Stiratini sesamcrackers, 250 gram

€ 1,85

€ 7,40 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Zuurstokken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Anatomisch schedelmodel RESTEQ, 19x14x16cm, met beweegbaar onderkaak, mensenmodel
Anatomisch schedelmodel RESTEQ, 19x14x16cm, met beweegbaar onderkaak, mensenmodel
€ 36,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Beweegbaar menselijk skeletmodel van 45 cm, educatief anatomisch model voor biologieonderwijs.
Beweegbaar menselijk skeletmodel van 45 cm, educatief anatomisch model voor biologieonderwijs.
€ 28,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Papagena citroenroomkoekjes, 150 gram
Papagena citroenroomkoekjes, 150 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MaitreTruffout Mozartbolletjes, 200 gram
MaitreTruffout Mozartbolletjes, 200 gram
€ 26,30/1kg
€ 5,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Böhme Muntchocolade, 100 gram
Böhme Muntchocolade, 100 gram
€ 21,50/1kg
€ 2,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feiny Biscuit, boterkekjes, 130 gram
Feiny Biscuit, boterkekjes, 130 gram
€ 11,23/1kg
€ 1,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matheo karamelkoekjes, 25 stuks, 6 gram per stuk
Matheo karamelkoekjes, 25 stuks, 6 gram per stuk
€ 10,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alleen melkchocolade, paasproduct, 5 stuks van 15 gram
Alleen melkchocolade, paasproduct, 5 stuks van 15 gram
€ 30,53/1kg
€ 2,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogle Dextrose Lolly, 400 gram
Woogle Dextrose Lolly, 400 gram
€ 9,77/1kg
€ 3,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Snackline, geroosterde en gezouten pinda's, 150 gram
Snackline, geroosterde en gezouten pinda's, 150 gram
€ 9,47/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Papagena koekjes met hazelnootcrème, 150 gram
Papagena koekjes met hazelnootcrème, 150 gram
€ 10,07/1kg
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Holland Foodz Kersenstok - 10 stuks
Holland Foodz Kersenstok - 10 stuks
€ 46,40/1kg
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Feiny Biscuitjes, chocolade wafels, 250 gram
Feiny Biscuitjes, chocolade wafels, 250 gram
€ 8,24/1kg
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alleen Emoji melkchocolade, 85 gram
Alleen Emoji melkchocolade, 85 gram
€ 22,59/1kg
€ 1,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie Cacao-Fudge, 250 gram
Woogie Cacao-Fudge, 250 gram
€ 7,72/1kg
€ 1,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feiny Biscuitkoeken, Mega, met chocoladepasta, 500 gram
Feiny Biscuitkoeken, Mega, met chocoladepasta, 500 gram
€ 6,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MaitreTruffout Belgische chocoladebonbons met mosselsmaak, 50 gram
MaitreTruffout Belgische chocoladebonbons met mosselsmaak, 50 gram
€ 33,20/1kg
€ 1,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maitre Truffout, chocolade gevuld met frambozen, 100 gram
Maitre Truffout, chocolade gevuld met frambozen, 100 gram
€ 14,80/1kg
€ 1,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haribo Tropifrutti Maxipack, gelei, 340 gram
Haribo Tropifrutti Maxipack, gelei, 340 gram
€ 9,68/1kg
€ 3,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Open Food, 9002859105913, 507 kcal, 4,300000190735 g, 66 g, 26 g, 25 g, 23 g
Open Food, 9002859105913, 507 kcal, 4,300000190735 g, 66 g, 26 g, 25 g, 23 g
€ 10,88/1kg
€ 1,36
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De perfecte crackers voor uw keuken.

Ontdek de unieke Stiratini crackers met sesam, die niet alleen een heerlijke snack zijn, maar ook een perfecte aanvulling op veel gerechten. Deze hoogwaardige crackers met sesamzaadjes passen perfect bij rauw groenten en bieden een gezond en knapperig alternatief voor traditionele snacks.

Hun delicate, maar intense textuur maakt ze tot een ideale aanvulling op gegrilde gerechten. Stiratini crackers met sesam zijn ook een geweldige keuze voor een snelle snack tussen de maaltijden en leveren op elk moment van de dag energie en verzadiging.

Kies voor Stiratini crackers met sesam – een combinatie van smaak, kwaliteit en gezondheid in één product. Perfect voor iedereen die gezonde en lekkere snacks waardeert.
Bestel nu en ervaar hoe lekker sesamcrackers kunnen zijn!
Gewicht: 250 g
Allergenen: Kan sporen van soja bevatten.
Ingrediënten: Granenmeel 84% (TARWEMEEL, SPELTMEEL, MAÏSMAËL, RIJSTMEEL, TARWEzemel, GERSTEMALZEMEEL), zonnebloemolie, SESAM 2,6%, zuurteregelaar: E500ii; zout, zuurdesem (van TARWE, GERST), biergist, natuurlijke olijfoliearoma.

Voedingswaarden

100 gram

Energie

1861 kJ

Energie

442 kcal

Vetten

13 gram

waarvan: verzadigde vetzuren

1,30 gram

Koolhydraten

68 gram

waarvan suikers

1,70 g

Eiwitten

11 gram

Vezels

3,60 g
Zout (= natrium x 2,5)
1,10 g
Ingrediënten
Granenmeel 84% (TARWEMEEL, ROGGEMEEL, MAÏSMEEL, RIJSTMEEL, TARWEzemel), zonnebloemolie, SESAM 2,6%, zuurteregelaar: E500ii; zout, zuurdesem (van TARWE, GERST), biergist, natuurlijke olijfoliearoma.
Voedingswaarde
100 gram energie: 1861 kJ / 442 kcal, Vet: 13 g (waarvan verzadigde vetzuren 1,3 g), Koolhydraten: 68 g (waarvan suikers 1,7 g), Eiwit: 11 g, Vezels: 3,6 g, Zout: 1,1 g
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
GUNZ - Fine european food
Verkoopbenaming
Sesamcrackers
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
EAN
9002859063770

Ingrediënten
Granenmeel 84% (TARWEMEEL, ROGGEMEEL, MAÏSMEEL, RIJSTMEEL, TARWEzemel), zonnebloemolie, SESAM 2,6%, zuurteregelaar: E500ii; zout, zuurdesem (van TARWE, GERST), biergist, natuurlijke olijfoliearoma.
Voedingswaarde
100 gram energie: 1861 kJ / 442 kcal, Vet: 13 g (waarvan verzadigde vetzuren 1,3 g), Koolhydraten: 68 g (waarvan suikers 1,7 g), Eiwit: 11 g, Vezels: 3,6 g, Zout: 1,1 g
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
GUNZ - Fine european food
Verkoopbenaming
Sesamcrackers
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
EAN
9002859063770
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mulino Bianco Cracker gesalzen - herzhaft und knusprig grobes Salz
Mulino Bianco Cracker gesalzen - herzhaft und knusprig grobes Salz
€ 6,91/1kg
€ 4,49
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Weiße gesteppte Matratzenauflage mit Quadratsteppung, aus leichtem Winkel betrachtet
Ergonomische toplaag tegen rugpijn, hoogwaardige polyester toplaag voor matrassen, 2 cm dik - TOPKNER 90x190
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4593
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Kerst Ledverlichting 480 LED warm wit 36 meter buiten Nampook
Kerst Ledverlichting 480 LED warm wit 36 meter buiten Nampook
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 127
€ 37,30
-51%
€ 17,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 452
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG6 – 1400 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver Zwart
TurboTronic blender – BG6 – 1400 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 309
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 60,89
-16%
€ 50,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Merax verstelbare massagestoel met ligfunctie, bekleed met kunstleer, tv-stoel, zwarte kleur
Merax verstelbare massagestoel met ligfunctie, bekleed met kunstleer, tv-stoel, zwarte kleur
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 275,99
-€ 39,00
€ 236,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Emerio Rijstkoker – 1,5 L – Warmhoudfunctie – Automatische Uitschakeling – Antiaanbaklaag – Zwart – RCE-110118.5
Emerio Rijstkoker – 1,5 L – Warmhoudfunctie – Automatische Uitschakeling – Antiaanbaklaag – Zwart – RCE-110118.5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 32,08
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Wiltec wasmand 72 liter, naturel, met deksel. Opvouwbare wasmand van bamboe met handgrepen, geschikt voor het sorteren van vuile was
Wiltec wasmand 72 liter, naturel, met deksel. Opvouwbare wasmand van bamboe met handgrepen, geschikt voor het sorteren van vuile was
€ 10,97/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 17,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Ray-Ban RB3016 Clubmaster zonnebril, zwart-goud, met G-15 groene glazen, maat 51
Ray-Ban RB3016 Clubmaster zonnebril, zwart-goud, met G-15 groene glazen, maat 51
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 134,92
-€ 55,02
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: Fashionstore
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met bedlade en lattenbodem, hydraulisch boxspringbed, orenvormig tweepersoonsbed van fluweel, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met bedlade en lattenbodem, hydraulisch boxspringbed, orenvormig tweepersoonsbed van fluweel, multifunctioneel bed, grijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 270,99
-€ 22,00
€ 248,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van DEWINNER matras, 180 x 200, schuimmatras van 30 cm en traagschuimmatras, biedt perfecte ondersteuning, is zeer duurzaam en ultra-ademend
DEWINNER matras, 180 x 200, schuimmatras van 30 cm en traagschuimmatras, biedt perfecte ondersteuning, is zeer duurzaam en ultra-ademend
