Kleur:

Inhoud:

720 ml
  • 20 ml
    Beschikbare opties weergeven
  • 720 ml
  • 1800 ml
    Beschikbare opties weergeven
  • 1440 ml
    Beschikbare opties weergeven

Amsterdam Standaard Acrylverfset, 24 x 20 ml + Metallic Set, 6 x 20 ml

€ 36,94

€ 51,31 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Royal Talens 17820406. ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM. Algemene selectie, 6x20 ml
Royal Talens 17820406. ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM. Algemene selectie, 6x20 ml
€ 1.087,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 21,75
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 500 ml, parelmoergroen 822
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 500 ml, parelmoergroen 822
€ 49,86/1l
€ 24,93
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Permanentrozeviolet 567
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Permanentrozeviolet 567
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles van 1000 ml, Pyrrolrood 315
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles van 1000 ml, Pyrrolrood 315
€ 30,48/1l
€ 30,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Perlgrün 822 (Parelmoergroen 822)
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Perlgrün 822 (Parelmoergroen 822)
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles van 1000 ml, ultramarijnviolet, kleur 507
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles van 1000 ml, ultramarijnviolet, kleur 507
€ 30,48/1l
€ 30,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Vandyckbruin 403
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Vandyckbruin 403
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Reflexroze 384
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Reflexroze 384
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles van 1000 ml, zinkwit, kleur 104
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles van 1000 ml, zinkwit, kleur 104
€ 30,48/1l
€ 30,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Geeloker 227
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Geeloker 227
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 1000 ml, oxidatiezwart 735
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 1000 ml, oxidatiezwart 735
€ 29,15/1l
€ 29,15
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Titanwit 105
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Titanwit 105
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Reflexgeel 256
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Reflexgeel 256
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 1000 ml, Karminrood 318
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 1000 ml, Karminrood 318
€ 30,48/1l
€ 30,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles van 1000 ml, kleur: Chinacridonroze 366
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles van 1000 ml, kleur: Chinacridonroze 366
€ 30,48/1l
€ 30,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Reflexoranje 257
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Reflexoranje 257
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 500 ml, Mangaanblauw, Phthalo 582
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 500 ml, Mangaanblauw, Phthalo 582
€ 42,48/1l
€ 21,24
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Karminrood 318
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Karminrood 318
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Permanentrood, purpertint 348
Amsterdam Standaard Acrylverf, tube van 250 ml - Permanentrood, purpertint 348
€ 47,80/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 1000 ml, Venetiaansroze, kleur 316
Amsterdam Standaard Acrylverf, fles 1000 ml, Venetiaansroze, kleur 316
€ 30,48/1l
€ 30,48
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de Amsterdam Standard Series Acrylverfset – 24 x 20 ml + Metallic Set 6 x 20 ml

Welkom in de levendige wereld van acrylverf met de Amsterdam Standard Series Acrylverfset. Deze uitgebreide set bevat 24 hoogwaardige acrylverven in handige tubes van 20 ml, plus een extra Metallic Set met 6 x 20 ml metallicverven, speciaal ontwikkeld voor kunstenaars. Of je nu een ervaren kunstenaar bent of net begint met schilderen, deze verfset biedt je alles wat je nodig hebt voor indrukwekkende en kleurrijke kunstwerken. Laat je creativiteit de vrije loop en ontdek de veelzijdigheid van de Amsterdam acrylverven!

Waarom de Amsterdam Standard Series Acrylverfset?

De Amsterdam Standard Series Acrylverfset overtuigt door zijn eersteklas kwaliteit en de zorgvuldig samengestelde kleurenpalet. Hier zijn enkele redenen waarom deze set onmisbaar is voor je creatieve repertoire:

  • 24 veelzijdige standaardkleuren: Een uitgebalanceerd palet dat een breed scala aan mogelijkheden biedt.
  • 6 hoogwaardige metallicverven: De perfecte aanvulling voor bijzondere accenten en glanzende effecten.
  • Hoogwaardige pigmenten: Zorgt voor intense en langdurige kleuren die je kunstwerken levendig en stralend maken.
  • Hoge dekking: Ideaal voor het aanbrengen van dichte lagen en het creëren van diepte.
  • Praktisch formaat: Compacte tubes van 20 ml, perfect voor onderweg en in het atelier.
  • Merkkwaliteit: Amsterdam staat voor betrouwbare en duurzame kunstproducten.

Productkenmerken in detail

De Amsterdam Standard Series Acrylverfset biedt je een veelzijdige selectie van 24 standaardkleuren en 6 metallicverven, die aan al je artistieke behoeften voldoen:

  • Standaardkleuren: Een zorgvuldig samengesteld palet van 24 basiskleuren, waaronder klassieke primaire kleuren, uitgebreide secundaire kleuren, pastelkleuren en meer.
  • Metallicverven: 6 hoogwaardige metallicverven in goud, zilver en brons voor bijzondere accenten en glanzende effecten.
  • Pure formule: Vrij van verontreinigingen en toevoegingen voor een schone en heldere mengbaarheid.
  • Optimale mengbaarheid: Maakt een gelijkmatige menging van de acrylverven mogelijk voor unieke tinten en nuances.
  • Eenvoudige toepassing: Laat zich gemakkelijk aanbrengen met penselen en op canvas, wat het werk vergemakkelijkt.
  • Hoge compatibiliteit: Werkt uitstekend met alle Amsterdam acrylverven en andere merken.
  • Lange houdbaarheid: Dankzij de hoogwaardige verwerking blijven de kleuren lang vers en klaar voor gebruik.
  • Milieuvriendelijk: Duurzaam geproduceerd en milieubewust.

Ervaar de veelzijdigheid van de Amsterdam acrylverven

Met deze set kun je een verscheidenheid aan motieven en technieken verkennen – van levendige landschappen tot expressieve portretten en creatieve abstracte werken. De hoge pigmentatie en uitstekende mengbaarheid maken het mogelijk om je eigen kleuren te creëren en je kunstwerken individueel vorm te geven. De extra metallicverven bieden je de mogelijkheid om bijzondere accenten te zetten en glanzende effecten te creëren. Of het nu gaat om krachtige contrasten of zachte overgangen, deze set biedt je de flexibiliteit om je artistieke visies volledig te realiseren.

Tips voor optimaal gebruik

Om het meeste uit je Amsterdam acrylverfset te halen, hebben we enkele handige tips voor je verzameld:

  • Papierkeuze: Gebruik speciaal gecoat acrylpapier voor optimale kleurreproductie en betere hechting.
  • Penselen: Gebruik verschillende penseelgroottes en -vormen om verschillende texturen en effecten te creëren.
  • Kleurmengsel: Experimenteer met het mengen van acrylverf om unieke tinten en nuances te creëren.
  • Laagtechnieken: Werk in lagen om diepte en dimensie in uw kunstwerken te creëren.
  • Gebruik van mediums: Combineer uw acrylverf met geschikte mediums, zoals vertragers of vernissen, om verschillende effecten te bereiken.
  • Techniektraining: Probeer verschillende verftechnieken, zoals stippen, schrapen of spuittechnieken, om de veelzijdigheid van uw kleuren te ontdekken.

Uw volgende stap naar indrukwekkende kunstwerken

Bent u klaar om uw creativiteit te ontketenen met de Amsterdam Standard Series Acrylverfset? Deze set biedt u alle hulpmiddelen die u nodig heeft om uw artistieke visies om te zetten in indrukwekkende kunstwerken. Of u nu uw eerste stappen zet in de acrylverftechniek of uw vaardigheden wilt verfijnen, deze set is uw perfecte metgezel.

