Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml

€ 22,59

€ 451,80 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus verzendkosten vanaf € 6,48

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 1.632,00/1l
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
€ 600,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Zechsal Magnesium bodygel (125 ml)
Zechsal Magnesium bodygel (125 ml)
€ 101,68/1l
€ 13,05
-2%
€ 12,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MURMELIN Arlberger Emulsie
MURMELIN Arlberger Emulsie
€ 137,17/1l
€ 8,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pressensa DEPIGMENT, 2 ml
Pressensa DEPIGMENT, 2 ml
€ 96.645,00/1l
€ 193,29
Gratis bezorging
Verkoper: EshopDrnek
Productafbeelding van DERMOFUTURE Haarwuchsmasker, 300 ml
DERMOFUTURE Haarwuchsmasker, 300 ml
€ 20,70/1l
€ 6,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bingospa Biergistextract, 30%, 100 ml
Bingospa Biergistextract, 30%, 100 ml
€ 97,80/1l
€ 9,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Permanentgolvende lotion, 1 500 ml
Permanentgolvende lotion, 1 500 ml
€ 9,80/1kg
€ 5,49
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Pilopeptan lotion tegen haaruitval, 100 ml
Pilopeptan lotion tegen haaruitval, 100 ml
€ 264,10/1l
€ 28,00
-5%
€ 26,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Natucain - MKMS24 Serum voor haarstimulatie, 100 ml
Natucain - MKMS24 Serum voor haarstimulatie, 100 ml
€ 599,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 127,02
-€ 67,07
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Naturtint Haarmasker haaruitval (150 ml)
Naturtint Haarmasker haaruitval (150 ml)
€ 90,73/1l
€ 13,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aromatica Rozemarijn Wortelstimulator, 100 ml
Aromatica Rozemarijn Wortelstimulator, 100 ml
€ 232,00/1l
€ 23,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
€ 42,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Aromatica: Rozemarijn hoofdhuidscrub
Aromatica: Rozemarijn hoofdhuidscrub
€ 115,15/1kg
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BINGOSPA haarserum met 20% biotine, 30 ml
BINGOSPA haarserum met 20% biotine, 30 ml
€ 203,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,11
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Ziaja GdanSkin, haarmasker, 100 ml
Ziaja GdanSkin, haarmasker, 100 ml
€ 0,36/1kg
€ 1,79
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Haartonicum tegen haaruitval, Novophane Reactional (lotion), 100 ml
Haartonicum tegen haaruitval, Novophane Reactional (lotion), 100 ml
€ 407,00/1l
€ 40,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Elleure Modelklei, 100 ml
Elleure Modelklei, 100 ml
€ 155,00/1l
€ 15,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van COLOSREGEN Haarwortelserum GENACTIV 100 ml
COLOSREGEN Haarwortelserum GENACTIV 100 ml
€ 504,50/1l
€ 53,10
-4%
€ 50,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herstellende haarolie Molecular Repair, 10 ml
Herstellende haarolie Molecular Repair, 10 ml
€ 3.000,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,00
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

LIKES
Huid- en nagelregeneratie voor kinderen en volwassenen

  • Verbetert de conditie van nagels en huid bij kinderen en volwassenen.
  • Hydrateert en herstelt de elasticiteit van de huid.
  • Regenereert en vermindert scheurtjes.
  • Versnelt de groei van de nagelplaat.
  • Verzacht irritaties en beschermt tegen hun ontstaan.
  • Werkt verzachtend op de regeneratie van huid en nagels.
  • Trekt snel in en laat geen plakkerig gevoel achter.

Actieve ingrediënten:

Kamillewater – Reinigt zacht, verstevigt en kalmeert geïrriteerde huid en beschadigde nagels. Ondersteunt het natuurlijke regeneratieproces. Hydrateert, maakt huid en nagels zacht en herstelt hun mooie uiterlijk.
Avocado-olie – Hydrateert, beschermt tegen schade, verzacht irritaties, herstelt de elasticiteit van huid en nagels. Verlicht jeuk en zorgt voor een aangenaam gevoel.
Collageen – Hydrateert, regenereert en versnelt de nagelgroei. Beschermt, herstelt en brengt de natuurlijke kleur van huid en nagels terug. Zorgt voor een zijdezacht uiterlijk en vermindert scheurtjes.
Panthenol – Hydrateert en vermindert ruwheid. Beschermt tegen irritaties, kalmeert beschadigde huid en nagels.

LIKES is een product niet alleen voor kinderen. Het is perfect voor beschadigde nagels en gescheurde, droge huid, ook bij volwassenen. Het is ideaal voor handen en voeten.

getest.
Veilig vanaf 1 maand.

Ingrediënten: R. Biologisch kamillebloemenwater, glycerine, pentyleenglycol, Persea sima (avocado)-olie, aqua, panthenol, natriumacrylaat-copolymeer, gehydrolyseerd collageen, lecithine, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat, gluconolacton, fenethylealcohol, caprylylglycol, calciumgluconaat, parfum

Fabrikant: Podoland

Gewicht
0.095 kg
Inhoud
0.05 l
Fabrikant
ACTIVESHOP
EAN
5908287192027
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-149587

Gewicht
0.095 kg
Inhoud
0.05 l
Fabrikant
ACTIVESHOP
EAN
5908287192027
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-149587
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Podoland PodoIntensive: Intensief masker voor voeten en handen, 100 ml
Podoland PodoIntensive: Intensief masker voor voeten en handen, 100 ml
€ 223,00/1l
€ 22,30
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Arkada TC16 collageenserum 11 ml
Arkada TC16 collageenserum 11 ml
€ 2.045,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 22,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nuvinol oplossing tegen nagelschimmel, 10 ml
Nuvinol oplossing tegen nagelschimmel, 10 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Heetluchtsterilisator, sterilisator voor nagelsalons, cosmetica, voetverzorging, hoogtemperatuur. Apparaat voor tandheelkundige salons, 300W, 1,5L. Warmtestabilisator
Heetluchtsterilisator, sterilisator voor nagelsalons, cosmetica, voetverzorging, hoogtemperatuur. Apparaat voor tandheelkundige salons, 300W, 1,5L. Warmtestabilisator
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 45,50
-2%
€ 44,46
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Xpreen: Professionele vlekverwijderaar - Elektrocoagulator
Xpreen: Professionele vlekverwijderaar - Elektrocoagulator
€ 289,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,50
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Bosch BGC05A220A Bosch BGC 05 A 220 A
Bosch BGC05A220A Bosch BGC 05 A 220 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 212
€ 131,90
-€ 11,01
€ 120,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 128 GB opslag, 48 MP camera, iOS 18, zwart
Apple iPhone 16 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 128 GB opslag, 48 MP camera, iOS 18, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 610
Gereviseerd
€ 850,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van 12-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model 124RLN
12-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model 124RLN
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Szafka Azzurro Midi 970, wit +
Szafka Azzurro Midi 970, wit +
€ 199,41
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Kinderbed 80x160 met beschermende spijlen en lattenbodem, houten bedhuisje – kinderbed 90x200 voor kinderen – houten kinderbed 80x160, wit
Kinderbed 80x160 met beschermende spijlen en lattenbodem, houten bedhuisje – kinderbed 90x200 voor kinderen – houten kinderbed 80x160, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 163
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: ecoMI
Productafbeelding van COSTWAY Babylooprek met 50 ballen en 2 deuropeningen, grijs
COSTWAY Babylooprek met 50 ballen en 2 deuropeningen, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van iWAX 100, zwarte warmtebron voor wax
iWAX 100, zwarte warmtebron voor wax
€ 26,82/1l
€ 10,73
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Cosmetische kruk Am-877, wit
Cosmetische kruk Am-877, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,96
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Cosmetische ligbank Azzurro 805, 1 motor, kleur: beige/lichtbruin
Cosmetische ligbank Azzurro 805, 1 motor, kleur: beige/lichtbruin
€ 1.489,01
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Paradiso zand-/waterboot, 2-delig, groen, model T00705
Paradiso zand-/waterboot, 2-delig, groen, model T00705
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 47,09
-2%
€ 46,00
Verkoper: MonkeyGym
Productafbeelding van Podoland PodoSpirant Antitranspirant, 50 ml
Podoland PodoSpirant Antitranspirant, 50 ml
€ 317,00/1l
€ 15,85
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 380
€ 54,98
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Glazen saladeschaal, eenvoudig model, 24 cm. Ideaal voor gelaagde salades. Pools product, mooi design
Glazen saladeschaal, eenvoudig model, 24 cm. Ideaal voor gelaagde salades. Pools product, mooi design
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 24,05
-52%
€ 11,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Semi-synthetische motorolie MOTUL 5100 4T 10W-40, 4 liter, voor motorfietsen
Semi-synthetische motorolie MOTUL 5100 4T 10W-40, 4 liter, voor motorfietsen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 80,26
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Activeshop Pro Wax 700 warmteapparaat
Activeshop Pro Wax 700 warmteapparaat
€ 49,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,72
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Frotte lakens, roze
Frotte lakens, roze
€ 78,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,66
-42%
€ 14,06
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van 3D Akoestische wandpanelen, set van 8, oppervlakte 5,76 m², eikenlook, donker
3D Akoestische wandpanelen, set van 8, oppervlakte 5,76 m², eikenlook, donker
€ 441,65/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 264,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Apparaat voor waterzuivering met waterstof, model Hydrogen H2+ 6W1, nieuwe generatie
Apparaat voor waterzuivering met waterstof, model Hydrogen H2+ 6W1, nieuwe generatie
€ 50,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 346,58
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van Darsonval apparaat LZ-006A, 10W
Darsonval apparaat LZ-006A, 10W
€ 0,78/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Monstera deliciosa - Kamerplant - pot van 12 cm - ongeveer 30-35 cm hoog
Monstera deliciosa - Kamerplant - pot van 12 cm - ongeveer 30-35 cm hoog
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,28
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 73,95/1l
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,76/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
€ 26,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 139,90/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 24,99
Verkoper: Lemonbite
€ 124,95/1l
Productafbeelding van Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 599,00/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l
Productafbeelding van Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
€ 44,36
-44%
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 168,83/1l
Productafbeelding van Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
€ 12,29
Verkoper: Lemonbite
€ 52,08/1l