Decora 0173813: Ronde polystyreenbodems, geschikt voor oefeningen en voor het maken van projecten

€ 21,90

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober
Onze bestedeals
Taartversieringen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PartyDeco KPT10-019M, Taart, Goud, Volwassenen, Unisex, Bruiloft, 1 stuk
PartyDeco KPT10-019M, Taart, Goud, Volwassenen, Unisex, Bruiloft, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,65
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Decora 0931350 Taartbord, wit, diameter 25 cm, hoogte 1,2 cm
Decora 0931350 Taartbord, wit, diameter 25 cm, hoogte 1,2 cm
€ 37,95
-14%
€ 32,26
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Siliconenmal voor boomstamstructuur, geschikt voor fondanttaarten en desserts, hittebestendig
Siliconenmal voor boomstamstructuur, geschikt voor fondanttaarten en desserts, hittebestendig
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Professionele spuitmond voor het decoreren van taarten, 9 mm
Professionele spuitmond voor het decoreren van taarten, 9 mm
€ 36,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Renshaw Zuckerpasta, fondant voor taarten - robijnrood, 250 g (1 stuk)
Renshaw Zuckerpasta, fondant voor taarten - robijnrood, 250 g (1 stuk)
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Figuurtjes van voetballers voor op een taart - Decoratie
Figuurtjes van voetballers voor op een taart - Decoratie
€ 45,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Topijs na bevroren taart, 16 stuks - Dekora
Topijs na bevroren taart, 16 stuks - Dekora
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,35
-4%
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Set van 7 onderdelen voor het decoreren van taarten, met voetballers en doelen
Set van 7 onderdelen voor het decoreren van taarten, met voetballers en doelen
€ 129,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Silikomart 70.095.99.0065, 13 cm, 140 mm, 1 stuk
Silikomart 70.095.99.0065, 13 cm, 140 mm, 1 stuk
€ 69,79
-3%
€ 67,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 3D-siliconen vorm voor taarten en chocolade, voor banketbakkerij, decoratietool, 8,3 x 1,9 cm
3D-siliconen vorm voor taarten en chocolade, voor banketbakkerij, decoratietool, 8,3 x 1,9 cm
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Taartdecoratie - Opalensterren, 7 stuks, 1 verpakking
Taartdecoratie - Opalensterren, 7 stuks, 1 verpakking
€ 3,58
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Taartspit, 170 x 300 mm
Taartspit, 170 x 300 mm
€ 45,60
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Taartspitjes, diameter: 220 mm
Taartspitjes, diameter: 220 mm
€ 34,50
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Taartsnijder, aluminium, diameter 280 x 1 mm
Taartsnijder, aluminium, diameter 280 x 1 mm
€ 53,13/1kg
€ 8,50
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Taartroller - De Buyer - 3358.01 - de rol
Taartroller - De Buyer - 3358.01 - de rol
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,59
-21%
€ 68,39
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Brunbeste taartdecoratieset 8 stuks 2903
Brunbeste taartdecoratieset 8 stuks 2903
€ 46,00/1kg
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van 3601100628 Taartranden - Ø 36 cm, 6 stuks, wit
3601100628 Taartranden - Ø 36 cm, 6 stuks, wit
€ 25,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 3901100628 Taartranden - 40 x 20 cm, 6 stuks, wit
3901100628 Taartranden - 40 x 20 cm, 6 stuks, wit
€ 25,81
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ORION Stelen voor CAKEPOPS en LLOLLIPOPS, 50 stuks
ORION Stelen voor CAKEPOPS en LLOLLIPOPS, 50 stuks
€ 137,38/1kg
€ 10,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van DECORA, 0050078: Hartvormige chocoladevorm van polycarbonaat, 2 holtes, 67,9 x
DECORA, 0050078: Hartvormige chocoladevorm van polycarbonaat, 2 holtes, 67,9 x
€ 34,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een polystyreenmodel voor het oefenen van het decoreren van taarten
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8024622056261
MPN (Manufacturer Part Number)
12326

Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8024622056261
MPN (Manufacturer Part Number)
12326
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Polystyreenmodel van een cirkel, 15x10 cm - Decora
Polystyreenmodel van een cirkel, 15x10 cm - Decora
€ 33,92
-54%
€ 15,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Decora 0173814, ronde polystyreenbodems, geschikt voor oefeningen en voor het maken van perfect ogende, meerlaagse taarten. Afmetingen: Ø 25 x H 10 cm, beige
Decora 0173814, ronde polystyreenbodems, geschikt voor oefeningen en voor het maken van perfect ogende, meerlaagse taarten. Afmetingen: Ø 25 x H 10 cm, beige
€ 47,57
-37%
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van PartyDeco KPT10-019M, Taart, Goud, Volwassenen, Unisex, Bruiloft, 1 stuk
PartyDeco KPT10-019M, Taart, Goud, Volwassenen, Unisex, Bruiloft, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,65
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Decora 0173815: Ronde polystyreenbodems, geschikt voor oefeningen en voor het maken van projecten
Decora 0173815: Ronde polystyreenbodems, geschikt voor oefeningen en voor het maken van projecten
€ 20,06
-2%
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
€ 40,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.359,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1  Heißluftfritteuse         AF400EU
Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF400EU
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 449
€ 259,53
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 129,95
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Intex Skimmer-reinigingsset voor zwembaden, inclusief bodemzuiger, schepnet en telescopische stang, model 28002, 3-delige set, telescopische stang 2,39 meter
Intex Skimmer-reinigingsset voor zwembaden, inclusief bodemzuiger, schepnet en telescopische stang, model 28002, 3-delige set, telescopische stang 2,39 meter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Trizand 10179 Zelfopzettende strandtent 145 x 70 x 100 cm blauwgrijs
Trizand 10179 Zelfopzettende strandtent 145 x 70 x 100 cm blauwgrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 17,09
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van LARES verstelbare taartvorm, van 17 tot 30 cm, 10 cm hoog, roestvrij staal, met klemmechanisme
LARES verstelbare taartvorm, van 17 tot 30 cm, 10 cm hoog, roestvrij staal, met klemmechanisme
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 41,35
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,03
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 190 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 190 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Paw Patrol transportvoertuig voor maximaal 7 True-Metal voertuigen
Paw Patrol transportvoertuig voor maximaal 7 True-Metal voertuigen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 41,24
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Topijs na bevroren taart, 16 stuks - Dekora
Topijs na bevroren taart, 16 stuks - Dekora
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,35
-4%
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SENSILLO - Geheugenschuim kussen voor baby's - Ergonomisch babykussen - 37x57x3 cm
SENSILLO - Geheugenschuim kussen voor baby's - Ergonomisch babykussen - 37x57x3 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,05
-25%
€ 15,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
€ 17,90/1kg
€ 8,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 24.000 gouden rozen, creatieve cadeaus voor vriendinnen, cadeau voor Valentijnsdag, bruiloftdecoratie met een basis van rood
24.000 gouden rozen, creatieve cadeaus voor vriendinnen, cadeau voor Valentijnsdag, bruiloftdecoratie met een basis van rood
€ 56,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 164,71/1kg
Productafbeelding van Eetbare vlinders, taartdecoratie, 72 stuks rijstpapier voor verjaardagstaartjes
Eetbare vlinders, taartdecoratie, 72 stuks rijstpapier voor verjaardagstaartjes
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.749,50/1kg
Productafbeelding van Eetbare taartdecoratie Halloween, 60 stuks, wafelpapier, pompoen- en vleermuisvormen, cupcake-decoraties
Eetbare taartdecoratie Halloween, 60 stuks, wafelpapier, pompoen- en vleermuisvormen, cupcake-decoraties
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.249,75/1kg
Productafbeelding van Eetbare taartdecoraties, 48 stuks, heks, Halloween, cupcake decoraties, 6 verschillende stijlen, geschikt voor verjaardagsfeestjes en andere gelegenheden
Eetbare taartdecoraties, 48 stuks, heks, Halloween, cupcake decoraties, 6 verschillende stijlen, geschikt voor verjaardagsfeestjes en andere gelegenheden
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.399,60/1kg