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: AIgroup
Productafbeelding van Inkjet Printer - CANON PIXMA TS705a - 5 cartridges - Color - Wi-Fi - Black
Inkjet Printer - CANON PIXMA TS705a - 5 cartridges - Color - Wi-Fi - Black
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 85,50
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ajinomoto Mononatriumglutamaat (MSG), Bot Ngot, 1 kg
Ajinomoto Mononatriumglutamaat (MSG), Bot Ngot, 1 kg
€ 16,72/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,72
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van VEVOR 88-toetsen klaptoetsenbord, Bluetooth en MIDI, draagbaar elektronisch digitaal klaptoetsenbord met standaard, sustainpedaalhouder, aanraaksensoren, oplaadbaar, zwart
VEVOR 88-toetsen klaptoetsenbord, Bluetooth en MIDI, draagbaar elektronisch digitaal klaptoetsenbord met standaard, sustainpedaalhouder, aanraaksensoren, oplaadbaar, zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 182,80
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Sardines - Biologische olijfolie, 135g
Sardines - Biologische olijfolie, 135g
€ 36,07/1kg
€ 4,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Joie Chrome2 Trio Raven Complete 3-in-1 set – inclusief i-Snug2 i-Size autostoeltje, adapterset en regenbescherming, verstelbare zitpositie, 5-punts veiligheidsgordel
Joie Chrome2 Trio Raven Complete 3-in-1 set – inclusief i-Snug2 i-Size autostoeltje, adapterset en regenbescherming, verstelbare zitpositie, 5-punts veiligheidsgordel
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 399,99
Gratis bezorging
Verkoper: BabyenTiener
Productafbeelding van Heteluchtverwarmer, 2000 W, model HHL 2000/3/4
Heteluchtverwarmer, 2000 W, model HHL 2000/3/4
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 87,75
-27%
€ 63,68
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Puluomis badspiegel met verlichting, anti-condens, 80x60 cm, met klok en temperatuur. LED badspiegel, 6500K, dimbaar, IP44, spatwaterdicht
Puluomis badspiegel met verlichting, anti-condens, 80x60 cm, met klok en temperatuur. LED badspiegel, 6500K, dimbaar, IP44, spatwaterdicht
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Holz wereldkaart wanddecoratie, 3D houten prikbordkaart, reiscadeau, medium formaat, lichtbruin, 100 cm
Holz wereldkaart wanddecoratie, 3D houten prikbordkaart, reiscadeau, medium formaat, lichtbruin, 100 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 375,80
Gratis bezorging
Verkoper: onebv
Productafbeelding van Ritz 234524 Beuk Cracker, 200g
Ritz 234524 Beuk Cracker, 200g
€ 117,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 28-inch elektrische fiets, 18Ah, premium kwaliteit, unisex, 7 versnellingen, e-mountainbike, e-stadsfiets, elektrische fiets 25 km/u, geschikt voor dames en heren vanaf 170 cm, waterdicht, geel
28-inch elektrische fiets, 18Ah, premium kwaliteit, unisex, 7 versnellingen, e-mountainbike, e-stadsfiets, elektrische fiets 25 km/u, geschikt voor dames en heren vanaf 170 cm, waterdicht, geel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 899,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Xiaomi MDY-11-EP wandlader (alleen adapter), snellader, 22W, wit, ongeverpakte versie
Xiaomi MDY-11-EP wandlader (alleen adapter), snellader, 22W, wit, ongeverpakte versie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 15,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Trotec vloerventilator TVE 23 S
Trotec vloerventilator TVE 23 S
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,99
-16%
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 161,19
-€ 59,00
€ 102,19
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van FLEXISPOT XR8 Cradle: Elektrische relaxfauteuil, met draai- en wiegfunctie, tv-fauteuil met ligfunctie, 3D-hoofdsteun, verstelbare armleuningen, grijs
FLEXISPOT XR8 Cradle: Elektrische relaxfauteuil, met draai- en wiegfunctie, tv-fauteuil met ligfunctie, 3D-hoofdsteun, verstelbare armleuningen, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 399,99
Gratis bezorging
Verkoper: Flexispot-GmbH
Productafbeelding van FLEXISPOT XL6 Elektrische massagestoel met opstahulp, verwarmingsfunctie, USB-aansluiting, verstelbaar van 105° tot 165°, belastbaar tot 200 kg (lichtgrijs)
FLEXISPOT XL6 Elektrische massagestoel met opstahulp, verwarmingsfunctie, USB-aansluiting, verstelbaar van 105° tot 165°, belastbaar tot 200 kg (lichtgrijs)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 469,99
Gratis bezorging
Verkoper: Flexispot-GmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.