Fanex | Ketchup Nr. Vii - 490g - Tomatenconcentraat 78% - Kruidenmengsel - Guarkernmeel

€ 3,57

€ 3,39-5%

€ 6,65 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Ketchup & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ketchup Grillowy Milde Smaak, 1 kg
Ketchup Grillowy Milde Smaak, 1 kg
€ 4,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hela Currywurst Saus, licht pittige kruidensaus voor curryworst, 300 ml
Hela Currywurst Saus, licht pittige kruidensaus voor curryworst, 300 ml
€ 53,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,14
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Pudliszki Ketchup, Pudliszek, 275g
Pudliszki Ketchup, Pudliszek, 275g
€ 11,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,30
-4%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milde ketchup, 500g, merk Błonie Dawtona
Milde ketchup, 500g, merk Błonie Dawtona
€ 3,63/1kg
€ 2,06
-4%
€ 1,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Milde Ketchup, 450g
Winiary Milde Ketchup, 450g
€ 7,22/1kg
€ 3,80
-4%
€ 3,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotlin Ketchup, pittige variant, 950 gram
Kotlin Ketchup, pittige variant, 950 gram
€ 4,25/1kg
€ 4,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Develey Milde ketchup, 900 gram
Develey Milde ketchup, 900 gram
€ 5,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,82
-4%
€ 5,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotlin Ketchup, milde variant, 950 gram
Kotlin Ketchup, milde variant, 950 gram
€ 4,25/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Develey tomatenketchup, 450 gram
Develey tomatenketchup, 450 gram
€ 5,94/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ketchup Włocławek, milde variant, 200 gram
Ketchup Włocławek, milde variant, 200 gram
€ 5,21/1kg
€ 1,86
-4%
€ 1,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz Milde Ketchup, 450 gram
Heinz Milde Ketchup, 450 gram
€ 7,52/1kg
€ 3,80
-4%
€ 3,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Develey Tomatenketchup - 5 kg
Develey Tomatenketchup - 5 kg
€ 5,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mutti pastasaus Arrabbiata, met Pizzutello-tomaten en Calabrische chili, 400g
Mutti pastasaus Arrabbiata, met Pizzutello-tomaten en Calabrische chili, 400g
€ 15,75/1kg
€ 6,63
-4%
€ 6,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Ketchup, zonder toegevoegde suiker, 410 g
Winiary Ketchup, zonder toegevoegde suiker, 410 g
€ 8,80/1kg
€ 3,80
-4%
€ 3,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Develey Ketchup 625073 20ml 150St.
Develey Ketchup 625073 20ml 150St.
€ 17,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,66
-16%
€ 52,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pudliszki, pittige ketchup, zonder toegevoegde suiker, 440 gram
Pudliszki, pittige ketchup, zonder toegevoegde suiker, 440 gram
€ 7,11/1l
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz Milde Ketchup, 570 gram
Heinz Milde Ketchup, 570 gram
€ 8,65/1kg
€ 4,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łapsy Prażynki, in blokjes, met ketchup smaak, 110 gram
Łapsy Prażynki, in blokjes, met ketchup smaak, 110 gram
€ 16,18/1kg
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz Pittige Ketchup, 570 gram
Heinz Pittige Ketchup, 570 gram
€ 8,65/1kg
€ 4,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HELA Kruidenketchup Schaschlik, pittig (300 ml)
HELA Kruidenketchup Schaschlik, pittig (300 ml)
€ 9,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,76
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, bestel vandaag nog en geef uw gerechten een unieke smaak! Koop nu!

Inhoud
0.49 l
Ingrediënten
Tomatenconcentraat (78%, wat overeenkomt met 200 gram verse tomaten per 100 gram ketchup), water, suiker, azijn, zout, gemodificeerde zetmeel, kruiden, verdikkingsmiddelen (guargom, xanthaangom), zuurteregelaar (citroenzuur), aroma.
Voedingswaarde
Op de verpakking
Allergenen
Bevat: | Melk en melkproducten | Tarwe |
Gewicht
510 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Selgros111
Fabrikant
EAN
5900854002890

Inhoud
0.49 l
Ingrediënten
Tomatenconcentraat (78%, wat overeenkomt met 200 gram verse tomaten per 100 gram ketchup), water, suiker, azijn, zout, gemodificeerde zetmeel, kruiden, verdikkingsmiddelen (guargom, xanthaangom), zuurteregelaar (citroenzuur), aroma.
Voedingswaarde
Op de verpakking
Allergenen
Bevat: | Melk en melkproducten | Tarwe |
Gewicht
510 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Selgros111
Fabrikant
EAN
5900854002890
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fanex knoflooksaus, dikke, romige variant, 400 gram
Fanex knoflooksaus, dikke, romige variant, 400 gram
€ 7,82/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,29
-4%
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex | Tausend-Insel-saus - 400g - Romig - Met mosterd - Ideaal voor salades
Fanex | Tausend-Insel-saus - 400g - Romig - Met mosterd - Ideaal voor salades
€ 8,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,38
-5%
€ 3,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amerikaanse pittige saus met ui, merk Fan. Netto gewicht: 950 gram
Amerikaanse pittige saus met ui, merk Fan. Netto gewicht: 950 gram
€ 7,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ketchup Premium, nummer VII, Fanex, 1100 gram
Ketchup Premium, nummer VII, Fanex, 1100 gram
€ 19,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,57
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ketchup Grillowy Milde Smaak, 1 kg
Ketchup Grillowy Milde Smaak, 1 kg
€ 4,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex kazen, diverse soorten, 950g
Fanex kazen, diverse soorten, 950g
€ 11,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,93
-5%
€ 12,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos 1000, merk Fanex, 950 gram
Sos 1000, merk Fanex, 950 gram
€ 8,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,96
-5%
€ 8,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos BBQ gerookte pruimensmaak Fanex, 450g
Sos BBQ gerookte pruimensmaak Fanex, 450g
€ 7,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,40
-4%
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex | Honing-mosterdsaus - 950g - Zoet - Pittig - Ideaal voor gegrilde gerechten - Perfect voor dipsauzen
Fanex | Honing-mosterdsaus - 950g - Zoet - Pittig - Ideaal voor gegrilde gerechten - Perfect voor dipsauzen
€ 7,80/1kg
€ 7,80
-4%
€ 7,41
Verkoper: Katomix
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
Mangopuree Kesar 850 g - Doyal
€ 7,73/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,05
-4%
€ 7,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos Arabski Milde Fanex, 950 gram
Sos Arabski Milde Fanex, 950 gram
€ 7,55/1kg
€ 7,55
-5%
€ 7,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meksicaanse salsa, pittig, Fanex, 1 kg
Meksicaanse salsa, pittig, Fanex, 1 kg
€ 7,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,42
-4%
€ 7,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 410
€ 91,89
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
€ 9,59/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Thai Dancer Tamarindepasta, 435 ml
Thai Dancer Tamarindepasta, 435 ml
€ 11,70/1l
€ 5,36
-5%
€ 5,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BBQ-Toro bolvormige grill, diameter 57 cm, grilloppervlak diameter 53,5 cm, bolvormige grill voor houtskool
BBQ-Toro bolvormige grill, diameter 57 cm, grilloppervlak diameter 53,5 cm, bolvormige grill voor houtskool
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 109,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Lattenbodem PREMIUM STRONG 200, gemaakt van beukenhout. Lattenbodem 80x200, extra stabiel. Verstelbaar hoofdeinde. Ergonomisch lattenbodem met 7 zones en 42 verstevigde latten. Gemaakt in Duitsland, belastbaar tot 200 kg
Lattenbodem PREMIUM STRONG 200, gemaakt van beukenhout. Lattenbodem 80x200, extra stabiel. Verstelbaar hoofdeinde. Ergonomisch lattenbodem met 7 zones en 42 verstevigde latten. Gemaakt in Duitsland, belastbaar tot 200 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 129,90
-€ 15,00
€ 114,90
Verkoper: Bella_und_Jolie
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Bestseller
Productafbeelding van Samyang Buldak Hot Sauce – Originele Koreaanse pittige kip saus | Extreem pittig en aromatisch | 200 ml + Verpakking met bescherming tijdens verzending
Samyang Buldak Hot Sauce – Originele Koreaanse pittige kip saus | Extreem pittig en aromatisch | 200 ml + Verpakking met bescherming tijdens verzending
€ 40,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Basilicumsaus CL 950g - Fanex
Basilicumsaus CL 950g - Fanex
€ 7,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,58
-5%
€ 8,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Thermo gordijn
Thermo gordijn
€ 73,38/1m
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 64,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Nintendo 10015920 Nintendo Switch 2 (256 GB) + Mario Kart World
Nintendo 10015920 Nintendo Switch 2 (256 GB) + Mario Kart World
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 314
€ 643,72
Verkoper: iSpace
Productafbeelding van Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
€ 37,03/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-29%
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mississippi Barbecue Grill Saus 'Original', 440 ml
Mississippi Barbecue Grill Saus 'Original', 440 ml
€ 14,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,41
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 19 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ketchup
Beoordeeld op 26 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Beoordeeld op 22 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 21 april 2025 op
Geverifieerde aankoop