TENNISBAL, 1 januari, ROT

€ 1,08

€ 1,03-4%

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Tennisballen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Summerplay Tennisballen Geel 6,3 Cm Set van 3
Summerplay Tennisballen Geel 6,3 Cm Set van 3
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van ENERO tennisbal, 1 stuk - blauw
ENERO tennisbal, 1 stuk - blauw
€ 1,08
-4%
€ 1,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tennisbälle 3 Stück
Tennisbälle 3 Stück
€ 9,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Idena tennisballen, geel/groen
Idena tennisballen, geel/groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Atemi Míče P1234
Atemi Míče P1234
€ 6,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mondo Soft-Tennisbal 861 - geel
Mondo Soft-Tennisbal 861 - geel
€ 0,96
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tennisballen, verpakking van 72 stuks
Tennisballen, verpakking van 72 stuks
€ 166,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 3 tennisballen | 120143
3 tennisballen | 120143
€ 4,75
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Januari - Tennisballen (verpakking van 3 stuks) PP8283 (één maat) (geel)
Januari - Tennisballen (verpakking van 3 stuks) PP8283 (één maat) (geel)
€ 11,43
Verkoper: Pertemba
Productafbeelding van Ballen Prince Trainer 7G308000
Ballen Prince Trainer 7G308000
€ 164,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Ballen Karakal KZ5983X3
Ballen Karakal KZ5983X3
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Tennisbal, geel, januari – Ø 6,3 cm, 65 g – Recreatiebal voor kinderen, training, speelgoed voor honden of als promotieartikel
Tennisbal, geel, januari – Ø 6,3 cm, 65 g – Recreatiebal voor kinderen, training, speelgoed voor honden of als promotieartikel
€ 3,55
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Alert Sport Tennisballen in verpakking, 3 stuks
Alert Sport Tennisballen in verpakking, 3 stuks
€ 31,37
-39%
€ 18,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Tennisballen, 3 stuks
Tennisballen, 3 stuks
€ 7,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tennisbälle 3er Set
Tennisbälle 3er Set
€ 3,49
Verkoper: Volksfestartikel-Berlin
Productafbeelding van Ballen Tretorn Micro X 474467070
Ballen Tretorn Micro X 474467070
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van 12 stuks tafeltennisballen, tafeltennisballen, pingpongballen, tafeltennisset
12 stuks tafeltennisballen, tafeltennisballen, pingpongballen, tafeltennisset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,44
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Tennisballen MASTER - 3 stuks
Tennisballen MASTER - 3 stuks
€ 5,73
-5%
€ 5,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bal Slazenger The Wimbledon 4 stuks 340940
Bal Slazenger The Wimbledon 4 stuks 340940
€ 35,00
-2%
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wij presenteren u het volgende aanbod:

Enero tennisbal, 1 stuk, rood

SPEELGOED

MEUBELS VOOR HUIS EN TUIN

CADEAUS VOOR GELEGENHEDEN

FITNESS

SPORT

RTV

AUTOACCESSOIRES

Bent u op zoek naar ballen voor amateurs, voor kinderen of als kauwspeeltje voor uw huisdier? Deze betaalbare bal is perfect voor dat doel.

U kunt de ballen ook gebruiken als promotiemateriaal voor uw bedrijf. Alles wat u nodig heeft is een bedrukking, een sticker en dat is het.

  • Specificaties:
  • - Diameter: 6,3 cm
  • - Gewicht: 65 g
  • - Materiaal: Rubber met toevoeging van polypropyleen, buitenlaag - kunstvezel
  • - Kleur: rood
Fabrikant
Enero
Gewicht
80 g
Aantal stuks
10
EAN
5902431008189

Fabrikant
Enero
Gewicht
80 g
Aantal stuks
10
EAN
5902431008189
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tennisbal, Paar, Lila
Tennisbal, Paar, Lila
€ 1,08
-4%
€ 1,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Summerplay Tennisballen Geel 6,3 Cm Set van 3
Summerplay Tennisballen Geel 6,3 Cm Set van 3
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van ENERO tennisbal, 1 stuk - blauw
ENERO tennisbal, 1 stuk - blauw
€ 1,08
-4%
€ 1,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
CZEKOLADA GORZKA 71 % BIO 100 g - VIVANI
Vivani 285901, Pure chocolade, 100 g, 2425 kJ, 585 kcal, 32,5 g, 7 g
€ 229,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Melkchocolade van Milka met gummyberen, chocoladebolletjes en zuurstokken, 250g
Melkchocolade van Milka met gummyberen, chocoladebolletjes en zuurstokken, 250g
€ 89,32/1kg
€ 23,99
-6%
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van imoshion Powerbank 20.000 mAh - 22,5W Snellader - USB-C / USB-A - Zwart
imoshion Powerbank 20.000 mAh - 22,5W Snellader - USB-C / USB-A - Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Ballen Head P0054
Ballen Head P0054
€ 8,07
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van 6 tennisballen, geel, geschikt voor training en wedstrijden, voor tennis, honden en de wasmachine
6 tennisballen, geel, geschikt voor training en wedstrijden, voor tennis, honden en de wasmachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van HILAND mountainbike, 26 inch, met 18 versnellingen, aluminium frame, schijfremmen, verende voorvork, mountainbike met 6-spaaks wielen, één delige velgen, wit
HILAND mountainbike, 26 inch, met 18 versnellingen, aluminium frame, schijfremmen, verende voorvork, mountainbike met 6-spaaks wielen, één delige velgen, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 359,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 189,99
-€ 10,00
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 41,99
-2%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Stofzuigrobot 3-in-1, model S9, met stille werking en dweilfunctie. Uitstekende ultrasoon-lasernavigatie. Stofzuigrobot met 2650Pa zuigkracht, geschikt voor dierenharen, tapijten en houten vloeren. Compatibel met de Alexa-app in het Duits
Stofzuigrobot 3-in-1, model S9, met stille werking en dweilfunctie. Uitstekende ultrasoon-lasernavigatie. Stofzuigrobot met 2650Pa zuigkracht, geschikt voor dierenharen, tapijten en houten vloeren. Compatibel met de Alexa-app in het Duits
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 239,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB schwarz
Apple iPhone 15 128 GB schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Intelligente agility-trainingset met lichtgevende markeringen, sport- en fitnesslichttrainer en reactietraining voor voetbal, tennis, basketbal en vechtsporten
Intelligente agility-trainingset met lichtgevende markeringen, sport- en fitnesslichttrainer en reactietraining voor voetbal, tennis, basketbal en vechtsporten
€ 161,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 6 tennisballen - geschikt voor wedstrijden en training - gele tennisballen voor kinderen, honden en de wasmachine
6 tennisballen - geschikt voor wedstrijden en training - gele tennisballen voor kinderen, honden en de wasmachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 6 tennisballen, geel, geschikt voor training en wedstrijden, voor tennis, honden en de wasmachine
6 tennisballen, geel, geschikt voor training en wedstrijden, voor tennis, honden en de wasmachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 6x tennisballen voor wedstrijden en training. Gele tennisballen geschikt voor alle soorten ondergrond, zoals gravelbanen en indoorbanen
6x tennisballen voor wedstrijden en training. Gele tennisballen geschikt voor alle soorten ondergrond, zoals gravelbanen en indoorbanen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 12 verpakkingen trainings- en wedstrijdtenniskogels met aangepaste druk
12 verpakkingen trainings- en wedstrijdtenniskogels met aangepaste druk
€ 45,00
-2%
€ 44,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza