5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
BVLGARI Omnia Crystalline, voor dames, 100 ml, eau de parfum, topnoten: groene mandarijn, peer; hartnoten: jasmijn, lotus; basisnoten: groene thee, muskus, sandelhout
€ 104,64
€ 1.046,40 / 1l
plus € 6,90 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Dior Sauvage Parfum, voor heren, 60 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van cederhout en sandelhout, en basisnoten van tonkaboon, vanille. Spray€ 1.770,83/1l
€ 106,25
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Dior Miss, parfum voor dames, 30 ml, geurprofiel: maagdenwitte bloem, pioenroos, roos, benzoë, muskus, tonkaboon, vanille, sprayflacon€ 3.026,33/1l
€ 90,79
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Givenchy L'Interdit, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbaar, geurnoten: gember, jasmijn, oranjebloesem, tuberoos, vetiver, patchouli€ 1.527,00/1l
€ 76,35
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Sisley Izia, damesparfum, 30 ml, niet navulbaar, geurnoten: aldehyden, bergamot, roze peper, engelwortel, roos, amber, muskus, cederhout€ 2.448,00/1l
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders

BVLGARI Rose Goldea, voor dames, 25 ml, spray, Inhoud: Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Geur); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 stuk
€ 2.040,00/1l
€ 53,04
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders

Bvlgari Goldea Rose Blossom Delight Eau de Parfum, 75 ml
€ 1.471,20/1l
€ 110,34
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Givenchy Irresistible, parfum voor dames, 35 ml, niet navulbaar, geurnoten: ambrette, peer, iris, roos, cederhout, muskus
€ 1.860,29/1l
€ 65,11
Verkoper: somnia24

Trussardi Parfum, voor dames, 60 ml, niet navulbare fles, geur: mandarijn, neroli, jasmijn, lavendel, patchouli, viooltje
€ 666,67/1l
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Swiss Arabian Jasmijn en Vanille Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 385,60/1l
€ 38,56
Verkoper: somnia24

Givenchy L'Interdit Parfum, voor dames, 80 ml, spray, met de geurnoten: gember, peer, jasmijn, mimosa, oranjebloesem, tuberoos, balsamico, patchouli, vetiver
€ 1.110,38/1l
€ 88,83
Verkoper: ParfumGroup

Givenchy Irresistible, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbaar, geurnoten: ambrette, peer, iris, roos, muskus, cederhout
€ 1.920,00/1l
€ 96,00
Verkoper: somnia24

BVLGARI Splendida Patchouli, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, sprayflacon
€ 658,80/1l
€ 65,88
Verkoper: ParfumGroup

Lalique, Amethyst, Eau de Parfum, voor dames, 1,8 ml flesje
€ 4.505,56/1l
€ 8,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Salvatore Ferragamo Emozione Rosa Orientale eau de parfum voor dames, 92 ml
€ 2.010,87/1l
€ 185,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Boucheron, Fleurs, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 787,50/1l
€ 78,75
Verkoper: VogueVista

Alásrar Gharam Eau de Parfum, uniseks: Groene appel, bergamot, mandarijn, jasmijn, vanille, muskus, amber
€ 279,90/1l
€ 27,99
Verkoper: AromaVibe

Lalique, Amethyst, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 243,40/1l
€ 24,34
Verkoper: ParfumGroup

Lalique, Amethyst Eclat, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 1.078,40/1l
€ 53,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Bvlgari - Omnia Crystalline Eau de Parfum 100ml. Standaard verpakking. Voor dames.
- Model
- Omnia Crystalline Eau de Parfum (2024)
- Gewicht
- 0.331 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 0783320423369783320423369
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 42336
- Model
- Omnia Crystalline Eau de Parfum (2024)
- Gewicht
- 0.331 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 0783320423369783320423369
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 42336
Gaat ook goed samen met

BVLGARI Omnia Crystalline, voor dames, 50 ml, eau de parfum, topnoten: groene mandarijn, peer; hartnoten: groene thee, jasmijn arabica, lotus; basisnoten: muskus, sandelhout
€ 1.549,40/1l
€ 77,47
Verkoper: ParfumGroup

BVLGARI Omnia Crystalline, voor dames, 40 ml, spray, 1 stuk
€ 1.927,25/1l
€ 77,09
Verkoper: etparadisecom

Bvlgari Omnia Crystalline EDT 50 ml W
€ 1.672,80/1l
€ 83,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Toilette Spray
€ 1.092,20/1l
€ 109,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

BVLGARI Omnia Crystalline, voor dames, 100 ml, geur met noten van bamboe, lotusbloem, witte pioenroos, muskus, hout, alcohol denat. (alcohol 39-c), parfum (geur), aqua (water), ethylhexyl methoxycinnamaat,...
€ 912,10/1l
€ 91,21
Verkoper: ParfumGroup

Bvlgari - Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette, 75 ml
€ 1.077,60/1l
€ 80,82
Verkoper: ParfumGroup

Edt Spray 100 ml / Edt Spray 15 ml: Bvlgari Omnia Crystalline cadeauverpakking
€ 1.241,20/1l
€ 124,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Bvlgari Omnia Crystalline EDT 50 ml W
€ 1.354,80/1l
€ 67,74
Verkoper: ParfumGroup

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

BVLGARI Splendida Jasmin Noir, voor dames, 50 ml, spray. Inhoud: Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Geur); Aqua (Water); Benzyl Salicylaat; Benzyl...
€ 1.701,00/1l
€ 85,05
Verkoper: PerfumTraders

Versace Crystal Noir parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 926,33/1l
€ 83,37
Verkoper: ParfumGroup

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 2.161,33/1l
€ 64,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

BVLGARI Omnia, ontworpen door Mary Katrantzou, voor dames, 65 ml, niet navulbaar, spray, ingrediënten: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, AQUA (WATER), BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE..., 1 stuk
€ 1.571,69/1l
€ 102,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Lacoste Pour Femme Eau de Parfum Spray
€ 462,89/1l
€ 41,66
Verkoper: PerfumTraders

BVLGARI Omnia Crystalline, voor dames, 65 ml, Lotus, spray, 1 stuk
€ 2.026,31/1l
€ 131,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Emporio Armani She Elle Eau de Parfum, 100 ml
€ 387,00/1l
€ 40,55
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 38,70
Verkoper: ParfumGroup

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Femme Eau de Toilette, 25 ml, damesparfum
€ 628,20/1l
€ 62,82
Verkoper: ParfumGroup

YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
€ 1.377,00/1l
€ 68,85
Verkoper: ParfumGroup

Lanvin Éclat d'Arpège voor dames, eau de parfum, 100 ml
€ 295,90/1l
€ 29,59
Verkoper: ParfumGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 100 ml, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
€ 791,90/1l
€ 79,19
Verkoper: ParfumGroup

Michael Kors Wonderlust Eau de Parfum 100 ml
€ 388,70/1l
€ 38,87
Verkoper: ParfumGroup

Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 503,90/1l
€ 50,39
Verkoper: ParfumGroup

BVLGARI Omnia Amethyste, voor dames, 100 ml, navulflacon, geur: grapefruit, groen, hyacint, roos, heliotroop, hout
€ 1.026,50/1l
€ 102,65
Verkoper: PerfumTraders

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 599,80/1l
€ 59,98
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 993,80/1l
€ 99,38
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
€ 389,80/1l
€ 38,98
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 15 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.it en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.it en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Dit is het gevraagde cadeau
Inhoud 0,1 l
Uitzonderlijke geur
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(492)Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l