Stoffverfset, 9 kleuren, 20 ml, roze, merk Talent, Koh-i-noor

€ 13,77

€ 45,90 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Koh-i-noor temperakleur, 16 ml, dekkracht wit
Koh-i-noor temperakleur, 16 ml, dekkracht wit
€ 4,18
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Koh-i-noor 162713/0210 - acrylverf, 40 ml, donkergeel
Koh-i-noor 162713/0210 - acrylverf, 40 ml, donkergeel
€ 87,00/1l
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roze verf voor posters, 500 ml, merk Bambino
Roze verf voor posters, 500 ml, merk Bambino
€ 7,36
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van CRICCO schoolplatenverf, 20 ml, 6 kleuren
CRICCO schoolplatenverf, 20 ml, 6 kleuren
€ 6,56
-3%
€ 6,30
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Rode acrylverf, 75 ml, merk Finenolo Deli
Rode acrylverf, 75 ml, merk Finenolo Deli
€ 18,12/1kg
€ 4,71
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Astrino viltstiften, 12 kleuren - 20 ml
Astrino viltstiften, 12 kleuren - 20 ml
€ 35,12/1kg
€ 8,78
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine 150, 45 ml, kleur 08: Opalin Roze
Pebeo Porcelaine 150, 45 ml, kleur 08: Opalin Roze
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Ses vingerverf, 6 kleuren
Ses vingerverf, 6 kleuren
€ 34,74/1kg
€ 30,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van JOVI temperaverf, 250 ml, fles, roze
JOVI temperaverf, 250 ml, fles, roze
€ 87,20/1l
€ 21,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van KREUL 28109 KREUL Textielverf "MUCKI", roze, 150 ml
KREUL 28109 KREUL Textielverf "MUCKI", roze, 150 ml
€ 47,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,08
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Farbpennen, 6 kleuren, 20 ml, merk Flamingo
Farbpennen, 6 kleuren, 20 ml, merk Flamingo
€ 255,00/1l
€ 5,10
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Glasstiften 8 kleuren
Glasstiften 8 kleuren
€ 4,35/1kg
€ 4,35
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Acrylverf in tube, 75 ml, oceaanblauw, merk MILAN
Acrylverf in tube, 75 ml, oceaanblauw, merk MILAN
€ 68,27/1l
€ 5,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
€ 18,53
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Oranje verf in een fles van 500 ml, merk STRIGO
Oranje verf in een fles van 500 ml, merk STRIGO
€ 11,22/1l
€ 5,90
-4%
€ 5,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Koh-i-noor 1417 - vulpeninkt, 1000 gram, zwart
Koh-i-noor 1417 - vulpeninkt, 1000 gram, zwart
€ 34,89
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Temperakleur Lila, 120 ml
Temperakleur Lila, 120 ml
€ 127,42/1l
€ 15,29
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Pebeo Vitrail Mat Medium, 45 ml
Pebeo Vitrail Mat Medium, 45 ml
€ 120,44/1l
€ 5,42
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creall Basic Kleur, 1000 ml, Roze, 1 stuk
Creall Basic Kleur, 1000 ml, Roze, 1 stuk
€ 14,73
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Waterverf, 12 kleuren, elk 12 ml
Waterverf, 12 kleuren, elk 12 ml
€ 26,50/1kg
€ 7,95
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Acryltextielverf met een hoge pigmentatie.

Geschikt voor het beschilderen van lichte en donkere stoffen, zoals katoen, leer of suède.

Ze hebben een zeer goede dekking en zijn daarom ook geschikt voor de typische artistieke textielkunst.

Door de romige consistentie en de juiste samenstelling van de ingrediënten kunnen de kleuren goed worden verwerkt op flexibele stoffen.

Om de kleuren te fixeren, strijk het textiel 5 minuten lang met een stuk perkamentpapier of een katoenen doek.

Als strijken niet mogelijk is, kan de oven worden gebruikt.

Plaats het textiel dan 20 minuten lang in de oven op maximaal 120 graden Celsius.

Laat het textiel na het fixeren 48 uur drogen voordat u het wast.

Afmetingen
ongedefinieerd
Model
undefiniert
Fabrikant
Koh I Noor
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
Versie
ongedefinieerd
Aantal stuks
9
Gewicht
0.3 kg
EAN
4823098506218
MPN (Manufacturer Part Number)
undefiniert

Afmetingen
ongedefinieerd
Model
undefiniert
Fabrikant
Koh I Noor
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
Versie
ongedefinieerd
Aantal stuks
9
Gewicht
0.3 kg
EAN
4823098506218
MPN (Manufacturer Part Number)
undefiniert
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
€ 1.602,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,04
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Intens goud
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Intens goud
€ 279,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,58
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Vaseline Gluta-hya Dewy Radiance (200 ml)
Vaseline Gluta-hya Dewy Radiance (200 ml)
€ 27,10/1l
€ 5,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 9,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 113,60
-€ 36,04
€ 77,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
€ 25,79/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 49,69
-53%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van JOLLY 4446-0012 12er Airbrush-Stifte farbsortiert
JOLLY 4446-0012 12er Airbrush-Stifte farbsortiert
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,44
Verkoper: KlockiEduPL
Productafbeelding van Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Nerchau schoolverfset, basis- en aanvullende kleuren, 13 x 18 ml
Nerchau schoolverfset, basis- en aanvullende kleuren, 13 x 18 ml
€ 1.016,11/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,20
-70%
€ 18,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
€ 17,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,64
-82%
€ 3,40
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Creative Deco 1 L Krijtbord Verf, 1000ml, Matte Zwarte
Creative Deco 1 L Krijtbord Verf, 1000ml, Matte Zwarte
€ 27,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,24
-50%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
€ 32,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,70
-49%
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
€ 75,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
€ 210,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,52
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
€ 27,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 57,43
-51%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL Window Color, nachtgloeiende verf, geel, 80 ml
KREUL Window Color, nachtgloeiende verf, geel, 80 ml
€ 271,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,90
-9%
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16296, Blauw, Watergedragen verf, Vloeibaar, 20 ml, 1 stuk
KREUL 16296, Blauw, Watergedragen verf, Vloeibaar, 20 ml, 1 stuk
€ 234,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,69
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16238 KREUL Verf voor glas en porselein, Classic, parelwit, 20 ml
KREUL 16238 KREUL Verf voor glas en porselein, Classic, parelwit, 20 ml
€ 253,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,07
Verkoper: Art-Paint-Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg