B&E Verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, "Fresh Home"

€ 9,96

plus € 9,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
€ 311,10/1l
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 247, geurlabel: koriander
L:A BRUKET Home Fragrance 247, geurlabel: koriander
€ 655,71/1kg
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 182, geurhanger, zoete tabak
L:A BRUKET Home Fragrance 182, geurhanger, zoete tabak
€ 640,47/1kg
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, rozengeur
B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, rozengeur
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E Verfrissende autogeur, luchtverfrisser voor auto's – een aangename geurverspreider voor in de auto, perzikgeur
B&E Verfrissende autogeur, luchtverfrisser voor auto's – een aangename geurverspreider voor in de auto, perzikgeur
€ 6,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E Verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, met de geur van braam
B&E Verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, met de geur van braam
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Brait Home Luchtverfrisser, 300 ml
Brait Home Luchtverfrisser, 300 ml
€ 53,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,15
-5%
€ 16,15
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Lavendel geurstaafjes met een ontspannende geur - 40 ml
Lavendel geurstaafjes met een ontspannende geur - 40 ml
€ 65,00/1l
€ 2,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Luchtverfrisser met de geur van bosfruit, 400 ml - Verfris uw huis met dit hoogwaardige product.
Luchtverfrisser met de geur van bosfruit, 400 ml - Verfris uw huis met dit hoogwaardige product.
€ 47,47/1l
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
€ 120,83/1kg
€ 1,45
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Aromaverspreider, rozengeur
Aromaverspreider, rozengeur
€ 28,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van BRAIT Luchtverfrisser met katoenbloemengeur - navulverpakking van 250 ml
BRAIT Luchtverfrisser met katoenbloemengeur - navulverpakking van 250 ml
€ 5,95
-5%
€ 5,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
€ 699,67/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Intensieve, frisse autogeur
Intensieve, frisse autogeur
€ 4,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ARÔME Autoluchtverfrisser, lavendelgeur, tot 30 dagen geurafgifte
ARÔME Autoluchtverfrisser, lavendelgeur, tot 30 dagen geurafgifte
€ 2,45
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Luchtverfrisser Ambi Pur voor toiletten, rozengeur, 750 ml
Luchtverfrisser Ambi Pur voor toiletten, rozengeur, 750 ml
€ 25,92/1kg
€ 6,48
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Navulling voor geurverspreider, lavendel
Navulling voor geurverspreider, lavendel
€ 11,03
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van AREON CLIMA FRESH Luchtverfrisser. Voor een heerlijk huis
AREON CLIMA FRESH Luchtverfrisser. Voor een heerlijk huis
€ 1.858,00/1kg
€ 18,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Glade luchtverfrisser, ontspannende lavendelgeur, 18 ml
Glade luchtverfrisser, ontspannende lavendelgeur, 18 ml
€ 952,78/1l
€ 17,15
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ervaar een frisse en aangename rijervaring met onze verfrissende autogeur! Deze luchtverfrisser zorgt voor een aanhoudend aangename geur in uw auto, neutraliseert onaangename geuren en geeft uw auto een frisse, schone aroma. De geurverspreider is eenvoudig te installeren en heeft een discreet design, waardoor hij perfect past in elk interieur. Met een langdurige werking en een breed scala aan geuren is deze autogeur de ideale aanvulling voor al uw ritten. Hij biedt niet alleen frisheid, maar ook een aangenaam gevoel bij het instappen
Fabrikant
b&e
EAN
4255763726032
MPN (Manufacturer Part Number)
B&E-Raumduft-Fresh Home

Fabrikant
b&e
EAN
4255763726032
MPN (Manufacturer Part Number)
B&E-Raumduft-Fresh Home
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, rozengeur
B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, rozengeur
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Poeder
B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Poeder
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Lavendel
B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Lavendel
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Desert Talisman
B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Desert Talisman
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E Verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, met de geur van braam
B&E Verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis, met de geur van braam
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Linde
B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Linde
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Aardbeiengeur
B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Aardbeiengeur
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Koffie
B&E verfrissende ruimtelucht, luchtverfrisser, geurverspreider – een geurverspreider voor een aangenaam gevoel in uw huis. Koffie
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg