RVS beker voor Vietnamese koffie, druppel filter, Phin-infuser, verdelers

€ 27,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Waterfilters voor koffiemachines & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Koffiefilter 5 stuks voor Brita Intenza Bosch TCZ7003 en andere.
Koffiefilter 5 stuks voor Brita Intenza Bosch TCZ7003 en andere.
€ 58,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van RVS koffiefilter voor thuisgebruik, herbruikbare trechterfilter voor het zetten van koffie
RVS koffiefilter voor thuisgebruik, herbruikbare trechterfilter voor het zetten van koffie
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Filtermand voor espressoapparaat, 58 mm filtermand voor espressoapparaat, filtermand voor espresso, filtermand, filtermand voor 2 kopjes, filtermand voor koffie
Filtermand voor espressoapparaat, 58 mm filtermand voor espressoapparaat, filtermand voor espresso, filtermand, filtermand voor 2 kopjes, filtermand voor koffie
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 58mm roestvrijstalen filtermand voor espressomachine, enkelvoudig
58mm roestvrijstalen filtermand voor espressomachine, enkelvoudig
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Koffiefilter, koffiesieve, koffiezetbak, gereedschap voor koffiefilters, houder voor koffiefilters, accessoires voor koffiemachines
Koffiefilter, koffiesieve, koffiezetbak, gereedschap voor koffiefilters, houder voor koffiefilters, accessoires voor koffiemachines
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Filterpapier, koffiefilterpapier, koffiefilter, wegwerppapier, filterpapier voor koffiepot, benodigdheden voor het zetten van koffie
Filterpapier, koffiefilterpapier, koffiefilter, wegwerppapier, filterpapier voor koffiepot, benodigdheden voor het zetten van koffie
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 6 actieve koolwaterfilters voor Breville koffiemachines
6 actieve koolwaterfilters voor Breville koffiemachines
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Herbruikbare glazen koffiekan met roestvrijstalen filter. Handmatige koffiezetapparaatset, 400 ml
Herbruikbare glazen koffiekan met roestvrijstalen filter. Handmatige koffiezetapparaatset, 400 ml
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Koolstoffilterset voor espressomachine, 6 stuks, als alternatief voor wegwerp koffiefilters
Koolstoffilterset voor espressomachine, 6 stuks, als alternatief voor wegwerp koffiefilters
€ 34,95
-14%
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Koffiefilterhouder - Filterhouder voor 4 filters - Koffiefilterhouder - Voor 4 filters - Zwart
Koffiefilterhouder - Filterhouder voor 4 filters - Koffiefilterhouder - Voor 4 filters - Zwart
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Opvouwbare, draagbare koffiezetter voor filterkoffie, herbruikbaar, dubbellaags netfilter, zwart
Opvouwbare, draagbare koffiezetter voor filterkoffie, herbruikbaar, dubbellaags netfilter, zwart
€ 21,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Filterpapier, koffiefilterpapier, koffiezeefpapier, wegwerppapier voor filters, natuurlijk filterpapier, conisch filterpapier
Filterpapier, koffiefilterpapier, koffiezeefpapier, wegwerppapier voor filters, natuurlijk filterpapier, conisch filterpapier
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 6 stuks waterfilter voor koffiemachine, met actieve kool, geschikt voor BREVILLE
6 stuks waterfilter voor koffiemachine, met actieve kool, geschikt voor BREVILLE
€ 24,99
-16%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Omgoods - Waterfilter voor De'Longhi Koffiezetapparaten, 8 Stuks
Omgoods - Waterfilter voor De'Longhi Koffiezetapparaten, 8 Stuks
€ 63,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van 12 stuks koffiefilters, vervangende filters voor koffiezetapparaten, compatibel met Mr. Coffee koffiemachines. Waterfilter voor koffiezetapparaat
12 stuks koffiefilters, vervangende filters voor koffiezetapparaten, compatibel met Mr. Coffee koffiemachines. Waterfilter voor koffiezetapparaat
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Koffiefilters - 2 stuks - Koffieaccessoires - Vervanging voor EC685, EC680, EC850, EC860
Koffiefilters - 2 stuks - Koffieaccessoires - Vervanging voor EC685, EC680, EC850, EC860
€ 42,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Koffiedistributeur met klauwveer voor espresso-portafilters
Koffiedistributeur met klauwveer voor espresso-portafilters
€ 115,95
Gratis bezorging
Verkoper: Versta
Productafbeelding van Vervangingswaterfilters voor koffiemachines (10 stuks)
Vervangingswaterfilters voor koffiemachines (10 stuks)
€ 72,95
Gratis bezorging
Verkoper: YallaDubaiChocolate
Productafbeelding van Ontkalkingsset voor koffiemachines - Set van 2 stuks
Ontkalkingsset voor koffiemachines - Set van 2 stuks
€ 76,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kenmerken:

Een filterkan voor het handmatig zetten van Vietnamese koffie.

Veelzijdig te gebruiken, thuis, op kantoor, tijdens zakenreizen, enz.

Klein, licht, gemakkelijk te transporteren, geen vervanging van filterpapier nodig.

Milieuvriendelijk en praktisch ontwerp, geschikt voor kantoor, thuis, reizen, enz.

Vietnamese filterkan, gemakkelijk te transporteren en schoon te maken.

