Smal buisje met snijwas voor het maken van sieradenringen, wasgereedschap voor het graveren en vervaardigen van sieradenringen (T1062L)

€ 20,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – ma 19 oktober
Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 2 mm sieradengraveerwax, doe-het-zelf sieraden maken, graveerwax
2 mm sieradengraveerwax, doe-het-zelf sieraden maken, graveerwax
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Rayher 2838200 Stempelreiniger Reinigungsflüssigkeit 56,0 ml
Rayher 2838200 Stempelreiniger Reinigungsflüssigkeit 56,0 ml
€ 216,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PENTART Sneeuwvlokkenpasta - voor knutselwerkzaamheden - 100 ml
PENTART Sneeuwvlokkenpasta - voor knutselwerkzaamheden - 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,99
-29%
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Nagelstudio-decoratie met vijlenset
Nagelstudio-decoratie met vijlenset
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van 100 plastic transferpipetten voor laboratoriumexperimenten - 3 ml
100 plastic transferpipetten voor laboratoriumexperimenten - 3 ml
€ 63,19
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Slijp- en polijstmiddel op basis van kunsthars (voor vibratieslijpen/trommelpolijsten) voor de sieradenproductie, 445 g
Slijp- en polijstmiddel op basis van kunsthars (voor vibratieslijpen/trommelpolijsten) voor de sieradenproductie, 445 g
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Siliconenmal voor armbanden met een ruitvormig oppervlak, harsmal voor armbanden voor het zelf maken van sieraden
Siliconenmal voor armbanden met een ruitvormig oppervlak, harsmal voor armbanden voor het zelf maken van sieraden
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Strasssteinen
Strasssteinen
€ 14,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 5XKNORR prandell 218306052 WachsPerlstr.2mm si
5XKNORR prandell 218306052 WachsPerlstr.2mm si
€ 19,03
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 30 mm / 1,18 inch draadgeleiderrol. 0,8 / 1,0 / 1,2 mm lasdraadgeleidingswiel voor Binzel (1,2 mm)
30 mm / 1,18 inch draadgeleiderrol. 0,8 / 1,0 / 1,2 mm lasdraadgeleidingswiel voor Binzel (1,2 mm)
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Tonextruder, roterende kleipresse, keramiekgereedschap van roestvrij staal
Tonextruder, roterende kleipresse, keramiekgereedschap van roestvrij staal
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Paracord Nadel Stricknadel für DIY Lanyard und Armband - Langlebig und Praktisch
RVS naaigereedschap, doe-het-zelf armband, naalden
€ 40,99
Verkoper: ZenithVibe
Productafbeelding van Outils à Embosser - Set van 4
Outils à Embosser - Set van 4
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Armbandvormer, stok voor het vormen van armbanden, gereedschap voor sieraden maken, gereedschap voor het maken van armbanden, houten armbandvormer
Armbandvormer, stok voor het vormen van armbanden, gereedschap voor sieraden maken, gereedschap voor het maken van armbanden, houten armbandvormer
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 500 bamboestokjes, 30 cm
500 bamboestokjes, 30 cm
€ 17,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Rayher 5322700: Viltapparaat met 7 naalden, inclusief 7 fijne naalden, 78 mm
Rayher 5322700: Viltapparaat met 7 naalden, inclusief 7 fijne naalden, 78 mm
€ 24,90
-9%
€ 22,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2 stuks houten lederrandafwerktules, geschikt voor verschillende maten, polijstgereedschap voor leerbewerking, doe-het-zelf handwerk
2 stuks houten lederrandafwerktules, geschikt voor verschillende maten, polijstgereedschap voor leerbewerking, doe-het-zelf handwerk
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kenmerken:

1. Praktisch sieradengereedschap, speciaal ontwikkeld voor het bewerken van ringen.

2. Het groene was is hard en gemakkelijk te graveren, ideaal voor het maken van sieraden.

3. Helpt u effectief bij het creëren van prachtige sieraden en is eenvoudig te gebruiken.

4. Gladde binnenkant voor het maken van perfecte sieradenringen.

5. Gemaakt van hoogwaardig was, duurzaam voor langdurig gebruik.

Specificaties:

Staat: 100% nieuw

Artikeltype: Sieradenwasbuis

Materiaal: Was

Gebruik: Sieradenbewerking

Modelnummer: T1062L

Inhoud van de levering:

1 x Sieradenwasbuis

Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
Gewicht
0.11 kg
EAN
7040398748347

Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
Gewicht
0.11 kg
EAN
7040398748347
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lederreparatieset, Eenvoudige meubelreparatie en lederrenovatie (40 x 300 cm) - LEATHERPATCH (Zwart)
Lederreparatieset, Eenvoudige meubelreparatie en lederrenovatie (40 x 300 cm) - LEATHERPATCH (Zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 10,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van VEVOR Handmatige snij- en embossingmachine, 160 mm, voor handwerk, scrapbooking
VEVOR Handmatige snij- en embossingmachine, 160 mm, voor handwerk, scrapbooking
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 87,10
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Rotpunkt Dirk Geïsoleerde Voedselcontainer 850ml - Met Lepel - Groen
Rotpunkt Dirk Geïsoleerde Voedselcontainer 850ml - Met Lepel - Groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: SixaleEU
Productafbeelding van Monin COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l siroop
Monin COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l siroop
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Boterkoker
Boterkoker
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 72,95
-4%
€ 69,31
Verkoper: Aspect-Shop
Productafbeelding van Relaxdays Breinaaldenset, 75 breinaalden voor sokken, 15 verschillende maten, met dubbele punt, van bamboe, naalddikte 2 tot 10 mm, naturel
Relaxdays Breinaaldenset, 75 breinaalden voor sokken, 15 verschillende maten, met dubbele punt, van bamboe, naalddikte 2 tot 10 mm, naturel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van PENTART - Etzpasta voor glas, 50 ml
PENTART - Etzpasta voor glas, 50 ml
€ 26,99
-28%
€ 19,25
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Creative Deco 10 x Houten Deurhangers, 20 x 6-8 cm
Creative Deco 10 x Houten Deurhangers, 20 x 6-8 cm
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van 30 ml kunststof reageerbuizen, transparant, met schroefdop. 45 ml reageerbuisjes, geschikt voor bloevazen, kralen, snoepjes, glazen kralen, laboratoriumgebruik
30 ml kunststof reageerbuizen, transparant, met schroefdop. 45 ml reageerbuisjes, geschikt voor bloevazen, kralen, snoepjes, glazen kralen, laboratoriumgebruik
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van KRUMAD Precisie scherpzets voor scalpel, set van 2 mesjes met 20 bladen, professioneel mes voor modelbouw, knutselen, doe-het-zelf projecten en kunstenaarsbenodigdheden
KRUMAD Precisie scherpzets voor scalpel, set van 2 mesjes met 20 bladen, professioneel mes voor modelbouw, knutselen, doe-het-zelf projecten en kunstenaarsbenodigdheden
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Lavendelbloemen, gedroogd, 1 liter (1 x ongeveer 140 gram)
Lavendelbloemen, gedroogd, 1 liter (1 x ongeveer 140 gram)
€ 5,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van addiCraSytrio breinaalden, 21 cm / 2,5 mm
addiCraSytrio breinaalden, 21 cm / 2,5 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 50,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Red Bull Energy Drink, gastroflessen, 24 stuks, 0,25 liter per fles
Red Bull Energy Drink, gastroflessen, 24 stuks, 0,25 liter per fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 73,35
-5%
€ 69,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KREUL 49953 Foto-overdrachtslak 750 ml (S)
KREUL 49953 Foto-overdrachtslak 750 ml (S)
€ 32,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8704 01 BK Zubehör Fimo Glanzlack 35ml BK
STAEDTLER® 8704 01 BK Zubehör Fimo Glanzlack 35ml BK
€ 342,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CaDA Kitty's levensmiddelenwinkel (921 onderdelen)
CaDA Kitty's levensmiddelenwinkel (921 onderdelen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,71
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Viva Decor 131300023, Gietmedium, 500 ml, transparant
Viva Decor 131300023, Gietmedium, 500 ml, transparant
€ 24,20/1l
€ 12,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van 3.07 Schneewatte, 200g (2 pakken) - Totaal ongeveer 12,5 liter
3.07 Schneewatte, 200g (2 pakken) - Totaal ongeveer 12,5 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Bredemeijer - Set van 2 druppelopvangbakjes, zilverkleurig
Bredemeijer - Set van 2 druppelopvangbakjes, zilverkleurig
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Harry Potter-armband met de relikwieën van de dood
Harry Potter-armband met de relikwieën van de dood
€ 107,67
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Monin Blauwe Bessen Sirop, volume 0,7 liter
Monin Blauwe Bessen Sirop, volume 0,7 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Eduplay placemats, set van 5, 100% katoen, naturel kleur
Eduplay placemats, set van 5, 100% katoen, naturel kleur
€ 19,36
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Belle Vous, 500 stuks, plastic ijsblokjes decoratie, diamanten van acryl, transparant  22 mm, kristal decoratie, acryl glinsterstenen  diamanten decoratiesteentjes voor bruiloften
Belle Vous, 500 stuks, plastic ijsblokjes decoratie, diamanten van acryl, transparant 22 mm, kristal decoratie, acryl glinsterstenen diamanten decoratiesteentjes voor bruiloften
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,98
Gratis bezorging
Verkoper: Brandslandia
Productafbeelding van KLEIBER 48150 KLEIBER Reparatiefolie, zelfklevend, transparant
KLEIBER 48150 KLEIBER Reparatiefolie, zelfklevend, transparant
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,90
-50%
€ 21,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 23839 Kristallen zonvanger, CRYSTAL, 2 stuks.
folia 23839 Kristallen zonvanger, CRYSTAL, 2 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van GALA 95760 Gala Wachsklebeplättchen, weiß, Durchmesser: 15 mm
GALA 95760 Gala Wachsklebeplättchen, weiß, Durchmesser: 15 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 39,49
-52%
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van com-four® 2 keramische kraswijzers met 12 reservemessen - Kraswijzers van roestvrij staal voor kookplaat en oven - Kraswijzer met handgreep en messenbescherming - Kraswijzer voor kookplaten
com-four® 2 keramische kraswijzers met 12 reservemessen - Kraswijzers van roestvrij staal voor kookplaat en oven - Kraswijzer met handgreep en messenbescherming - Kraswijzer voor kookplaten
€ 32,38
-66%
€ 10,98
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Creativ Company 57477, Kov, Hout, Hout, Effen, 50 mm, 50 mm, 100 mm
Creativ Company 57477, Kov, Hout, Hout, Effen, 50 mm, 50 mm, 100 mm
€ 21,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van WESTCOTT E-16800 00 WESTCOTT Airbrushset für Kinder
WESTCOTT E-16800 00 WESTCOTT Airbrushset für Kinder
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,08
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Productafbeelding van Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,79
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,49
-3%
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,09
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige gerbera's en rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen als cadeau | Geschenkdoos | Oranje | 12x12x13 cm
Eeuwige gerbera's en rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen als cadeau | Geschenkdoos | Oranje | 12x12x13 cm
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen mallen voor Halloween, herfst en oogstfeest - pompoen- en bladvormen voor gips, was en hars
Siliconen mallen voor Halloween, herfst en oogstfeest - pompoen- en bladvormen voor gips, was en hars
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
€ 32,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza