PAUDIN - M1 Yanagiba - Master - 25 cm

€ 70,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Yanagiba-messen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Schuinzaagschaar voor het snijden van onderdelen en sierlijsten onder een hoek van 45-135 graden. Uitgerust met een SK5 staalmes en een reservemes
Schuinzaagschaar voor het snijden van onderdelen en sierlijsten onder een hoek van 45-135 graden. Uitgerust met een SK5 staalmes en een reservemes
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dick Yanagiba sushi mes, Red Spirit keukenmes, lemmet van 24 cm, staal X55CrMo14
Dick Yanagiba sushi mes, Red Spirit keukenmes, lemmet van 24 cm, staal X55CrMo14
€ 149,59
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Kanetsune mesbeschermer Yanagi KC617
Kanetsune mesbeschermer Yanagi KC617
€ 67,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Suncraft bamboe sashimi keukenmes 210 mm MU05
Suncraft bamboe sashimi keukenmes 210 mm MU05
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van KAI Wasabi, zwart, Yanagiba mes, 21,0 cm
KAI Wasabi, zwart, Yanagiba mes, 21,0 cm
€ 58,58
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Suncraft keukenmes mu bamboe sashimi 270mm MU10
Suncraft keukenmes mu bamboe sashimi 270mm MU10
€ 176,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Yanagiba Mes voor Linkshandigen met 21 cm Blade
Yanagiba Mes voor Linkshandigen met 21 cm Blade
€ 97,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Kai keukenmessen Shun Pro, Yanagiba, gemaakt van VG10-staal, met handvat van pakka hout, klinglengte 24 cm, model VG-2005
Kai keukenmessen Shun Pro, Yanagiba, gemaakt van VG10-staal, met handvat van pakka hout, klinglengte 24 cm, model VG-2005
€ 440,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lion Sabatier International 974584, Japans Yanagiba mes, handvat van zebrawood
Lion Sabatier International 974584, Japans Yanagiba mes, handvat van zebrawood
€ 41,99
-13%
€ 36,39
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van PromoHome® professioneel mes – keukenmes, 20 cm, lemmet met damastpatroon en ergonomische houten handgreep
PromoHome® professioneel mes – keukenmes, 20 cm, lemmet met damastpatroon en ergonomische houten handgreep
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: BeikSelect
Productafbeelding van Ambrogio Sanelli - Hexagon - Professioneel mes in Japanse stijl - Yanagiba, 30 cm
Ambrogio Sanelli - Hexagon - Professioneel mes in Japanse stijl - Yanagiba, 30 cm
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Samura OKINAWA Yanagiba, 10,6 inch Japans staal, keukenmes met enkelvoudige snede - Precisieklem voor het snijden van sushi en sashimi, ideaal voor professionele koks en liefhebbers
Samura OKINAWA Yanagiba, 10,6 inch Japans staal, keukenmes met enkelvoudige snede - Precisieklem voor het snijden van sushi en sashimi, ideaal voor professionele koks en liefhebbers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,73
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Tamahagane Tsubame Black Vg-5 sashimi mes 21cm SNMH1132
Tamahagane Tsubame Black Vg-5 sashimi mes 21cm SNMH1132
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van SekiRyu Messen Katei Sashimi SR400
SekiRyu Messen Katei Sashimi SR400
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van YANAGI SASHIMI: Sushi- en sashimi mes, lengte 300 mm, HASAKI
YANAGI SASHIMI: Sushi- en sashimi mes, lengte 300 mm, HASAKI
€ 68,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arredo70
Productafbeelding van CHROMA HAIKU HOME: Sashimi-mes, vismes, 21,5 cm
CHROMA HAIKU HOME: Sashimi-mes, vismes, 21,5 cm
€ 67,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Japanse sashimi-mes - 210 mm
Japanse sashimi-mes - 210 mm
€ 62,80
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Paderno Jap.Yanagi Messer21 Edelstahl/Holzgriff 18284-21
Paderno Jap.Yanagi Messer21 Edelstahl/Holzgriff 18284-21
€ 39,90
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Ambrogio Sanelli - Hexagon - Professioneel mes in Japanse stijl - Usuba, 21 cm
Ambrogio Sanelli - Hexagon - Professioneel mes in Japanse stijl - Usuba, 21 cm
€ 79,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Solidchoice - Professionele Sashimi Mes met Olijfhouten Handvat
Solidchoice - Professionele Sashimi Mes met Olijfhouten Handvat
€ 141,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ooit afgevraagd met wat voor mes dat lange dunne vlijmscherpe mes is waarmee de sushi chef heel precies dunne plakjes zalm of tonijn snijdt? Dat mes is een Yanagiba, ook wel sashimimes genoemd, en is speciaal gemaakt voor het snijden van sashimi. Licht spottend spreek men ook wel eens van een "keuken-katana", als in een verwijzing naar het beroemde Japanse zwaard.

Pluspunten

  • Gemaakt van hoogwaardig Koolstofstaal, dat zorgt voor uitmuntende treksterkte en een hoge hardheid.
  • Uitmuntende precisie bij het snijden van dunne, gelijkmatige plakjes vis en andere delicate ingrediënten zoals sashimi.
  • Mooi donker klassiek Japans handvat wat dit mes een schitterende esthetische look geeft in uw keuken.
  • Gladde sneden waardoor de smaak en textuur van het voedsel beter behouden blijven, wat essentieel is voor de presentatie en smaakbeleving van gerechten zoals sashimi.
  • Vervaardigd door PAUDIN, een gerenommeerd merk bekend om zijn hoogwaardige keukenaccessoires.

Unieke kenmerken

Lang, enkelzijdig lemmet: Het lemmet van een Yanagiba is lang en enkelzijdig geslepen. Dit ontwerp zorgt voor een scherpe hoek van 15 tot 16 graden aan één kant, waardoor nauwkeurig en moeiteloos snijden mogelijk isen zeer nauwkeurig lange, dunne en gelijkmatige plakjes gemaakt kunnen worden. Ideaal voor sashimi, waarbij precisie en consistentie van groot belang zijn.

Smalle breedte: Het lemmet heeft over het algemeen een smalle breedte, waardoor het heel precies en nauwkeurig door vis en ander voedsel kan snijden zonder onnodig snijverlies. Het enkelzijdige lemmet en de scherpe hoek verminderen wrijving tijdens het snijden, wat resulteert in schone, gladde sneden zonder vezelversnippering.

Traditionele houten handgreep: Yanagiba-messen hebben vaak een traditionele houten handgreep die past bij de esthetiek van Japanse keukenmessen, zo ook de Master serie van Paudin. Ook de vorm van het Yanagiba-lemmet is zeer traditioneel en is gevormd naar het model van het klassieke Japanse krijgers zwaard, de katana.

Onderhoud

Voor een lange levensduur en om de scherpte te behouden, wordt aangeraden om het mes met de hand af te wassen en direct te drogen. Het mes moet altijd droog worden opgeborgen om kleine roestvlekjes te voorkomen. Bewaar je mes in een messenblok, op een magnetische strip of in de originele geschenkdoos.

Specificaties

  • Type mes: Yanagiba, ook wel Sashimimes genoemd.
  • Materiaal: Klassiek Japans mes, gemaakt van hoogwaardig Koolstofstaal
  • Lengte lemmet: 25 cm
  • Handvat: Traditioneel Japans houten handvat
  • Hardheid: 56+ HRC
  • Slijpwijze: Enkelzijdig geslepen in een hoek van 14-16 graden
  • Hardingsproces: Gehard met vloeibare stikstof
Lengte
25 cm
Lengte lemmet
25 cm
Materiaal
Roestvrij staal
Model
M1
Fabrikant
Paudin
Aantal stuks
1
EAN
6973463100645

Lengte
25 cm
Lengte lemmet
25 cm
Materiaal
Roestvrij staal
Model
M1
Fabrikant
Paudin
Aantal stuks
1
EAN
6973463100645
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PAUDIN - N1 Koksmes - Universal - 20 cm
PAUDIN - N1 Koksmes - Universal - 20 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Paudin
Productafbeelding van Dick Yanagiba sushi mes, Red Spirit keukenmes, lemmet van 24 cm, staal X55CrMo14
Dick Yanagiba sushi mes, Red Spirit keukenmes, lemmet van 24 cm, staal X55CrMo14
€ 149,59
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 1.990,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Mercedes-Benz Club Black, voor heren, 100 ml, met de geurnoten bergamot, wierook, vanille, en de volgende ingrediënten: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700...
Mercedes-Benz Club Black, voor heren, 100 ml, met de geurnoten bergamot, wierook, vanille, en de volgende ingrediënten: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700...
€ 371,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 37,16
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van INF Houdingsvest voor houdingcorrectie zwart M
INF Houdingsvest voor houdingcorrectie zwart M
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,49
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Miyabi Messer 5000MCD 67, Gyutoh mes, 24 cm
Miyabi Messer 5000MCD 67, Gyutoh mes, 24 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 353,16
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KAI Wasabi, zwart, Yanagiba mes, 21,0 cm
KAI Wasabi, zwart, Yanagiba mes, 21,0 cm
€ 58,58
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Horloge Casio ty127580
Horloge Casio ty127580
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 24,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van PAUDIN - R4 Officemes - Refresh - 12,5 cm Extra Hygiënisch
PAUDIN - R4 Officemes - Refresh - 12,5 cm Extra Hygiënisch
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Paudin
Productafbeelding van Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
€ 220,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 272
€ 23,09
-4%
€ 22,04
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Giorgio Armani Eau de Parfum, Acqua di Gio Profondo Eau de Parfum
Giorgio Armani Eau de Parfum, Acqua di Gio Profondo Eau de Parfum
€ 733,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 146,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Miyabi Messer 5000MCD Gyutoh, 24 cm
Miyabi Messer 5000MCD Gyutoh, 24 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 482,19
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van Smartphone Cubot KING KONG 9, 12 GB RAM, 6,5 inch scherm, zwart, 256 GB opslag
Smartphone Cubot KING KONG 9, 12 GB RAM, 6,5 inch scherm, zwart, 256 GB opslag
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 282,22
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6,8 inch), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, zwart
Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6,8 inch), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 990,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Valentino - Uomo Born in Roma Intense, 100 ml eau de parfum
Valentino - Uomo Born in Roma Intense, 100 ml eau de parfum
€ 930,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 93,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van DICK Ajaxmes, kookmes, 20 cm, RED SPIRIT
DICK Ajaxmes, kookmes, 20 cm, RED SPIRIT
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,81
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Galaxy S25 Ultra - Titanium Zwart - 256 GB
Galaxy S25 Ultra - Titanium Zwart - 256 GB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 1.049,95
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van PARKSIDE PERFORMANCE® 20V accu-schroefboormachine met slagfunctie »PPDSSA 20-Li A1«, zonder accu en oplader
PARKSIDE PERFORMANCE® 20V accu-schroefboormachine met slagfunctie »PPDSSA 20-Li A1«, zonder accu en oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 150,84
-€ 31,84
€ 119,00
Verkoper: Axshop
Productafbeelding van PAUDIN N10 Uitbeenmes Scherp - 15 cm - Vleesmes voor vlees en gevogelte - Koksmes - Japans mes - Mes Inclusief Knifeguard
PAUDIN N10 Uitbeenmes Scherp - 15 cm - Vleesmes voor vlees en gevogelte - Koksmes - Japans mes - Mes Inclusief Knifeguard
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Paudin
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G, 512 GB, Dual-SIM, Midnight Black
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G, 512 GB, Dual-SIM, Midnight Black
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 451,54
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 548
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.359,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 325,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB schwarz
Apple iPhone 15 128 GB schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.