Monoi Tiki Tahiti - Tiare Kokosolie met Vanille - 120 ml

€ 43,51

€ 362,58 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Massageolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
€ 224,40/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,20
-3%
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
€ 193,80/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lichaamsolie Amandel Voland Nature
Lichaamsolie Amandel Voland Nature
€ 66,77/1l
€ 20,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vanille - Lichaamsolie, 200 ml
Vanille - Lichaamsolie, 200 ml
€ 52,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Massageolie granaatappel, 1000 ml
Massageolie granaatappel, 1000 ml
€ 22,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,99
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DaniChou Massageolie Rozengeur, 250 ml
DaniChou Massageolie Rozengeur, 250 ml
€ 59,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van MAGNESIUMOL Spray, Pullach, 150 ml, PZN 13746913
MAGNESIUMOL Spray, Pullach, 150 ml, PZN 13746913
€ 58,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 9,32
-6%
€ 8,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Puressentiel Arnica Olie, 100 ml
Puressentiel Arnica Olie, 100 ml
€ 341,90/1l
€ 34,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Latschenkiefer massageolie, 250 ml
Latschenkiefer massageolie, 250 ml
€ 39,80/1kg
€ 9,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Zirben - Balsem 30 ml
Zirben - Balsem 30 ml
€ 260,00/1l
€ 7,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Massageolie sinaasappel-basilicum, 1000 ml
Massageolie sinaasappel-basilicum, 1000 ml
€ 29,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eucalyptusolie, natuurlijk, 10 ml
Eucalyptusolie, natuurlijk, 10 ml
€ 429,00/1l
€ 4,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doucheolie - Intimia, 125 ml
Doucheolie - Intimia, 125 ml
€ 2.224,00/1l
€ 22,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nacomi Lichaamsolie, "Sernik z Borówkami" (Kaasgebakje met bosbessen), 150 ml
Nacomi Lichaamsolie, "Sernik z Borówkami" (Kaasgebakje met bosbessen), 150 ml
€ 91,47/1kg
€ 15,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jurlique Calendula Gezichtsolie
Jurlique Calendula Gezichtsolie
€ 819,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,50
-40%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Daffoil Cipres, 100 ml, Cipres
Daffoil Cipres, 100 ml, Cipres
€ 401,30/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DoTerra Citronella, Cymbopogon winterianus, 15 ml
DoTerra Citronella, Cymbopogon winterianus, 15 ml
€ 2.200,00/1l
€ 33,00
5% Voucher
Verkoper: Fine-experience
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Ayurveda Lichaamsolie (100 ml)
Rituals, The Ritual of Ayurveda Lichaamsolie (100 ml)
€ 247,50/1l
€ 24,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Weihrauch-balsem, 30 ml | BERGLAND
Weihrauch-balsem, 30 ml | BERGLAND
€ 260,00/1l
€ 7,80
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Details

Originele Monoi kokosolie met een zachte vanillegeur. De Monoi Tiki Tahiti kokosolie is ideaal voor ontspannende massages, voor de haarverzorging, voor zachte oliën en nog veel meer. De koudgeperste kokosolie verzorgt de gevoelige, droge en geïrriteerde huid. Het beschermt huid en haar tegen vochtverlies en uitdroging. De huid wordt heerlijk zacht en ruikt subtiel naar tropische bloemen. Monoi de Tahiti wordt gebruikt, van babyverzorging tot Polynesische schoonheidsrituelen, om de huid te beschermen en te verzorgen. Dit waardevolle product trekt snel in de huid en geeft een weldadige hydratatie. Net als een zachte aanraking, laat Monoi de Tahiti een vleugje sensuele geur achter op de zijdezachte huid.

Planteninformatie
De Tiaré-bloem (Gardenia taitensis), het symbool van Frans-Polynesië, verspreidt een lieflijke en betoverende geur. Deze sneeuwwitte schoonheid, symbool van zuiverheid, heeft reinigende en kalmerende eigenschappen. Het "witte goud" van Tahiti, de kokosnoot van de koraalriffen (Cocos nucifera), is de typische vrucht van Tahiti en haar eilanden. Het levert een kristalheldere olie van ongeëvenaarde finesse. Deze zijdezachte olie wordt vooral gewaardeerd om zijn voedende en hydraterende eigenschappen.

Meer over Monoi
Monoi is een ware schat uit de natuur. Monoi van Tahiti, voortkomend uit een traditie van duizenden jaren, is de heilige olie van de Polynesische bevolking, veel meer dan alleen een natuurlijk schoonheidsmiddel. Het wordt gewonnen uit verse Tiaré-bloemen, die worden bewaard in verfijnde kokosolie. Dit product, dat lichaam en geest revitaliseert, is een waardevolle concentratie van sensualiteit, natuur en authenticiteit.

Let op: Net als alle natuurlijke kokosoliën, kan Monoi de Tahiti bij temperaturen onder 24°C verharden. Als de fles onder warm water wordt gehouden of op een warmere plaats wordt geplaatst, wordt de olie weer zijdezacht en vloeibaar. Door de toevoeging van gedroogde bloemen van de Tiaré-plant kunnen kleine plantenresten in de olie zweven. Dit is geen gebrek.

Meer Monoi, meer geur. De Monoi kokosolie is ook verkrijgbaar in drie andere varianten: als Monoi met warme sandelhoutgeur, met Ylang Ylang of puur, uitsluitend met de geur van de Tiaré-bloem.

Toepassing

Aanbevolen gebruik voor het lichaam
Verdeel een hoeveelheid olie ter grootte van een hazelnoot tussen uw handpalmen en breng na het baden of douchen aan op de nog vochtige huid. Masseer zachtjes in. De huid wordt elastischer en voelt zacht aan.

Aanbevolen gebruik voor het gezicht
Neem een druppel olie op met uw vingertoppen en breng voorzichtig aan op het gezicht met cirkelvormige bewegingen.

Aanbevolen gebruik voor haarverzorging op droog haar
Voor intensieve verzorging, breng een paar druppels aan op de haarpunten. Niet uitspoelen.

Aanbevolen gebruik voor nat haar
Verdeel een beetje olie tussen uw handpalmen en breng aan op het haar. Masseer in en laat minstens 15 minuten intrekken. Was het haar vervolgens met een milde shampoo. Voor het beste resultaat, gebruik het wekelijks.

Aanbevolen gebruik als voedend masker voor het haar
Spoel het haar na een bezoek aan het strand of zwembad grondig uit. Masseer een beetje Monoi de Tahiti in het nog vochtige haar. Laat minstens 15 minuten intrekken en was het haar vervolgens met een milde shampoo.

Aanbevolen gebruik als zonnebrandproduct en aftersun verzorging
De olie verzorgt de door de zon beschadigde huid intensief. Wrijf de delen van het lichaam die veel aan de zon zijn blootgesteld, zoals schouders, decolleté, voeten en enkels, in met de olie. De huid wordt getroost en herwint zijn elasticiteit. Monoi de Tahiti verbetert uw bruine kleur en geeft een onvergelijkelijk gevoel van welzijn.

Aanbevolen gebruik van Monoi in het bad
Voor een aangenaam moment van ontspanning en om de huid te beschermen tegen chloor en kalk, voeg een paar druppels Monoi-olie toe aan het warme badwater. Direct komt een delicate en betoverende geur vrij. De huid voelt zijdezacht en heerlijk geparfumeerd aan.

Aanbevolen gebruik van Monoi als massageolie
Doe een beetje olie in uw handpalmen, warm het op en breng het aan. Tijdens het masseren, houd rekening met de energiebanen die langs het lichaam lopen. Begin bij het hoofd en ga door tot de voeten.

Ingrediënten

Kokosolie, Tiarébloemen (Monoi de Tahiti (AO)), Parfum, Tocopherol (natuurlijk vitamine E).

Gewicht
120 g
Inhoud
120 ml
Ingrediënten
Kokosolie, Tiarébloemen (Monoi de Tahiti (AO)), parfum, tocoferol (natuurlijk vitamine E).
Fabrikant
Parfumerie Tiki
Doelgroepen
Dames
Heren
EAN
3504750001319

Gewicht
120 g
Inhoud
120 ml
Ingrediënten
Kokosolie, Tiarébloemen (Monoi de Tahiti (AO)), parfum, tocoferol (natuurlijk vitamine E).
Fabrikant
Parfumerie Tiki
Doelgroepen
Dames
Heren
EAN
3504750001319
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Namman Muay Thai pijnstillende crème, 100g
Namman Muay Thai pijnstillende crème, 100g
€ 309,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,71
-8%
€ 30,93
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
€ 51,49/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 51,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Massageolie, neutraal, 10 liter
Massageolie, neutraal, 10 liter
€ 11,97/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 119,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mentholbox, mentholsteen, menthol macarons, geschikt voor migraine, verfrissende en verkoelende werking, te gebruiken op voorhoofd en nek, spa-massage, 1x6g
Mentholbox, mentholsteen, menthol macarons, geschikt voor migraine, verfrissende en verkoelende werking, te gebruiken op voorhoofd en nek, spa-massage, 1x6g
€ 7.105,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 42,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Collistar Verstevigende bodycrème, 400 ml
Collistar Verstevigende bodycrème, 400 ml
€ 116,25/1l
€ 46,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beinwellolie met Sideritis, 100 ml - ASTRON
Beinwellolie met Sideritis, 100 ml - ASTRON
€ 37,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 3,96
-5%
€ 3,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
€ 29,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van OLBAS druppels, 50 ml oplossing
OLBAS druppels, 50 ml oplossing
€ 320,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van KALAHARI Arnica 98% Gel – Extreem sterk – Intensieve werking voor massages van spieren en gewrichten – Verkoelende gel, gemaakt in Italië - 500 ml
KALAHARI Arnica 98% Gel – Extreem sterk – Intensieve werking voor massages van spieren en gewrichten – Verkoelende gel, gemaakt in Italië - 500 ml
€ 108,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,36
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ducray DEXYANE, anti-jeuk, voor droge huid, voor dames, pompflacon, INGREDIËNTEN: WATER (AQUA), CARTHAMUS TINCTORIUS (BIETEN) ZAADOLIE (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED..., 400 ml
Ducray DEXYANE, anti-jeuk, voor droge huid, voor dames, pompflacon, INGREDIËNTEN: WATER (AQUA), CARTHAMUS TINCTORIUS (BIETEN) ZAADOLIE (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED..., 400 ml
€ 73,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,32
-26%
€ 29,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zirben Olie, Aeth Bio, Onderkant, 20 ml, AEO
Zirben Olie, Aeth Bio, Onderkant, 20 ml, AEO
€ 164,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wick VapoRub Hoest- en verkoudheidssalbe (50 g)
Wick VapoRub Hoest- en verkoudheidssalbe (50 g)
€ 175,20/1l
€ 8,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ogx Organix Extra Strength Coconut Miracle oil (100 ml)
Ogx Organix Extra Strength Coconut Miracle oil (100 ml)
€ 81,80/1l
€ 8,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PRIJA doucheshampoo 3 x 380 ml – voor lichaam en haar, natuurlijke formule, met ginseng
PRIJA doucheshampoo 3 x 380 ml – voor lichaam en haar, natuurlijke formule, met ginseng
€ 76,29/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van China-olie met inhalator, 25 ml etherische olie
China-olie met inhalator, 25 ml etherische olie
€ 373,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,58
-2%
€ 9,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vitamine E huidolie - 125 ml
Vitamine E huidolie - 125 ml
€ 114,96/1l
€ 14,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kneipp Rug- en nekbalsem - Verzorging en massage met waardevolle extracten van duivelsklauw en natuurlijke etherische oliën van lavendel en cajeput
Kneipp Rug- en nekbalsem - Verzorging en massage met waardevolle extracten van duivelsklauw en natuurlijke etherische oliën van lavendel en cajeput
€ 73,50/1l
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mustela Babyolie, 100 ml, universeel, 1 stuk, Frankrijk
Mustela Babyolie, 100 ml, universeel, 1 stuk, Frankrijk
€ 10.450,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,45
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Riviera Hh La Kie Franz Bw, 500 ml, productnummer FBW
Riviera Hh La Kie Franz Bw, 500 ml, productnummer FBW
€ 42,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Herbolive Body Boter met Olijfolie, Cactusvijg en Druivenpitolie 250ml/ 40472
Herbolive Body Boter met Olijfolie, Cactusvijg en Druivenpitolie 250ml/ 40472
€ 46,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van MURMELIN Arlberger Murmeltiersalbe, 200 ml. PZN 13834882
MURMELIN Arlberger Murmeltiersalbe, 200 ml. PZN 13834882
€ 88,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Alpa Comfrey, kruidenmassagegel, 100 ml
Alpa Comfrey, kruidenmassagegel, 100 ml
€ 34,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,40
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Kloosterbroeder. Franzbrood. Wijn. Latschenkie (schoenen).
Kloosterbroeder. Franzbrood. Wijn. Latschenkie (schoenen).
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Farmona Expert Massage, Reine Olie, 500Ml
Farmona Expert Massage, Reine Olie, 500Ml
€ 15,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-15%
€ 8,45
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
€ 224,40/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,20
-3%
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Max Vibe massagegel, 50 ml
Max Vibe massagegel, 50 ml
€ 36.620,00/1l
€ 36,62
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van Alkmene Brandnetel Haarconditioner, 250 ml
Alkmene Brandnetel Haarconditioner, 250 ml
€ 18,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sport Lavit Ice Sport Tonic, 250 ml
Sport Lavit Ice Sport Tonic, 250 ml
€ 19,69/1kg
€ 10,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Arnika Einreibung, natuurlijke cosmetica, Vitalpinum, 250 ml
Arnika Einreibung, natuurlijke cosmetica, Vitalpinum, 250 ml
€ 33,56/1l
€ 8,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van JS Care Latschenkiefern Mobil Gel, inhoud 500 ml, pompflacon, restvoorraad
JS Care Latschenkiefern Mobil Gel, inhoud 500 ml, pompflacon, restvoorraad
€ 29,90/1l
€ 14,95
Verkoper: schaefer24-shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,00
-7%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1l
Productafbeelding van Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
Gebruikt
€ 2,76
Verkoper: Lemonbite
€ 11,04/1l
Productafbeelding van Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
€ 23,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,17/1l
Productafbeelding van Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.700,00/1l
Productafbeelding van Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 226,67/1l
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,20
-3%
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 20,27/1kg
Productafbeelding van Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,02
-15%
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,90/1l
Productafbeelding van Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Max Vibe massagegel, 50 ml
Max Vibe massagegel, 50 ml
€ 36,62
Gratis bezorging
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: AltaShop
€ 36.620,00/1l
Productafbeelding van POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
€ 29,99
Verkoper: Keratinshop
€ 666,44/1l
Productafbeelding van Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
€ 23,99
Verkoper: Keratinshop
€ 95,96/1l