Flux en Soldeerpasta Set – No-Clean Flux NC-559-ASM Spuit 10cc & Soldeerpasta XG-30 16g | Sn63Pb37 183°C | SMD BGA Reballing

€ 8,99

€ 8,99 / 1kg

plus € 4,49 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Soldeerbout-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Flux Spuit NC-559-ASM Set - Soldeerpasta XGSP80 60g | No-Clean Sn63Pb37 183°C | voor Reballing BGA SMD
Flux Spuit NC-559-ASM Set - Soldeerpasta XGSP80 60g | No-Clean Sn63Pb37 183°C | voor Reballing BGA SMD
€ 13,99/1kg
€ 13,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Fluxpasta Spuit NC-559-ASM – No-Clean Gel | 10cc, Hoge Intensiteit en Wettend Vermogen | Voor Reballing BGA SMD
Fluxpasta Spuit NC-559-ASM – No-Clean Gel | 10cc, Hoge Intensiteit en Wettend Vermogen | Voor Reballing BGA SMD
€ 5,99/1kg
€ 5,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Soldeerpasta XG-30 - No Clean Zilverformule | Sn63Pb37 16g, Smeltpunt 183°C | voor BGA Pad Voorbedekking GSM
Soldeerpasta XG-30 - No Clean Zilverformule | Sn63Pb37 16g, Smeltpunt 183°C | voor BGA Pad Voorbedekking GSM
€ 311,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Soldeerpasta XGSP80 60g – No Clean Zilverformule | Sn63Pb37, 183°C, 25–38µm | voor BGA, GSM, BGAP
Soldeerpasta XGSP80 60g – No Clean Zilverformule | Sn63Pb37, 183°C, 25–38µm | voor BGA, GSM, BGAP
€ 111,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Soldeerpasta Spuit XG-Z40 35g – No Clean Zilverformule | Sn63Pb37 183°C 25–38µm | voor BGA, GSM, BGAP
Soldeerpasta Spuit XG-Z40 35g – No Clean Zilverformule | Sn63Pb37 183°C 25–38µm | voor BGA, GSM, BGAP
€ 144,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Soldeerpasta XG-50 – No Clean Zilverformule Vloeibaar Tin | Sn63Pb37 35g Smelt 183°C | Voor BGA en GSM
Soldeerpasta XG-50 – No Clean Zilverformule Vloeibaar Tin | Sn63Pb37 35g Smelt 183°C | Voor BGA en GSM
€ 228,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Soldeermiddel 10CC AIP
NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Soldeermiddel 10CC AIP
€ 75,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,50
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van 100g - NC-559-ASM: Loodvrije fluxpasta voor solderen
100g - NC-559-ASM: Loodvrije fluxpasta voor solderen
€ 139,90/1kg
€ 13,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0832BD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0832BD/SB
€ 417,17/1m
€ 33,52
-42%
€ 19,19
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0032KD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0032KD/SB
€ 502,29/1m
€ 35,16
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Soldeerpasta MECHANIC XG-Z40 Sn63/Pb37
Soldeerpasta MECHANIC XG-Z40 Sn63/Pb37
€ 420,86/1kg
€ 14,73
Verkoper: Deltamobile
Productafbeelding van Soldeerbout ProFlux338 Set – Lage Smelttemperatuur 138°C | Flux met OSP Bescherming | Precisie Solderen op PCB en BGA
Soldeerbout ProFlux338 Set – Lage Smelttemperatuur 138°C | Flux met OSP Bescherming | Precisie Solderen op PCB en BGA
€ 185,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Soldeerflux NC-559-ASM - No-Clean Gel met UV-Additief | 100 g | Lage Dampemissie, Reinigbaar met Isopropanol voor Solderen
Soldeerflux NC-559-ASM - No-Clean Gel met UV-Additief | 100 g | Lage Dampemissie, Reinigbaar met Isopropanol voor Solderen
€ 69,95/1kg
€ 13,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0162BD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0162BD/SB
€ 705,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,30
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0832CD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0832CD/SB
€ 3.323,33/1kg
€ 39,88
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0152JD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0152JD/SB
€ 765,00/1kg
€ 76,50
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van 1x NC-559-ASM-UV 10CC. NC-559-ASM-UV (TPF). Soldeermiddel, 10CC
1x NC-559-ASM-UV 10CC. NC-559-ASM-UV (TPF). Soldeermiddel, 10CC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: nexon1140
Productafbeelding van Topex Cynel soldeerkit, tin, 1,5 mm + 100 gram soldeerpasta Sn60%
Topex Cynel soldeerkit, tin, 1,5 mm + 100 gram soldeerpasta Sn60%
€ 387,00/1kg
€ 38,70
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0832ED/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0832ED/SB
€ 233,70/1m
€ 33,52
-43%
€ 18,93
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Reservepunt voor soldeerstation 28003 - 2 stuks per verpakking - Soldeerpunt voor soldeerstationaccessoires [28925N]
Reservepunt voor soldeerstation 28003 - 2 stuks per verpakking - Soldeerpunt voor soldeerstationaccessoires [28925N]
€ 4,99
Verkoper: JOGISEsvietidla

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Rosfix set: Flux topnik NC-559-ASM in spuit 10cc + Soldeerpasta XG-30 (vloeibaar tin) 16g

Deze Rosfix set bevat een precisie flux in spuit (NC-559-ASM) en een hoogwaardige soldeerpasta XG-30 van 16g, ideaal voor professionele reparatie en fijn soldeerwerk.
Beide producten zijn no-clean en ontworpen voor betrouwbare, duurzame verbindingen bij SMD-, BGA- en microcomponenten.

PRODUCTVOORDELEN
- Precieze applicatie dankzij de spuit voor gerichte aanbreng van flux
- No-clean formulering vermindert of elimineert nabehandeling na solderen
- Hoge zwetbaarheid en intensiteit voor consistente, sterke soldeerverbindingen
- Soldeerpasta met zilverformule voor verbeterde soldeereigenschappen
- Geschikt voor reballing, BGA- en SMD-toepassingen en GSM-reparaties
- Gebruiksvriendelijk: eenvoudig aan te brengen en te activeren bij lage temperatuur

TECHNISCHE GEGEVENS
- Flux: NC-559-ASM, no-clean, gelconsistentie, inhoud 10cc
- Soldeerpasta XG-30: netto gewicht 16g
- Smeltpunt soldeerpasta: 183°C
- Legering: Sn63 / Pb37
- Deeltjesgrootte: 25-38 µm
- Viscositeit soldeerpasta: 50 (Pa·S)
- Opslagadvies voor pasta: 0°C - 10°C

INHOUD VAN DE VERPAKKING
- Flux topnik NC-559-ASM in spuit 10cc
- Rosfix soldeerpasta XG-30, 16g

Deze set biedt professionele kwaliteit voor reparatie en productie van elektronische printplaten.
Geschikt voor zowel ervaren technici als hobbyisten die betrouwbare, herhaalbare resultaten willen bereiken.

Gewicht
1000 g
EAN
5905954120819
Fabrikant
ROSFIX

Gewicht
1000 g
EAN
5905954120819
Fabrikant
ROSFIX
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,99
Verkoper: Luxtom
€ 199,80/1m
Productafbeelding van Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.499,75/1m
Productafbeelding van Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
€ 1,29
Verkoper: WilTec
€ 4,87/1m