Productafbeelding van Eetbare cupcake-decoraties in de vorm van spinnen, 48 stuks. Halloween-taartdecoratie, eetbaar papier, muffin-decoratie, geschikt voor een horrorfeest
Eetbare cupcake-decoraties in de vorm van spinnen, 48 stuks. Halloween-taartdecoratie, eetbaar papier, muffin-decoratie, geschikt voor een horrorfeest
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.399,60/1kg
Productafbeelding van Eenhoorn taartdecoratieset, goud, 5-delig, voor verjaardagsfeest, bruiloft
Eenhoorn taartdecoratieset, goud, 5-delig, voor verjaardagsfeest, bruiloft
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 268,69/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie, 33 stuks, magische verjaardagstaartversiering, glitter, magisch thema, voor feestdecoratie
Taartdecoratie, 33 stuks, magische verjaardagstaartversiering, glitter, magisch thema, voor feestdecoratie
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.433,00/1kg
Productafbeelding van Eenhoorn taartdecoratieset voor verjaardagen, met regenboog en ballonnen, voor kinderen
Eenhoorn taartdecoratieset voor verjaardagen, met regenboog en ballonnen, voor kinderen
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 209,48/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor bevestiging, van hout, met LED-lichtketting en 36 houten visjes als decoratie
Taartdecoratie voor bevestiging, van hout, met LED-lichtketting en 36 houten visjes als decoratie
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 528,43/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 50e verjaardag, goudkleurig, 20 stuks, met de tekst "Hallo 50" en kaarsjes
Taartdecoratie voor 50e verjaardag, goudkleurig, 20 stuks, met de tekst "Hallo 50" en kaarsjes
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 699,83/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 70e verjaardag, goud met glitter, 20-delig, inclusief kaarsjes, geschikt voor zowel mannen als vrouwen
Taartdecoratie voor 70e verjaardag, goud met glitter, 20-delig, inclusief kaarsjes, geschikt voor zowel mannen als vrouwen
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 666,50/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 18e verjaardag, goud en zwart, met ballonnen, harten en sterren
Taartdecoratie voor 18e verjaardag, goud en zwart, met ballonnen, harten en sterren
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie zeemeermin, 13-delige set, taartversiering voor verjaardag, kindertaart, decoratieset
Taartdecoratie zeemeermin, 13-delige set, taartversiering voor verjaardag, kindertaart, decoratieset
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 999,75/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor gouden jubileum, 20 stuks, glinsterende taarttoppers, set voor 50e verjaardag
Taartdecoratie voor gouden jubileum, 20 stuks, glinsterende taarttoppers, set voor 50e verjaardag
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 949,75/1kg
Productafbeelding van Houten taartdecoratie "Fijne Verjaardag", 15x20 cm
Houten taartdecoratie "Fijne Verjaardag", 15x20 cm
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Zeemeermin-taartdecoraties, set van 26 stuks met zeesterren, schelpen, staarten en bolletjes, ideaal voor themafeestjes
Zeemeermin-taartdecoraties, set van 26 stuks met zeesterren, schelpen, staarten en bolletjes, ideaal voor themafeestjes
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 546,40/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie Cake Topper "Happy Birthday" met sterren, 20 stuks, zilver
Taartdecoratie Cake Topper "Happy Birthday" met sterren, 20 stuks, zilver
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 924,75/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie: Meerstaart, glitters, zilver, paars
Taartdecoratie: Meerstaart, glitters, zilver, paars
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.899,00/1kg
Productafbeelding van 15 stuks haaknaalden met grote, ergonomische handgrepen, bamboe, 15 mm/20 mm/25 mm, extra dikke naalden, geschikt voor mensen met artritis
15 stuks haaknaalden met grote, ergonomische handgrepen, bamboe, 15 mm/20 mm/25 mm, extra dikke naalden, geschikt voor mensen met artritis
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 186,67/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 60e verjaardag, roze goud, 17-delige set met kaarsen en ballonnen
Taartdecoratie voor 60e verjaardag, roze goud, 17-delige set met kaarsen en ballonnen
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 799,80/1kg