Lucaffe Nocciola koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 25 stuks per verpakking, elk 6 gram

€ 25,40

€ 16,17-36%

€ 64,68 / 1kg

plus € 12,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Koffiebonen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lucaffe EXQUISIT koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks
Lucaffe EXQUISIT koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks
€ 46,77/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,45
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Illy Monoarabica, 250 gram, espresso, 6 stuks, blik
Illy Monoarabica, 250 gram, espresso, 6 stuks, blik
€ 47,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bialetti Delicato, 500 gram, 100% Arabica, 1 stuk
Bialetti Delicato, 500 gram, 100% Arabica, 1 stuk
€ 20,81/1kg
€ 32,91
-49%
€ 16,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lavazza Crema e Aroma koffiebonen, 1000 gram
Lavazza Crema e Aroma koffiebonen, 1000 gram
€ 41,99/1kg
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lucaffe B, 700 gram koffiebonen - Geschikt voor koffiemachine
Lucaffe B, 700 gram koffiebonen - Geschikt voor koffiemachine
€ 51,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,79
-8%
€ 36,35
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lucaffe Decaffeinato, 700g, koffiebonen
Lucaffe Decaffeinato, 700g, koffiebonen
€ 32,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lavazza - Koffie Lavazza Bonen Qualità Rossa 1000 gram | Verpakking A van 1000 gram | 6 stuks
Lavazza - Koffie Lavazza Bonen Qualità Rossa 1000 gram | Verpakking A van 1000 gram | 6 stuks
€ 38,32/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 367,83
-€ 137,91
€ 229,92
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 100% Arabica, ESE-pads, 44 mm, 150 stuks
Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 100% Arabica, ESE-pads, 44 mm, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,94
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lucaffé Crema Caffé, 500 gram
Lucaffé Crema Caffé, 500 gram
€ 61,64/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PELLINI 1KG NO3, intens aroma, verpakking van 6
PELLINI 1KG NO3, intens aroma, verpakking van 6
€ 38,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,45
-38%
€ 38,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lavazza Qualita ORO, 250 gram, volautomatische koffiebonen - Lavazza
Lavazza Qualita ORO, 250 gram, volautomatische koffiebonen - Lavazza
€ 50,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BRISTOT ESPRESSO koffiebonen, 500g
BRISTOT ESPRESSO koffiebonen, 500g
€ 61,26/1kg
€ 30,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
€ 103,33/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,71
-3%
€ 25,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmayr 10000920, 1 kg, 1 stuk, 1 kg, Zak
Dallmayr 10000920, 1 kg, 1 stuk, 1 kg, Zak
€ 36,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
€ 43,01/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 193,55
-€ 64,51
€ 129,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dallmayr Crema Prodomo koffie capsules, 78g
Dallmayr Crema Prodomo koffie capsules, 78g
€ 49,08/1kg
€ 6,20
-5%
€ 5,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lavazza 4720034002 Koffie Crema e Gusto - 1.000 gram
Lavazza 4720034002 Koffie Crema e Gusto - 1.000 gram
€ 35,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 35,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Passalacqua Espresso Cremador, koffiebonen, 1000 gram.
Passalacqua Espresso Cremador, koffiebonen, 1000 gram.
€ 30,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,55
-5%
€ 30,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr Espresso Palazzo, 655000000, 1.000 gram
Dallmayr Espresso Palazzo, 655000000, 1.000 gram
€ 36,75/1kg
€ 36,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mövenpick SCHÜMLI, 1000 gram koffiebonen
Mövenpick SCHÜMLI, 1000 gram koffiebonen
€ 17,87/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,87
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lucaffé ESE Pads – Noten van hazelnoot & in balans (25 stuks)

Geniet van de fijnste koffie, verrijkt met het heerlijke aroma van hazelnoten. Deze Lucaffé ESE pads combineren een delicate zoetheid met een aangename, nootachtige toets en zorgen voor een onvergelijkbare, harmonieuze smaakervaring. Elke espresso onthult een verleidelijk aroma dat de zintuigen streelt en een vleugje Italiaanse verwennerij in uw kopje brengt.

Perfect voor iedereen die van koffie houdt met een aromatische nuance en een evenwichtige smaakstructuur. Handig verpakt in E.S.E. pads voor een eenvoudige bereiding – voor genietbare momenten, altijd.

Ingrediënten
koffie
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Lucaffé Srl S.B., Via del Porto, 7, 25080 Padenghe sul Garda (BS), Taliansko
Verkoopbenaming
Lucaffé
Fabrikant
Aantal stuks
25
MPN (Manufacturer Part Number)
V5649
EAN
8021103705649

