Ontsoldeerlint Rol – Koper, Kolofoniumgecoat | 2,5mm x 1,5m | voor Elektronica Reparatie PCB BGA

€ 2,99

€ 59,80 / 1kg

plus € 4,49 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Soldeerbout-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van - LTDRAHT voor printplaten - Tin/Koper - 99/1
- LTDRAHT voor printplaten - Tin/Koper - 99/1
€ 5,15/1m
€ 20,58
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Lötpunt - voor soldeerstation 28011 - 2 stuks per verpakking - Accessoire voor soldeerbout en elektronische reparaties [28943]
Lötpunt - voor soldeerstation 28011 - 2 stuks per verpakking - Accessoire voor soldeerbout en elektronische reparaties [28943]
€ 4,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Kupferspitzen - voor het solderen van transformatoren - 5 stuks
Kupferspitzen - voor het solderen van transformatoren - 5 stuks
€ 14,93/1kg
€ 14,93
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van JBC micro-soldeerboutpunt, 0,6 mm
JBC micro-soldeerboutpunt, 0,6 mm
€ 415,00/1kg
€ 11,62
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ersa soldeertip 0032BD/SB
Ersa soldeertip 0032BD/SB
€ 2.344,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,16
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Soldeerhars 45g, Topnik voor soldeer, Cynel
Soldeerhars 45g, Topnik voor soldeer, Cynel
€ 182,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,21
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Koperdraad Spoel – Precies 0,1 mm | 15 m, Temperatuurbestendig 200°C | voor Elektronica Reparatie
Koperdraad Spoel – Precies 0,1 mm | 15 m, Temperatuurbestendig 200°C | voor Elektronica Reparatie
€ 2,99/1kg
€ 2,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Zinkdraad voor solderen, EDM AA230B, rol, 1 mm, 100 g
Zinkdraad voor solderen, EDM AA230B, rol, 1 mm, 100 g
€ 145,50/1kg
€ 14,55
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Krimpfolie voor solderen, 6-0 mm x 40 mm (100 stuks)
Krimpfolie voor solderen, 6-0 mm x 40 mm (100 stuks)
€ 127,42
Gratis bezorging
Verkoper: UNIVERS-CLUB
Productafbeelding van Reservepunt voor soldeerstation 28003 - 2 stuks per verpakking - Soldeerpunt voor soldeerstationaccessoires [28925N]
Reservepunt voor soldeerstation 28003 - 2 stuks per verpakking - Soldeerpunt voor soldeerstationaccessoires [28925N]
€ 4,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Lötpunt - voor soldeerbout, type 28026 - 2 stuks per verpakking. 1 stuk [28026A]
Lötpunt - voor soldeerbout, type 28026 - 2 stuks per verpakking. 1 stuk [28026A]
€ 10,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0032KD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0032KD/SB
€ 502,29/1m
€ 35,16
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Soldeerbout B03D, 0,5 mm, voor 14ST JBC 0150300
Soldeerbout B03D, 0,5 mm, voor 14ST JBC 0150300
€ 42,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kabelsok: Aansluiting voor soldeerpen; solderen; voor kabels; messing 61-1459-11/0030, printplaat-soldeerverbindingen
Kabelsok: Aansluiting voor soldeerpen; solderen; voor kabels; messing 61-1459-11/0030, printplaat-soldeerverbindingen
€ 6,28
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0152JD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0152JD/SB
€ 765,00/1kg
€ 76,50
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van 2 stuks schroefdraadpunten voor soldeerstation SP-1011DLR, soldeertips 2mm
2 stuks schroefdraadpunten voor soldeerstation SP-1011DLR, soldeertips 2mm
€ 14,61
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Koperen soldeerdraad, ontloddraad, ontlodelement, fluxdraad
Koperen soldeerdraad, ontloddraad, ontlodelement, fluxdraad
€ 332,67/1m
€ 4,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Ersa soldeerstation, 150 W - 450°C
Ersa soldeerstation, 150 W - 450°C
€ 1.377,16
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van LRP soldeertip 1,2 mm, HighPower soldeerstation
LRP soldeertip 1,2 mm, HighPower soldeerstation
€ 23,42
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Rolle koperdraad Cynel, 1,2 mm, 100 gram
Rolle koperdraad Cynel, 1,2 mm, 100 gram
€ 27,96/1kg
€ 27,96
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontsolderingslint 2,5 mm x 1,5 m

Ontsolderingslint van koper met topniklaag voor snel en schoon verwijderen van soldeerrestanten bij elektronica reparatie.
Geschikt voor precieze werkzaamheden op printplaten (PCB) en BGA-componenten en veelgebruikt in service- en reparatiewerkplaatsen.

PRODUCTVOORDELEN
- Effectief verwijderen van soldeer door sterke adhesie tussen lint en soldeer
- Bedekt met kristallijne topnik voor snellere opname van soldeer
- Dichte vlechtstructuur voor betrouwbare werking bij kleine soldeerpunten
- Voorkomt oververhitting van componenten dankzij de topniklaag
- Compacte rol die eenvoudig in werkplaats en gereedschapskoffers past

TECHNISCHE GEGEVENS
- Materiaal: koper
- Breedte: 2,5 mm
- Lengte: 1,5 m (150 cm)
- Voorzien van een laag kristallijne kalafonietopnik
- Geschikt voor gebruik bij PCB en BGA-soldeerpunten
- Dichte vlecht voor efficiënte capillaire opname van soldeer

INHOUD VAN DE VERPAKKING
- 1 rol ontsolderingslint van 150 cm

Dit ontsolderingslint is een praktisch hulpmiddel voor iedereen die regelmatig soldeer wilt verwijderen tijdens reparaties en elektronica-onderhoud.
Eenvoudig in gebruik en ideaal voor nauwkeurige, professionele resultaten.

Gewicht
50 g
Model
XJPI-A25I
EAN
5905954101948
Fabrikant
ROSFIX

Gewicht
50 g
Model
XJPI-A25I
EAN
5905954101948
Fabrikant
ROSFIX
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
€ 157,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,86
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
€ 39,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,85
-74%
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Koss KSC 75 mini-hoofdtelefoon, 1,2 meter kabel
Koss KSC 75 mini-hoofdtelefoon, 1,2 meter kabel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,95
-20%
€ 37,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Thermal Grizzly Kryonaut Extreme - Warmtegeleidingpasta
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme - Warmtegeleidingpasta
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,00
-41%
€ 24,48
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van S2 Fusion Pro Soldeerstation 2-in-1 – Hot Air 700W, Soldeerbout 60W | 760W, 100–500°C/180–500°C | ESD Safe, LCD, 3 Programma's
S2 Fusion Pro Soldeerstation 2-in-1 – Hot Air 700W, Soldeerbout 60W | 760W, 100–500°C/180–500°C | ESD Safe, LCD, 3 Programma's
€ 53,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 53,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Koss Porta-PRO mini-hoofdtelefoon, kabellengte 1,2 m
Koss Porta-PRO mini-hoofdtelefoon, kabellengte 1,2 m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 58,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,99
Verkoper: Luxtom
€ 199,80/1m
Productafbeelding van Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.499,75/1m
Productafbeelding van Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
€ 1,29
Verkoper: WilTec
€ 4,87/1m