Klantbeoordelingen

Veel enthousiaste kunstenaars vertrouwen op de kwaliteit van de Amsterdam Acrylverfset:

  • "Deze set is perfect voor beginners. De kleuren zijn intens en laten zich heerlijk mengen." - Anna S.
  • "Ik ben onder de indruk van de kwaliteit van de acrylverf. Ze zijn duurzaam en leveren geweldige resultaten." - Markus L.
  • "Een geweldige set voor iedereen die wil experimenteren met acrylverf. Zeker een aanrader!" - Laura K.
  • "De extra kleuropties bieden mij meer mogelijkheden om mijn kunstwerken individueel vorm te geven." - Thomas B.
  • "Perfect voor zowel gedetailleerde als grootschalige werken. De kleuren zijn echt van hoge kwaliteit." - Clara M.

Bestel nu uw Amsterdam Standard Series Acrylverfset

Waar wacht u nog op? Start nu uw volgende kunstproject met de Amsterdam Standard Series Acrylverfset. Klik op "Toevoegen aan winkelwagen" en laat uw creativiteit de vrije loop!

Veelgestelde vragen (FAQ)

  • Bevat de set alle belangrijke kleuren?
    Ja, de set bevat een uitgebalanceerde selectie van 24 basisacrylverfkleuren, evenals 6 metallic kleuren, die veelzijdig inzetbaar zijn.
  • Zijn de kleuren bij te vullen?
    Ja, de tubes kunnen afzonderlijk worden bijgekocht en vervangen.
  • Zijn de kleuren geschikt voor beginners?
    Absoluut! De set is speciaal ontworpen voor beginners en biedt een veelzijdig kleurenpalet dat geschikt is voor zowel beginners als ervaren kunstenaars.
  • Welke tinten zitten er in de set?
    De set bevat een breed scala aan tinten, waaronder klassieke primaire kleuren, uitgebreide secundaire kleuren, metallic kleuren en pastelkleuren.

Contact en ondersteuning

Heeft u nog vragen of heeft u meer informatie nodig? Onze klantenservice staat graag voor u klaar. Neem contact met ons op per of telefoon, wij helpen u graag verder.

Conclusie

Met de Amsterdam Standard Series Acrylverfset 24 x 20 ml + Metallic Set 6 x 20 ml krijgt u een hoogwaardige set die uw artistieke vaardigheden verbetert en u ondersteunt op uw creatieve pad. Laat uw creativiteit de vrije loop en creëer indrukwekkende kunstwerken met de intense en veelzijdige kleuren van deze set. Bestel nu en ontdek de fascinerende wereld van acrylverf!

Inhoud
720 ml
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Royal Talens
Gewicht
1 kg
EAN
8712079519254
MPN (Manufacturer Part Number)
17820499

