Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine), ongeveer 160 g

€ 33,93

€ 212,06 / 1kg

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Vissen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mr. Moris, hele roe van blauwe tonijn, 85g
Mr. Moris, hele roe van blauwe tonijn, 85g
€ 284,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,20
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Helcom Tonijnstukjes in plantaardige olie, 170 gram
Helcom Tonijnstukjes in plantaardige olie, 170 gram
€ 24.000,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Evrafish, sprot in olie, 170 gram
Evrafish, sprot in olie, 170 gram
€ 14,29/1kg
€ 2,61
-6%
€ 2,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Helcom Sardines in Zonnebloemolie, 125 gram
Helcom Sardines in Zonnebloemolie, 125 gram
€ 13,38/1kg
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mowi Gerookte Zalm: Natuurlijke Smaak, 125g
Mowi Gerookte Zalm: Natuurlijke Smaak, 125g
€ 79,93/1kg
€ 11,19
Verkoper: Katomix
KAŁAMARNICA HUMBOLDTA W BIO OLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 120 g - PAN DO MAR
KAŁAMARNICA HUMBOLDTA IN BIOLOGISCHE OLIE, GEMAAKT MET EXTRA VIERGE OLIE, 120 g - PAN DO MAR
€ 35,17/1kg
€ 4,50
-6%
€ 4,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ansjovis, Helskie, in olie, 100g, Koga Maris
Ansjovis, Helskie, in olie, 100g, Koga Maris
€ 39,17/1kg
€ 4,95
-5%
€ 4,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Filets van rode tonijn in olijfolie.
Filets van rode tonijn in olijfolie.
€ 19,95/1kg
€ 19,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Mowi Signature Gerookte Zalm, koud gerookt, 100 gram
Mowi Signature Gerookte Zalm, koud gerookt, 100 gram
€ 90,75/1kg
€ 10,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tonijnblokjes van rode tonijn, in olijfolie, 200g - TOP ITALIAANS PRODUCT 2024
Tonijnblokjes van rode tonijn, in olijfolie, 200g - TOP ITALIAANS PRODUCT 2024
€ 102,90/1kg
€ 20,58
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Gerookte zalm, plakken, 100g - Noors, koud gerookt
Gerookte zalm, plakken, 100g - Noors, koud gerookt
€ 47,29/1kg
€ 8,46
-4%
€ 8,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Podpórka czterokołowa typu ambona - chodzik
Podpórka czterokołowa typu ambona - chodzik
€ 111,55
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Aandeelhouders zwartmaken
Aandeelhouders zwartmaken
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Podpórka rehabilitacyjna dwukołowa
Podpórka rehabilitacyjna dwukołowa
€ 47,54
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Podpórka inwalidzka czterokołowa
Podpórka inwalidzka czterokołowa
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 91,56
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Chodzik rehabilitacyjny aluminiowy
Chodzik rehabilitacyjny aluminiowy
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,87
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Stocksluiting >> Kleur: zwart
Stocksluiting >> Kleur: zwart
€ 1,96
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pasek do laski inwalidzkiej
Pasek do laski inwalidzkiej
€ 7,90
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Kleurbekers, 1000 stuks.
Kleurbekers, 1000 stuks.
€ 9,84
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Praktyczny chodzik trójkołowy z koszykiem i torbą - RF-621
Praktyczny chodzik trójkołowy z koszykiem i torbą - RF-621
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,22
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gedroogde Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine)

Vacuümverpakte gedroogde hele Harderkuit in een geschenkverpakking.

Bottarga di Muggine is een traditionele Sardijnse delicatesse. Het betreft een zakje met gezouten, geperste en gedroogde kuit van de Muggine.

Bottarga heeft een intense smaak die doet denken aan de zee en is daarom erg geliefd bij liefhebbers van de zeevruchtenkeuken.

Het zakje met kuit wordt in zijn geheel uit de buik van de zeebrasem gehaald en vervolgens gezouten om het vocht te verwijderen. Daarna wordt het geperst en vervolgens enkele dagen in de frisse lucht gedroogd.

Na de vangst worden de vissen nog in verse toestand verwerkt in het laboratorium van Mr. Moris, waar het gehele verwerkingsproces plaatsvindt, tot en met het verpakken. En dat alles met volledig respect voor de oude ambachtelijke traditie.

Visserijgebied FAO: FAO 34

Vangstmethode: met behulp van netten

Elk stuk is verpakt in een geschenkdoosje.

Samenstelling: Harderkuit (Mugil Cephalus), zeezout.

Harderkuit (Bottarga di Muggine) is bekender, verfijnder en delicater dan bottarga van tonijn (Bottarga di Tonno). Het is een gastronomisch product dat vooral door toonaangevende internationale chef-koks wordt gebruikt.

Productgegevens

Fabrikant

Mr. Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Italië

Gewicht

160 g

Aanbevolen hoeveelheid per persoon

10 g - 15 g

Samenstelling

Harderkuit (Mugil Cephalus), zeezout.

Land van herkomst

Italië

Bewaring

In de koelkast n; na opening in de koelkast n en binnen 15 dagen consumeren

Allergenen

Vis en visproducten

Vangstmethode

met behulp van kousnetten

FAO-visserijgebied

FAO 34

Voedingswaarden

per 100 g

Energie

1834 kJ / 441 kcal

Vetten

30,5 g

waarvan verzadigde vetzuren

4,96 g

Koolhydraten

0,0 g

waarvan suikers

0,0 g

Eiwitten

41,4 g

Zout

2,8 g

Ingrediënten
Harderkuit (Mugil cephalus), zeezout
Allergenen
Vis en producten op basis daarvan
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
Mr. Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Italien
Verkoopbenaming
Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine)
Fabrikant
Mr. Moris srl
EAN
8025789000562

Ingrediënten
Harderkuit (Mugil cephalus), zeezout
Allergenen
Vis en producten op basis daarvan
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
Mr. Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Italien
Verkoopbenaming
Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine)
Fabrikant
Mr. Moris srl
EAN
8025789000562
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Geraspte Harderkuit, 50 gram (Bottarga di Muggine)
Geraspte Harderkuit, 50 gram (Bottarga di Muggine)
€ 180,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Hele Harderkuit, ongeveer 50 gram. (Bottarga di Muggine)
Hele Harderkuit, ongeveer 50 gram. (Bottarga di Muggine)
€ 162,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,13
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine), ongeveer 85 g
Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine), ongeveer 85 g
€ 228,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,46
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Ganze, gedroogde meerforel (bottarga di muggine), ongeveer 125 gram
Ganze, gedroogde meerforel (bottarga di muggine), ongeveer 125 gram
€ 188,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,58
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 89,99
-2%
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva
Productafbeelding van Zwaardvisfilet in olijfolie, 200 gram
Zwaardvisfilet in olijfolie, 200 gram
€ 81,85/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,37
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Krabbenpaté, 100 gram
Krabbenpaté, 100 gram
€ 44,80/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,48
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Pistachepesto, 190g, 60% pistachenoten, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachepesto, 190g, 60% pistachenoten, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 50,11/1kg
€ 9,52
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Geraspte Harderkuit, 70 gram (Bottarga di Muggine)
Geraspte Harderkuit, 70 gram (Bottarga di Muggine)
€ 160,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,22
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
€ 11,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 12,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zalmspread (zalmcrme), 100 gram
Zalmspread (zalmcrme), 100 gram
€ 36,50/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,65
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Sardelfilets uit de Cantabrische Zee, 50 gram
Sardelfilets uit de Cantabrische Zee, 50 gram
€ 122,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,12
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pistachecrème 45%, 190g - verpakt per 2 stuks
Pistachecrème 45%, 190g - verpakt per 2 stuks
€ 33,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,87
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 315
€ 137,00
-€ 4,11
€ 132,89
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
€ 29,65/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,61
-9%
€ 29,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Flieks Eetkamerstoelen, set van 6, keukenstoelen met beklede zitting en roestvrijstalen poten, eetkamerstoel met fluwele bekleding, grijs
Flieks Eetkamerstoelen, set van 6, keukenstoelen met beklede zitting en roestvrijstalen poten, eetkamerstoel met fluwele bekleding, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 653,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Mr. Moris, hele roe van blauwe tonijn, 85g
Mr. Moris, hele roe van blauwe tonijn, 85g
€ 284,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,20
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Trizand 9641 Revalidatiefiets
Trizand 9641 Revalidatiefiets
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 515
€ 28,69
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
€ 54,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,83
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Sardientjes (Sardellen) in extra vierge biologische olijfolie, 78 g - LA  IDEA
Sardientjes (Sardellen) in extra vierge biologische olijfolie, 78 g - LA IDEA
€ 72,44/1kg
€ 5,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Brezzo Sinaasappelhoning, 500g
Brezzo Sinaasappelhoning, 500g
€ 25,22/1l
€ 12,61
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Giuliano Tartufi, truffelsaus "Salsa Tartufata", 80 gram
Giuliano Tartufi, truffelsaus "Salsa Tartufata", 80 gram
€ 67,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,40
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Cacao - Poeder met Biologisch cacaopoeder - 250 g
Cacao - Poeder met Biologisch cacaopoeder - 250 g
€ 13,69
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 447
€ 426,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Hele zomertruffel, 25 gram
Hele zomertruffel, 25 gram
€ 401,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,04
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Hele zomertruffel, 100 gram
Hele zomertruffel, 100 gram
€ 339,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,99
Verkoper: ItalianGourmetShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.