Instructies:

Verwijder de filterkan, verwijder het drukpunt, doe de koffiepoeder erin, schud het, plaats het drukpunt terug, zet de kan op de kop en giet er wat water in.

Specificaties:

Staat: Nieuw

Materiaal: Roestvrij staal

Inhoud levering:

1 x Koffiefilter

Opmerking:

De afmetingen zijn handmatig gemeten en kunnen daarom afwijken met 1-3 cm. Zorg ervoor dat u geen problemen heeft voordat u bestelt.

Houd er rekening mee dat de kleuren door verschillende plaatsing van de afbeeldingen chromatische afwijkingen kunnen vertonen.

Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
Gewicht
223 g
EAN
7040398136779

Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
Gewicht
223 g
EAN
7040398136779
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kurukahveci Mehmet Efendi, Turkse koffie, 250 gram
Kurukahveci Mehmet Efendi, Turkse koffie, 250 gram
€ 120,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,13
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Eilles Gourmet Café | gemalen | 500 gram
Eilles Gourmet Café | gemalen | 500 gram
€ 57,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 28,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Handmatige koffiezetter met glazen kan en roestvrijstalen filter, 400 ml, zwart
Handmatige koffiezetter met glazen kan en roestvrijstalen filter, 400 ml, zwart
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Grundig VCC 3850 A
Grundig VCC 3850 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 253
€ 90,99
-8%
€ 83,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ajinomoto Mononatriumglutamaat (MSG), Bot Ngot, 1 kg
Ajinomoto Mononatriumglutamaat (MSG), Bot Ngot, 1 kg
€ 16,72/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,72
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Bodum Pour Over, filterkoffiezetapparaat, transparant, glas, 92,5 mm, 103,7 mm, 96,2 mm
Bodum Pour Over, filterkoffiezetapparaat, transparant, glas, 92,5 mm, 103,7 mm, 96,2 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 73,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 60,77
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ProfiCare® haardroger met 1600 watt | Compacte föhn | Ionisatiefunctie voor glad haar | 3 temperatuur-/vermogensstanden | PC-HT 3073, roze
ProfiCare® haardroger met 1600 watt | Compacte föhn | Ionisatiefunctie voor glad haar | 3 temperatuur-/vermogensstanden | PC-HT 3073, roze
€ 54,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,74
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van French Press koffiezetapparaat VeoHome - Persfilter koffiekan, onbreekbaar en houdt uw koffie dankzij de dubbele wand lang warm (1 liter)
French Press koffiezetapparaat VeoHome - Persfilter koffiekan, onbreekbaar en houdt uw koffie dankzij de dubbele wand lang warm (1 liter)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 71,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4593
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Deerma - DR035S - Waterkoker
Deerma - DR035S - Waterkoker
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,22
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 633
€ 70,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eckbank CLOUD met slaapfunctie en opbergruimte, model 84
Eckbank CLOUD met slaapfunctie en opbergruimte, model 84
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 629,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Koffiefilter, roestvrijstalen koffiefilter, koffiezeefilter, koffiezeefilterapparaat, Vietnamees koffiezeefilter
Koffiefilter, roestvrijstalen koffiefilter, koffiezeefilter, koffiezeefilterapparaat, Vietnamees koffiezeefilter
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 167,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Beard trimmer - PHILIPS - OneBlade QP2724/10 - 3 attachments (1 / 3 / 5 mm) included - cordless rechargeable - Green / Black
Beard trimmer - PHILIPS - OneBlade QP2724/10 - 3 attachments (1 / 3 / 5 mm) included - cordless rechargeable - Green / Black
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 54,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van INF Elastische strikvrije schoenveters met slot 1 paar Wit
INF Elastische strikvrije schoenveters met slot 1 paar Wit
€ 478,42/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 9,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Tefal Malaga tafelgrill TG3918, rechthoekig, zwart
Tefal Malaga tafelgrill TG3918, rechthoekig, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 126,99
-€ 46,48
€ 80,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sempio Paprikapasta, pittige kruidenpasta voor de Koreaanse keuken, 500g
Sempio Paprikapasta, pittige kruidenpasta voor de Koreaanse keuken, 500g
€ 8,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,71
-5%
€ 4,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG6 – 1400 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver Zwart
TurboTronic blender – BG6 – 1400 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 309
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van uberBottle softTouch drinkfles met fruitcontainer, 650 ml / Lavish Plum / 720DGREE
uberBottle softTouch drinkfles met fruitcontainer, 650 ml / Lavish Plum / 720DGREE
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 52,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FABER-CASTELL 111260 Kleurpotloden CASTLE, 60 kleuren, gesorteerd, promotieverpakking (kartonnen doos) (S-PL)
FABER-CASTELL 111260 Kleurpotloden CASTLE, 60 kleuren, gesorteerd, promotieverpakking (kartonnen doos) (S-PL)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 25,69
-2%
€ 24,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 224,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MODFU Multifunctionele slaapbank met opbergbankje, relaxfauteuil met antislip plastic poten, turquoise kleur
MODFU Multifunctionele slaapbank met opbergbankje, relaxfauteuil met antislip plastic poten, turquoise kleur
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 309,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VASAGLE Wandgarderobe met plank, voorzien van 5 verwijderbare haken en een hangstang
VASAGLE Wandgarderobe met plank, voorzien van 5 verwijderbare haken en een hangstang
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 38,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 10 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop