Collagen Pro-active Liquid, een vloeibaar voedingssupplement voor totale gezondheid, aardbeiensmaak, 500 ml + 100 ml

€ 49,90

€ 66,53 / 1l

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Farmacin druppels – Plantaardige wellnessformule (voedingssupplement) - 30 ml
Farmacin druppels – Plantaardige wellnessformule (voedingssupplement) - 30 ml
€ 1.209,00/1kg
€ 36,27
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Vitamine B12 100 µg, vegan, 50 ml, druppels
Vitamine B12 100 µg, vegan, 50 ml, druppels
€ 389,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BrainMax Vloeibare Liposomale Quercetine, Sinaasjesmaak, 250 mg, 250 ml
BrainMax Vloeibare Liposomale Quercetine, Sinaasjesmaak, 250 mg, 250 ml
€ 205,68/1l
€ 51,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MycoMedica - Hericium PRO, 90 plantaardige capsules
MycoMedica - Hericium PRO, 90 plantaardige capsules
€ 909,80/1kg
€ 45,49
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van Collagen Pro, zakjes, 30 stuks. Collageen voedingssupplement
Collagen Pro, zakjes, 30 stuks. Collageen voedingssupplement
€ 133.999,99/1l
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Gluten Pro+Calcium capsules, 60 stuks
Gluten Pro+Calcium capsules, 60 stuks
€ 13,36
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MycoMedica - Polyporus PRO, 90 plantaardige capsules
MycoMedica - Polyporus PRO, 90 plantaardige capsules
€ 909,80/1kg
€ 45,49
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van Fortimel Energy, aardbei smaak, 4 x 200 ml
Fortimel Energy, aardbei smaak, 4 x 200 ml
€ 30,81/1l
€ 24,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamin B12 Methylcobalamin, KLEAN LABS, 30 ml, vloeibaar
Vitamin B12 Methylcobalamin, KLEAN LABS, 30 ml, vloeibaar
€ 185,29/1kg
€ 19,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Darmflora probiotica FORTE EM24, 500 ml
Darmflora probiotica FORTE EM24, 500 ml
€ 52,44/1l
€ 26,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HealthLabs OmegaMe Forte, vloeibaar, 160 ml
HealthLabs OmegaMe Forte, vloeibaar, 160 ml
€ 275,40/1kg
€ 89,09
-38%
€ 55,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitamine B12 / Foliumzuur, KLEAN LABS, 100 stuks
Vitamine B12 / Foliumzuur, KLEAN LABS, 100 stuks
€ 398,41/1l
€ 15,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bromelain 500mg, KLEAN LABS, 60 capsules
Bromelain 500mg, KLEAN LABS, 60 capsules
€ 1.543,33/1kg
€ 18,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Viscollageen 15.000 mg met retinol, elastine en hyaluronzuur - 20 x 25 ml
Viscollageen 15.000 mg met retinol, elastine en hyaluronzuur - 20 x 25 ml
€ 110,16/1l
€ 55,08
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lactoferrin Natural+ laktoferrine, 150 mg, 30 capsules
Lactoferrin Natural+ laktoferrine, 150 mg, 30 capsules
€ 595,50/1kg
€ 41,17
-42%
€ 23,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SFD ALLNUTRITION Collageen PRO, aardbei smaak, 400 gram
SFD ALLNUTRITION Collageen PRO, aardbei smaak, 400 gram
€ 62,32/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dagravit Totaal 30 Vitaal 50+ Multivitaminen (100 tabletten)
Dagravit Totaal 30 Vitaal 50+ Multivitaminen (100 tabletten)
€ 56,75/1kg
€ 11,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BrainMax Natural L-Theanine, 100 plantaardige capsules
BrainMax Natural L-Theanine, 100 plantaardige capsules
€ 146,54/1kg
€ 38,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Multivitamine Activ O-capsules, 60 stuks
Multivitamine Activ O-capsules, 60 stuks
€ 23,22
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving

  • Collageen

  • Voor de gezondheid van de huid, haren en nagels

  • Het helpt het kraakbeen van de gewrichten te herstellen

  • Wordt door het lichaam opgenomen in de vorm van peptiden, tot wel 90%

  • Met een heerlijke aardbeiensmaak

Collageen Pro-Active is een vloeibaar, oraal collageenproduct met een hoog gehalte aan aminozuren, voor een gezonde huid, haren en nagels.

Het bevat een samenstelling van hoogwaardig, gehydrolyseerd collageen, rijk aan aminozuren zoals glycine, prolin en hydroxyprolin, die gemakkelijk door het menselijk lichaam worden opgenomen. Het wordt geproduceerd door middel van een enzymatisch hydrolyseproces van collageenweefsel.

Collageen is een essentieel eiwit in het lichaam en vertegenwoordigt 30% van het totale eiwit in het lichaam en meer dan 75% van het eiwit waaruit de huid bestaat. Collageenpeptiden zijn belangrijk voor het lichaam, omdat ze een natuurlijke bron van essentiële aminozuren zijn en, als biologisch actieve ingrediënten, de collageenproductie stimuleren en verhogen in:

  • De huid,

  • De botten,

  • De bloedvaten,

  • En de gewrichten.

Naast gehydrolyseerd varkenscollageen bevat Collagen Pro-Active een reeks voedingsstoffen voor een gezonde huid en een gezonde stofwisseling, zoals B-vitamines.

Magnesium is een zeer belangrijk onderdeel van de menselijke voeding en bevordert de opname van calcium en vitamine D.

Vitamine B1 draagt bij aan de energieproductie door de stofwisseling van vetten, koolhydraten en eiwitten te reguleren. Het bevordert een betere zenuwfunctie en verhoogt de mentale activiteit en de spiertonus.

Vitamine B2 draagt bij aan een betere functie van de stofwisseling en de vorming van gezonde huid, nagels en haar.

Vitamine B5 helpt bij de regulering van de stofwisseling en de hormoonproductie, evenals bij de normale ontwikkeling van het lichaam en het centrale zenuwstelsel. Het ondersteunt ook de juiste werking van de bijnieren en zet suiker en vet om in energie.

Vitamine B6 draagt bij aan de normale energieproductie van de stofwisseling van aminozuren, vetten en eiwitten. Het kan helpen vermoeidheid en uitputting te verminderen, terwijl het essentieel is voor de normale werking van de hersenen, het zenuwstelsel en de spieren.

Silicium draagt bij aan de vorming van een elastischere en stevigere huid, versterkt het haar en helpt de opgenomen vitamines en mineralen beter te absorberen in het menselijk lichaam.

Collagen Pro-Active is een hoogwaardig gehydrolyseerd collageen voor de gezondheid en schoonheid van mannen en vrouwen. Het is geschikt voor iedereen die hun huid wil verjongen (rimpels verminderen, jeugdig uiterlijk), last heeft van haaruitval of beschadigd en zwak haar, of gewrichtsproblemen wil voorkomen.

Dosering

Dagelijks 1 afgestreken theelepel (20-25 ml) in een glas water.

Gebruiksaanwijzing

Het wordt aanbevolen om het voor het slapengaan in te nemen.

Contra-indicaties

Het gebruik wordt niet aanbevolen in de acute fase van een ziekte, tijdens de zwangerschap en borstvoeding, en bij patiënten met nierfalen en levercirrose.

Bijwerkingen

Een overdosis kan diarree veroorzaken.

Opslag

Bewaar het product op een droge, koele plaats, tot 25 °C, en bescherm het tegen licht. Volg na het openen van het product de opslaginstructies op de verpakking om een optimale conservering te garanderen.

Buiten het bereik van kinderen houden.

Voedingswaarden

Portiegrootte: 25 ml

Porties per verpakking: 24

Hoeveelheid per portie% van de aanbevolen dagelijkse waarde*

Gehydrolyseerd collageen 10000 mg - Vitamine B1 1,1 mg - Vitamine B2 1,4 mg - Vitamine B5 6 mg - Vitamine B6 1,4 mg - Magnesium 133 mg - Silicium <1 % -

  • % van de aanbevolen dagelijkse waarde
  • Zonder conserveermiddelen

  • Zonder kunstmatige kleurstoffen

Inhoud
750 ml
Ingrediënten
Collagen Pro-Active, Kollagen, Magnesium, Vitamine B1, Vitamine B2, Vitamine B5, Vitamine B6, Silicium
Gewicht
750 g
Levensmiddelenbedrijven
Collagen
Verkoopbenaming
Collageen
Fabrikant
Collagen
Aanbevolen dosering
Dagelijks één afgestreken maatlepel (20-25 ml) mengen met een glas water.
EAN
5200250340023

Inhoud
750 ml
Ingrediënten
Collagen Pro-Active, Kollagen, Magnesium, Vitamine B1, Vitamine B2, Vitamine B5, Vitamine B6, Silicium
Gewicht
750 g
Levensmiddelenbedrijven
Collagen
Verkoopbenaming
Collageen
Fabrikant
Collagen
Aanbevolen dosering
Dagelijks één afgestreken maatlepel (20-25 ml) mengen met een glas water.
EAN
5200250340023
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
€ 62,57/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 25,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, donkergrijs | TB41
Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, donkergrijs | TB41
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 114,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 443,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wasmand, wasbakken, waskist. Grasgroen, rechthoekig, 30 liter. Met bekleding en deksel. Afmetingen: 32x24 cm, hoogte 48 cm
Wasmand, wasbakken, waskist. Grasgroen, rechthoekig, 30 liter. Met bekleding en deksel. Afmetingen: 32x24 cm, hoogte 48 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 25,90
Verkoper: d_vier
Productafbeelding van Galaxy Z Fold7 256GB (Blauwe tint, Android, 12 GB)
Galaxy Z Fold7 256GB (Blauwe tint, Android, 12 GB)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1.607,36
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Carroten Gold Tanning Gel - Zelfbruinende gel met glinsterende pareltjes - Witte zelfbruinende gel voor een snelle bruine huid, 150 ml
Carroten Gold Tanning Gel - Zelfbruinende gel met glinsterende pareltjes - Witte zelfbruinende gel voor een snelle bruine huid, 150 ml
€ 152,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,83
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Verhelderende zonnebrandcrème SPF 50 Madagascar Centella (Tone Brightening Tone-Up Sunscreen), 50 ml
Verhelderende zonnebrandcrème SPF 50 Madagascar Centella (Tone Brightening Tone-Up Sunscreen), 50 ml
€ 271,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,10
-10%
€ 13,59
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Phytocyane Invigorating Shampoo (250 ml)
Phytocyane Invigorating Shampoo (250 ml)
€ 57,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Ducray SENSINOL, voor vrouwen, voor niet-professioneel gebruik, shampoo, voor gevoelig haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
Ducray SENSINOL, voor vrouwen, voor niet-professioneel gebruik, shampoo, voor gevoelig haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
€ 160,45/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philips Airfryer Serie 2000, 4,2 liter, RapidAir technologie, digitaal bedienbaar, zwart (NA221/00)
Philips Airfryer Serie 2000, 4,2 liter, RapidAir technologie, digitaal bedienbaar, zwart (NA221/00)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 96,35
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 120x160 cm
Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 120x160 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van DUCRAY Anaphase Anti-Breuk, 200 ml
DUCRAY Anaphase Anti-Breuk, 200 ml
€ 114,90/1l
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tribesigns Ronde eettafel, 120 cm, zwarte eettafel, geschikt voor 4-6 personen, eettafel met stevig metalen onderstel, moderne eetkamer meubels
Tribesigns Ronde eettafel, 120 cm, zwarte eettafel, geschikt voor 4-6 personen, eettafel met stevig metalen onderstel, moderne eetkamer meubels
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 169,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul
€ 450,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,00
-10%
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Retro wandklok - zwart, 3D, 475 cm
Retro wandklok - zwart, 3D, 475 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 14,33
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Klorane kamille shampoo voor blonde haren, 400 ml
Klorane kamille shampoo voor blonde haren, 400 ml
€ 11.260,00/1l
€ 12,51
-9%
€ 11,26
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Philips NA231/00 Heeft luchtfriteuse, serie 2000, zwart
Philips NA231/00 Heeft luchtfriteuse, serie 2000, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 93,68
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van StyleCare Essential BHH880/00, Stijlstyler
StyleCare Essential BHH880/00, Stijlstyler
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60 cm, inbouwmodel | Circulatie- en afvoermodus | Inclusief filters en bevestigingsmateriaal | LED-verlichting | 3 standen | DU 623.3 roestvrij staal
Bomann® Afzuigkap 60 cm, inbouwmodel | Circulatie- en afvoermodus | Inclusief filters en bevestigingsmateriaal | LED-verlichting | 3 standen | DU 623.3 roestvrij staal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 182,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Korres Fragrance White, damesparfum, eau de toilette, 50 ml, met topnoten van bergamot, neroli en mandarijn, hartnoten van jasmijn, pioenroos en freesia, en basisnoten van cederhout, prunus en muskus
Korres Fragrance White, damesparfum, eau de toilette, 50 ml, met topnoten van bergamot, neroli en mandarijn, hartnoten van jasmijn, pioenroos en freesia, en basisnoten van cederhout, prunus en muskus
€ 567,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 34,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VASAGLE zwevende plank, wandplank, 80 x 20 x 3,8 cm, bruin
VASAGLE zwevende plank, wandplank, 80 x 20 x 3,8 cm, bruin
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 57,18
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 459,99
Verkoper: Connected-Living

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 6 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Precies zoals gehoopt!
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg