VetExpert KalmVet 60 caps.

€ 28,75

€ 28.750,00 / 1kg

plus € 9,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van VetExpert VetoSkin 90 caps.
VetExpert VetoSkin 90 caps.
€ 31.530,00/1kg
€ 31,53
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert NeuroSupport 45 caps.
VetExpert NeuroSupport 45 caps.
€ 36,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert RenalVet 60 caps.
VetExpert RenalVet 60 caps.
€ 29.590,00/1l
€ 29,59
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert ViewVet 45 caps.
VetExpert ViewVet 45 caps.
€ 34,31
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van VetExpert UrinoVet Cat 45 caps.
VetExpert UrinoVet Cat 45 caps.
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert VetAminex 60 caps.
VetExpert VetAminex 60 caps.
€ 5,80/1kg
€ 29,02
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert VeTussin 100 ml
VetExpert VeTussin 100 ml
€ 25,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Agilium + - Ceva
Agilium + - Ceva
€ 59,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Diarsanyl - Ceva
Diarsanyl - Ceva
€ 1.950,00/1l
€ 64,16
-69%
€ 19,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VetExpert TriDigest 40 tabl.
VetExpert TriDigest 40 tabl.
€ 753,50/1kg
€ 30,14
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Ipakitin - Vetoquinol
Ipakitin - Vetoquinol
€ 82,66
-2%
€ 80,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Flexadin - Vetoquinol
Flexadin - Vetoquinol
€ 59,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Canina Cellulosepoeder, mengsel, 400 g
Canina Cellulosepoeder, mengsel, 400 g
€ 68,42/1kg
€ 27,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Biofood Zalmolie
Biofood Zalmolie
€ 18,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Diarsanyl - Ceva
Diarsanyl - Ceva
€ 782,08/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van INABA Dashi Delights, een zijdezachte bouillon, natvoer voor katten met kip en tonijn
INABA Dashi Delights, een zijdezachte bouillon, natvoer voor katten met kip en tonijn
€ 6,19/1l
€ 15,48
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dierendrogist: Vlierbessenpoeder
Dierendrogist: Vlierbessenpoeder
€ 47,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Beaphar Gistocal
Beaphar Gistocal
€ 34,83/1kg
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder, 500 Gram
Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder, 500 Gram
€ 38,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van VetFood Thyroforce voor honden, 120 capsules
VetFood Thyroforce voor honden, 120 capsules
€ 490,29/1kg
€ 68,64
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vet Expert KalmVet 60 capsules. Supplement to alleviate stress symptoms in dogs and cats.

A supplement for dogs and cats that alleviates symptoms of stress, anxiety, and behavioral problems, such as: restlessness, fear of storms, fireworks, and anxiety during travel, moving, or the arrival of a new family member.

Administered in advance, it counteracts the harmful effects of stress in a natural, gentle, and long-lasting way.

Contains natural ingredients, making it safe, even with prolonged use, without sedating the animal.

Contains active ingredients with a scientifically proven mechanism of action.

Offers exceptional ease of administration thanks to the tasty Twist Off capsule.

KalmVet effectively alleviates symptoms of anxiety and stress and is safe, even with prolonged use, thanks to the inclusion of ingredients such as:

Tryptophan, which helps maintain a positive mood and good cognitive function, as it is a natural precursor to serotonin (the "happiness hormone"), which is essential for maintaining emotional balance and calmness. It has a stabilizing and calming effect and helps prevent aggression.

Valerian root (Valeriana officinalis) helps reduce tension and feelings of anxiety and has an anti-anxiety effect not only in cats but also in dogs.

Chamomile has a mild calming and anti-anxiety effect.

Composition: soybean oil, dried chamomile, mono-, di- and triglycerides of stearic acid, raw lecithin.

Dietary additives: L-tryptophan.

Sensory additives; extract from valerian root.

Usage

<10 kg body weight - 1 TWIST OFF capsule per day

10-25 kg body weight - 2 TWIST OFF capsules per day

>25 kg body weight - 3 TWIST OFF capsules per day

Give the TWIST OFF capsule as a treat whole (the capsule is edible) or squeeze the contents of the capsule onto the animal's snout or paw.



Leeftijd van het huisdier: Volwassen
Gewicht: 200 g
Productcategorie: Vitaminen en supplementen
Sojavrij: Nee
Hondenras: Elk ras
Glutenvrij: Ja
Grootte van het ras: Geschikt voor alle rassen
Suikervrij: Ja
Geen kunstmatige kleurstoffen: Ja
Verpakkingstype: Plastic pot
Extra kenmerken: Graanvrij, Stressvermindering, Glutenvrij
Dosering: Tablet
Gewichtsbereik: 0 g - 200 g
Specifieke behoeften van het huisdier: Stress
Veterinaire classificatie: Voedingssupplement
Categorie: Voor hond, Voor kat
Waarschuwingen: Buiten het bereik van kinderen houden. Niet gebruiken als vervanging voor een evenwichtige voeding. n op een droge en koele plaats.
Ruwe vezels: 0,05%

Gewicht
1 g
Vochtgehalte
gegevensbron
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
EAN
5907752658709
MPN (Manufacturer Part Number)
VETVEESPU0019
Fabrikant
VetExpert
Registratienummer
nie dotyczy

Gewicht
1 g
Vochtgehalte
gegevensbron
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
EAN
5907752658709
MPN (Manufacturer Part Number)
VETVEESPU0019
Fabrikant
VetExpert
Registratienummer
nie dotyczy
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bank BEALIFE, 145x77x77 cm, 2-zits met zijvak | Vriendelijk voor de huid en stevig frame | Klassieke bank | Donkergrijs | AR71
Bank BEALIFE, 145x77x77 cm, 2-zits met zijvak | Vriendelijk voor de huid en stevig frame | Klassieke bank | Donkergrijs | AR71
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 177,43
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Biber beddengoed Minnie Sweetie, flanellen kwaliteit, verkrijgbaar in de maten 80x80 cm en 135x200 cm
Biber beddengoed Minnie Sweetie, flanellen kwaliteit, verkrijgbaar in de maten 80x80 cm en 135x200 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van ROYAL CANIN Gastrointestinal - droogvoer voor honden - 2 kg
ROYAL CANIN Gastrointestinal - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 13,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,84
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 150,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Bosch Serie 4 WAN28127, voorzijde vulling, 8 kg, , 72 dB, 1400 toeren per minuut, A
Bosch Serie 4 WAN28127, voorzijde vulling, 8 kg, , 72 dB, 1400 toeren per minuut, A
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 1.272,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Buy-Store-Official
Productafbeelding van Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 418,95
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
€ 22,49/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 27,07
-4%
€ 25,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van EXQUISIT luchtontvochtiger voor ruimtes tot 40 m², model 302725
EXQUISIT luchtontvochtiger voor ruimtes tot 40 m², model 302725
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 349,95
-€ 94,89
€ 255,06
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Elektrische haarborstel, föhnborstel voor het drogen, steilen en volumineuzer maken van het haar, haardroger, 1000W, haarborstels - STYLOOM
Elektrische haarborstel, föhnborstel voor het drogen, steilen en volumineuzer maken van het haar, haardroger, 1000W, haarborstels - STYLOOM
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Drielaags, zwart, uitschuifbaar magnetronrek met 6 haken, in hoogte en lengte verstelbaar (40-64 cm) – kruidenrek, magnetronhouder
Drielaags, zwart, uitschuifbaar magnetronrek met 6 haken, in hoogte en lengte verstelbaar (40-64 cm) – kruidenrek, magnetronhouder
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Sonello dubbele rolgordijn, plakmethode zonder boren, duo rolgordijn, klemrolgordijn, zonwering, rolgordijn voor ramen en deuren, zebra rolgordijn, zijwaarts bedienbaar, 60 cm x 100 cm, grijs
Sonello dubbele rolgordijn, plakmethode zonder boren, duo rolgordijn, klemrolgordijn, zonwering, rolgordijn voor ramen en deuren, zebra rolgordijn, zijwaarts bedienbaar, 60 cm x 100 cm, grijs
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 31,61
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch design, afmetingen 200x280 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch design, afmetingen 200x280 cm
€ 13,39/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van REAVET Worm-Kraut vloeibaar 100 ml – voor honden en katten, met echt wormkruid (Artemisia Absinthium) in een plantaardige formule op basis van een recept, geschikt voor alle huisdieren
REAVET Worm-Kraut vloeibaar 100 ml – voor honden en katten, met echt wormkruid (Artemisia Absinthium) in een plantaardige formule op basis van een recept, geschikt voor alle huisdieren
€ 649,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 64,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Xiaomi stofzuiger G20 Lite
Xiaomi stofzuiger G20 Lite
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 101,64
Gratis bezorging
Verkoper: TechPunt
Productafbeelding van Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A, voorzijde vulling, 8 kg, , 76 dB, 1400 toeren per minuut,
Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A, voorzijde vulling, 8 kg, , 76 dB, 1400 toeren per minuut,
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 390,91
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: PolisElectro
Weiße gesteppte Matratzenauflage mit Quadratsteppung, aus leichtem Winkel betrachtet
Ergonomische toplaag tegen rugpijn, hoogwaardige polyester toplaag voor matrassen, 2 cm dik - TOPKNER 90x190
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van VASAGLE Schminktafel, met spiegel, verstelbare plateaus, breedte 70 cm, wit
VASAGLE Schminktafel, met spiegel, verstelbare plateaus, breedte 70 cm, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 92,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop