2,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, maat 395 x 195 mm, bijenwas, ongeveer 30 stuks per 2,5 kg

€ 45,99

€ 18,40 / 1kg

plus € 17,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Vee-benodigdheden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 120 keer zandrasterframe, plat, 2/3 formaat, met rechte zijden, afmetingen 477 x 159 mm
120 keer zandrasterframe, plat, 2/3 formaat, met rechte zijden, afmetingen 477 x 159 mm
€ 5,60/1kg
€ 139,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van 7,5 kg tussenschotten, Duitse standaardmaat, maat "DNM", 350 x 200 mm, bijenwas, ongeveer 105 stuks.
7,5 kg tussenschotten, Duitse standaardmaat, maat "DNM", 350 x 200 mm, bijenwas, ongeveer 105 stuks.
€ 20,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 149,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van 2,5 kg tussenschotten, Duitse standaardmaat, maat "DNM", 350 x 200 mm, bijenwas, ongeveer 35 stuks per 2,5 kg
2,5 kg tussenschotten, Duitse standaardmaat, maat "DNM", 350 x 200 mm, bijenwas, ongeveer 35 stuks per 2,5 kg
€ 24,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en bodembedekking
GiDeli Kieselguur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en bodembedekking
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 2,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, type "halve" cellen, afmetingen 395 x 85 mm, gemaakt van bijenwas, ongeveer 80 platen
2,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, type "halve" cellen, afmetingen 395 x 85 mm, gemaakt van bijenwas, ongeveer 80 platen
€ 21,80/1kg
€ 54,50
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van VEVOR bijenkorf, 20 kaders, Zander bijenkorf, gemaakt van cederhout met een bijenwaslaag, inclusief 1 diep bijenkastje en 1 middelgroot bijenkastje, Langstroth bijenkorfset, met transparante acrylramen en funderingen
VEVOR bijenkorf, 20 kaders, Zander bijenkorf, gemaakt van cederhout met een bijenwaslaag, inclusief 1 diep bijenkastje en 1 middelgroot bijenkastje, Langstroth bijenkorfset, met transparante acrylramen en funderingen
€ 8,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 174,50
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Halsbandring voor schapen, 30 mm
Halsbandring voor schapen, 30 mm
€ 10,89
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Afsluitroosters voor Liebig-bijenkasten, rond, geel, kunststof, 478 x 378 mm
Afsluitroosters voor Liebig-bijenkasten, rond, geel, kunststof, 478 x 378 mm
€ 13,98/1kg
€ 6,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Wolfpack 8052015, 10 gram, 130 mm, 100 mm, 30 mm, 390 cm³
Wolfpack 8052015, 10 gram, 130 mm, 100 mm, 30 mm, 390 cm³
€ 22,47
-62%
€ 8,38
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Luer zuigadapter, 10 stuks
Luer zuigadapter, 10 stuks
€ 27,59
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Endo-Eze Canules, maat G 22, 0,70 mm, 100 stuks
Endo-Eze Canules, maat G 22, 0,70 mm, 100 stuks
€ 70,24
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Draadklemmen voor veeborstels
Draadklemmen voor veeborstels
€ 13,40
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Steunlagerbehuizing MUCPPL206, 30 mm schroefdraadstiften, SNR
Steunlagerbehuizing MUCPPL206, 30 mm schroefdraadstiften, SNR
€ 73,07
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Constanta 3 S: Klemkogel
Constanta 3 S: Klemkogel
€ 20,86
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Binnenzak voor 2 bijenkorven in de standaard Duitse maat
Binnenzak voor 2 bijenkorven in de standaard Duitse maat
€ 22,14/1kg
€ 30,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Constanta schroefdraad 42x17
Constanta schroefdraad 42x17
€ 11,75
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kuhgurtslang, nummer 0, geel
Kuhgurtslang, nummer 0, geel
€ 11,48
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Applicator voor langwerkende bolussen voor schapen en kalveren
Applicator voor langwerkende bolussen voor schapen en kalveren
€ 51,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Prima ophangdraad met lus, 250 mm, 100 stuks
Prima ophangdraad met lus, 250 mm, 100 stuks
€ 55,80/1m
€ 13,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

2,5 kg Middenwanden, bijenhouderbenodigdheden, Zander, wasplaten, bijenwas. Zeer netjes en schoon gerold en vrij van ziekten. De middenwanden hebben een exacte structuur en worden daarom graag door de bijen aangevuld. 2,5 kg = ongeveer 32 stuks.

  • 2,5 kg bijenwas voor middenwanden, gemaakt van 100% zuivere bijenwas, geschikt voor kaders in Zander-maat. 395 x 195 mm, ongeveer 32 stuks / 2,5 kg verpakking.

  • Zeer netjes en schoon gerold, middenwanden gemaakt van 100% zuivere, ongedesinfecteerde, residuvrije en onvervalste Europese bijenwas.

  • De middenwanden hebben een exacte structuur (celmaat 5,4 mm) en worden daarom graag door de bijen aangevuld.

  • Onze middenwanden worden gemaakt van bijenwas met weinig residu. Wij leveren consistent hoge kwaliteit en maatvoering.

  • Elke batch wordt gecontroleerd op verontreinigingen en vervalsingen, d.w.z. toevoeging van paraffine en stearine. Middenwanden certificaat, graag op aanvraag! Let op! Bij buitentemperaturen onder 15°C: voordat u begint met het verwerken van de wasplaten, moet u de wasplaten opwarmen (bijvoorbeeld in de buurt van de verwarming). Koude platen zijn relatief bros en breken gemakkelijk.

Gewicht
2500 g
EAN
0689935590611
689935590611
MPN (Manufacturer Part Number)
1101
Fabrikant
BIENEN SCHMIDT

Gewicht
2500 g
EAN
0689935590611
689935590611
MPN (Manufacturer Part Number)
1101
Fabrikant
BIENEN SCHMIDT
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 7,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, maat 395 x 195 mm, bijenwas tussenmuren, ongeveer 90 stuks
7,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, maat 395 x 195 mm, bijenwas tussenmuren, ongeveer 90 stuks
€ 17,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 129,00
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 120 keer zandrasterframe, plat, 2/3 formaat, met rechte zijden, afmetingen 477 x 159 mm
120 keer zandrasterframe, plat, 2/3 formaat, met rechte zijden, afmetingen 477 x 159 mm
€ 5,60/1kg
€ 139,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van 7,5 kg tussenschotten, Duitse standaardmaat, maat "DNM", 350 x 200 mm, bijenwas, ongeveer 105 stuks.
7,5 kg tussenschotten, Duitse standaardmaat, maat "DNM", 350 x 200 mm, bijenwas, ongeveer 105 stuks.
€ 20,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 149,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van VEVOR bijenkorf, 20 kaders, Zander bijenkorf, gemaakt van cederhout met een bijenwaslaag, inclusief 1 diep bijenkastje en 1 middelgroot bijenkastje, Langstroth bijenkorfset, met transparante acrylramen en funderingen
VEVOR bijenkorf, 20 kaders, Zander bijenkorf, gemaakt van cederhout met een bijenwaslaag, inclusief 1 diep bijenkastje en 1 middelgroot bijenkastje, Langstroth bijenkorfset, met transparante acrylramen en funderingen
€ 8,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 174,50
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en bodembedekking
GiDeli Kieselguur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en bodembedekking
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 2,5 kg tussenschotten, Duitse standaardmaat, maat "DNM", 350 x 200 mm, bijenwas, ongeveer 35 stuks per 2,5 kg
2,5 kg tussenschotten, Duitse standaardmaat, maat "DNM", 350 x 200 mm, bijenwas, ongeveer 35 stuks per 2,5 kg
€ 24,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van 20 x Zander raam voor bijenkorf, plat, 2/3 formaat, met rechte zijden, afmetingen 477 x 159 mm
20 x Zander raam voor bijenkorf, plat, 2/3 formaat, met rechte zijden, afmetingen 477 x 159 mm
€ 6,60/1kg
€ 32,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van AREBOS Radiale honingextractor | Handmatig, geschikt voor 4 bijenkorven / 4-ramextractor
AREBOS Radiale honingextractor | Handmatig, geschikt voor 4 bijenkorven / 4-ramextractor
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 184,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van 4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 273
€ 62,38
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van VEVOR bijenkorf, 40 kaders, Zander-type bijenkast, gemaakt van cederhout met een bijenwaslaag, inclusief 2 diepe en 2 middelgrote bijenkasten, Langstroth-bijenkorfset, met transparante acrylramen en funderingen
VEVOR bijenkorf, 40 kaders, Zander-type bijenkast, gemaakt van cederhout met een bijenwaslaag, inclusief 2 diepe en 2 middelgrote bijenkasten, Langstroth-bijenkorfset, met transparante acrylramen en funderingen
€ 13,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 415,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van INF Kaarslont 1 rol 61 m Wit
INF Kaarslont 1 rol 61 m Wit
€ 258,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 10,59
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van 25 kg honingemmer, afvulkoker, emmer met uitloopkraan, kunststof, geel. Honingemmer, geschikt voor voedingsmiddelen
25 kg honingemmer, afvulkoker, emmer met uitloopkraan, kunststof, geel. Honingemmer, geschikt voor voedingsmiddelen
€ 37,99/1kg
€ 37,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van 2,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, type "halve" cellen, afmetingen 395 x 85 mm, gemaakt van bijenwas, ongeveer 80 platen
2,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, type "halve" cellen, afmetingen 395 x 85 mm, gemaakt van bijenwas, ongeveer 80 platen
€ 21,80/1kg
€ 54,50
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Kunststof vat, 150 liter - SU-B-150L
Kunststof vat, 150 liter - SU-B-150L
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 172,99
-€ 121,75
€ 51,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VEVOR Handmatige honingextractiecentrifuge, geschikt voor 4/8 bijenkorven, tangentiële centrifuge
VEVOR Handmatige honingextractiecentrifuge, geschikt voor 4/8 bijenkorven, tangentiële centrifuge
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 357,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Honig Doppelsieb van roestvrij staal, diameter 24 cm. Honingsieb voor het oogsten van honing, met fijnmazig en grofmazig gedeelte
Honig Doppelsieb van roestvrij staal, diameter 24 cm. Honingsieb voor het oogsten van honing, met fijnmazig en grofmazig gedeelte
€ 24,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van 5x 25 kg honingemmers, wit, emmer van 20 liter, kunststof, voorraadcontainer met deksel, zonder opdruk, geschikt voor voedingsmiddelen, met metalen sluiting
5x 25 kg honingemmers, wit, emmer van 20 liter, kunststof, voorraadcontainer met deksel, zonder opdruk, geschikt voor voedingsmiddelen, met metalen sluiting
€ 12,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 44,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van 5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 197
€ 63,99
-8%
€ 58,59
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Fudajo Volledig automatische broedmachine voor 48 eieren, incubator van 80W met omkeersysteem, broedmachine met temperatuurregeling en vochtigheidsregulering, broedkast voor het uitbroeden van eieren
Fudajo Volledig automatische broedmachine voor 48 eieren, incubator van 80W met omkeersysteem, broedmachine met temperatuurregeling en vochtigheidsregulering, broedkast voor het uitbroeden van eieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 500W (piekwaarde 1000W) Draagbare energiecentrale,518Wh/144000mAh Thuisbatterij,zonnegenerator,stroomgenerator met 100W zonnepanelen
500W (piekwaarde 1000W) Draagbare energiecentrale,518Wh/144000mAh Thuisbatterij,zonnegenerator,stroomgenerator met 100W zonnepanelen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 373
€ 369,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van VEVOR Bijenkorf-startset, middelgrote doos, 100% met bijenwas gecoat natuurlijk cederhout, Langstroth-bijenkorfset met 10 kaders en bijenwasplaten, transparante bijenramen van acryl
VEVOR Bijenkorf-startset, middelgrote doos, 100% met bijenwas gecoat natuurlijk cederhout, Langstroth-bijenkorfset met 10 kaders en bijenwasplaten, transparante bijenramen van acryl
€ 12,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,70
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van BBQ-Toro Kamado grill, houtskoolgrill met een diameter van 32 cm, model "HAIIRO", inclusief grillrooster en thermometer, kleur: rood
BBQ-Toro Kamado grill, houtskoolgrill met een diameter van 32 cm, model "HAIIRO", inclusief grillrooster en thermometer, kleur: rood
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 144,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van 10x 25 kg honingemmers, wit, emmer van 20 liter, kunststof, voorraadcontainer met deksel, zonder opdruk, geschikt voor voedsel, met metalen sluiting
10x 25 kg honingemmers, wit, emmer van 20 liter, kunststof, voorraadcontainer met deksel, zonder opdruk, geschikt voor voedsel, met metalen sluiting
€ 9,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Amazon Blink Outdoor - Netwerkbewakingscamera - Voor buitengebruik - Weerbestendig - Kleur (dag en nacht)
Amazon Blink Outdoor - Netwerkbewakingscamera - Voor buitengebruik - Weerbestendig - Kleur (dag en nacht)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 272,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Spoelbak Bergström  Zwart 76.5 x 46 cm met droogplaats, Model 12320
Spoelbak Bergström Zwart 76.5 x 46 cm met droogplaats, Model 12320
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 177,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Outsunny folietunnel, kas, plastic kas, plantenkas
Outsunny folietunnel, kas, plastic kas, plantenkas
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van 60x Reserve deksels, schroefdeksels, metalen deksels voor 500g twist-off glazen, 82mm. Kleur deksel: goud
60x Reserve deksels, schroefdeksels, metalen deksels voor 500g twist-off glazen, 82mm. Kleur deksel: goud
€ 19,99
Verkoper: Bienen-Schmidt

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 8 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ruikt een beetje sterk
Beoordeeld op 9 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Beoordeeld op 19 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 11 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Rioleringsmachine, rioolreinigingsapparaat, handmatige toevoer, 36,6 meter x 3 cm, 1100W
Rioleringsmachine, rioolreinigingsapparaat, handmatige toevoer, 36,6 meter x 3 cm, 1100W
€ 706,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
€ 7,92/1kg
Productafbeelding van Krimpbuis snijder, automatisch kabelklem snijapparaat, snijmachine
Krimpbuis snijder, automatisch kabelklem snijapparaat, snijmachine
€ 517,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
€ 19,18/1kg
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1360 x 740 x 700 mm, roodbruin, met legbakken van hout, kippenhuis met beschutting, geïsoleerd dak en verzinkte uitwerpselbak
Wiltec kippenhok, 1360 x 740 x 700 mm, roodbruin, met legbakken van hout, kippenhuis met beschutting, geïsoleerd dak en verzinkte uitwerpselbak
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 182,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1520 x 520 x 920 mm, rood-wit, met ren en legkast van dennenhout. Kippenhuis met beschutting, tralies en mestbak, verzinkt
Wiltec kippenhok, 1520 x 520 x 920 mm, rood-wit, met ren en legkast van dennenhout. Kippenhuis met beschutting, tralies en mestbak, verzinkt
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 185,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van KOTARBAU steunsteun 150 x 100 x 67 mm zwart om vast te schroeven uitloopbok deurvergrendeling aanloopplaat deuraanslag bodembeslag
KOTARBAU steunsteun 150 x 100 x 67 mm zwart om vast te schroeven uitloopbok deurvergrendeling aanloopplaat deuraanslag bodembeslag
€ 21,88
Verkoper: KOTARBAU
€ 28,90/1kg
Productafbeelding van Ziegenschaf melkset, draagbare elektrische melkmachine (voor geiten)
Ziegenschaf melkset, draagbare elektrische melkmachine (voor geiten)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 134,00
-€ 14,00
€ 120,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 55,05/1kg
Productafbeelding van Fudajo legnest voor kippen, geschikt voor meerdere kippen, met opvangbak, afmetingen 81 x 52 x 48 cm. Legkasten voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
Fudajo legnest voor kippen, geschikt voor meerdere kippen, met opvangbak, afmetingen 81 x 52 x 48 cm. Legkasten voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 2L geitenmelkmachine, draagbaar, elektrische geitenmelkmachine met USB-aansluiting
2L geitenmelkmachine, draagbaar, elektrische geitenmelkmachine met USB-aansluiting
€ 88,00
-€ 6,00
€ 82,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 68,91/1kg
Productafbeelding van Zonneboiler, 30 W, draagbaar, geschikt voor gebruik in de auto, met oververwarmingsbeveiliging, voor het drogen, verwarmen, dierenverblijven en het creëren van een warme luchtstroom
Zonneboiler, 30 W, draagbaar, geschikt voor gebruik in de auto, met oververwarmingsbeveiliging, voor het drogen, verwarmen, dierenverblijven en het creëren van een warme luchtstroom
€ 74,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 92,50/1kg
Productafbeelding van Fudajo legnest met opvangbak, 27 x 52 x 48 cm, legboxen voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
Fudajo legnest met opvangbak, 27 x 52 x 48 cm, legboxen voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 100 oormerken, genummerd, voor rundvee, varkens, schapen, geiten, voor dieridentificatie
100 oormerken, genummerd, voor rundvee, varkens, schapen, geiten, voor dieridentificatie
€ 29,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 126,09/1kg
Productafbeelding van Kalb - Neusring, zuiglingenzorg, plastic hielspoorring, 10 stuks, voorkomt zuigproblemen bij kalveren en andere huisdieren
Kalb - Neusring, zuiglingenzorg, plastic hielspoorring, 10 stuks, voorkomt zuigproblemen bij kalveren en andere huisdieren
€ 32,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 88,89/1kg
Productafbeelding van 100 stuks per zak, 16 mm, genummerd van 001 tot 100, van kunststof, geschikt voor gevogelte, kippen, eenden en ganzenpoten, ringen (blauw)
100 stuks per zak, 16 mm, genummerd van 001 tot 100, van kunststof, geschikt voor gevogelte, kippen, eenden en ganzenpoten, ringen (blauw)
€ 21,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 300,00/1kg
Productafbeelding van Kalverdrinkbekers, 10-delig met kunststof stekels, voorkomen dat kalveren te veel melk drinken, geschikt voor de veehouderij
Kalverdrinkbekers, 10-delig met kunststof stekels, voorkomen dat kalveren te veel melk drinken, geschikt voor de veehouderij
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 108,33/1kg