Seni Care Huidbeschermingscrème met Zinkoxide, 200 ml, 14 stuks van 200 ml

€ 105,16

€ 37.557,14 / 1l

plus € 6,75 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Vochtinbrengende crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vaseline Cacaoboter Littekenverzorging, 368 g
Vaseline Cacaoboter Littekenverzorging, 368 g
€ 26,06/1l
€ 9,99
-4%
€ 9,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Body Care Vitamine Lichaamscreme (200 ml)
Hildegard Braukmann Body Care Vitamine Lichaamscreme (200 ml)
€ 127,50/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bioderma Sébium Kalmerende Verzorging tegen Huidirritaties en Puistjes, 30 ml
Bioderma Sébium Kalmerende Verzorging tegen Huidirritaties en Puistjes, 30 ml
€ 704,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 21,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin - Doucheolie AtopiControl, 400 ml
Eucerin - Doucheolie AtopiControl, 400 ml
€ 25.500,00/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Seni Care Huidbeschermingscrème met Arginine, 14 x 200 ml
Seni Care Huidbeschermingscrème met Arginine, 14 x 200 ml
€ 375,30/1l
€ 75,06
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Seni Care Waschcrème voor de gevoelige huid, 500 ml
Seni Care Waschcrème voor de gevoelige huid, 500 ml
€ 29,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,85
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van NIVEA 80134 NIVEA Care Hautcreme 400,0 ml
NIVEA 80134 NIVEA Care Hautcreme 400,0 ml
€ 37,17/1l
€ 14,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Seni Care beschermende crème met 10% ureum, 100 ml
Seni Care beschermende crème met 10% ureum, 100 ml
€ 127,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,74
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Seni Care Beschermende crème, 10% ureum, 14 x 100 ml
Seni Care Beschermende crème, 10% ureum, 14 x 100 ml
€ 641,40/1l
€ 64,14
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van LINDESA K Huidbeschermingscrème, 50 ml
LINDESA K Huidbeschermingscrème, 50 ml
€ 202,40/1l
€ 10,12
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van LRP Lipikar Wascrème, navulverpakking
LRP Lipikar Wascrème, navulverpakking
€ 21.540,00/1l
€ 31,39
-31%
€ 21,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van RETTERSPITZ Hyaluronzuurgeel 30ml, PZN 03070308
RETTERSPITZ Hyaluronzuurgeel 30ml, PZN 03070308
€ 899,00/1l
€ 26,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sensilind huidbeschermingscrème, 1 x 100 ml
Sensilind huidbeschermingscrème, 1 x 100 ml
€ 47,30/1l
€ 4,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dermalogica, Intensive Moisture, Exfolierende reinigingscrème, 150 ml
Dermalogica, Intensive Moisture, Exfolierende reinigingscrème, 150 ml
€ 295,13/1l
€ 44,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EUBOS Huidbalsem, hydraterende lotion, navulverpakking, 400 ml
EUBOS Huidbalsem, hydraterende lotion, navulverpakking, 400 ml
€ 38,12/1kg
€ 15,25
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GLYSOLID Huidbalsem 100ml
GLYSOLID Huidbalsem 100ml
€ 69,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,29
-4%
€ 6,95
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BABARIA VOETCRÈME TEGEN HUIDVERHARDING, 50 ml
BABARIA VOETCRÈME TEGEN HUIDVERHARDING, 50 ml
€ 277,80/1l
€ 13,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PHYSIODERM Sansibal Huidbeschermingscrème, huidcrème, siliconenvrij, 100 ml
PHYSIODERM Sansibal Huidbeschermingscrème, huidcrème, siliconenvrij, 100 ml
€ 74,80/1l
€ 7,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cetaphil Hydraterende Lotion, 60 ml
Cetaphil Hydraterende Lotion, 60 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mustela Milde Wasgel (750 ml)
Mustela Milde Wasgel (750 ml)
€ 30,75/1l
€ 23,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Die Seni Care huidbeschermingscrème met zinkoxide in de handige voordeelverpakking met 14 x 200 ml is speciaal ontwikkeld om de tere huid betrouwbaar te beschermen tegen vocht, irriterende stoffen en verzachting. Deze crème is ideaal voor dagelijks gebruik, vooral voor mensen met incontinentie, omdat het een beschermende barrière vormt zonder de natuurlijke ademhaling van de huid te belemmeren.

Beschermende en verzorgende ingrediënten

Het belangrijkste ingrediënt, zinkoxide, vormt een ademende beschermlaag die voorkomt dat vocht binnendringt en zo huidirritaties voorkomt. Tegelijkertijd kalmeren lijnzaadextract en kamille-extract de huid, ondersteunen de regeneratie en zorgen voor een weldadige hydratatie. Een natuurlijk geurneutralisator zorgt voor een fris gevoel en neutraliseert ongewenste geuren – ideaal voor dagelijks gebruik bij incontinentie.

Uitstekende huidtolerantie

De crème is parfumvrij, waardoor deze bijzonder geschikt is voor de gevoelige en allergiegevoelige huid. Hij trekt snel in, maar laat wel een beschermende witte laag achter die niet kleefachtig is en de absorptie van incontinentieproducten niet beïnvloedt.

Eenvoudige toepassing

Na het grondig reinigen van de huid, breng een dunne laag van de crème aan op de huid die risico loopt. Dankzij de zachte textuur is de crème gemakkelijk aan te brengen en zorgt hij direct voor een beschermd gevoel.

Voordeelverpakking voor professioneel gebruik

De verpakkingseenheid met 14 tubes à 200 ml is uitstekend geschikt voor verzorgingstehuizen of voor langdurig gebruik thuis. Het zorgt ervoor dat er altijd voldoende product beschikbaar is voor de dagelijkse verzorging.

Samenvatting

De Seni Care huidbeschermingscrème met zinkoxide (14 x 200 ml) combineert intensieve bescherming met zachte verzorging. Hij is ideaal voor de gevoelige huid, ondersteunt de regeneratie en beschermt betrouwbaar tegen irritatie door vocht en andere belastende factoren

Gewicht
2.8 g
Inhoud
2.8 ml
Ingrediënten
Aqua, Zinkoxide, Paraffinum Liquidum, Ozokeriet, Talk, Lanoline, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearaat, Petrolatum, Kamillebloemextract (Chamomilla Recutita), Natriumchloride, Panthenol, Lijnzaadolie (Linum Usitatissimum), Lijnzaadextract (Linum Usitatissimum), Gehydrogeneerde ricinusolie, Citronellylmethylcrotonaat, Methylparabeen, Propylparabeen, Citroenzuur, 2-Bromo-2-nitropropaan-1,3-diol
Fabrikant
Seni-TZMO Deutschland
EAN
5900516192167
MPN (Manufacturer Part Number)
SE-231-T200-31D

Gewicht
2.8 g
Inhoud
2.8 ml
Ingrediënten
Aqua, Zinkoxide, Paraffinum Liquidum, Ozokeriet, Talk, Lanoline, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearaat, Petrolatum, Kamillebloemextract (Chamomilla Recutita), Natriumchloride, Panthenol, Lijnzaadolie (Linum Usitatissimum), Lijnzaadextract (Linum Usitatissimum), Gehydrogeneerde ricinusolie, Citronellylmethylcrotonaat, Methylparabeen, Propylparabeen, Citroenzuur, 2-Bromo-2-nitropropaan-1,3-diol
Fabrikant
Seni-TZMO Deutschland
EAN
5900516192167
MPN (Manufacturer Part Number)
SE-231-T200-31D
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creme de la Mer 60ml
Creme de la Mer 60ml
€ 578,23/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 179,25
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW
Productafbeelding van Cetaphil Hydraterende Crème (453 gr)
Cetaphil Hydraterende Crème (453 gr)
€ 32,37/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,16
-8%
€ 14,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CAVILON Langdurige huidbeschermingscrème 3392G, 92g, PZN 10286434
CAVILON Langdurige huidbeschermingscrème 3392G, 92g, PZN 10286434
€ 350,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 32,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Deumavan beschermende zalf, neutrale tube, 125 ml, vetzalf
Deumavan beschermende zalf, neutrale tube, 125 ml, vetzalf
€ 126,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bioderma Sébium, hydraterende crème, 40 ml
Bioderma Sébium, hydraterende crème, 40 ml
€ 559,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 22,39
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Gezichtscrème Egyptian Magic Skin, 118 ml
Gezichtscrème Egyptian Magic Skin, 118 ml
€ 258,22/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 30,47
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tabaibaloe Aloe Vera gezichts- en bodycrème, 300 ml
Tabaibaloe Aloe Vera gezichts- en bodycrème, 300 ml
€ 13,03/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 4,02
-2%
€ 3,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pond's Hydraterende gezichtscrème voor droge huid, 184 g
Pond's Hydraterende gezichtscrème voor droge huid, 184 g
€ 70,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Hondrostrong Forte Crème - 200 ml, verpakking met 2 stuks
Hondrostrong Forte Crème - 200 ml, verpakking met 2 stuks
€ 340,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 68,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Palmer's Massagecrème voor Rekkenmerken 125 G Palmer's
Palmer's Massagecrème voor Rekkenmerken 125 G Palmer's
€ 85,40/1l
€ 9,04
-5%
€ 8,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Hegron Winterlijn Witte Vaseline (300 ml)
Hegron Winterlijn Witte Vaseline (300 ml)
€ 4,29/1kg
€ 1,60
-6%
€ 1,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NIVEA Cellular Luminous630 2-in-1 Anti-aging en anti-pigmentvlek serum, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor volwassen huid, 30 ml
NIVEA Cellular Luminous630 2-in-1 Anti-aging en anti-pigmentvlek serum, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor volwassen huid, 30 ml
€ 1.429,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 42,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Roche-Posay Lipikar Báume AP+ Max, 200 ml
Roche-Posay Lipikar Báume AP+ Max, 200 ml
€ 20.450,00/1l
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe Crème Fraîche de Beauté, 3-in-1 gezichtscrème, 100 ml
Nuxe Crème Fraîche de Beauté, 3-in-1 gezichtscrème, 100 ml
€ 246,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Topicrem Ultra-hydraterende Bodylotion, 500 ml
Topicrem Ultra-hydraterende Bodylotion, 500 ml
€ 35,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 7 x 2 ml Babor Power Ampullen Hyaluronzuur
7 x 2 ml Babor Power Ampullen Hyaluronzuur
€ 2.292,86/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 32,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Medik8 Total Moisture Dagcrème voor het gezicht
Medik8 Total Moisture Dagcrème voor het gezicht
€ 1.017,40/1l
€ 85,91
-40%
€ 50,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LINOLA Huidmelk Dispenser, 500 ml, PZN 14445846
LINOLA Huidmelk Dispenser, 500 ml, PZN 14445846
€ 48,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
€ 64,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kativa Braziliaanse stijfset met keratine, 225 ml
Kativa Braziliaanse stijfset met keratine, 225 ml
€ 107,69/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 24,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende crème voor droge en zeer droge huid (454 g)
Hydraterende crème voor droge en zeer droge huid (454 g)
€ 26.210,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dexyane hydraterende balsem (verzachtende balsem tegen jeuk), 200 ml
Dexyane hydraterende balsem (verzachtende balsem tegen jeuk), 200 ml
€ 24.510,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dalan D'Olive Voedende Crème, 250 ml
Dalan D'Olive Voedende Crème, 250 ml
€ 87,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van PR - Huidbescherming PR 88 - Huidbeschermingscrème, wateroplosbaar, 1 liter verpakking
PR - Huidbescherming PR 88 - Huidbeschermingscrème, wateroplosbaar, 1 liter verpakking
€ 22,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,10
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Tesori d'Oriente White Musk, crème, uniseks, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 300 ml, pot
Tesori d'Oriente White Musk, crème, uniseks, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 300 ml, pot
€ 51,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,12
-4%
€ 15,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sorion crème voor huidverzorging als aanvulling op de behandeling, 150 ml crème
Sorion crème voor huidverzorging als aanvulling op de behandeling, 150 ml crème
€ 238,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PENATEN 4653909008 PENATEN sensitiv Hautschutzcreme 200 ml
PENATEN 4653909008 PENATEN sensitiv Hautschutzcreme 200 ml
€ 31,50/1kg
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SORION Herstellende Crème, 50g. PZN 10132866
SORION Herstellende Crème, 50g. PZN 10132866
€ 344,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Evolsin Krätze Milde Emulsie, 150 ml
Evolsin Krätze Milde Emulsie, 150 ml
€ 134,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,21
Verkoper: AbisZ-Markt

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 2 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een hoogwaardige en effectieve beschermende crème
Beoordeeld op 11 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 4 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 7 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hyaluron Body Firming Gel 100ml | SANTAVERDE
Hyaluron Body Firming Gel 100ml | SANTAVERDE
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Gezichtscrème Egyptian Magic Skin, 118 ml
Gezichtscrème Egyptian Magic Skin, 118 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 30,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 258,22/1l
Productafbeelding van Cetaphil | Hydraterende crème - 48 g - parfumvrij - intensieve hydratatie - geschikt voor de gevoelige huid
Cetaphil | Hydraterende crème - 48 g - parfumvrij - intensieve hydratatie - geschikt voor de gevoelige huid
€ 31,99
Verkoper: Lemonbite
€ 666,46/1l
Productafbeelding van UNIQUE SKIN | Versterkend serum met bioretinol
UNIQUE SKIN | Versterkend serum met bioretinol
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,93/1kg
Productafbeelding van Nuxe Rêve de Miel Reinigingsgel voor Gelaat en Lichaam (400 ml)
Nuxe Rêve de Miel Reinigingsgel voor Gelaat en Lichaam (400 ml)
€ 16,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 41,90/1l
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Riche, 50 ml, herverpakking
Dior Prestige La Crème Riche, 50 ml, herverpakking
€ 461,68
-€ 112,84
€ 348,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.976,80/1l
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, Crème, Unisex, Anti-veroudering, Versterkend, Hydraterend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 150 ml, Tube
Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, Crème, Unisex, Anti-veroudering, Versterkend, Hydraterend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 150 ml, Tube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 333,00
-€ 148,74
€ 184,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.228,40/1l
Productafbeelding van Sisley Le Sculpteur, Crème, voor vrouwen, anti-cellulite, verstevigende crème, geschikt voor normale huid, 200 ml, verpakt in een pompflacon
Sisley Le Sculpteur, Crème, voor vrouwen, anti-cellulite, verstevigende crème, geschikt voor normale huid, 200 ml, verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 659,10/1l
Productafbeelding van Méthode Jeanne Piaubert 3355998700256, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, 50 ml, 1 stuk
Méthode Jeanne Piaubert 3355998700256, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 115,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.310,60/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Emulsie
Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Emulsie
€ 153,82
-€ 15,13
€ 138,69
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.849,20/1l
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, hydraterend, verzachtend, universele formule, vrouwelijk, pot, AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. COCOGLYCERIDES. PARFUM/FRAGRANCE...., 200 ml
Thierry Mugler Alien, hydraterend, verzachtend, universele formule, vrouwelijk, pot, AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. COCOGLYCERIDES. PARFUM/FRAGRANCE...., 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, Crème, Unisex, Hydraterend, Verhelderend, Voedend, Verzachtend, 150 ml, Glycerine, Shea-boter, Glazen verpakking
Acqua di Parma Yuzu, Crème, Unisex, Hydraterend, Verhelderend, Voedend, Verzachtend, 150 ml, Glycerine, Shea-boter, Glazen verpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,40/1l
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water Body Lotion, 200 ml
Byredo Gypsy Water Body Lotion, 200 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 331,50/1l
Productafbeelding van Dior Solar Beschermende Crème SPF 50, voor het lichaam, 150 ml, Crème, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, voor vrouwen
Dior Solar Beschermende Crème SPF 50, voor het lichaam, 150 ml, Crème, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, voor vrouwen
€ 88,93
-33%
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Getinte hydraterende crème 50 ml
NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Getinte hydraterende crème 50 ml
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 52,02/1kg
Productafbeelding van Getinte hydraterende crème met SPF 30 (Pure Radiant Tinted Moisturizer), 50 ml, Havana
Getinte hydraterende crème met SPF 30 (Pure Radiant Tinted Moisturizer), 50 ml, Havana
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.020,00/1l
Productafbeelding van Cactus - Bouncy Serum 52ml | WHAMISA
Cactus - Bouncy Serum 52ml | WHAMISA
€ 50,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 966,54/1l
Productafbeelding van JEANNE PIAUBERT WONDERFESS 3D GEL: Verstevigende gel voor de billen, 100 ml
JEANNE PIAUBERT WONDERFESS 3D GEL: Verstevigende gel voor de billen, 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 444,00/1l