Essence, Satin Chrome, Satin, Nagellak, 04, SteelGPT, 8 ml

€ 13,42

€ 1.677,50 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #154 Tropix (15 ml)
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #154 Tropix (15 ml)
€ 1.053,33/1l
€ 15,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nagellak, Art Couture, Artdeco
Nagellak, Art Couture, Artdeco
€ 1.326,00/1l
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Artdeco Nagellak Art Couture
Artdeco Nagellak Art Couture
€ 1.135,00/1l
€ 11,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bourjois 1 Second Gellak voor nagels, 9 ml
Bourjois 1 Second Gellak voor nagels, 9 ml
€ 847,78/1l
€ 7,63
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Essence, Verborgen jungle, 8 ml, Beige, Kleur, Dekkend, Glanzend, Fles
Essence, Verborgen jungle, 8 ml, Beige, Kleur, Dekkend, Glanzend, Fles
€ 1.626,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,01
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
€ 1.035,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Vernis nagellak, 10 ml
Dior Vernis nagellak, 10 ml
€ 3.666,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Vernis nagellak, 10 ml
Dior Vernis nagellak, 10 ml
€ 3.950,00/1l
€ 39,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nagellak met glanzende finish, 002, 7 ml
Nagellak met glanzende finish, 002, 7 ml
€ 505,71/1l
€ 3,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Essie Nagellak 10 Highballer (13,5 ml)
Essie Nagellak 10 Highballer (13,5 ml)
€ 626,67/1l
€ 8,69
-2%
€ 8,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van OPI Nagelak NLM23, 15 ml
OPI Nagelak NLM23, 15 ml
€ 930,00/1l
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Essence - Voedende nagelolie
Essence - Voedende nagelolie
€ 678,91/1l
€ 8,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Essence - Gelnagellak - 51 MIDNIGHT MAGIC
Essence - Gelnagellak - 51 MIDNIGHT MAGIC
€ 1.257,50/1l
€ 10,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van OPI NagellakOPI NagellakOPI Nagellak
OPI NagellakOPI NagellakOPI Nagellak
€ 1.998,00/1l
€ 29,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nagellak van Essie (13,5 ml)
Nagellak van Essie (13,5 ml)
€ 584,44/1l
€ 8,31
-5%
€ 7,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van OPI NagellakOPI NagellakOPI Nagellak
OPI NagellakOPI NagellakOPI Nagellak
€ 930,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,84
-33%
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van INGLOT Playinn Nagellak 130, 15 ml
INGLOT Playinn Nagellak 130, 15 ml
€ 1.382,67/1l
€ 20,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nagellak van Essie
Nagellak van Essie
€ 869,63/1l
€ 11,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OPI Nagellak, OPI Infinite Shine, langhoudende nagellak
OPI Nagellak, OPI Infinite Shine, langhoudende nagellak
€ 849,33/1l
€ 12,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van OPI Nagellak, Glitterally Shimmer, 15 ml
OPI Nagellak, Glitterally Shimmer, 15 ml
€ 1.485,33/1l
€ 22,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Essence Satin Chrome nagellak is de perfecte oplossing voor iedereen die een moderne en glanzende look zoekt. Met zijn hooggepigmenteerde formule biedt deze nagellak een satijnachtige, metalen finish die het licht opvangt en uw nagels op een spectaculaire manier accentueert. Laat neutrale nagellakken achter u en verwelkom intensieve glans en sprankeling die niet onopgemerkt blijven. Deze nagellak is ideaal voor elke gelegenheid waarin u uw handen een vleugje glamour en verfijning wilt geven.

Dankzij de gemakkelijk aan te brengen formule glijdt de Essence Satin Chrome nagellak moeiteloos over uw nagels en biedt een volledige dekking in slechts één laag. De eenvoudige en snelle toepassing maakt het mogelijk om thuis een professioneel resultaat te bereiken. Deze nagellak past bij elke stijl en kan zowel in het dagelijks leven als bij speciale gelegenheden gedragen worden, om uw manicure een verfijnde dimensie te geven.

Voor een langdurige houdbaarheid en een nog intensiever metallic effect wordt aanbevolen om de Essence Satin Chrome nagellak te combineren met een base coat en een top coat. Deze producten zorgen niet alleen voor een betere hechting, maar ook voor een perfecte afwerking zonder afbrokkelen. Kies deze uitzonderlijke nagellak, die kleur, glans en duurzaamheid combineert, voor perfecte nagels gedurende de hele dag.

Kleur
Zilver
Gewicht
0.049 kg
Inhoud
8 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
EAN
4059729491749

Kleur
Zilver
Gewicht
0.049 kg
Inhoud
8 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
EAN
4059729491749
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Essence - Satin Chrome Nagellak - 02 Artificial Pinktelligence
Essence - Satin Chrome Nagellak - 02 Artificial Pinktelligence
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Essence, Verborgen jungle, 8 ml, Beige, Kleur, Dekkend, Glanzend, Fles
Essence, Verborgen jungle, 8 ml, Beige, Kleur, Dekkend, Glanzend, Fles
€ 1.626,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,01
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
€ 1.035,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 23,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Clauss BC-S10038 Manicure-set van Clauss, in een etui van kunstleer, 8-delig, zwart
Clauss BC-S10038 Manicure-set van Clauss, in een etui van kunstleer, 8-delig, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 53,25
-47%
€ 28,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Essence - Gelnagellak in nagellak-look - 72 LEFT ME ON (rood)
Essence - Gelnagellak in nagellak-look - 72 LEFT ME ON (rood)
€ 1.006,25/1l
€ 8,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nagellak met gelachtige glans, Infinite Shine (Gel-Like Lacquer), 15 ml, kleur: Do You Sea What I Sea?
Nagellak met gelachtige glans, Infinite Shine (Gel-Like Lacquer), 15 ml, kleur: Do You Sea What I Sea?
€ 1.875,33/1l
€ 28,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Canenco Create It! Nagellak Mermaid, nagellak, blauw, roze, zilver, 3 stuks, meerkleurig, met kwast, in fles
Canenco Create It! Nagellak Mermaid, nagellak, blauw, roze, zilver, 3 stuks, meerkleurig, met kwast, in fles
€ 873,75/1l
€ 8,99
-22%
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Essie SK8 With Destiny, paars, SK8 With Destiny, kleur, 1 stuk, crème, fles
Essie SK8 With Destiny, paars, SK8 With Destiny, kleur, 1 stuk, crème, fles
€ 805,00/1l
€ 8,69
-7%
€ 8,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maybelline Color Show, Kleur: Rose, Textuur: Nebline, Inhoud: 1 stuk, Verpakking: fles, Inclusief: borsteltje
Maybelline Color Show, Kleur: Rose, Textuur: Nebline, Inhoud: 1 stuk, Verpakking: fles, Inclusief: borsteltje
€ 1.352,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Martinelia nagellak Eenhoorn
Martinelia nagellak Eenhoorn
€ 663,33/1l
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Canenco Create It! Veranderende nagellak, nagellak, blauw, oranje, roze, violet, paars, 5 stuks, meerkleurig, kwast, fles
Canenco Create It! Veranderende nagellak, nagellak, blauw, oranje, roze, violet, paars, 5 stuks, meerkleurig, kwast, fles
€ 998,75/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-20%
€ 7,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van VASAGLE garderobekast, met zitplaats, met haken, 3 planken, hoogte 175 cm - 41
VASAGLE garderobekast, met zitplaats, met haken, 3 planken, hoogte 175 cm - 41
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 61,38
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dior Vernis, 10 ml, Roze, Victoire, Kleur, Intensiteit, Dekkend, Fles
Dior Vernis, 10 ml, Roze, Victoire, Kleur, Intensiteit, Dekkend, Fles
€ 3.374,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROZE 549 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROZE 549 - 5g
€ 780,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 161,19
-€ 59,00
€ 102,19
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 103,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kristallen kroonluchter, glanzende plafondlamp, hanglamp, lamp, wit [lux.pro]
Kristallen kroonluchter, glanzende plafondlamp, hanglamp, lamp, wit [lux.pro]
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van OPI Nagellak, kleur: Buttafly, 15 ml
OPI Nagellak, kleur: Buttafly, 15 ml
€ 1.485,33/1l
€ 22,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Martinelia UNICORN, make-up set voor kinderen
Martinelia UNICORN, make-up set voor kinderen
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Nagellak, merk Essie
Nagellak, merk Essie
€ 599,26/1l
€ 8,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van COSTWAY Metalen bedframe voor matras van 200 x 140 cm, tweepersoonsbedframe, bedframe met lattenbodem, opbergruimte onder het bed, gastenbed platformbed van metaal (200 x 140 cm)
COSTWAY Metalen bedframe voor matras van 200 x 140 cm, tweepersoonsbedframe, bedframe met lattenbodem, opbergruimte onder het bed, gastenbed platformbed van metaal (200 x 140 cm)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van ProfiCook magnetron met grill- en heteluchtfunctie, model PC-MWG 1176 H, met 9 automatische programma's
ProfiCook magnetron met grill- en heteluchtfunctie, model PC-MWG 1176 H, met 9 automatische programma's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 195,15
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Nagellak Colorstay Gel Envy van Revlon
Nagellak Colorstay Gel Envy van Revlon
€ 1.088,67/1l
€ 16,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Rollup Backpack 35L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Rollup Backpack 35L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 35,14
-5%
€ 33,25
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van Philips Senseo koffiepadsysteem HD 6553/80, origineel, kleur rood
Philips Senseo koffiepadsysteem HD 6553/80, origineel, kleur rood
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 202,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van LED-sterrenhemelprojector, muzieksterrenlichtprojector, projectielamp met afstandsbediening/Bluetooth/timer/luidspreker, kinderocean-golfprojectie
LED-sterrenhemelprojector, muzieksterrenlichtprojector, projectielamp met afstandsbediening/Bluetooth/timer/luidspreker, kinderocean-golfprojectie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 19,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 3 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l