Bio Wildreis, 500 gram

€ 29,60

€ 59,20 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Rijst & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Saffraanrisotto, 300 gram
Saffraanrisotto, 300 gram
€ 23,33/1kg
€ 7,00
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Khanum Khanuma - Saffraandraadjes, 2 gram
Khanum Khanuma - Saffraandraadjes, 2 gram
€ 9.435,00/1kg
€ 18,87
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Seitan in tamari, 700 gram
Seitan in tamari, 700 gram
€ 8,46/1kg
€ 6,40
-7%
€ 5,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Reisnudelsticks 600g - Matamun
Reisnudelsticks 600g - Matamun
€ 7,52/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jasmijnrijst, 4 x 100 gram
Jasmijnrijst, 4 x 100 gram
€ 6,25/1kg
€ 2,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ben's Jasmijnrijst, zak van 500 gram
Ben's Jasmijnrijst, zak van 500 gram
€ 13,70/1kg
€ 7,79
-5%
€ 7,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Steinpilzrisotto, 300 gram - Casale Paradiso
Steinpilzrisotto, 300 gram - Casale Paradiso
€ 26,33/1kg
€ 8,69
-9%
€ 7,90
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Scotti Risotto met truffels, 210 gram.
Scotti Risotto met truffels, 210 gram.
€ 90,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sonko Jasmijnrijst, 400 gram (4 x 100 gram)
Sonko Jasmijnrijst, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 6,57/1kg
€ 2,77
-5%
€ 2,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko Basmati rijst, 4 x 100 gram
Sonko Basmati rijst, 4 x 100 gram
€ 7,05/1kg
€ 3,19
-5%
€ 3,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Risotto met zwarte truffel, 170 gram
Risotto met zwarte truffel, 170 gram
€ 41,76/1kg
€ 7,10
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Cotechino IGP, 500 gram - Casa Modena
Cotechino IGP, 500 gram - Casa Modena
€ 27,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,18
-9%
€ 13,80
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
€ 3,30/1kg
€ 1,58
-16%
€ 1,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lestello Basmatirijst, 500 gram
Lestello Basmatirijst, 500 gram
€ 7,36/1kg
€ 3,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Citroenrisotto, 300 gram - Casale Paradiso
Citroenrisotto, 300 gram - Casale Paradiso
€ 31,50/1kg
€ 10,39
-9%
€ 9,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Cenos Basmatirijst, 400 gram (4 zakken)
Cenos Basmatirijst, 400 gram (4 zakken)
€ 7.175,00/1kg
€ 2,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eurowafel Wafitki, graan-rijstwafels, 45 gram
Eurowafel Wafitki, graan-rijstwafels, 45 gram
€ 24.200,00/1kg
€ 1,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jasmijnrijst TarGroch, 1 kg
Jasmijnrijst TarGroch, 1 kg
€ 2.380,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,51
-5%
€ 2,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
€ 4,27/1kg
€ 1,98
-5%
€ 1,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nørregade Engelsche Kauwgom Mini, 300 gram
Nørregade Engelsche Kauwgom Mini, 300 gram
€ 95,80/1kg
€ 28,74
Verkoper: Needforsweet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Waarom biologische wilde rijst kopen bij Kamelur®?

Wij van Kamelur® bieden u een breed scala aan verschillende, en soms bijzondere, rijstsoorten aan - waaronder onze wilde rijst van de hoogste biologische kwaliteit, zonder enige toevoegingen. Deze wordt nog steeds op traditionele wijze verbouwd en geoogst in de vlakke gebieden van meren in Canada. Deze natuurlijke oorsprong proeft u ook: onze wilde rijst heeft een bijzonder volle, nootachtige smaak met een aangename bite.

Wilde rijst is eigenlijk geen rijst

Botanisch gezien behoort wilde rijst tot de familie van de zoetgrassen. Het is dus geen rijstgewas. In plaats daarvan is het een wild groeiend watergras, dat de wilde rijst ook de naam "waterrijst" heeft gegeven. Al eeuwenlang waarderen de Indianen de waardevolle ingrediënten en de unieke aroma van deze delicatesse.

Wilde rijst wordt gekenmerkt door zijn zeer lange, smalle en bijna zwarte korrels. Hierdoor valt het optisch af van alle andere rijstsoorten. Om meer variatie in het uiterlijk en de smaak van een rijstgerecht te creëren, wordt het vaak aangeboden in rijstmixen, bijvoorbeeld met basmatirijst.

Wilde rijst bevat aanzienlijk meer plantaardig eiwit dan andere rijstsoorten, waaronder veel essentiële aminozuren. Samen met zijn hoge gehalte aan mineralen, zoals ijzer en fosfor, kan het bijdragen aan een evenwichtige voeding.

Hoe kan onze biologische wilde rijst worden bereid en gebruikt?

Spoel de rijst eerst grondig af en kook het kort in een pan met 2,5 keer zoveel zout water. Verlaag vervolgens de temperatuur en laat de wilde rijst ongeveer 45 minuten sudderen op laag vuur. Het optimale punt is bereikt wanneer ongeveer tweederde van de korrels zijn opengebarsten en hun witte binnenkant zichtbaar is.

Onze biologische wilde waterrijst kan worden gebruikt als een stevige en intens nootachtige bijgerecht bij vis- en vleesgerechten. Het kan ook worden gebruikt in een rijstsalade en, met een beetje creativiteit, zelfs in desserts.

 

Ingrediënten
Wilde rijst, afkomstig uit biologische teelt
Voedingswaarde
1550/3701,10,375,72,712,50,0
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
KONTORHAUS GÖRICKE UG (haftungsbeschränkt), Longuyoner Str. 11, Pirna 01796
Verkoopbenaming
Kamelur® Biologische Wilde Rijst, 500 gram
Fabrikant
Kamelur
EAN
4251580707391

Ingrediënten
Wilde rijst, afkomstig uit biologische teelt
Voedingswaarde
1550/3701,10,375,72,712,50,0
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
KONTORHAUS GÖRICKE UG (haftungsbeschränkt), Longuyoner Str. 11, Pirna 01796
Verkoopbenaming
Kamelur® Biologische Wilde Rijst, 500 gram
Fabrikant
Kamelur
EAN
4251580707391
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VARTA knoopcelbatterij CR2032, 5 stuks, artikelnummer 351555
VARTA knoopcelbatterij CR2032, 5 stuks, artikelnummer 351555
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 292
€ 2,93
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Natuurlijke bruine rijst 1000g TARGROCH
Natuurlijke bruine rijst 1000g TARGROCH
€ 2.310,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,43
-4%
€ 2,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pure Basmati-sushirijst 1 kg - Tilda
Pure Basmati-sushirijst 1 kg - Tilda
€ 19,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 19,60
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Ben's Original Natuurlijke Rijst, kant-en-klare maaltijd in zak (500 g)
Ben's Original Natuurlijke Rijst, kant-en-klare maaltijd in zak (500 g)
€ 10,34/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
€ 34,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ben's Original Basmatirijst, kookzak (500 g), bereidingstijd 10 minuten
Ben's Original Basmatirijst, kookzak (500 g), bereidingstijd 10 minuten
€ 11,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MONZANA® Koffer, Baseline, handbagagestuk, ABS harde schaal, rubberen wielen, uitschuifbare handgreep, cijferslot, reiskoffer, harde schaal, trolley, zwart
MONZANA® Koffer, Baseline, handbagagestuk, ABS harde schaal, rubberen wielen, uitschuifbare handgreep, cijferslot, reiskoffer, harde schaal, trolley, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 278
€ 59,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Cenos Jasmijnrijst, volkoren, 4 x 100 gram
Cenos Jasmijnrijst, volkoren, 4 x 100 gram
€ 7,47/1kg
€ 3,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 500W (piekwaarde 1000W) Draagbare energiecentrale,518Wh/144000mAh Thuisbatterij,zonnegenerator,stroomgenerator met 100W zonnepanelen
500W (piekwaarde 1000W) Draagbare energiecentrale,518Wh/144000mAh Thuisbatterij,zonnegenerator,stroomgenerator met 100W zonnepanelen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 373
€ 369,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Reisnudelsticks 600g - Matamun
Reisnudelsticks 600g - Matamun
€ 7,52/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 5 kg DIAMOND pindakaas uit Nederland, verpakt in een voorraadcontainer | Pindapasta | Emmer pindakaas
5 kg DIAMOND pindakaas uit Nederland, verpakt in een voorraadcontainer | Pindapasta | Emmer pindakaas
€ 8,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Unold 58850 lunchbox
Unold 58850 lunchbox
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 40,57
-5%
€ 38,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zelsius Koffer Set, 3 stuks, Champagne kleur, ABS harde koffer met cijferslot en interne scheiding
Zelsius Koffer Set, 3 stuks, Champagne kleur, ABS harde koffer met cijferslot en interne scheiding
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 74,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Licorne Bike, premium vouwfiets in 20 inch - fiets voor heren, jongens, meisjes en dames - Shimano 6-versnellingen - Hollandse fiets
Licorne Bike, premium vouwfiets in 20 inch - fiets voor heren, jongens, meisjes en dames - Shimano 6-versnellingen - Hollandse fiets
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 279,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Berkenhout voor de kachel – kamergedroogd, 25 cm, restvocht < 18%, premium brandhout uit Duitsland (Noordrijn-Westfalen), 75 kg
Berkenhout voor de kachel – kamergedroogd, 25 cm, restvocht < 18%, premium brandhout uit Duitsland (Noordrijn-Westfalen), 75 kg
€ 1,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,02
Gratis bezorging
Verkoper: LosBudos
Productafbeelding van Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes  420,0 g, 1 St., AI-gegenereerde afbeelding
Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
€ 27,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Natuurlijke wilde rijst, 2 x 100 gram
Natuurlijke wilde rijst, 2 x 100 gram
€ 35,96/1kg
€ 8,70
-4%
€ 8,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Royal Tiger Sushi Rijst, 1 kg
Royal Tiger Sushi Rijst, 1 kg
€ 4,56/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: Watani
€ 2,99/1kg
Productafbeelding van Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Watani
€ 4,38/1kg