Baldessarini Uomo eau de toilette, 50 ml + douchegel, 200 ml

€ 20,17

€ 224,11 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 21 – ma 26 oktober
Onze bestedeals
Cadeausets parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Givenchy Irresistible Fraiche, eau de toilette, 80 ml, testversie
Givenchy Irresistible Fraiche, eau de toilette, 80 ml, testversie
€ 770,88/1l
€ 70,49
-12%
€ 61,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHADAI EDT, eau de toilette, 500 ml
SHADAI EDT, eau de toilette, 500 ml
€ 63,22/1l
€ 31,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lanvin Arpege Homme Eau de Toilette, sprayflacon, 30 ml
Lanvin Arpege Homme Eau de Toilette, sprayflacon, 30 ml
€ 4.966,67/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van GYLDA Eau de Toilette spray, 500 ml
GYLDA Eau de Toilette spray, 500 ml
€ 63,22/1l
€ 31,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chatler Fahnenhomme (100 ml )
Chatler Fahnenhomme (100 ml )
€ 131,70/1l
€ 13,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Naseem Hakam eau de toilette, uniseks, 50 ml
Naseem Hakam eau de toilette, uniseks, 50 ml
€ 430,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Naseem Jameelah eau de toilette voor dames, 100 ml
Naseem Jameelah eau de toilette voor dames, 100 ml
€ 144,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Homme Parfum, 125 ml
Dior Homme Parfum, 125 ml
€ 1.396,00/1l
€ 174,50
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma
Productafbeelding van Hermes Twilly D'Hermes, eau de parfum, 85 ml, testversie
Hermes Twilly D'Hermes, eau de parfum, 85 ml, testversie
€ 1.034,59/1l
€ 87,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Minibrand 412 Eau de Parfum, 25 ml
Minibrand 412 Eau de Parfum, 25 ml
€ 186,40/1l
€ 4,66
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GANDINI SANDALWOOD Eau de Toilette voor heren, UOMO, 100 ml
GANDINI SANDALWOOD Eau de Toilette voor heren, UOMO, 100 ml
€ 890,00/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Edt Spray 100 ml/Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million Geschenkset
Edt Spray 100 ml/Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million Geschenkset
€ 90,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Ikks Heren Eau de Toilette, 100 ml
Ikks Heren Eau de Toilette, 100 ml
€ 85,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Dolce K Eau de Parfum, 100 ml
Dolce K Eau de Parfum, 100 ml
€ 540,10/1l
€ 54,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trussardi Donna Eau de Toilette, 50 ml
Trussardi Donna Eau de Toilette, 50 ml
€ 2.380,00/1l
€ 125,00
-€ 6,00
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Q By Dolce Eau de Parfum 50 ml + Eau de Parfum 10 ml
Dolce & Gabbana Q By Dolce Eau de Parfum 50 ml + Eau de Parfum 10 ml
€ 1.803,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 108,23
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Naseem Mufaddal eau de toilette, uniseks, 80 ml
Naseem Mufaddal eau de toilette, uniseks, 80 ml
€ 194,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
€ 3.293,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mijn parfums - Bedour, 100 ml
Mijn parfums - Bedour, 100 ml
€ 432,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,27
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Baldessarini Uomo Geschenkartikel

50 ml Eau de Toilette (spray)

200 ml Douchegel

Gewicht
0.36 kg
Inhoud
90 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), WATER (AQUA), LIMONEEN, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONON, COUMARINE, CITRAL, GERANIOL, EUGENOL
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
4011700911172
MPN (Manufacturer Part Number)
911172

Gewicht
0.36 kg
Inhoud
90 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), WATER (AQUA), LIMONEEN, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONON, COUMARINE, CITRAL, GERANIOL, EUGENOL
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
4011700911172
MPN (Manufacturer Part Number)
911172
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Baldessarini - Ambré Eau Fraiche, eau de toilette, 90 ml
Baldessarini - Ambré Eau Fraiche, eau de toilette, 90 ml
€ 226,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 39,94
-48%
€ 20,42
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Baldessarini Ambre Eau Fraiche, aftershave, 50 ml
Baldessarini Ambre Eau Fraiche, aftershave, 50 ml
€ 298,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,92
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van MCM MCM Eau de Parfum, 30 ml (unisex)
MCM MCM Eau de Parfum, 30 ml (unisex)
€ 2.346,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 73,14
-3%
€ 70,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Laura Biagiotti Roma Eau de Toilette Spray, 100 ml
Laura Biagiotti Roma Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 416,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 41,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Naomi Campbell Here to Stay Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
Naomi Campbell Here to Stay Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 606,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 190,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1493
€ 19,00
Verkoper: Fortaza
Productafbeelding van Amazon B09WX9XBKD Amazon Echo Pop (1th) Antrazit
Amazon B09WX9XBKD Amazon Echo Pop (1th) Antrazit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 156,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Rituals Karma Haar- en Lichaamsmist, 20 ml
Rituals Karma Haar- en Lichaamsmist, 20 ml
€ 1.232,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,61
-7%
€ 24,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Baldessarini Cool Force Eau de Toilette, 90 ml (voor heren)
Baldessarini Cool Force Eau de Toilette, 90 ml (voor heren)
€ 577,44/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 51,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Set van 3 Cordylinen – Cordyline australis 'Lime Passion'®, 'Pink Passion'®, 'Red Comet' – in pot van 9 cm
Set van 3 Cordylinen – Cordyline australis 'Lime Passion'®, 'Pink Passion'®, 'Red Comet' – in pot van 9 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Versace Eros Energy Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Versace Eros Energy Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 605,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 63,41
-4%
€ 60,58
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l
Productafbeelding van Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Reisset, Eau de Parfum, 5x11 ml, uniseks
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Reisset, Eau de Parfum, 5x11 ml, uniseks
€ 310,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 28.189,09/1l
Productafbeelding van Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l
Productafbeelding van Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)
Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l
Productafbeelding van Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l
Productafbeelding van Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Osola Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Osola Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 180,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.805,40/1l
Productafbeelding van BVLGARI Wood Essence, voor heren, 100 ml, navulflacon, eau de parfum, met koriander, citrus, cipres en benzoë
BVLGARI Wood Essence, voor heren, 100 ml, navulflacon, eau de parfum, met koriander, citrus, cipres en benzoë
€ 175,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.754,40/1l
Productafbeelding van Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van PRADA LUNA ROSSA OCEAN Eau de Parfum 50 ml + Eau de Parfum 10 ml
PRADA LUNA ROSSA OCEAN Eau de Parfum 50 ml + Eau de Parfum 10 ml
€ 91,80
-€ 3,06
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l
Productafbeelding van Veel Succes
Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 114,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.267,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Wild Mint & Lavandin Eau de Parfum, 100 ml
Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Wild Mint & Lavandin Eau de Parfum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 125,46
-€ 8,16
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.173,00/1l
Productafbeelding van PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l
Productafbeelding van Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l
Productafbeelding van Lengling Acqua Tempesta - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
Lengling Acqua Tempesta - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.665,62/1l