5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX€ 1.646,10/1l
€ 164,61
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)€ 2.998,80/1l
€ 149,94
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nishane Deziro Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)€ 2.815,20/1l
€ 140,76
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nishane Favonius Extrait de Parfum, 50 ml, UNISEX€ 2.510,20/1l
€ 125,51
Verkoper: PerfumTraders

M.Micallef Secrets of Love Délice Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 1.531,60/1l
€ 114,87
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

M.Micallef Secrets of Love Purple Love Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.996,90/1l
€ 199,69
Verkoper: somnia24

M. Micallef Secrets of Love, parfumconcentraat (EdP), sprayflacon
€ 1.521,87/1l
€ 114,14
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Korloff In Love Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 521,20/1l
€ 52,12
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Amouage Love Delight Eau de Parfum, sprayflacon
€ 2.983,40/1l
€ 298,34
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Chopard, Love Chopard, eau de parfum, voor dames, 30 ml
€ 1.672,33/1l
€ 50,17
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Ajmal Amber Precious Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 703,30/1l
€ 70,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Khadlaj Karus Secret Musk Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 253,70/1l
€ 25,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Ahmed Al Maghribi Couture Noir, extract de parfum, 100 ml (unisex)
€ 185,50/1l
€ 18,55
Verkoper: NutraBestBG

Nishane - Zelfs de Extrait de Parfum, 50 ml
€ 2.081,60/1l
€ 104,08
Verkoper: ParfumGroup

Emper Just For Love - 100 ml
€ 193,40/1l
€ 19,34
Verkoper: NutraBestBG

Initio Parfums Privés Musk Therapy, 50 ml
€ 5.411,40/1l
€ 270,57
Verkoper: somnia24

Thameen Patiala Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.719,60/1l
€ 135,98
Verkoper: ParfumGroup

Ajmal Love Addict Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 208,30/1l
€ 20,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 649,80/1l
€ 64,98
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

So...? Miss Eau De Parfum Secret Crush (50 ml)
€ 158,60/1l
€ 7,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Delice Parfüm van M. Micallef is een oriëntaals, houtachtig parfum voor dames en heren, dat een rijke en verfijnde compositie biedt, vol warmte en zoete sensualiteit. Dit elegante parfum, onverwacht en luxueus, werd in 2016 gecreëerd door de getalenteerde parfumeur Jean-Claude Astier. Delice is een parfum dat kruidige en fruitige tonen combineert met diepe houtachtige en vanilleakkoorden, waardoor het een uniek en fascinerend karakter krijgt.
Het parfum opent met een kruidige mix van nootmuskaat, laurierblad en verfrissende sinaasappel. Deze combinatie creëert een aardse en licht kruidige opening, die indrukwekkend is door zijn diepte en vitaliteit en de basis legt voor de rijke hartnoot. De sprankelende citrusnoten harmoniëren perfect met de kruidige elementen en creëren een uitnodigende sfeer die de zintuigen prikkelt.
In het hart van het parfum ontstaat een zoet-kruidige harmonie, waarin sappige pruim samengaat met warme kaneel en delicate roos. Deze hartnoot geeft het parfum een zoete en romantische touch, die zowel intens als omhullend is. Deze bloemige en fruitige accenten creëren een verleidelijke aura die de vrouwelijkheid en mannelijkheid van de drager benadrukt.
De basisnoot geeft het parfum een langdurige en sensuele afdronk met een rijke mix van kostbaar oud (agarhout) en zoete vanille. Deze combinatie zorgt voor een warme en luxueuze noot, die diep, aards en onweerstaanbaar aantrekkelijk is. Delice is een parfum voor degenen die op zoek zijn naar een geur met diepte, intensiteit en een exotische touch. Het is ideaal voor avondkleding en speciale gelegenheden, waarbij u een krachtige en onvergetelijke indruk wilt achterlaten. Met Delice omhult u uzelf in luxe en sensualiteit, wat uw persoonlijkheid en stijl op indrukwekkende wijze benadrukt.
- Gewicht
- 0.492 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- M. Micallef
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 3760231013602
- Gewicht
- 0.492 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- M. Micallef
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 3760231013602
Gaat ook goed samen met

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Xerjoff Zefiro 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum
€ 1.683,40/1l
€ 168,34
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma

M.Micallef Secrets of Love Sensual Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 1.253,33/1l
€ 94,00
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.006,40/1l
€ 150,32
Verkoper: PerfumTraders

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Lattafa Dynasty Eau de Parfum 100ml
€ 2.203,00/1l
€ 22,03
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Rayhaan Aquatica 100ml Eau de Parfum – een frisse, aquatische en moderne herendouche
€ 330,00/1l
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gisada Ambassador For Men, eau de parfum, 50 ml
€ 1.050,40/1l
€ 52,52
Verkoper: ParfumGroup

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Armaf - Club De Nuit Sillage Eau de Parfum, 105 ml
€ 346,19/1l
€ 36,35
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Ahmed Al Maghribi Summer Oud Eau de Parfum, 60 ml
€ 890,67/1l
€ 53,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.593,30/1l
€ 159,33
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue | Spectre Ghost | 80 ml
€ 5.495,00/1l
€ 43,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

CD Dior Homme Cologne, 125 ml, sprayflacon
€ 994,40/1l
€ 124,30
Verkoper: PerfumTraders

Swiss Arabian Incense 01 Extrait de Parfum 50 ml (unisex)
€ 1.399,80/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Xerjoff "V" Opera Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.103,60/1l
€ 210,36
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

M. Micallef - RedColorado Eau de Parfum, 100 ml
€ 1.262,90/1l
€ 126,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Ahmed Al Maghribi Kaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 252,50/1l
€ 25,25
Verkoper: NutraBestBG

Rasasi Hawas Elixir Eau de Parfum Spray
€ 341,70/1l
€ 34,17
Verkoper: NutraBestBG

Xerjoff Casamorati 1888 Regio Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.101,60/1l
€ 110,16
Verkoper: Parfumtoi

French Avenue Obsidian Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 403,40/1l
€ 40,34
Verkoper: LuxusAroma

Tiziana Terenzi Chiron Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.959,80/1l
€ 195,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Fico Nero Eau de Parfum Intense, 100 ml
€ 1.350,00/1l
€ 135,00
Verkoper: Fragranzia

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Soul Of Bali, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 624,70/1l
€ 62,47
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

V Canto Curaro Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
€ 1.305,50/1l
€ 130,55
Verkoper: somnia24
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 20 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Een speciale geur
Een speciale geur tussen koude en warme geuren, niet te vrouwelijk en niet te mannelijk
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l