Doseerfles Spuitmond – Precieze Dosering | 150 ml, Chemische Opslag, Oplosmiddelen & Lijmen

€ 2,99

€ 149,50 / 1kg

plus € 4,49 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Soldeerbout-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van soldeervloeistof s39 uni 0,05l Versluis VEBA
soldeervloeistof s39 uni 0,05l Versluis VEBA
€ 15,08
-42%
€ 8,66
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Universeel oplosmiddel, 80 ml
Universeel oplosmiddel, 80 ml
€ 143,93/1kg
€ 20,15
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Kolofonium als oplosmiddel, 20 gram verpakking
Kolofonium als oplosmiddel, 20 gram verpakking
€ 814,00/1kg
€ 16,28
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van SCHMITH Droge smeermiddel, PTFE smeermiddel, 400 ml
SCHMITH Droge smeermiddel, PTFE smeermiddel, 400 ml
€ 12,19
-5%
€ 11,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kolophoniumpasta als oplosmiddel, 40 gram in pot
Kolophoniumpasta als oplosmiddel, 40 gram in pot
€ 324,25/1kg
€ 12,97
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van kurtz ersa Reactivator Tip 15 gram, dosering - 0TR01/SB
kurtz ersa Reactivator Tip 15 gram, dosering - 0TR01/SB
€ 1.895,19/1kg
€ 51,17
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van FACOM ontvetter - verlenger - spuitbus - 150 ml
FACOM ontvetter - verlenger - spuitbus - 150 ml
€ 159,33/1kg
€ 24,65
-3%
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Illbruck AA210 adapterbuisjes, 6 stuks
Illbruck AA210 adapterbuisjes, 6 stuks
€ 451,87/1kg
€ 14,46
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Gel voor het oplossen van bloedproppen, 1,4 ml spuit
Gel voor het oplossen van bloedproppen, 1,4 ml spuit
€ 10.471,43/1kg
€ 17,59
-16%
€ 14,66
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
€ 157,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,86
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Reserveonderdeel: spuitmond voor Vtsi80
Reserveonderdeel: spuitmond voor Vtsi80
€ 960,61/1kg
€ 31,70
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WYNN'S Ketenspray W66479, spuitbus, 500 ml
WYNN'S Ketenspray W66479, spuitbus, 500 ml
€ 51,56/1kg
€ 23,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 10 stuks 25 G industriële naalden met stompe punt voor dosering. Precisie-applicator. Spuitdispenser
10 stuks 25 G industriële naalden met stompe punt voor dosering. Precisie-applicator. Spuitdispenser
€ 177,56/1m
€ 7,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Soldeerhars 45g, Topnik voor soldeer, Cynel
Soldeerhars 45g, Topnik voor soldeer, Cynel
€ 182,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,21
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Lösezuur, 100 ml
Lösezuur, 100 ml
€ 185,00/1kg
€ 18,50
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Soldeermasker Spuit – UV-Uithardend Niet-Leidend | 10 ml, Spuit 95 mm, 365nm UV | Bescherming PCB
Soldeermasker Spuit – UV-Uithardend Niet-Leidend | 10 ml, Spuit 95 mm, 365nm UV | Bescherming PCB
€ 166,33/1kg
€ 4,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Soldeerbout B03D, 0,5 mm, voor 14ST JBC 0150300
Soldeerbout B03D, 0,5 mm, voor 14ST JBC 0150300
€ 42,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Rolle koperdraad Cynel, 1,2 mm, 100 gram
Rolle koperdraad Cynel, 1,2 mm, 100 gram
€ 27,96/1kg
€ 27,96
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Rothenberger: soldeeraccessoires, salmiakstenen, soldeerbouten
Rothenberger: soldeeraccessoires, salmiakstenen, soldeerbouten
€ 121,94/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,90
-10%
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Soldeermasker Spuit – UV-Uithardend, Niet-Leidend | 10 ml, 95 mm Spuit | Bescherming PCB, Reparatie
Soldeermasker Spuit – UV-Uithardend, Niet-Leidend | 10 ml, 95 mm Spuit | Bescherming PCB, Reparatie
€ 99,80/1kg
€ 4,99
Verkoper: ROSFIX

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Rosfix doseerfles 150 ml met gebogen applicator

Handige doseerfles van Rosfix voor veilig n en nauwkeurig doseren van chemische stoffen in elektronica en andere toepassingen.
Geschikt voor oplosmiddelen, reinigingsvloeistoffen, alcoholen en lijmen dankzij het lekvrije ontwerp en de fijne doseertip.

PRODUCTVOORDELEN
- Veilig en handig opbergen van vloeistoffen zonder lekkage of morsen
- Speciaal geschikt voor oplosmiddelen, reinigingsvloeistoffen, alcoholen en lijmen
- Voorkomt verdamping en stofvorming, behoudt kwaliteit van de inhoud
- Precieze dosing dankzij de fijne, gebogen applicator voor lastig bereikbare plaatsen
- Compact formaat, gemakkelijk mee te nemen en te gebruiken bij detailwerk

TECHNISCHE GEGEVENS
- Inhoud: 150 ml

INHOUD VAN DE VERPAKKING
- 1 x Rosfix doseerfles 150 ml met gebogen applicator

Deze doseerfles is een praktische hulp voor nauwkeurig werken met vloeistoffen in werkplaats en hobbyruimte.
Compact, betrouwbaar en eenvoudig in gebruik voor dagelijks professioneel en huiselijk gebruik.

Gewicht
20 g
EAN
5905954102402
Fabrikant
ROSFIX

Gewicht
20 g
EAN
5905954102402
Fabrikant
ROSFIX
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Professionele soldeerboutset voor brandmarkering, geschikt voor houtbewerking - PYROPEN
Professionele soldeerboutset voor brandmarkering, geschikt voor houtbewerking - PYROPEN
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 15,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Looddraad, 0,5 mm, 100 gram, samenstelling Sn60Pb40
Looddraad, 0,5 mm, 100 gram, samenstelling Sn60Pb40
€ 28,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,89
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Sievert PROMATIC-piezo handstuk, type 336611
Sievert PROMATIC-piezo handstuk, type 336611
€ 361,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 138,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zatechs
Productafbeelding van VEVOR kunststoflasser, 100W kunststofreparatieset met 800 warmteclips, laspistool, voor kajaks, speelgoed, reparatie van kunststofscheuren
VEVOR kunststoflasser, 100W kunststofreparatieset met 800 warmteclips, laspistool, voor kajaks, speelgoed, reparatie van kunststofscheuren
€ 665,08/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bunsenbrander, gasgestuurd, met vlamregelaar, voor laboratoriumverwarming en experimenten
Bunsenbrander, gasgestuurd, met vlamregelaar, voor laboratoriumverwarming en experimenten
€ 166,67/1kg
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Fluxpistool TE-053 Spuitpistool – Precisie Dozering | Ø18,8 mm, 10 cm Schroef, 0,75 mm/omw | Voor Soldeerwerk
Fluxpistool TE-053 Spuitpistool – Precisie Dozering | Ø18,8 mm, 10 cm Schroef, 0,75 mm/omw | Voor Soldeerwerk
€ 83,17/1kg
€ 4,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van CFH brander GV 900, inclusief gasdrukregelaar DR 114 en gasleiding - gasbrander voor onkruidbestrijding, geschikt voor een druk van 2,5 bar met een aansluiting van 3/8 inch, ideaal
CFH brander GV 900, inclusief gasdrukregelaar DR 114 en gasleiding - gasbrander voor onkruidbestrijding, geschikt voor een druk van 2,5 bar met een aansluiting van 3/8 inch, ideaal
€ 72,53/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 92,21
-25%
€ 68,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VEVOR kunststoflasser, 100W laspistool + 60/100W soldeerbout, reparatieset voor kunststof, geschikt voor auto bumpers, kajaks, elektronica, speelgoed
VEVOR kunststoflasser, 100W laspistool + 60/100W soldeerbout, reparatieset voor kunststof, geschikt voor auto bumpers, kajaks, elektronica, speelgoed
€ 520,43/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 119,70
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Soldeermiddel 10CC AIP
NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Soldeermiddel 10CC AIP
€ 75,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,50
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
€ 157,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,86
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Zet voor zacht solderen, compleet in tas
Zet voor zacht solderen, compleet in tas
€ 84,95/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 169,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van 1x NC-559-ASM-UV 10CC. NC-559-ASM-UV (TPF). Soldeermiddel, 10CC
1x NC-559-ASM-UV 10CC. NC-559-ASM-UV (TPF). Soldeermiddel, 10CC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: nexon1140
Productafbeelding van goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
€ 39,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,85
-74%
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de
Kalafuna (pro pájení)
Soldeerhars 70965
€ 524,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Felder soldeerstaaf, loodvrij, in driehoekige vorm, type S-Sn99Cu1 - 12940120
Felder soldeerstaaf, loodvrij, in driehoekige vorm, type S-Sn99Cu1 - 12940120
€ 113,40/1m
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,36
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Slimme laser afstandsmeter Pro Xiaomi HOTO H-D50, Bluetooth, 50 meter
Slimme laser afstandsmeter Pro Xiaomi HOTO H-D50, Bluetooth, 50 meter
€ 627,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 109,31
-€ 20,24
€ 89,07
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Parkside: Reservepunt voor accuboorstelsels PLKA 3.6 A1 A2, , artikelnummers 283231, 289142, en voor PLKA 4 A1 A2 B3, artikelnummer 445879
Parkside: Reservepunt voor accuboorstelsels PLKA 3.6 A1 A2, , artikelnummers 283231, 289142, en voor PLKA 4 A1 A2 B3, artikelnummer 445879
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 40,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR Koelmiddelenmanometer, 4-weg, verdeelstuk voor auto, meetset, geschikt voor R134A, R12, R410A, R22, AC. Inclusief 4 stuks, 5 voet lange vulslangen. Koelmiddelenmanometer, meetinstrumenten, diagnosegereedschap voor airconditioningsystemen in auto's
VEVOR Koelmiddelenmanometer, 4-weg, verdeelstuk voor auto, meetset, geschikt voor R134A, R12, R410A, R22, AC. Inclusief 4 stuks, 5 voet lange vulslangen. Koelmiddelenmanometer, meetinstrumenten, diagnosegereedschap voor airconditioningsystemen in auto's
€ 187,06/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,50
-27%
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR kunststof lasapparaat 220W met 800 warmteklips, 56 stuks, met LED-lamp
VEVOR kunststof lasapparaat 220W met 800 warmteklips, 56 stuks, met LED-lamp
€ 747,73/1m
€ 49,35
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Loodvrij soldeertin, 0,7 mm, met fluxmiddel, 1 meter soldeerdraad
Loodvrij soldeertin, 0,7 mm, met fluxmiddel, 1 meter soldeerdraad
€ 4,71/1m
€ 4,71
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Doseernaald Gebogen 45° 19G – Herbruikbaar Precisie | Ø0,75mm Ø1,06mm L45mm | Laboratorium en Soldeerwerk
Doseernaald Gebogen 45° 19G – Herbruikbaar Precisie | Ø0,75mm Ø1,06mm L45mm | Laboratorium en Soldeerwerk
€ 39,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: ROSFIX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,99
Verkoper: Luxtom
€ 199,80/1m
Productafbeelding van Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.499,75/1m
Productafbeelding van Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
€ 1,29
Verkoper: WilTec
€ 4,87/1m