Inhoud
720 ml
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Royal Talens
Gewicht
1 kg
EAN
8712079519254
MPN (Manufacturer Part Number)
17820499
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Royal Talens 17820506 Acrylverf AMSTERDAM Pearl, 6 x 20 ml
Royal Talens 17820506 Acrylverf AMSTERDAM Pearl, 6 x 20 ml
€ 1.218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,37
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Royal Talens 17820501 ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Metallic, 6 x 20 ml
Royal Talens 17820501 ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Metallic, 6 x 20 ml
€ 576,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,53
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Royal Talens 17820437 ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM, Assortiment, 36 x 20 ml
Royal Talens 17820437 ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM, Assortiment, 36 x 20 ml
€ 75,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amsterdam 17820490, Více, Acrylverf, Vloeistof, 90 stuks
Amsterdam 17820490, Více, Acrylverf, Vloeistof, 90 stuks
€ 57,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Royal Talens 17820448 ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM, algemeen assortiment, 48 x 20 ml
Royal Talens 17820448 ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM, algemeen assortiment, 48 x 20 ml
€ 3.402,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Introset III, 24 x 20 ml
ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Introset III, 24 x 20 ml
€ 1.936,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 38,72
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Royal Talens 17820406. ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM. Algemene selectie, 6x20 ml
Royal Talens 17820406. ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM. Algemene selectie, 6x20 ml
€ 1.087,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 21,75
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van ROYAL TALENS Acrylfarbe ArtCreation, 75 ml, 6er-Set
ROYAL TALENS Acrylfarbe ArtCreation, 75 ml, 6er-Set
€ 349,33/1l
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Royal Talens 17820473 ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM, algemeen assortiment, 72 x 20 ml
Royal Talens 17820473 ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM, algemeen assortiment, 72 x 20 ml
€ 86,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 124,66
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Introset II, 12 x 20 ml
ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Introset II, 12 x 20 ml
€ 1.415,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Van Gogh 02820410, Zwart, Blauw, Rood, Wit, Geel, 20 ml, 105 - 268 - 270 - 393 - 326 - 504 - 535 - 616 - 411 - 701, Tube, Kartonnen doos, 10 stuks
Van Gogh 02820410, Zwart, Blauw, Rood, Wit, Geel, 20 ml, 105 - 268 - 270 - 393 - 326 - 504 - 535 - 616 - 411 - 701, Tube, Kartonnen doos, 10 stuks
€ 1.764,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,28
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Horizon 43HQ8590U/D QLED Google TV, 43 inch, 4K UHD, Bluetooth, Netflix, YouTube
Horizon 43HQ8590U/D QLED Google TV, 43 inch, 4K UHD, Bluetooth, Netflix, YouTube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 284,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Merkatura
Productafbeelding van Rayher siliconen mal voor kaarsen, 135 ml, diameter 5,2 cm, hoogte 7,1 cm
Rayher siliconen mal voor kaarsen, 135 ml, diameter 5,2 cm, hoogte 7,1 cm
€ 58,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,90
-12%
€ 14,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8 stuks
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8 stuks
€ 1.089,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Talens 9021724M, Diverse kleuren, Acrylverf, Vloeibaar, 12 ml, 24 stuks
Talens 9021724M, Diverse kleuren, Acrylverf, Vloeibaar, 12 ml, 24 stuks
€ 1.751,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,02
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Olieverf, set van 12 kleuren
Olieverf, set van 12 kleuren
€ 730,83/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,77
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van KREUL 84170 Acrylverf SOLO Goya Acrylverf, 100 ml, set van 10
KREUL 84170 Acrylverf SOLO Goya Acrylverf, 100 ml, set van 10
€ 481,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,16
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
€ 351,13/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,99
-35%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 32 kleuren
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 32 kleuren
€ 2.149,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,20
-19%
€ 42,99
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van Olieverfset voor beginners en professionals - 40 tubes van elk 20 ml - Kunstbenodigdheden, schildersaccessoires
Olieverfset voor beginners en professionals - 40 tubes van elk 20 ml - Kunstbenodigdheden, schildersaccessoires
€ 27,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 25,95
-15%
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Artina XXL, complete verfset met 188 onderdelen, inclusief verfkist en tafelstatief Vincent, 188-delig.
Artina XXL, complete verfset met 188 onderdelen, inclusief verfkist en tafelstatief Vincent, 188-delig.
€ 15,25/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Amsterdam 17721052, 500 ml, wit, fles
Amsterdam 17721052, 500 ml, wit, fles
€ 42,48/1l
€ 21,24
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 95,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Artina, complete schilderset XXL met ezel Michelangelo, 122-delig.
Artina, complete schilderset XXL met ezel Michelangelo, 122-delig.
€ 17,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 48,99
-10%
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van STYLEX® 28651 Acrylverf - 12 tubes van 12 ml
STYLEX® 28651 Acrylverf - 12 tubes van 12 ml
€ 38,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van WESTCOTT E-40200 00 WESTCOTT Modelleringstool, set van 5 stuks, voor het aanbrengen van materiaal
WESTCOTT E-40200 00 WESTCOTT Modelleringstool, set van 5 stuks, voor het aanbrengen van materiaal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 50,05
-48%
€ 25,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 12 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1,44 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg