Kinder Delice taartjes met magere melkcrème en chocoladeglazuur, pak van 4, 156g

€ 4,10

€ 26,28 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Chocoladerepen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kinder Délice chocoladekoekje met melkvulling, 39g
Kinder Délice chocoladekoekje met melkvulling, 39g
€ 28,18/1kg
€ 1,30
-4%
€ 1,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinder Crispy, knapperige wafels met chocolade- en noten vulling, 34 gram
Kinder Crispy, knapperige wafels met chocolade- en noten vulling, 34 gram
€ 43,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Balisto 5000159418034 Balisto Yoghurt-bessenmix
Balisto 5000159418034 Balisto Yoghurt-bessenmix
€ 30,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,43
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van TastyBasics Knapperige Chocolade- en Notenreep, 138 g – Een knapperige snack
TastyBasics Knapperige Chocolade- en Notenreep, 138 g – Een knapperige snack
€ 32,17/1kg
€ 4,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vobro Gryzzli Melk Snoepjes, 190g
Vobro Gryzzli Melk Snoepjes, 190g
€ 34,35/1kg
€ 7,23
-4%
€ 6,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
€ 21,58/1kg
€ 106,83
-€ 42,10
€ 64,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 473841-00 Knoppers® Frambozen-yoghurt, 8 stuks à 25,0 g.
Knoppers® 473841-00 Knoppers® Frambozen-yoghurt, 8 stuks à 25,0 g.
€ 48,55/1kg
€ 9,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder Crispy, 5 stuks van 34 gram – Knapperige wafel snack met melkchocolade, melkroom en hazelnoten
Kinder Crispy, 5 stuks van 34 gram – Knapperige wafel snack met melkchocolade, melkroom en hazelnoten
€ 45,18/1kg
€ 10,55
-27%
€ 7,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Croissant met chocoladevulling van Milka, 50g
Croissant met chocoladevulling van Milka, 50g
€ 32,20/1kg
€ 1,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hanuta Riegel: Wafelreep met hazelnoot-magere melkcrème, 34g
Hanuta Riegel: Wafelreep met hazelnoot-magere melkcrème, 34g
€ 186,00/1kg
€ 5,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Knoppers Baton met aardappelchips, 120g
Knoppers Baton met aardappelchips, 120g
€ 26,17/1kg
€ 3,31
-5%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Balisto 372892 Balisto Müsli Schokoriegel
Balisto 372892 Balisto Müsli Schokoriegel
€ 71,69/1kg
€ 10,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 3Bit Baton met melkchocolade, gevuld met een hazelnootpasta en een koekjesvulling, 46 gram
3Bit Baton met melkchocolade, gevuld met een hazelnootpasta en een koekjesvulling, 46 gram
€ 62.400,00/1kg
€ 3,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Corny Protein Crunchy Koekjes, verpakking (12 x 45 gram)
Corny Protein Crunchy Koekjes, verpakking (12 x 45 gram)
€ 69,33/1kg
€ 3,12
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
€ 30,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder Bueno, chocolade snacks, 43 g, 2384 kJ, 572 kcal, 41,2 g vet, 8,6 g suiker
Ferrero Kinder Bueno, chocolade snacks, 43 g, 2384 kJ, 572 kcal, 41,2 g vet, 8,6 g suiker
€ 139,50/1kg
€ 5,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van TWIX 462196 TWIX Schokoriegel 250,0 g
TWIX 462196 TWIX Schokoriegel 250,0 g
€ 44,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vobro Pianko - Galaretka WOW in chocolade, 182g
Vobro Pianko - Galaretka WOW in chocolade, 182g
€ 24,20/1kg
€ 4,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Daim melkchocolade – 90 gram
Milka Daim melkchocolade – 90 gram
€ 33,44/1kg
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kinder Delice taartjes met magere melkcrème en cacaoboterglazuur, 4 stuks, 156g

Kinder Délice – Het heerlijke taartje met een zachte magere melkcrème

Laat u verwennen door de unieke combinatie van zacht taartje, romige vulling en heerlijk glazuur – metKinder Délice! Dittaartje is gevuld met magere melkcrème en omhuld metcacaoboterglazuur.

De verpakking bevat156 g en is ideaal voor...

Kinder Délice – de perfecte taartjes voor kleine en grote momenten van genot!

Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt am Main: [email protected]
Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, plantaardige vetten (palm, shea), glucose-fructosestroop, bevochtigingsmiddel glycerol, gerehydrateerd VOLLEMELKPOEDER (7%), TARWEMEEL (6,5%), magere cacao (5,5%), MAGERMELKPOEDER (5,5%), dextrose, EI (2,5%), zoete weipoeder, peren
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
156 g
Levensmiddelenbedrijven
Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
Verkoopbenaming
Taartje met een laag magere melkcrème (15,5%) en een delicate chocoladelaag (24,5%)
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
6513
EAN
8000500264379

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, plantaardige vetten (palm, shea), glucose-fructosestroop, bevochtigingsmiddel glycerol, gerehydrateerd VOLLEMELKPOEDER (7%), TARWEMEEL (6,5%), magere cacao (5,5%), MAGERMELKPOEDER (5,5%), dextrose, EI (2,5%), zoete weipoeder, peren
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
156 g
Levensmiddelenbedrijven
Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
Verkoopbenaming
Taartje met een laag magere melkcrème (15,5%) en een delicate chocoladelaag (24,5%)
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
6513
EAN
8000500264379
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2191
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
€ 29,68/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mulino Bianco Volkoren Plumcake - 330 gram
Mulino Bianco Volkoren Plumcake - 330 gram
€ 14,76/1kg
€ 4,87
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
€ 31,74/1kg
€ 12,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Bild Zoom
Dr. Oetker Schoko Wolke: Mix voor chocoladecake, 455g
€ 10,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Kinder Crispy, knapperige wafels met chocolade- en noten vulling, 34 gram
Kinder Crispy, knapperige wafels met chocolade- en noten vulling, 34 gram
€ 43,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 24 stuks schokabsorberende ringen
24 stuks schokabsorberende ringen
€ 35,02/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 38,37
-8%
€ 35,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Samyang 8801073211667, Instant noedels ramen, 80 g, Kip, Pittig, Bevat melk, soja, tarwe, 330 kcal, 12 g
Samyang 8801073211667, Instant noedels ramen, 80 g, Kip, Pittig, Bevat melk, soja, tarwe, 330 kcal, 12 g
€ 42,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
€ 47,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pavesi Gocciole chocoladekoekjes, 500 gram. Italiaanse koekjes met chocoladestukjes
Pavesi Gocciole chocoladekoekjes, 500 gram. Italiaanse koekjes met chocoladestukjes
€ 6,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Choco&Cake, 175 gram, 14 stuks
Choco&Cake, 175 gram, 14 stuks
€ 104,23/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,24
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Haribo Hermelien Griffel, fruitgummie figuren, zakje van 160 gram
Haribo Hermelien Griffel, fruitgummie figuren, zakje van 160 gram
€ 12,19/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
€ 13,75/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,75
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van kinder 8785 kinder DUO Kekse 150,0 g
kinder 8785 kinder DUO Kekse 150,0 g
€ 75,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gebak Sensations, 156 gram
Gebak Sensations, 156 gram
€ 174,74/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Sun Lolly Aardbei ijsstokjes, 8 stuks, 520g
Sun Lolly Aardbei ijsstokjes, 8 stuks, 520g
€ 14,15/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 6,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Ferrero Duplo Wit, losse reep, grootverpakking (40 x 18 gram repen)
Ferrero Duplo Wit, losse reep, grootverpakking (40 x 18 gram repen)
€ 32,28/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 23,50
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars crème-spread voor op brood, in een pot (kan ook als drinkbeker gebruikt worden), 200g
Mars crème-spread voor op brood, in een pot (kan ook als drinkbeker gebruikt worden), 200g
€ 69,97/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 21,86/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
€ 59,90/1kg
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van kinder Crispy, 5-stuks verpakking | 5 x 34g | Knapperige wafelrepen met hazelnoot- en melkcrème, omhuld met zachte melkchocolade + Hartverpakking met verzendbescherming
kinder Crispy, 5-stuks verpakking | 5 x 34g | Knapperige wafelrepen met hazelnoot- en melkcrème, omhuld met zachte melkchocolade + Hartverpakking met verzendbescherming
€ 47,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.