Styling Mat Crème, 100 ml
Syoss Styling Mat Crème, 100 ml
€ 49,20/1l
€ 5,06
-2%
€ 4,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van REUZEL Pink Extreme Hold Matte Pomade. Gemakkelijk uit te wassen. Geschikt voor alle kapsels. 113
REUZEL Pink Extreme Hold Matte Pomade. Gemakkelijk uit te wassen. Geschikt voor alle kapsels. 113
€ 110,80/1kg
€ 12,52
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Aveda 18084053843, Haarcrème, voor dames, 200 ml, voor krullend haar, voor het definiëren van krullen, geschikt voor alle haarkleuren
Aveda 18084053843, Haarcrème, voor dames, 200 ml, voor krullend haar, voor het definiëren van krullen, geschikt voor alle haarkleuren
€ 134,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,82
-35%
€ 26,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van trea Urea Vloeigel 100 ml
trea Urea Vloeigel 100 ml
€ 99,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van American Crew 4-in-1 Sterke Fixatie Verzorgingsset voor mannen
American Crew 4-in-1 Sterke Fixatie Verzorgingsset voor mannen
€ 26,46/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Wet Look (500 ml)
Hegron Styling Gel Wet Look (500 ml)
€ 2,80/1l
€ 1,44
-2%
€ 1,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Matte haarpommade
Matte haarpommade
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Matrix A Curl Can Dream, Lichte gel om golven en krullen te accentueren, 250 ml
Matrix A Curl Can Dream, Lichte gel om golven en krullen te accentueren, 250 ml
€ 107,72/1l
€ 26,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna Guma voor Creatieve Haarstyling, 100ml - Bruin
Joanna Guma voor Creatieve Haarstyling, 100ml - Bruin
€ 91,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SCHWARZKOPF OSIS+ Curl JAM Defining Gel – 300 ml
SCHWARZKOPF OSIS+ Curl JAM Defining Gel – 300 ml
€ 50,23/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Farmavita Curl Cream Amplifier: Crème voor krullen en golven, 150 ml
Farmavita Curl Cream Amplifier: Crème voor krullen en golven, 150 ml
€ 102,80/1kg
€ 20,56
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Stylinggel voor het haar met extra sterke fixatie, 100 ml
Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Stylinggel voor het haar met extra sterke fixatie, 100 ml
€ 124,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van D: STRUCT Crèmewas
D: STRUCT Crèmewas
€ 91,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,68
-9%
€ 16,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
€ 169,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Effect van een natuurlijke krul
NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Effect van een natuurlijke krul
€ 19,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,59
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van 6x Taft Gel Tube 150ml Super Glue Hold 14
6x Taft Gel Tube 150ml Super Glue Hold 14
€ 213,20/1l
€ 16,43
-35%
€ 10,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 361,01/1l
Productafbeelding van (Styling: Grondverf voor langdurige glans en bescherming) 175 ml
(Styling: Grondverf voor langdurige glans en bescherming) 175 ml
€ 45,90
-6%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 233,14/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van KERASILK 4021609851813, Haarcrème, voor dames, 50 ml, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, voor alle haarkleuren
KERASILK 4021609851813, Haarcrème, voor dames, 50 ml, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, voor alle haarkleuren
€ 29,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 584,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,80/1l
Productafbeelding van KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1kg
Productafbeelding van I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 189,43/1l
Productafbeelding van Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1l
Productafbeelding van Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,90/1l
Productafbeelding van KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
€ 24,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 481,00/1l
Productafbeelding van Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,40/1l
Productafbeelding van Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1kg
Productafbeelding van American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,40/1l