Fanex | Tausend-Insel-saus - 400g - Romig - Met mosterd - Ideaal voor salades

€ 3,38

€ 3,21-5%

€ 8,02 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Barbecuesauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sos BBQ gerookte pruimensmaak Fanex, 450g
Sos BBQ gerookte pruimensmaak Fanex, 450g
€ 7,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,40
-4%
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Deense remouladesaus Fan.Sos met groenten, 400 gram
Deense remouladesaus Fan.Sos met groenten, 400 gram
€ 8,72/1l
€ 3,67
-4%
€ 3,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Worcestershire saus, merk Delicpol, 290 ml
Worcestershire saus, merk Delicpol, 290 ml
€ 20,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,40
-5%
€ 6,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CHILI SAMBAL OELEK BIOLOGISCHE SAUS 100 g - YAKSO
CHILI SAMBAL OELEK BIOLOGISCHE SAUS 100 g - YAKSO
€ 23,50/1kg
€ 2,49
-5%
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Heinz Curry-Mangosaus, 100 porties van 25 gram per verpakking
Heinz Curry-Mangosaus, 100 porties van 25 gram per verpakking
€ 11,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sriracha mayonaise, 200 gram
Sriracha mayonaise, 200 gram
€ 18,80/1kg
€ 3,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Callowfit saus
Callowfit saus
€ 14,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,43
-2%
€ 4,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tabasco Chipotle Saus 150 ml
Tabasco Chipotle Saus 150 ml
€ 113,00/1kg
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
SOS WEGAŃSKI BOLOGNESE BEZGLUTENOWY BIO 340 ml - ZWERGENWIESE
Tomatensaus - Vegetarische Bolognese, 340g
€ 9,97/1l
€ 3,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
PASTA CHILI SAMBAL OELEK BIO 125 g - TERRASANA
PASTA MET CHILI, SAMBAL OELEK, BIOLOGISCH, 125 g - TERRASANA
€ 25,52/1kg
€ 3,27
-2%
€ 3,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Knorr Delikatess saus voor gevogelte, grootverpakking voor horecagebruik, 1000g
Knorr Delikatess saus voor gevogelte, grootverpakking voor horecagebruik, 1000g
€ 78,71/1kg
€ 78,71
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Groenten in currysaus, biologisch, 425g, CARLOTA
Groenten in currysaus, biologisch, 425g, CARLOTA
€ 71,76/1kg
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Olifantengebakken, gekruide pretzels met tomaten en kruiden, 160g
Olifantengebakken, gekruide pretzels met tomaten en kruiden, 160g
€ 100,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml
Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml
€ 8,21/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,05
-4%
€ 5,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Mayonaise, TATA, 250 ml
Winiary Mayonaise, TATA, 250 ml
€ 10,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr Velouté basisroomsaus, droogmengsel, verpakking van 1000 gram
Knorr Velouté basisroomsaus, droogmengsel, verpakking van 1000 gram
€ 31,48/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Santa Maria Taco Saus, pittig, 230g
Santa Maria Taco Saus, pittig, 230g
€ 95,61/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sanchon Satésaus (340 g) - Biologisch
Sanchon Satésaus (340 g) - Biologisch
€ 15,59/1l
€ 4,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Currysaus, pittigheid niveau 10 (van 10)
Currysaus, pittigheid niveau 10 (van 10)
€ 16,68/1l
€ 4,34
-3%
€ 4,17
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
€ 95,68/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,92
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel nu de Fanex 1000 Eilanden saus en geef uw gerechten een unieke smaak! Wacht niet langer, koop vandaag nog!

Ingrediënten
Water, koolzaadolie, suiker, tomatenconcentraat, mosterd (water, azijn, mosterdzaad, suiker, zout), azijn, gemodificeerde zetmeel, kruiden (bevat mosterd), zout, melkeiwit, verdikkingsmiddelen (guargom, xanthaangom), conserveermiddelen (natriumbenzoaat, kaliumsorbaat), zuurteregelaar (citroenzuur).
Voedingswaarde
Water, koolzaadolie, suiker, tomatenconcentraat, mosterd (water, azijn, mosterdzaad, suiker, zout), azijn, gemodificeerde zetmeel, kruiden (bevat mosterd), zout, melkeiwit, verdikkingsmiddelen (guargom, xanthaangom), conserveermiddelen (natriumbenzoaat, kaliumsorbaat), zuurteregelaar (citroenzuur).
Allergenen
Bevat: | Melk | Lactose | Soja | Gerst | Hazelnoten. Kan andere schaalvruchten bevatten
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Fanex
Verkoopbenaming
Selgros111
Fabrikant
FANEX
EAN
5900854003187

Ingrediënten
Water, koolzaadolie, suiker, tomatenconcentraat, mosterd (water, azijn, mosterdzaad, suiker, zout), azijn, gemodificeerde zetmeel, kruiden (bevat mosterd), zout, melkeiwit, verdikkingsmiddelen (guargom, xanthaangom), conserveermiddelen (natriumbenzoaat, kaliumsorbaat), zuurteregelaar (citroenzuur).
Voedingswaarde
Water, koolzaadolie, suiker, tomatenconcentraat, mosterd (water, azijn, mosterdzaad, suiker, zout), azijn, gemodificeerde zetmeel, kruiden (bevat mosterd), zout, melkeiwit, verdikkingsmiddelen (guargom, xanthaangom), conserveermiddelen (natriumbenzoaat, kaliumsorbaat), zuurteregelaar (citroenzuur).
Allergenen
Bevat: | Melk | Lactose | Soja | Gerst | Hazelnoten. Kan andere schaalvruchten bevatten
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Fanex
Verkoopbenaming
Selgros111
Fabrikant
FANEX
EAN
5900854003187
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fanex knoflooksaus, dikke, romige variant, 400 gram
Fanex knoflooksaus, dikke, romige variant, 400 gram
€ 7,82/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,29
-4%
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amerikaanse pittige saus met ui, merk Fan. Netto gewicht: 950 gram
Amerikaanse pittige saus met ui, merk Fan. Netto gewicht: 950 gram
€ 7,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos 1000, merk Fanex, 950 gram
Sos 1000, merk Fanex, 950 gram
€ 8,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,96
-5%
€ 8,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex | Ketchup Nr. Vii - 490g - Tomatenconcentraat 78% - Kruidenmengsel - Guarkernmeel
Fanex | Ketchup Nr. Vii - 490g - Tomatenconcentraat 78% - Kruidenmengsel - Guarkernmeel
€ 6,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,57
-5%
€ 3,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos BBQ gerookte pruimensmaak Fanex, 450g
Sos BBQ gerookte pruimensmaak Fanex, 450g
€ 7,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,40
-4%
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex | Chili-kaassaus - 950g - Pittige kaas - Dip voor snacks - Romige dip
Fanex | Chili-kaassaus - 950g - Pittige kaas - Dip voor snacks - Romige dip
€ 9,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,14
-5%
€ 8,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex kazen, diverse soorten, 950g
Fanex kazen, diverse soorten, 950g
€ 11,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,93
-5%
€ 12,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meksicaanse salsa, pittig, Fanex, 1 kg
Meksicaanse salsa, pittig, Fanex, 1 kg
€ 7,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,42
-4%
€ 7,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex | Honing-mosterdsaus - 950g - Zoet - Pittig - Ideaal voor gegrilde gerechten - Perfect voor dipsauzen
Fanex | Honing-mosterdsaus - 950g - Zoet - Pittig - Ideaal voor gegrilde gerechten - Perfect voor dipsauzen
€ 7,80/1kg
€ 7,80
-4%
€ 7,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ketchup Grillowy Milde Smaak, 1 kg
Ketchup Grillowy Milde Smaak, 1 kg
€ 4,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos Czosnkowy Fanex, 950 gram
Sos Czosnkowy Fanex, 950 gram
€ 7,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,90
-4%
€ 7,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Voetmassageapparaat met verwarming
Voetmassageapparaat met verwarming
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 58,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Jaguar for Men Eau de Toilette, 100 ml
Jaguar for Men Eau de Toilette, 100 ml
€ 197,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 19,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Deense remouladesaus Fan.Sos met groenten, 400 gram
Deense remouladesaus Fan.Sos met groenten, 400 gram
€ 8,72/1l
€ 3,67
-4%
€ 3,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VIST PC Gaming RYZEN 7 5700G - RAM 32GB - SSD 1TB M.2 - WIFI - W11
VIST PC Gaming RYZEN 7 5700G - RAM 32GB - SSD 1TB M.2 - WIFI - W11
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 844,90
Gratis bezorging
Verkoper: Vist
Productafbeelding van Fanex Mosterd, wit, 1000 gram
Fanex Mosterd, wit, 1000 gram
€ 6,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,62
-4%
€ 7,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Muurbeugel voor LCD-televisie, geschikt voor schermen van 23" - 42" (58 - 107 cm), belastbaar tot 25 kg
Muurbeugel voor LCD-televisie, geschikt voor schermen van 23" - 42" (58 - 107 cm), belastbaar tot 25 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 15,59
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4597
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ketchup Premium, nummer VII, Fanex, 1100 gram
Ketchup Premium, nummer VII, Fanex, 1100 gram
€ 19,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,57
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tefal Uno diepe frituurpan FF2031, wit
Tefal Uno diepe frituurpan FF2031, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 87,51
-22%
€ 67,54
Verkoper: Landema
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Fanex | Barbecuesaus - 1 kg - Hydraterend - Met rooksmaak - Bevat conserveermiddel E202
Fanex | Barbecuesaus - 1 kg - Hydraterend - Met rooksmaak - Bevat conserveermiddel E202
€ 6,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,68
-4%
€ 6,35
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Samyang Buldak Hot Sauce – Originele Koreaanse pittige kip saus | Extreem pittig en aromatisch | 200 ml + Verpakking met bescherming tijdens verzending
Samyang Buldak Hot Sauce – Originele Koreaanse pittige kip saus | Extreem pittig en aromatisch | 200 ml + Verpakking met bescherming tijdens verzending
€ 40,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
€ 9,59/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van KitKat Adventskalender
KitKat Adventskalender
€ 96,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
€ 13,69/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,64
-6%
€ 6,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos Arabski Milde Fanex, 950 gram
Sos Arabski Milde Fanex, 950 gram
€ 7,55/1kg
€ 7,55
-5%
€ 7,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop