Oral-B Clic tandenborstel met magnetische borstelhouder, kleur: Onyx Silver

€ 15,50

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Handtandenborstels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vervangingskop Oral-B ACCSPIDERMAN
Vervangingskop Oral-B ACCSPIDERMAN
€ 57,53/1kg
€ 57,53
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van SHINY CLEAN Tandenborstel #medium, 4 stuks
SHINY CLEAN Tandenborstel #medium, 4 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ORAL-B Shiny Clean 123 tandenborstels, 2 stuks
ORAL-B Shiny Clean 123 tandenborstels, 2 stuks
€ 75,40/1kg
€ 7,54
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Oral-B 8700216446167 2 Oral-B Pro-Clean 40 Zahnbürsten
Oral-B 8700216446167 2 Oral-B Pro-Clean 40 Zahnbürsten
€ 10,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oral-B 8700216106511 Oral-B tandenborstel CLASSIC CARE 35, medium
Oral-B 8700216106511 Oral-B tandenborstel CLASSIC CARE 35, medium
€ 185,10/1kg
€ 18,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oral-B Color Edition tandenborstels, 4 stuks
Oral-B Color Edition tandenborstels, 4 stuks
€ 115,83/1kg
€ 7,32
-5%
€ 6,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Curaprox Tandenborstel smart (1 stuk)
Curaprox Tandenborstel smart (1 stuk)
€ 60,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,20
-2%
€ 6,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Oral-B 1-2-3 Classic, tandenborstel, medium, 2+1 stuks
Oral-B 1-2-3 Classic, tandenborstel, medium, 2+1 stuks
€ 501.750,01/1kg
€ 20,07
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Colgate, 360 Soft tandenborstel, 2 stuks
Colgate, 360 Soft tandenborstel, 2 stuks
€ 174.000,00/1kg
€ 1,74
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Curaprox Tandenborstel Velvet (1 stuk)
Curaprox Tandenborstel Velvet (1 stuk)
€ 66,70/1kg
€ 7,98
-16%
€ 6,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Oral-B Junior 0+ extra zachte tandenborstel
Oral-B Junior 0+ extra zachte tandenborstel
€ 46,88/1kg
€ 11,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Colgate Tandenborstel Classic Deep Clean Medium (1 stuk)
Colgate Tandenborstel Classic Deep Clean Medium (1 stuk)
€ 66,87/1kg
€ 1,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zachte tandenborstel van Lacer, 1 stuk
Zachte tandenborstel van Lacer, 1 stuk
€ 18,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elgydium, 4-in-1, tandpasta
Elgydium, 4-in-1, tandpasta
€ 15,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Curaprox Tandenborstel ultra soft (3 stuks)
Curaprox Tandenborstel ultra soft (3 stuks)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,29
-17%
€ 14,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate 360° Medium tandenborstel
Colgate 360° Medium tandenborstel
€ 218,00/1kg
€ 6,88
-4%
€ 6,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tandborstel Coscura, 1 stuk
Tandborstel Coscura, 1 stuk
€ 54,84/1kg
€ 1,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tandborstel Ultra Soft 6500
Tandborstel Ultra Soft 6500
€ 7,88
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Curaprox Black IS White, navullingen, 2 stuks. Reserveborstels
Curaprox Black IS White, navullingen, 2 stuks. Reserveborstels
€ 671,00/1kg
€ 43,82
-69%
€ 13,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GUM Original White, tandenborstel, medium
GUM Original White, tandenborstel, medium
€ 11.490,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,00
-11%
€ 11,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de Oral-B Clic tandenborstel met magnetische borstelhouder in het elegante Onyx Silver – de ultieme innovatie in mondverzorging. Deze geavanceerde handtandenborstel biedt een uitzonderlijke reinigingsprestatie, zoals u van Oral-B mag verwachten. Ervaar een buitengewone verwijdering van tandplak en zorg voor schone tanden en gezond tandvlees.

De duurzame en prachtig ontworpen Oral-B Clic combineert functionaliteit en elegantie. Het handvat is gemaakt van een uniek composietmateriaal, voornamelijk gebaseerd op natuurlijke mineralen, en is voorzien van het innovatieve CLICfit-mechanisme. Dit maakt niet alleen een individuele aanpassing mogelijk, maar zorgt ook voor een lange levensduur.

De Oral-B Clic is niet alleen een winst voor het milieu, maar ook op het gebied van design en gebruiksvriendelijkheid is deze tandenborstel baanbrekend. Verwacht meer van uw tandenborstel – verwacht professionele reinigingsprestaties en esthetische perfectie met de Oral-B Clic tandenborstel in Onyx Silver. Ontdek zelf waarom de Oral-B Clic de nieuwe must-have is voor uw dagelijkse mondverzorging.

Inhoud: Tandenborstel inclusief borstelkop, magnetische borstelhouder.

Fabrikant
Braun Oral-B
Aantal stuks
1
EAN
8001090201409

Fabrikant
Braun Oral-B
Aantal stuks
1
EAN
8001090201409
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Body Mist Amber Romance van Victoria's Secret (250 ml)
Body Mist Amber Romance van Victoria's Secret (250 ml)
€ 121,92/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 30,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Einhell elektrische grasmaaier GC-EM 1032
Einhell elektrische grasmaaier GC-EM 1032
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 108,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Philips HX9044/33 Sonicare C3 Premium: Geavanceerde plaquebestrijding
Philips HX9044/33 Sonicare C3 Premium: Geavanceerde plaquebestrijding
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 520
€ 29,95
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Oral-B iO Serie 6, Zwarte Lava-uitvoering
Oral-B iO Serie 6, Zwarte Lava-uitvoering
€ 127,61/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 127,61
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Simba 6315870310 Disney Mickey Mouse pluche knuffel in tie-dye stijl, geleverd in een cadeauverpakking
Simba 6315870310 Disney Mickey Mouse pluche knuffel in tie-dye stijl, geleverd in een cadeauverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 337
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Kodak PIXPRO FZ55, 16 megapixels, 4608 x 3456 pixels, CMOS-sensor, 5x optische zoom, Full HD, zwart
Kodak PIXPRO FZ55, 16 megapixels, 4608 x 3456 pixels, CMOS-sensor, 5x optische zoom, Full HD, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 186,20
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Mermaze Mermaidz W Thema Poppenset - GW
Mermaze Mermaidz W Thema Poppenset - GW
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,37
-44%
€ 41,64
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Google Nest Mini - Slimme speaker met spraakbesturing - Carbon
Google Nest Mini - Slimme speaker met spraakbesturing - Carbon
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 333,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 267,68
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van TePe Interspace - Interdentale borstel - 12 vervangende borstels - zachte borstelharen
TePe Interspace - Interdentale borstel - 12 vervangende borstels - zachte borstelharen
€ 87,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 234,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Kinzo Accuboormachine - Accu Boormachine met LED - Schroefboormachine voor Hout Metaal Kunststof - Accu Schroevendraaier met Variabele Snelheid - 14.4V en 1300mAh Li-Ion
Kinzo Accuboormachine - Accu Boormachine met LED - Schroefboormachine voor Hout Metaal Kunststof - Accu Schroevendraaier met Variabele Snelheid - 14.4V en 1300mAh Li-Ion
€ 31,09
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Amazon B0CQMWQDH4 Amazon Fire TV Stick 3th Generation 8GB (2024)
Amazon B0CQMWQDH4 Amazon Fire TV Stick 3th Generation 8GB (2024)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 47,76
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Google Nest Hub 2E Generatie Smart Display
Google Nest Hub 2E Generatie Smart Display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 425,00
-€ 12,75
€ 412,25
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van MONZANA® fietsaanhangwagen met 90 liter kunststofbak, inclusief koppeling. Geschikt als transportaanhangwagen, aanhanger of handwagen
MONZANA® fietsaanhangwagen met 90 liter kunststofbak, inclusief koppeling. Geschikt als transportaanhangwagen, aanhanger of handwagen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 96,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van LOCK&LOCK Vershoudbox Boroseal, rechthoekig, 1 liter, 20x15,2x7,4 cm
LOCK&LOCK Vershoudbox Boroseal, rechthoekig, 1 liter, 20x15,2x7,4 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,81
Verkoper: Di-Life

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 18 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tandborstelhouders voor mensen met een beperking, merk TePe
Tandborstelhouders voor mensen met een beperking, merk TePe
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,18
-2%
€ 6,01
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Splat Biomed handtandenborstel, actieve kool, medium borstels, zachte reiniging
Splat Biomed handtandenborstel, actieve kool, medium borstels, zachte reiniging
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tandstokers met mintsmaak en fluoride tegen tandbederf, merk DENTEK, 90 stuks
Tandstokers met mintsmaak en fluoride tegen tandbederf, merk DENTEK, 90 stuks
€ 4,19
Verkoper: Lemonbite
€ 419,00/1kg
Productafbeelding van Gevoelige roze Biomed Soft-tandenborstel met Himalayazout, 1 stuk
Gevoelige roze Biomed Soft-tandenborstel met Himalayazout, 1 stuk
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Medium zwarte Biomed actieve kool tandborstel, 1 stuk.
Medium zwarte Biomed actieve kool tandborstel, 1 stuk.
€ 2,65
Verkoper: Lemonbite
€ 265,00/1kg
Productafbeelding van Pepsodent | Tandenborstel - 3 stuks - Medium - Ergonomisch - Met kleurrijke dierenmotieven
Pepsodent | Tandenborstel - 3 stuks - Medium - Ergonomisch - Met kleurrijke dierenmotieven
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, 6 stuks, met middelharde borstelharen, biologisch afbreekbaar, antischimmel handvat, BPA-vrij
Bamboe tandenborstels, 6 stuks, met middelharde borstelharen, biologisch afbreekbaar, antischimmel handvat, BPA-vrij
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 419,90/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstel, set van 6, met middelstijve, golvende borstelharen, bamboekool, biologisch afbreekbaar, verpakt in een plasticvrije verpakking
Bamboe tandenborstel, set van 6, met middelstijve, golvende borstelharen, bamboekool, biologisch afbreekbaar, verpakt in een plasticvrije verpakking
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.999,29/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, zacht, 10 stuks, verkrijgbaar in verschillende kleuren, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar, veganistisch
Bamboe tandenborstels, zacht, 10 stuks, verkrijgbaar in verschillende kleuren, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar, veganistisch
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 271,36/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4-pack, zachte borstels, biologisch afbreekbaar, zonder plastic
Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4-pack, zachte borstels, biologisch afbreekbaar, zonder plastic
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 806,84/1kg
Productafbeelding van Tandborstelset, 5 stuks, extra zacht, geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees, draagbaar, ideaal voor reizen, verkrijgbaar in verschillende kleuren
Tandborstelset, 5 stuks, extra zacht, geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees, draagbaar, ideaal voor reizen, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 333,25/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, familieverpakking, 10 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar, milieuvriendelijk
Bamboe tandenborstels, familieverpakking, 10 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar, milieuvriendelijk
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.427,86/1kg
Productafbeelding van Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels en houten handvat, milieuvriendelijk
Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels en houten handvat, milieuvriendelijk
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.213,57/1kg
Productafbeelding van Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels, biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk
Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels, biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 372,64/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, 6 stuks, biologisch afbreekbaar, middelhard, met houtskool
Bamboe tandenborstels, 6 stuks, biologisch afbreekbaar, middelhard, met houtskool
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 349,92/1kg
Productafbeelding van Tandborstel met extra zachte borstels voor gevoelig tandvlees, 20.000 microvezelborstels, verpakking van 8 stuks (grijs + wit)
Tandborstel met extra zachte borstels voor gevoelig tandvlees, 20.000 microvezelborstels, verpakking van 8 stuks (grijs + wit)
€ 143,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 899,94/1kg
Productafbeelding van Tandborstel met extra zachte borstels, geschikt voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstels, 6 stuks (2x zwart, 2x wit, 2x roze)
Tandborstel met extra zachte borstels, geschikt voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstels, 6 stuks (2x zwart, 2x wit, 2x roze)
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 620,62/1kg
Productafbeelding van Tandborstel voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstjes, verpakking van 6 stuks
Tandborstel voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstjes, verpakking van 6 stuks
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.066,00/1kg
Productafbeelding van Micro-nano tandenborstel met 20.000 zachte borstjes, set van 6, grijs
Micro-nano tandenborstel met 20.000 zachte borstjes, set van 6, grijs
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.799,33/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar
Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.221,11/1kg