Ingrediënten
koffie
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Lucaffé Srl S.B., Via del Porto, 7, 25080 Padenghe sul Garda (BS), Taliansko
Verkoopbenaming
Lucaffé
Fabrikant
Aantal stuks
25
MPN (Manufacturer Part Number)
V5649
EAN
8021103705649
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lavazza Qualià Rossa, hele bonen, 1000g
Lavazza Qualià Rossa, hele bonen, 1000g
€ 18,09/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,09
€3 Voucher
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 38,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Café Intención, biologische koffie. Caffè Crema | Fairtrade | hele bonen | 1000g
Café Intención, biologische koffie. Caffè Crema | Fairtrade | hele bonen | 1000g
€ 49,17/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 49,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SCHWIIZER SCHÜÜMLI: Bonenkoffie, Zwitserse Crema Intenso, 1 kg.SCHWIIZER CREMA INTENSO
SCHWIIZER SCHÜÜMLI: Bonenkoffie, Zwitserse Crema Intenso, 1 kg.SCHWIIZER CREMA INTENSO
€ 34,67/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 34,67
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Joerges Gorilla Crema No. 1, espresso koffiebonen, 1 kg
Joerges Gorilla Crema No. 1, espresso koffiebonen, 1 kg
€ 25,18/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,87
-35%
€ 25,18
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van illy® 10003885 illy® Classico Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
illy® 10003885 illy® Classico Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
€ 105,26/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | hele bonen | 1000g
Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | hele bonen | 1000g
€ 31,67/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,67
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Passalacqua Espresso Cremador, koffiebonen, 1000 gram.
Passalacqua Espresso Cremador, koffiebonen, 1000 gram.
€ 30,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,55
-5%
€ 30,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Universal Caffè Espresso Royal – 100% Arabica – Exclusieve kwaliteit, speciaal ontwikkeld voor veeleisende koffieliefhebbers thuis – 1 kg hele bonen
Universal Caffè Espresso Royal – 100% Arabica – Exclusieve kwaliteit, speciaal ontwikkeld voor veeleisende koffieliefhebbers thuis – 1 kg hele bonen
€ 26,95/1kg
€ 26,95
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Dallmayr Crema d'Oro | hele bonen | 1000g
Dallmayr Crema d'Oro | hele bonen | 1000g
€ 19,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,57
-40%
€ 19,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Café Crema voordeelverpakking (4 x 500 g) - gebrande koffiebonen, koffiebonen voor espresso
MARLENKA® 3+1 Café Crema voordeelverpakking (4 x 500 g) - gebrande koffiebonen, koffiebonen voor espresso
€ 21,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,47
-14%
€ 32,19
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Chiapas, geroosterde Arabica, 1000 gram
Chiapas, geroosterde Arabica, 1000 gram
€ 30,00
-10%
€ 27,00
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Izzo Golf 03IZZ003, 1 kg, Koffie, Blik
Izzo Golf 03IZZ003, 1 kg, Koffie, Blik
€ 31,99/1kg
€ 33,67
-4%
€ 31,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van IZZO Espresso 100% Arabica Gold, losse koffiebonen, 1 kg, verpakt in een blik
IZZO Espresso 100% Arabica Gold, losse koffiebonen, 1 kg, verpakt in een blik
€ 32,25/1kg
€ 33,95
-5%
€ 32,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
€ 38,50/1kg
€ 38,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lebensbaum Biologisch Geroosterde Koffie, Klassiek, hele bonen, 1 kg
Lebensbaum Biologisch Geroosterde Koffie, Klassiek, hele bonen, 1 kg
€ 0,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 30,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van covim OROCREMA 1 kg koffiebonen
covim OROCREMA 1 kg koffiebonen
€ 24,46/1kg
€ 77,49
-68%
€ 24,70
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Qualita N.1 Giovannini, gemengde koffiebonen, 1 kg
Qualita N.1 Giovannini, gemengde koffiebonen, 1 kg
€ 22,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,73
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Eduscho 476323 Koffie "Eduscho Caffé Crema", hele bonen
Eduscho 476323 Koffie "Eduscho Caffé Crema", hele bonen
€ 43,34/1kg
€ 43,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GORILLA 296535 GORILLA Espresso Delicato Kaffeebohnen 1,0 kg
GORILLA 296535 GORILLA Espresso Delicato Kaffeebohnen 1,0 kg
€ 24,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,08
-35%
€ 24,45
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Käfer Caffè Espresso Forte | hele bonen | 1000g
Käfer Caffè Espresso Forte | hele bonen | 1000g
€ 28,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eilles Caffè Crema 20150 17716, hele bonen, 1 kg
Eilles Caffè Crema 20150 17716, hele bonen, 1 kg
€ 43,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Boncampo Classico, hele koffiebonen, 1 kg. Sterkte: 7/10
Boncampo Classico, hele koffiebonen, 1 kg. Sterkte: 7/10
€ 24,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,95
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg koffiebonen
Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg koffiebonen
€ 29,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 78,82
-62%
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Kimbo - Espresso Barista Napoli, 1 kg koffiebonen
Kimbo - Espresso Barista Napoli, 1 kg koffiebonen
€ 31,11/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,57
-30%
€ 31,11
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Hausbrandt Venezia, 1 kg hele koffiebonen
Hausbrandt Venezia, 1 kg hele koffiebonen
€ 37,02/1kg
€ 95,55
-61%
€ 37,02
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Intermezzo Grani koffiebonen 1 kg - Segafredo
Intermezzo Grani koffiebonen 1 kg - Segafredo
€ 28,65/1kg
€ 32,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, hele bonen, 100% biologisch/fairtrade, 1 kg, gecertificeerd door ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Een verfijnde espresso, gemaakt in Italië
Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, hele bonen, 100% biologisch/fairtrade, 1 kg, gecertificeerd door ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Een verfijnde espresso, gemaakt in Italië
€ 32,55/1kg
€ 34,99
-6%
€ 32,55
Verkoper: Caffe-Haiti-Roma
Productafbeelding van Espresso Crema, 500 gram
Espresso Crema, 500 gram
€ 60,86/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Proefpakket - Explorer 2
Proefpakket - Explorer 2
€ 70,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 56,78/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Decaf
Proefpakket - Decaf
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 69,98/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Biologische Koffiebonen
Proefpakket - Biologische Koffiebonen
€ 78,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 63,18/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Meest Populair
Proefpakket - Meest Populair
€ 73,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 59,18/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Blends 2
Proefpakket - Blends 2
€ 68,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 55,18/1kg
Productafbeelding van Sumatra Gayo Mandheling 1000g ORGANIC koffiebonen ECO
Sumatra Gayo Mandheling 1000g ORGANIC koffiebonen ECO
€ 56,99
Gratis bezorging4% vanaf 2 stuks
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 56,99/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Blends 1
Proefpakket - Blends 1
€ 66,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 53,58/1kg