Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Treatment Lotion, Gezichtsmelk, Dames, 150 ml, Geschikt voor de gevoelige huid, Kalmerend, Hydraterend, Versterkend, Fles

€ 35,70

€ 238,00 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Santaverde 23980, voor vrouwen, geschikt voor gevoelige huid, neutrale formule, 30 ml
Santaverde 23980, voor vrouwen, geschikt voor gevoelige huid, neutrale formule, 30 ml
€ 1.326,00/1l
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Cream, Dag- en nachtcrème, Vrouwen, Huid met roodheid, Gevoelige huid, Gezicht, Kalmerend, Verzachtend, Hydraterend, Herstellend, Egaliserend, Tegen irritatie, Tegen roodheid, Geschikt voor alle leeftijden
Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Cream, Dag- en nachtcrème, Vrouwen, Huid met roodheid, Gevoelige huid, Gezicht, Kalmerend, Verzachtend, Hydraterend, Herstellend, Egaliserend, Tegen irritatie, Tegen roodheid, Geschikt voor alle leeftijden
€ 732,80/1l
€ 36,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Halscreme, de verrijkte formule, voor dames, geschikt voor normale huid, verstevigend, 50 ml, met pompje, 1 stuk
Sisley Halscreme, de verrijkte formule, voor dames, geschikt voor normale huid, verstevigend, 50 ml, met pompje, 1 stuk
€ 2.090,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 112,20
-€ 7,69
€ 104,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Grandel Hydro Lipid Intensieve Vochtinbrengende Crème, tweefasig, 50 ml
Dr. Grandel Hydro Lipid Intensieve Vochtinbrengende Crème, tweefasig, 50 ml
€ 856,80/1l
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Serum met retinol – 30 ml
KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Serum met retinol – 30 ml
€ 1.507,00/1l
€ 45,21
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van DERMOFUTURE Repair Therapy: Regenererende gezichtsverzorging met vitamine C, 20 ml
DERMOFUTURE Repair Therapy: Regenererende gezichtsverzorging met vitamine C, 20 ml
€ 525,50/1l
€ 10,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Isntree - Mugwort Calming Ampoule - Kalmerend serum voor de huid, 50 ml
Isntree - Mugwort Calming Ampoule - Kalmerend serum voor de huid, 50 ml
€ 453,20/1l
€ 22,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream, voor dames, 15 ml, crème, voor droge huid, voor een mattere huid, geschikt voor alle leeftijden, hydraterend, versterkend, verzachtend
Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream, voor dames, 15 ml, crème, voor droge huid, voor een mattere huid, geschikt voor alle leeftijden, hydraterend, versterkend, verzachtend
€ 1.560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,40
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Oolaboo Skin Defense DNA Herstellende Balsem na Blootstelling, 200 ml
Oolaboo Skin Defense DNA Herstellende Balsem na Blootstelling, 200 ml
€ 383,75/1l
€ 76,75
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Anua Niacinamide 10% TXA 4% Serum, 30 ml
Anua Niacinamide 10% TXA 4% Serum, 30 ml
€ 965,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Hauschka Kalmerende Intensieve Behandeling
Dr. Hauschka Kalmerende Intensieve Behandeling
€ 1.629,50/1l
€ 65,18
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Bielenda SupremeLab serum met ceramiden, voor het herstellen van de huidbarrière, 30 ml
Bielenda SupremeLab serum met ceramiden, voor het herstellen van de huidbarrière, 30 ml
€ 532,50/1kg
€ 21,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sesderma OCEANSKIN, Reinigingsgel, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Hydraterend, Met pompflacon, 200 ml
Sesderma OCEANSKIN, Reinigingsgel, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Hydraterend, Met pompflacon, 200 ml
€ 116,90/1l
€ 23,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ahava Osmoter Concentrate Smoothing Cream, 50 ml
Ahava Osmoter Concentrate Smoothing Cream, 50 ml
€ 709,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 48,96
-27%
€ 35,49
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Bioliq 35+, Intensief herstellende nachtcrème, 50 ml
Bioliq 35+, Intensief herstellende nachtcrème, 50 ml
€ 186,67/1kg
€ 11,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dermalogica, Biolumin-C, Herstellende nachtserum, voor het gezicht, 25 ml
Dermalogica, Biolumin-C, Herstellende nachtserum, voor het gezicht, 25 ml
€ 3.215,20/1l
€ 80,38
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Avene Thermale Bronwater, voor dames, 50 ml, geschikt voor de gevoelige huid, voor elk huidtype, verzacht irritaties, kalmerend, versterkend, spray, met stikstof
Avene Thermale Bronwater, voor dames, 50 ml, geschikt voor de gevoelige huid, voor elk huidtype, verzacht irritaties, kalmerend, versterkend, spray, met stikstof
€ 224,40/1l
€ 11,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SOLVERX Gevoelige Huid Gezichtscrème voor een gevoelige huid, 50 ml
SOLVERX Gevoelige Huid Gezichtscrème voor een gevoelige huid, 50 ml
€ 164,00/1l
€ 8,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bioderma - SENSIBIO H2O - Micellaire reinigingslotion - Kalmerende lotion, 850 ml
Bioderma - SENSIBIO H2O - Micellaire reinigingslotion - Kalmerende lotion, 850 ml
€ 41,40/1l
€ 35,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van DUCRAY Keracnyl Repair, herstellende gezichtscrème, voor acne, 50 ml
DUCRAY Keracnyl Repair, herstellende gezichtscrème, voor acne, 50 ml
€ 404,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een verzachtende en hydraterende gezichtswater, ideaal voor een gevoelige, geïrriteerde of reactieve huid. De actieve ingrediënten helpen roodheid te verminderen, de huidbarrière te versterken en de huid te beschermen tegen externe invloeden
Gewicht
242 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
WATER, PROPANEDIOL, DIPROPYLEENGLYCO, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERINE, METHYLPROPANEDIOL, BETAINE, ALLANTOINE, PANTHENOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, NATRIUMHYALURONAAT, BUTYLEENGLYCO, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, EXTRACT VAN CENTELLA ASIATICA-BLAD, NATRIUMSTEARYLGLUTAMAAT, ASIATICOSIDE, MADEKASSINEZUUR, ASIATISCH ZUUR, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, XANTHAANGOM, NATRIUM SURFACTINE, ISOPENTYLDIOL, DEXTRAAN, TOCOFEROL, ILN52084
Fabrikant
Dr.Jart+
Doelgroepen
Dames
EAN
8809844996454
MPN (Manufacturer Part Number)
H7N8010000

Gewicht
242 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
WATER, PROPANEDIOL, DIPROPYLEENGLYCO, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERINE, METHYLPROPANEDIOL, BETAINE, ALLANTOINE, PANTHENOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, NATRIUMHYALURONAAT, BUTYLEENGLYCO, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, EXTRACT VAN CENTELLA ASIATICA-BLAD, NATRIUMSTEARYLGLUTAMAAT, ASIATICOSIDE, MADEKASSINEZUUR, ASIATISCH ZUUR, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, XANTHAANGOM, NATRIUM SURFACTINE, ISOPENTYLDIOL, DEXTRAAN, TOCOFEROL, ILN52084
Fabrikant
Dr.Jart+
Doelgroepen
Dames
EAN
8809844996454
MPN (Manufacturer Part Number)
H7N8010000
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Cream, Dag- en nachtcrème, Vrouwen, Huid met roodheid, Gevoelige huid, Gezicht, Kalmerend, Verzachtend, Hydraterend, Herstellend, Egaliserend, Tegen irritatie, Tegen roodheid, Geschikt voor alle leeftijden
Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Cream, Dag- en nachtcrème, Vrouwen, Huid met roodheid, Gevoelige huid, Gezicht, Kalmerend, Verzachtend, Hydraterend, Herstellend, Egaliserend, Tegen irritatie, Tegen roodheid, Geschikt voor alle leeftijden
€ 732,80/1l
€ 36,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Nachtmasker, Slaapmasker, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Crème, 75 ml
Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Nachtmasker, Slaapmasker, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Crème, 75 ml
€ 412,80/1l
€ 33,66
-8%
€ 30,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van TecTake 404980, Salonek, Grid, Hnízdo, Netrugleuning, Staal, Polyester, Polyethyleen, Donkergrijs
TecTake 404980, Salonek, Grid, Hnízdo, Netrugleuning, Staal, Polyester, Polyethyleen, Donkergrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 208,04
-€ 23,17
€ 184,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dr. Jart+ Cicapair Sleepair Intensive Soothing Repair Mask, Slaapmasker, Vrouwen, Huid met roodheid, Gevoelige huid, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, Herstellend, Hydraterend, Voedend, Crème, 75 ml
Dr. Jart+ Cicapair Sleepair Intensive Soothing Repair Mask, Slaapmasker, Vrouwen, Huid met roodheid, Gevoelige huid, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, Herstellend, Hydraterend, Voedend, Crème, 75 ml
€ 485,87/1l
€ 36,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm kunstkerstboom, dennenboom met 1000 PVC-takken, metalen voet en inklapbaar systeem. Kerstboom, groen
COSTWAY 180 cm kunstkerstboom, dennenboom met 1000 PVC-takken, metalen voet en inklapbaar systeem. Kerstboom, groen
€ 5,29/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 1.780,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 178,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 418,95
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van Eckbank PRESTIGE XL, model Poso 02
Eckbank PRESTIGE XL, model Poso 02
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 659,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream 50ml, voor dames, 50 ml, crème, voor een droge huid, voor een mattere huid, geschikt voor alle leeftijden, hydraterend, versterkend, verzachtend
Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream 50ml, voor dames, 50 ml, crème, voor een droge huid, voor een mattere huid, geschikt voor alle leeftijden, hydraterend, versterkend, verzachtend
€ 870,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 200x200 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 200x200 cm - 3-delige set beddengoed, lichtgroen
Blumtal beddengoed set: 200x200 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 200x200 cm - 3-delige set beddengoed, lichtgroen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 78,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, alle leeftijden, hydraterend, volumineuze werking, versterkend, revitaliserend, herstelt de balans
Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, alle leeftijden, hydraterend, volumineuze werking, versterkend, revitaliserend, herstelt de balans
€ 617,80/1l
€ 30,89
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 14,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Eckbank PRESTIGE XL Poso 100
Eckbank PRESTIGE XL Poso 100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 659,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 313,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 538
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4600
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l