Reserve Blend Rain, eau de parfum spray, 30 ml

€ 30,65

€ 1.021,67 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van La Mer The Concentrate
La Mer The Concentrate
€ 10.744,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 161,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtscrème Valmont Deto2x (45 ml)
Gezichtscrème Valmont Deto2x (45 ml)
€ 4.692,00/1l
€ 211,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterende gezichtscrème Hydragenist (50 ml)
Hydraterende gezichtscrème Hydragenist (50 ml)
€ 795,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Zarah - Ombre de Louis, parfumextract, 70 ml
Zarah - Ombre de Louis, parfumextract, 70 ml
€ 381,86/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,73
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Bionatar-Spray, 60 ml
Bionatar-Spray, 60 ml
€ 33.180,00/1l
€ 33,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sorvella Parfum V227 voor dames, eau de parfum, 50 ml
Sorvella Parfum V227 voor dames, eau de parfum, 50 ml
€ 512,60/1l
€ 25,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Musk Maghribi, eau de parfum spray, 75 ml
Musk Maghribi, eau de parfum spray, 75 ml
€ 269,73/1l
€ 20,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Thameen Peregrina Extrait de Parfum, 50 ml, sprayflacon
Thameen Peregrina Extrait de Parfum, 50 ml, sprayflacon
€ 3.077,80/1l
€ 206,16
-€ 52,27
€ 153,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Cuba - Aftershave, 100 ml
Cuba - Aftershave, 100 ml
€ 33,40/1l
€ 3,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
€ 1.472,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 147,24
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Mont Blanc Explorer Platinum, eau de parfum, 100 ml, testversie
Mont Blanc Explorer Platinum, eau de parfum, 100 ml, testversie
€ 342,53/1kg
€ 51,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Le Couvent Ambra, geparfumeerd water, 100 ml
Le Couvent Ambra, geparfumeerd water, 100 ml
€ 772,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mentho- 10 Mentholgel 30 ml
Mentho- 10 Mentholgel 30 ml
€ 130,33/1l
€ 4,02
-2%
€ 3,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ginecanesbalance Vaginalgel, 7 x 5 ml
Ginecanesbalance Vaginalgel, 7 x 5 ml
€ 4.102,86/1l
€ 28,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lalibela haarparfum, 80 ml
Lalibela haarparfum, 80 ml
€ 812,00/1l
€ 64,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lorenzo Villoresi Uomo Eau de Toilette Spray, 100 ml
Lorenzo Villoresi Uomo Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 536,57/1kg
€ 160,97
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Fortunate Boost, eau de toilette, 50 ml
Fortunate Boost, eau de toilette, 50 ml
€ 108,80/1l
€ 5,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Parfum Magnolia & Passievrucht, 100 ml
Parfum Magnolia & Passievrucht, 100 ml
€ 369,50/1l
€ 36,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Emir Glorify, parfum voor dames en heren, 100 ml
Emir Glorify, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 252,60/1l
€ 25,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van RETISIL Intensiefolie, 30 ml
RETISIL Intensiefolie, 30 ml
€ 1.065,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,70
-19%
€ 31,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Reserve Rain is een eau de parfum van het merk Clean. Dit aromatisch-waterige parfum werd in 2016 uitgebracht. Laat uw zintuigen prikkelen met de frisse, vochtige geur van planten en bloemen, geïnspireerd op het Amazone regenwoud.


Geurnoten:

Topnoot: bergamot
Hartnoot: witte bloemen
Basisnoot: patchouli

Gewicht
30 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Parfums > Geuren
Fabrikant
clean reserve
Doelgroepen
Unisex
EAN
0874034014810
874034014810

Gewicht
30 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Parfums > Geuren
Fabrikant
clean reserve
Doelgroepen
Unisex
EAN
0874034014810
874034014810
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clean, Rain [Reserve Blend], Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
Clean, Rain [Reserve Blend], Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 636,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,63
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 973
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clean Reserve Radiant Nectar Eau de Parfum, 30 ml
Clean Reserve Radiant Nectar Eau de Parfum, 30 ml
€ 1.016,33/1l
€ 30,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van VOLARE Vanilla Pods, 100 ml, uniseks parfum
VOLARE Vanilla Pods, 100 ml, uniseks parfum
€ 290,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 790
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lalique Encre Noire pour Homme Eau de Toilette 100 ml
Lalique Encre Noire pour Homme Eau de Toilette 100 ml
€ 220,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 22,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray
Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray
€ 333,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clean, Rain [Reserve Blend], Eau de Parfum, uniseks, 50 ml
Clean, Rain [Reserve Blend], Eau de Parfum, uniseks, 50 ml
€ 1.066,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 53,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clean Skin eau de parfum voor dames, 100 ml
Clean Skin eau de parfum voor dames, 100 ml
€ 1.213,80/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 121,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Makita DDF 482 RFJ accuboormachine 18 V 62 Nm + 2x accu 3.0 Ah + lader + Makpac
Makita DDF 482 RFJ accuboormachine 18 V 62 Nm + 2x accu 3.0 Ah + lader + Makpac
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 234,02
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Lattafa Pride Art of Arabia I Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Pride Art of Arabia I Eau de Parfum, 100 ml
€ 384,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 38,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guerlain Pera Granita, voor dames, 75 ml, spray, #16568. INGREDIËNTEN: - ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (GEURSTOF) - LIMONEEN - BUTYL..., 1 stuk
Guerlain Pera Granita, voor dames, 75 ml, spray, #16568. INGREDIËNTEN: - ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (GEURSTOF) - LIMONEEN - BUTYL..., 1 stuk
€ 950,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 72,88
-2%
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l