Feine koekjes, aardbeien-wafelrolletjes, 400 gram

€ 3,51

€ 8,77 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
€ 99,50/1kg
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
€ 15,14/1kg
€ 2,23
-4%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Marabou Koekjes, melkchocolade
Marabou Koekjes, melkchocolade
€ 108,64/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Sensations koekjes, 52 gram
Milka Sensations koekjes, 52 gram
€ 27,20/1kg
€ 1,43
-4%
€ 1,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Damhert Rikkies Koekjes, 125g
Damhert Rikkies Koekjes, 125g
€ 24,72/1kg
€ 3,17
-2%
€ 3,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Primart Precelki in chocolade, 180 gram
Primart Precelki in chocolade, 180 gram
€ 163.388,89/1kg
€ 29,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije Gullón-koekjes, 250 gram
Glutenvrije Gullón-koekjes, 250 gram
€ 15,60/1kg
€ 4,15
-6%
€ 3,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mini koekjes, 110 gram
Mini koekjes, 110 gram
€ 220,45/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Papagena Chocoladekoekjes met chocoladepasta, 130 g
Papagena Chocoladekoekjes met chocoladepasta, 130 g
€ 11,46/1kg
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Volkoren honingcroissants, gewicht: 308 gram
Volkoren honingcroissants, gewicht: 308 gram
€ 12,79/1kg
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
€ 10,22/1kg
€ 1,94
-5%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
CIASTKA PEŁNOZIARNISTE BEZ DODATKU CUKRU 150 g - FLORBU
Volkoren koekjes zonder toegevoegde suiker, 150 gram - FLORBU
€ 9,00/1kg
€ 1,42
-4%
€ 1,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco koekjes, 150g
Milka Choco koekjes, 150g
€ 22,47/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,55
-5%
€ 3,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
€ 2.970,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubisie Biscuit met vulling van appel en aardbei, 30 gram
Lubisie Biscuit met vulling van appel en aardbei, 30 gram
€ 122.333,34/1kg
€ 3,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
€ 15,06/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knapperige broodjes met knoflooksmaak, 150 gram
Knapperige broodjes met knoflooksmaak, 150 gram
€ 15,87/1kg
€ 2,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prinsessenwafel, gevuld met pindakaas, overgoten met melkchocolade, 40 gram
Prinsessenwafel, gevuld met pindakaas, overgoten met melkchocolade, 40 gram
€ 21,00/1kg
€ 0,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Grześki Wafel met chocolade, Gofree, 33 gram
Grześki Wafel met chocolade, Gofree, 33 gram
€ 16,75/1kg
€ 0,71
-5%
€ 0,67
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De "Feine Biscuits" wafeltjes zijn de perfecte keuze voor liefhebbers van verfijnde smaken. Deze delicate wafeltjes, gevuld met een intense aardbeienroom, combineren een kruimelige deegbodem met een romige smaak. Ze zijn niet alleen een heerlijk dessert, maar ook een verfijnde snack voor elke gelegenheid. Elke hap is een smaakervaring die traditionele baktechnieken combineert met moderne smaakvoorkeuren. "Feine Biscuits" garandeert de hoogste kwaliteit ingrediënten voor onvergetelijke zoete momenten. Bestel nu en dompel uzelf onder in de unieke smaak van deze wafeltjes!

Ontdek de smaakharmonie bij elke hap! Bestel nu de aardbeienwafeltjes en geniet elke dag van verfijnde smaken!

Nettogewicht: 400 g

Allergenen: Kan sporen bevatten van noten (inclusief harde noten), pinda's, eieren en sesam.
Ingrediënten: Suiker, TARWEbloem, plantaardige oliën (palm, zonnebloem), zetmeel, zoete weipoeder (van MELK), magere MELKpoeder, dextrose, LACTOSE, fructose, emulgator: E322 (SOJA); glucosestroop, botervet, vanille, bietenpoeder, aardbeipoeder 0,02%, aardbeiaroma, zout.
Voedingswaarden
Per 100 gram
Energie

1910 kJ

Energie

454 calorieën

Vetten

15g

waarvan: verzadigde vetzuren

7,40g

Koolhydraten

75g

waarvan suikers

50g

Eiwitten

4,10g

Vezels

2,20g

Zout (=natrium x 2,5)

0,20g

Ingrediënten
Suiker, TARWEbloem, plantaardige oliën (palm, zonnebloem), zetmeel, magere melkpoeder, dextrose, lactose, fructose, emulgator: E322 (SOJA), glucosestroop, botervet, vanille, bietenpoeder, aardbeienpoeder 0,02%, aardbeienaroma, zout
Voedingswaarde
Energie: 1910 kJ / 454 calorieën, Vet: 15 g, waarvan verzadigde vetzuren: 7,40 g, Koolhydraten: 75 g, waarvan suikers: 50 g, Eiwitten: 4,10 g, Vezels: 2,20 g, Zout: 0,20 g
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Verkoopbenaming
Kleine, fijne koekjes. Aardbeien-wafelrolletjes
Fabrikant
Feiny Biscuits
MPN (Manufacturer Part Number)
0095075
EAN
9002859117206

Ingrediënten
Suiker, TARWEbloem, plantaardige oliën (palm, zonnebloem), zetmeel, magere melkpoeder, dextrose, lactose, fructose, emulgator: E322 (SOJA), glucosestroop, botervet, vanille, bietenpoeder, aardbeienpoeder 0,02%, aardbeienaroma, zout
Voedingswaarde
Energie: 1910 kJ / 454 calorieën, Vet: 15 g, waarvan verzadigde vetzuren: 7,40 g, Koolhydraten: 75 g, waarvan suikers: 50 g, Eiwitten: 4,10 g, Vezels: 2,20 g, Zout: 0,20 g
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Verkoopbenaming
Kleine, fijne koekjes. Aardbeien-wafelrolletjes
Fabrikant
Feiny Biscuits
MPN (Manufacturer Part Number)
0095075
EAN
9002859117206
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fijne koekjes, cacao-noten wafeltjes, 400 gram
Fijne koekjes, cacao-noten wafeltjes, 400 gram
€ 8,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
€ 8,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Inkoopmand "Vigo" - Opvouwbare inkoopmand, zwart met aluminium handgreep - Inkooptas met een inhoud van 30 liter - Zwart
Inkoopmand "Vigo" - Opvouwbare inkoopmand, zwart met aluminium handgreep - Inkooptas met een inhoud van 30 liter - Zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Houten kledinghangers, naturel - 10 stuks - Broekhangers, colbert/pakhangers, hangers van hout
Houten kledinghangers, naturel - 10 stuks - Broekhangers, colbert/pakhangers, hangers van hout
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
€ 70,90/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Relaxdays 10021949, 1 stuk
Relaxdays 10021949, 1 stuk
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Bahlsen Comtess Schoko Kuchen 350,0 g
Bahlsen Comtess Schoko Kuchen 350,0 g
€ 98,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken 90x200 cm, 100% katoen, spannenlaken, jersey, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
Buymax Spannenlaken 90x200 cm, 100% katoen, spannenlaken, jersey, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 523
€ 12,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 36,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vactidy V8 Pro, draadloze accustofzuiger, 35000Pa zuigkracht, 45 minuten gebruiksduur, touchscreen, 8-in-1 stofzuiger, verlengstuk en parkeerstand, ideaal voor tapijten en harde vloeren
Vactidy V8 Pro, draadloze accustofzuiger, 35000Pa zuigkracht, 45 minuten gebruiksduur, touchscreen, 8-in-1 stofzuiger, verlengstuk en parkeerstand, ideaal voor tapijten en harde vloeren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: VactidyDE
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken 100x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: wit
Buymax Spannenlaken 100x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 485
€ 13,49
Verkoper: Buymax
Bestseller
Productafbeelding van MAXWELL HOUSE Klassiek, 6 glazen van 200 gram oploskoffie, instantkoffie
MAXWELL HOUSE Klassiek, 6 glazen van 200 gram oploskoffie, instantkoffie
€ 61,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 73,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Orthopedisch zitkussen van traagschuim, zitkussen voor het stuitje
Orthopedisch zitkussen van traagschuim, zitkussen voor het stuitje
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 36,95
-64%
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
€ 32,18/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van MIAMIO - Set cappuccinobekers, Cappuccino bekers "Le Papillon" collectie (binnenkant rood)
MIAMIO - Set cappuccinobekers, Cappuccino bekers "Le Papillon" collectie (binnenkant rood)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 81,79
-4%
€ 78,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 286
€ 29,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED hoeklamp, staande lamp, 147,5 cm, RGB & warmwit, met geluidsensor en afstandsbediening - Kleur: zwart
LED hoeklamp, staande lamp, 147,5 cm, RGB & warmwit, met geluidsensor en afstandsbediening - Kleur: zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 41,88
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes, 170 gram
Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes, 170 gram
€ 15,41/1kg
€ 2,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krüger Family Latte Macchiato | Verpakking van 500 gram
Krüger Family Latte Macchiato | Verpakking van 500 gram
€ 22,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 11,06
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van HyperMotion W-119, Universeel, Klassieke scooter, Geschikt voor elk geslacht, 100 kg, 2 wielen, Polyurethaan
HyperMotion W-119, Universeel, Klassieke scooter, Geschikt voor elk geslacht, 100 kg, 2 wielen, Polyurethaan
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 67,90
-48%
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Vactidy C6 snoerloze stofzuiger, 7 meter snoer/1,7 kg/30000 Pa/600W, 800 ml stofreservoir. Staafstofzuiger met één druk op de knop om het reservoir te legen. Handstofzuiger, geschikt voor tapijten
Vactidy C6 snoerloze stofzuiger, 7 meter snoer/1,7 kg/30000 Pa/600W, 800 ml stofreservoir. Staafstofzuiger met één druk op de knop om het reservoir te legen. Handstofzuiger, geschikt voor tapijten
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: VactidyDE
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 28,31/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 28,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
€ 98,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,71
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Fijne biscuitwafels met pure chocolade, 400 gram
Fijne biscuitwafels met pure chocolade, 400 gram
€ 8,70/1kg
€ 3,48
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop