CLARESA Rubber Gel: Gel voor het opbouwen en verlengen van nagels, verkrijgbaar in de hoeveelheden 02 - 12 gram

€ 7,95

€ 6,91-13%

€ 22,29 / 1kg

plus verzendkosten vanaf € 6,48

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van CLARESA Gel Bub. SOFT&EASY BUILDER GEL 90 g, kleur: GLAM PINK
CLARESA Gel Bub. SOFT&EASY BUILDER GEL 90 g, kleur: GLAM PINK
€ 230,89/1l
€ 20,78
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Correctiepotlood So Matchy 3.5, 3 gram
Claresa Correctiepotlood So Matchy 3.5, 3 gram
€ 154,50/1kg
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Flexy, hybride nagellak, 4,5 gram
Silcare Flexy, hybride nagellak, 4,5 gram
€ 400,00/1kg
€ 4,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare hybride nagellak, kleur 71 - 4,5 gram
Silcare hybride nagellak, kleur 71 - 4,5 gram
€ 293,00/1kg
€ 2,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Soft&Easy opbouwgel, melkwit, 90 gram
Claresa Soft&Easy opbouwgel, melkwit, 90 gram
€ 23,50
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CLARESA EXTEND CARE 5-IN-1 PROVITA #5, 5 gram
CLARESA EXTEND CARE 5-IN-1 PROVITA #5, 5 gram
€ 529,00/1kg
€ 5,29
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Claresa Like a Gel, wenkiergel, bruin 02, 8 g
Claresa Like a Gel, wenkiergel, bruin 02, 8 g
€ 616.500,02/1kg
€ 12,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Silcare SoPro, hybride nagellak, kleur 010, 7g
Silcare SoPro, hybride nagellak, kleur 010, 7g
€ 1.188,00/1kg
€ 13,01
-8%
€ 11,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Elisium Bouwgel, transparant, 40 ml
Elisium Bouwgel, transparant, 40 ml
€ 356,20/1kg
€ 20,24
-12%
€ 17,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NeoNail voorbereidingsmiddel voor het ontvetten van nagels, 10 ml
NeoNail voorbereidingsmiddel voor het ontvetten van nagels, 10 ml
€ 91,33/1kg
€ 5,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Akrylgel voor nagels, lichtroze, 30g
Silcare Akrylgel voor nagels, lichtroze, 30g
€ 502,75/1kg
€ 20,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Silcare 99 Hybride Nagellak - Professionele nagelverzorging, inhoud: 4,5 gram
Silcare 99 Hybride Nagellak - Professionele nagelverzorging, inhoud: 4,5 gram
€ 448,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NailPerfect Acrylgel Perfect Dippn' 020 Cheeks, 25 gram
NailPerfect Acrylgel Perfect Dippn' 020 Cheeks, 25 gram
€ 199,00/1kg
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Silcare, однофазный бесцветный гель, 15 мл
Silcare, однофазный бесцветный гель, 15 мл
€ 447,00/1kg
€ 8,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WELLATON haarkleuring, crème, 9/0 Zeer lichtblond
WELLATON haarkleuring, crème, 9/0 Zeer lichtblond
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Claresa Puder voor onder de ogen, Feel The Powder 02, 6 g
Claresa Puder voor onder de ogen, Feel The Powder 02, 6 g
€ 806.250,00/1kg
€ 13,18
-2%
€ 12,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Silcare Dezytol, oplosmiddel voor hybride nagellak, 1000 ml
Silcare Dezytol, oplosmiddel voor hybride nagellak, 1000 ml
€ 10,67/1l
€ 10,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Removio - Crème voor de tepels || 10 ml
Removio - Crème voor de tepels || 10 ml
€ 33.720,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,59
-14%
€ 33,72
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Wibo Vierkleurige oogschaduw, 1, 10g
Wibo Vierkleurige oogschaduw, 1, 10g
€ 1.444,00/1kg
€ 14,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Duurzame hybride nagellak - Silcare Flexy 46
Duurzame hybride nagellak - Silcare Flexy 46
€ 530,00/1kg
€ 5,30
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Rubber Gel van Claresa is een product met unieke eigenschappen. De dikke formule is temperatuurbestendig en daardoor perfect geschikt voor nagelmodellage en nagelverlenging. Zelfs op warme dagen kunt u erop vertrouwen dat de gel betrouwbaar werkt en u elke keer een perfect resultaat oplevert. Rubber Gel is bovendien thixotroop (vloeibaar met een "geheugen"-effect), wat betekent dat het na het aanbrengen niet uitloopt op de nagelriem. Het product kan met een kwast perfect worden gladgestreken, waardoor ook beginners een gelijkmatig resultaat kunnen bereiken. De gel camoufleert en corrigeert oneffenheden in de nagel en kan daarom ook solo worden gebruikt, zonder gelnagellak. Een basis- en toplaag zijn voldoende. Het kleurenpalet met dekkende, natuurlijke tinten zal fans van natuurlijke nageldesigns zeker aanspreken.

Voor Rubber Gel is een basislaag nodig. Een goede lijmbasis voor gel is hiervoor perfect geschikt.

PRODUCT VERKRIJGBAAR IN EEN VOLLEDIG PALET DEKKENDE, NATUURLIJKE KLEUREN:

- 2 – Lichtroze, warme tint

- 3 – Middelroze, koele tint

- 4 – Middelroze, frambozenroze tint

- 5 – Middelroze met een paarse ondertoon

- 6 – Middelroze, warme tint met een vleugje beige

ANWENDUNG:

Bereid de nagelplaat voor: Mat het oppervlak, verwijder stof en ontvet het met een reiniger of dehydrator.

Plaats de sjabloon onder de gewenste nagelvorm of pas de grootte van de dubbele vorm aan.

Gebruik eventueel een zuurvrije primer of een Ultra Tape Primer om de hechting op de nagelplaat te verbeteren.

Breng een dunne laag gelbasis aan, bijvoorbeeld Bonding Base for Gel. Dit kan met de "dotting" techniek, waarbij u de oneffenheden in de nagelplaat opvult. Uitharden van de basislaag volgens de aangegeven uithardingstijd onder de lamp.

Breng Rubber Gel aan.

Sjablonen:

Bouw het nagelmodel op, uitharden onder de lamp, verwijder de dispersielaag en vijl het model in de gewenste vorm. Breng vervolgens een laag Rubber Gel aan om het model op te bouwen en glad te strijken met een dunne kwast. Uitharden van de gel onder een UV/LED-lamp. Verwijder de dispersielaag en vijl de nagels.

Dubbele vormen:

Doe de gel in een dubbele vorm en breng de vorm aan op de nagel. Uitharden van de gel onder de lamp. Verwijder de vorm en vijl de nagels.

Breng eventueel gelnagellak en een toplaag aan. Uitharden van elke nagel onder de lamp

Versie
2
Gewicht
310 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten staat vermeld op de verpakking van het product.
Fabrikant
Claresa
Doelgroepen
Unisex
EAN
5903819822298
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-149537

Versie
2
Gewicht
310 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten staat vermeld op de verpakking van het product.
Fabrikant
Claresa
Doelgroepen
Unisex
EAN
5903819822298
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-149537
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van HDeye Nagelvijlmachine voor manicure, 65W, met 6 slijpkopjes, inclusief voetpedaal
HDeye Nagelvijlmachine voor manicure, 65W, met 6 slijpkopjes, inclusief voetpedaal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Claresa BASE, 5 gram
Claresa BASE, 5 gram
€ 11,24
-77%
€ 2,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Uitstekende PRO Uitstekende Pro | Opbouwgel - Verfraaiende basislaag voor hybride lakken - Thixotroop gel - Effect Pinky Princess - Zelfegaliserend
Uitstekende PRO Uitstekende Pro | Opbouwgel - Verfraaiende basislaag voor hybride lakken - Thixotroop gel - Effect Pinky Princess - Zelfegaliserend
€ 1.242,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,58
-13%
€ 18,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
€ 2.226,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Saeyang Freesmachine Marathon 3 Champion Wit + H200
Saeyang Freesmachine Marathon 3 Champion Wit + H200
€ 195,00
-€ 6,37
€ 188,63
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van CLARESA Top Coat, glanzende afwerking, geen uitvegen nodig, 5g
CLARESA Top Coat, glanzende afwerking, geen uitvegen nodig, 5g
€ 11,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NeoNail Zuurprimer voor nagelmodellering, fles van 10 ml
NeoNail Zuurprimer voor nagelmodellering, fles van 10 ml
€ 599,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Uitstekende kwaliteit. PROFESSIONEEL | Builder Gel Thixo - 50g - Melkachtig - Zelfegaliserend - Ideaal voor nagelverlengingen
Uitstekende kwaliteit. PROFESSIONEEL | Builder Gel Thixo - 50g - Melkachtig - Zelfegaliserend - Ideaal voor nagelverlengingen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 22,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Fisher-Price Slaap-otter
Fisher-Price Slaap-otter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
€ 1.242,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 18,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Uitstekend. Professionele kwaliteit. MIG! MIG! - 30g - Melkroze - Elastisch - Zelfegaliserend - UV-uithardend
Uitstekend. Professionele kwaliteit. MIG! MIG! - 30g - Melkroze - Elastisch - Zelfegaliserend - UV-uithardend
€ 817,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 24,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Uitstekend. Professionele kwaliteit. Acrylpulver, multifunctioneel, 10g - Nude - Hoge hechting - Langdurig effect - Gemakkelijk aan te brengen
Uitstekend. Professionele kwaliteit. Acrylpulver, multifunctioneel, 10g - Nude - Hoge hechting - Langdurig effect - Gemakkelijk aan te brengen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 13,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NOCIS Acrylnagelsysteem met acrylepoxy, vloeibare monomer, nagelstiften en nagelvormen voor acrylnagels, nagelverlenging en nageldecoratie
NOCIS Acrylnagelsysteem met acrylepoxy, vloeibare monomer, nagelstiften en nagelvormen voor acrylnagels, nagelverlenging en nageldecoratie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Mini UV-lamp 2-in-1 voor gelnagellak, draagbare 3W LED-nagellamp, 20s/60s timerstanden, USB-oplaadbaar, geschikt voor beginners en thuisgebruik, roze
Mini UV-lamp 2-in-1 voor gelnagellak, draagbare 3W LED-nagellamp, 20s/60s timerstanden, USB-oplaadbaar, geschikt voor beginners en thuisgebruik, roze
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,99
-10%
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Gellak starterset met LED/UV-lamp 54W en nagelfrees, AI-gegenereerde afbeelding
Gellak starterset met LED/UV-lamp 54W en nagelfrees
€ 35,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
€ 7,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 168W Draadloze nageldrooglamp LED UV-lamp voor nagels, LCD-display, lichtuithardingsapparaat, uithardingstool voor nagels. Geschikt voor alle soorten gelnagellak, wit
168W Draadloze nageldrooglamp LED UV-lamp voor nagels, LCD-display, lichtuithardingsapparaat, uithardingstool voor nagels. Geschikt voor alle soorten gelnagellak, wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,99
-7%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van IBD UV Bouwgel Roze - Modelleergel 56 g
IBD UV Bouwgel Roze - Modelleergel 56 g
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 268W LED UV nageldroger, professionele lamp voor het uitharden van nagellak, geldroger met 4 timerstanden, zilver
268W LED UV nageldroger, professionele lamp voor het uitharden van nagellak, geldroger met 4 timerstanden, zilver
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,99
-6%
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Poly Nagel Gel Set met LED-lamp - POLY GEL SET
Poly Nagel Gel Set met LED-lamp - POLY GEL SET
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Uitstekende kwaliteit. PROFESSIONEEL | Toplaag in één laag, zonder afvegen - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
Uitstekende kwaliteit. PROFESSIONEEL | Toplaag in één laag, zonder afvegen - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
€ 1.400,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,96
-14%
€ 15,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak WIT 1000, 5g
CLARESA Hybride nagellak WIT 1000, 5g
€ 780,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Nuvinol oplossing tegen nagelschimmel, 10 ml
Nuvinol oplossing tegen nagelschimmel, 10 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,50
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l