Boekweitvlokken, 1 kg (2 x 500g)

€ 21,99

€ 13,74-37%

€ 13,60 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Granen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sesamzaad, 1 kg (2 x 500 gram)
Sesamzaad, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 14,14/1kg
€ 22,99
-37%
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pelsde zonnebloempitten, 1 kg (2 x 500g)
Pelsde zonnebloempitten, 1 kg (2 x 500g)
€ 12,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-39%
€ 12,74
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chiazaad, 1 kg
Chiazaad, 1 kg
€ 0,02/1kg
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sonko, geroosterde boekweitvlokken, 400 gram (4 x 100 gram)
Sonko, geroosterde boekweitvlokken, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 45,92/1kg
€ 18,37
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Geroosterde lijnzaad, 1 kg
Geroosterde lijnzaad, 1 kg
€ 12,66/1kg
€ 21,99
-41%
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Havervlokken, 1 kg
Havervlokken, 1 kg
€ 11,95/1kg
€ 12,15
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Griesmeel, 500 gram
Griesmeel, 500 gram
€ 21,71/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Dinkelgries 500g
Dinkelgries 500g
€ 23,40/1kg
€ 19,99
-41%
€ 11,70
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pelsde zonnebloempitten, 2,5 kg
Pelsde zonnebloempitten, 2,5 kg
€ 6,24/1kg
€ 24,99
-36%
€ 15,92
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Dinkelflokken, 1 kg (2 x 500 gram)
Dinkelflokken, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 12,74/1kg
€ 20,99
-39%
€ 12,74
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Inuline, 500 gram
Inuline, 500 gram
€ 28,29/1kg
€ 23,99
-39%
€ 14,57
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Flohsamenschalen, 500 gram
Flohsamenschalen, 500 gram
€ 27,51/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,99
-38%
€ 14,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Linzaden, 1 kg (2 x 500 gram)
Linzaden, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 12,27/1kg
€ 20,99
-40%
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Havervlokken, 1 kg (2 x 500 gram)
Havervlokken, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 12,00/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,12
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
AMARANTUS EKSPANDOWANY BIO 100 g - HELPA
AMARANTUS , 100 gram - HELPA
€ 30,90/1kg
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mariendistel, 500 gram
Mariendistel, 500 gram
€ 23,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,99
-43%
€ 11,87
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 1 kg pompoenpitten
1 kg pompoenpitten
€ 15,42/1kg
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Flohsamenschalen, 500 gram
Flohsamenschalen, 500 gram
€ 49,00/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Boekweitvlokken 1 kg (2 x 500 g)

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Boekweitvlokken zijn een gezond en voedzaam alternatief voor traditionele ontbijtgranen. Gemaakt van natuurlijke boekweit, zijn boekweitvlokken glutenvrij en dus de ideale keuze voor iedereen die glutenvrij eet en op zoek is naar een gezonde energiebron. Ze hebben een delicate, licht nootachtige smaak en zijn boordevol voedingsstoffen die het lichaam dagelijks ondersteunen.

Boekweitvlokken – Eigenschappen:

Boekweit is rijk aan plantaardige eiwitten, vezels en mineralen zoals magnesium, ijzer en kalium, die een gezond hart, sterke botten en een gezond zenuwstelsel ondersteunen. Dankzij hun hoge vezelgehalte bevorderen boekweitvlokken de spijsvertering en zorgen ze voor een langdurig verzadigd gevoel – de ideale start van de dag. Ze bevatten ook rutine, een krachtig antioxidant dat de bloedvaten versterkt en het immuunsysteem ondersteunt. Boekweitvlokken zijn bovendien een bron van B-vitamines, die de stofwisseling ondersteunen en de energie verhogen.

Boekweitvlokken – Gebruik:

  • Perfect voor havermout of gierstpap in de ochtend. Verrijkt uw ontbijt met eiwitten en vezels.
  • De perfecte basis voor bowls met fruit, noten of honing.
  • Ideaal om mee te bakken – ze kunnen aan brood, muffins of koekjes worden toegevoegd om de voedingswaarde te verhogen.
  • Kan als bindmiddel voor soepen en sauzen worden gebruikt en verbetert de consistentie en smaak.
  • Ze zijn uitstekend geschikt als ingrediënt voor yoghurt of smoothies en geven ze een knapperige textuur en een natuurlijke boekweit smaak.

Voeg boekweitvlokken toe aan uw dieet om het te verrijken met voedzame ingrediënten en energie voor de hele dag!

Voedingswaarden per 100 g
Energie
1556 kJ
368 kcal
Vet
3 g
- waarvan verzadigde vetzuren
0,65 g
Koolhydraten
68,5 g
- waarvan suikers
0,2 g
Vezels
8,7 g
Eiwit
12,4 g
Zout*
0,001 g

*Het zoutgehalte is uitsluitend te wijten aan de aanwezigheid van van nature voorkomende

Inhoud:

De verpakking bevat 1 kg (2 x 500 g)boekweitvlokken.

Ingrediënten:

  • Boekweitvlokken

Bewaring:

Bewaar het product koel, droog en buiten het bereik van kinderen.

Aanvullende informatie:

Het bedrijf verpakt tevens: amandelen, verschillende noten, sesamzaad, soja en producten die gluten bevatten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Boekweitvlokken
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
1010 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Boekweitvlokken
Fabrikant
BRAT.PL
MPN (Manufacturer Part Number)
ZST-198
EAN
5905514505926

Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Boekweitvlokken
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
1010 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Boekweitvlokken
Fabrikant
BRAT.PL
MPN (Manufacturer Part Number)
ZST-198
EAN
5905514505926
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Boekweitvlokken, 1 kg
Boekweitvlokken, 1 kg
€ 13,63/1kg
€ 22,99
-40%
€ 13,77
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Boekweitvlokken, 500g
Boekweitvlokken, 500g
€ 23,20/1kg
€ 20,99
-43%
€ 11,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
€ 22,78/1kg
€ 11,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 381
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wandkas Juta, 100x200x215 cm, folie kas, broeikas, transparante PVC-folie
Wandkas Juta, 100x200x215 cm, folie kas, broeikas, transparante PVC-folie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Skye Decor, Cambel - Anthraciet, Wandplanken, Wit, 64 x 96 x 19 cm
Skye Decor, Cambel - Anthraciet, Wandplanken, Wit, 64 x 96 x 19 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 46,03
-7%
€ 42,65
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Skye Decor, Destan - Anthraciet, Grenen, Wandplanken, Anthraciet, 65 x 96 x 19 cm
Skye Decor, Destan - Anthraciet, Grenen, Wandplanken, Anthraciet, 65 x 96 x 19 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 223,39
-€ 11,17
€ 212,22
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1472
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Bestseller
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2796
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.