Gouden munten

€ 1,89

€ 22,24 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Celebrations 357110 Celebrations Schokoriegel 269,0 g
Celebrations 357110 Celebrations Schokoriegel 269,0 g
€ 52,04/1kg
€ 14,00
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
€ 33,92/1kg
€ 36,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 46,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 46,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt - LINDOR - Melkchocolade ballen, 1 kg zak
Lindt - LINDOR - Melkchocolade ballen, 1 kg zak
€ 62,45/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 62,45
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
€ 47,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
€ 53,55/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,96
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Heerlijke smaak | Ferrero Kinder Creamy Melk en Knapperig, 19g
Heerlijke smaak | Ferrero Kinder Creamy Melk en Knapperig, 19g
€ 164,74/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,13
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van m&m's 608861 m&m's cookie dough Schokobonbons 675,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
m&m's 608861 m&m's cookie dough Schokobonbons 675,0 g
€ 32,46/1kg
€ 21,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NIEDEREGGER Marzipanaardappelen, 150g
NIEDEREGGER Marzipanaardappelen, 150g
€ 90,73/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Snackline kaaswafels, 100 gram
Snackline kaaswafels, 100 gram
€ 13,30/1kg
€ 1,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chocoladepraline Trilogia, 100g
Chocoladepraline Trilogia, 100g
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schokodrops - Chocolademengsel, 100g
Schokodrops - Chocolademengsel, 100g
€ 123,36/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,57
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Marabou Muntkrokant, 170 gram
Marabou Muntkrokant, 170 gram
€ 176,12/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van SirCharles Chocoladebananen, Banaanensnoepjes, 150 g
SirCharles Chocoladebananen, Banaanensnoepjes, 150 g
€ 19,47/1kg
€ 2,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zentis Marzipaneieren met frambozen, 125g
Zentis Marzipaneieren met frambozen, 125g
€ 17,23/1kg
€ 2,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
€ 158,61/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 11,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Candyman Snipits - 220 stuks
Candyman Snipits - 220 stuks
€ 29,02/1kg
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nudossi Naschi zonder palmolie, 300g
Nudossi Naschi zonder palmolie, 300g
€ 51,07/1kg
€ 15,96
-4%
€ 15,32
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de verfijnde smaak en elegante uitstraling van Gold Coins – chocolademunten gemaakt van hoogwaardige melkchocolade. Deze zorgvuldig verpakte gouden chocolademunten zijn perfect als een klein, luxe cadeautje of als feestelijke decoratie voor de tafel. Elke munt is omhuld met een delicate gouden folie, die hem een unieke uitstraling geeft en hem tot de perfecte aanvulling maakt voor speciale gelegenheden, verjaardagen, feestjes, of als een heerlijke beloning voor kinderen en volwassenen.

De subtiele smaak van melkchocolade zal zowel zoeteklappertjes als chocoladekenners bekoren en geeft elke dag een vleugje luxe.

Bestel nu en geef uw dag een gouden tintje!

Netto gewicht: 85 g
Allergenen: Kan sporen van noten en gluten bevatten.
Ingrediënten: Suiker, volle melkpoeder, cacaomassa, cacaoboter, zoetwei poeder (van melk), emulgator: lecithinen (soja); natuurlijke vanillearoma.

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, volle MELKpoeder, cacaomassa, cacaoboter, zoete wei poeder (van MELK), emulgator: lecithine (SOJA); natuurlijke vanillearoma. Kan sporen bevatten van schaaldieren (in Zwitserland: noten) en gluten.
Voedingswaarde
Energie: 512,00 kcal, 2.144,00 kj; Vet: 26,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 17,00g; Koolhydraten: 61,00g; waarvan suikers: 60,00g; Eiwit: 6,50g; Zout: 0,27g
Gewicht
85 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Verkoopbenaming
Melkchocolade (cacao: minimaal 28%).
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
0096027
EAN
9002859126307

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, volle MELKpoeder, cacaomassa, cacaoboter, zoete wei poeder (van MELK), emulgator: lecithine (SOJA); natuurlijke vanillearoma. Kan sporen bevatten van schaaldieren (in Zwitserland: noten) en gluten.
Voedingswaarde
Energie: 512,00 kcal, 2.144,00 kj; Vet: 26,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 17,00g; Koolhydraten: 61,00g; waarvan suikers: 60,00g; Eiwit: 6,50g; Zout: 0,27g
Gewicht
85 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Verkoopbenaming
Melkchocolade (cacao: minimaal 28%).
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
0096027
EAN
9002859126307
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Storck Toffifee, 125 gram
Storck Toffifee, 125 gram
€ 32,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cool Likschelp - 100 stuks
Cool Likschelp - 100 stuks
€ 24,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AVANA siliconen chocoladevorm voor 6 chocoladerepen, BPA-vrij, antiaanbaklaag. Vorm voor chocolade, siliconen vorm, bruin (vorm 2)
AVANA siliconen chocoladevorm voor 6 chocoladerepen, BPA-vrij, antiaanbaklaag. Vorm voor chocolade, siliconen vorm, bruin (vorm 2)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 9,95
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
€ 60,04/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
€ 53,55/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,96
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
€ 231,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
€ 124,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
€ 49,12/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Holland Foodz Snoepkettingen - 60 stuks
Holland Foodz Snoepkettingen - 60 stuks
€ 17,36/1kg
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 39,34
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Bigzzia Hometrainer, opvouwbare hometrainer, fietshometrainer, ergometer hometrainer, fitnessfiets met rugleuning, magnetische, opvouwbare fitnessfiets met 8 weerstandsniveaus, geschikt tot 100 kg, wit
Bigzzia Hometrainer, opvouwbare hometrainer, fietshometrainer, ergometer hometrainer, fitnessfiets met rugleuning, magnetische, opvouwbare fitnessfiets met 8 weerstandsniveaus, geschikt tot 100 kg, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,99
2% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Baby opblaasbare cirkelmol 68cm
Baby opblaasbare cirkelmol 68cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Styx koolaansteker, ontsteekt snel en veilig, wit, 64 stuks
Styx koolaansteker, ontsteekt snel en veilig, wit, 64 stuks
€ 0,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar, AI-gegenereerde afbeelding
CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 113,95
-€ 8,00
€ 105,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Knörrtoys Houten stokpaard "Hip Hop", 95 cm - voor kinderen, met houten handgrepen en een houten wiel
Knörrtoys Houten stokpaard "Hip Hop", 95 cm - voor kinderen, met houten handgrepen en een houten wiel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,98
-20%
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Relaxdays huisdierenluik, 4-wegs, afmetingen HxB 22x20 cm, met magneet, afsluitbaar, kattenluik, geschikt voor katten en kleine honden, zwart
Relaxdays huisdierenluik, 4-wegs, afmetingen HxB 22x20 cm, met magneet, afsluitbaar, kattenluik, geschikt voor katten en kleine honden, zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,62
-68%
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Bild Zoom
Dr. Oetker Schoko Wolke: Mix voor chocoladecake, 455g
€ 10,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,72
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 10 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Glanzend
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg