Arendo citruspers, handpers voor sappen, geschikt voor limoenen, citroenen, 300 ml, voor verse vruchtensappen en groentesappen, ideaal voor citroenen, grapefruits en blauwe bessen

€ 14,95

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 29 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
7h 42m 38s
Onze bestedeals
Juicers & Citruspersen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Relaxdays 4052025213374, Aluminium, Groen, Geel, 1 stuk, 300 gram
Relaxdays 4052025213374, Aluminium, Groen, Geel, 1 stuk, 300 gram
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,55
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Arendo elektrische citruspers, 100 W, roestvrijstalen citroenpers met filterinzetstuk, 2 perskegels voor kleine en grote vruchten, automatische start- en stopfunctie, BPA-vrij, zilver/zwart
Arendo elektrische citruspers, 100 W, roestvrijstalen citroenpers met filterinzetstuk, 2 perskegels voor kleine en grote vruchten, automatische start- en stopfunctie, BPA-vrij, zilver/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Bestron elektrische citruspers voor citrusvruchten en sinaasappels, inclusief 2 perskegels en een aroma-deksel
Bestron elektrische citruspers voor citrusvruchten en sinaasappels, inclusief 2 perskegels en een aroma-deksel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Princess Master Juicer Pro – RVS perskegel – Roestvrij staal – 201860 – Zilver
Princess Master Juicer Pro – RVS perskegel – Roestvrij staal – 201860 – Zilver
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 71,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Braun Citrus Press BRAUN CJ3000WH Citrus Press white
Braun Citrus Press BRAUN CJ3000WH Citrus Press white
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 30,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LEBENLANG Elektrische sapcentrifuge, 800 ml, met verstelbaar filter - Elektrische citruspers, elektrische pers voor sinaasappels, citroenpers, fruitpers, sinaasappelsapcentrifuge, elektronische citruspers, sinaasappelsapmaker
LEBENLANG Elektrische sapcentrifuge, 800 ml, met verstelbaar filter - Elektrische citruspers, elektrische pers voor sinaasappels, citroenpers, fruitpers, sinaasappelsapcentrifuge, elektronische citruspers, sinaasappelsapmaker
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 61,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Relaxdays handpers voor sap, XL sinaasappelprakker, professionele fruitpers, premium citruspers, kwaliteit voor de horeca
Relaxdays handpers voor sap, XL sinaasappelprakker, professionele fruitpers, premium citruspers, kwaliteit voor de horeca
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 53,99
-7%
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Citruspers roestvrij staal, handmatige pers voor het maken van sap, handpers, sapcentrifuge
Citruspers roestvrij staal, handmatige pers voor het maken van sap, handpers, sapcentrifuge
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,18
Gratis bezorging
Verkoper: Gliese
Productafbeelding van ORION Citruspers, citroenpers met opvangbak
ORION Citruspers, citroenpers met opvangbak
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ORION Citruspers, citroenpers met opvangbak
ORION Citruspers, citroenpers met opvangbak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Sapsier, fruitpers, handmatige fruitpers, compacte aluminium citroenpers (400 ml). Citruspersen en sapsiers van JUVOPRESS
Sapsier, fruitpers, handmatige fruitpers, compacte aluminium citroenpers (400 ml). Citruspersen en sapsiers van JUVOPRESS
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 36,95
-59%
€ 14,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Verk 07289 Handmatige citruspers
Verk 07289 Handmatige citruspers
€ 17,55
-13%
€ 15,12
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Vilde citruspers, handpers voor het maken van vruchtensap, geschikt voor grote vruchten zoals grapefruits en sinaasappels, zwart met uitloop en handvat
Vilde citruspers, handpers voor het maken van vruchtensap, geschikt voor grote vruchten zoals grapefruits en sinaasappels, zwart met uitloop en handvat
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Adler AD 4012 citruspers met sapbak van 1,2 l, 40 W - zwart
Adler AD 4012 citruspers met sapbak van 1,2 l, 40 W - zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,93
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Cecotec EssentialVita Hyden 120 Hybrid, zwart, roestvrij staal, kunststof, 120 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1 stuk
Cecotec EssentialVita Hyden 120 Hybrid, zwart, roestvrij staal, kunststof, 120 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,90
-2%
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 40-watt citruspers Domo DO9235J
40-watt citruspers Domo DO9235J
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,94
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Gefu Keukenaccessoires Fruit Drylownica DO Granatu Plastikowa, G14480
Gefu Keukenaccessoires Fruit Drylownica DO Granatu Plastikowa, G14480
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,00
-2%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Börner Saakpers "Pink" met opvangbak voor verse sappen
Börner Saakpers "Pink" met opvangbak voor verse sappen
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,80
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Mahlzeit roestvrijstalen sapcentrifuge CORDOBA, zilver, handmatige sapcentrifuge voor sinaasappels, citroenen en limoenen
Mahlzeit roestvrijstalen sapcentrifuge CORDOBA, zilver, handmatige sapcentrifuge voor sinaasappels, citroenen en limoenen
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 64,95
-23%
€ 49,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van KADAX Citruspers van metaal, handmatige pers voor verse sappen, geschikt voor citroenen, limoenen en kleine sinaasappels, sapfles (21 x 7,4 cm)
KADAX Citruspers van metaal, handmatige pers voor verse sappen, geschikt voor citroenen, limoenen en kleine sinaasappels, sapfles (21 x 7,4 cm)
€ 23,95
Verkoper: KADAX

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Onze handmatige sapcentrifuge is het perfecte hulpmiddel voor alle liefhebbers van vers sap, die kwaliteit en frisheid waarderen.

Ontworpen voor verschillende formaten, biedt de handmatige sapcentrifuge een schone en gebruiksvriendelijke oplossing om het maximale uit uw fruit te halen.

De innovatieve sapcentrifuge bestaat uit vier eenvoudig te hanteren onderdelen: een sapreservoir, een kegel voor citrusvruchten, een perskegel en een deksel.

Om citrusvruchten uit te persen, plaatst u eenvoudig de kegel in het sapreservoir. Het deksel houdt de helft van de vrucht vast tijdens het persen en houdt deze veilig onder controle. Voor kleine of voorgesneden vruchten wordt de kegel omgedraaid, gevuld met stukjes fruit en de grote perskegel wordt erin geplaatst om het sap eruit te persen.

Producteigenschappen

  • Milieuvriendelijke handmatige sapcentrifuge met innovatief ontwerp
  • Afmetingen op het transparante reservoir tot 300 ml / 10 oz
  • Materiaal is hitte-, zuur- en vervormingsbestendig
  • Geen spatten of lekken buiten de sapcentrifuge
  • Optimale controle tijdens het persen dankzij de geoptimaliseerde vorm van het deksel
  • Uitstekende krachtoverbrenging; handen blijven schoon en geurvrij
  • Eenvoudige reiniging met de hand of in de vaatwasser

Afmetingen: 15,5 x 10,5 x 9,5 cm | GEWICHT: 220 g | INHOUD (VOLUME): 300 ml / 10 oz

Inhoud levering: Handmatige fruitpers met 2 adapters

Kleur
Transparant
Fabrikant
Arendo
Gewicht
0.294 kg
EAN
4062861836491
MPN (Manufacturer Part Number)
306928

Kleur
Transparant
Fabrikant
Arendo
Gewicht
0.294 kg
EAN
4062861836491
MPN (Manufacturer Part Number)
306928
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Patellabandage Push med, universeel, grijs-aubergine
Patellabandage Push med, universeel, grijs-aubergine
€ 30,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van RENUMAX Krassenverwijderaar, 100ml. Autolak krassen verwijderen, polijstmiddel, lakstift, polijstpasta
RENUMAX Krassenverwijderaar, 100ml. Autolak krassen verwijderen, polijstmiddel, lakstift, polijstpasta
€ 79,90/1l
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Relaxdays 4052025213374, Aluminium, Groen, Geel, 1 stuk, 300 gram
Relaxdays 4052025213374, Aluminium, Groen, Geel, 1 stuk, 300 gram
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,55
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Schroefpers sapcentrifuge, sapcentrifuge voor fruit, fruit-sapcentrifuge voor 100% natuurlijke fruitsap (45W, 400ml, USB-aansluiting). Sapcentrifuges - VITAPRESS
Schroefpers sapcentrifuge, sapcentrifuge voor fruit, fruit-sapcentrifuge voor 100% natuurlijke fruitsap (45W, 400ml, USB-aansluiting). Sapcentrifuges - VITAPRESS
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Bestron elektrische citruspers voor citrusvruchten en sinaasappels, inclusief 2 perskegels en een aroma-deksel
Bestron elektrische citruspers voor citrusvruchten en sinaasappels, inclusief 2 perskegels en een aroma-deksel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Arendo elektrische citruspers, 100 W, roestvrijstalen citroenpers met filterinzetstuk, 2 perskegels voor kleine en grote vruchten, automatische start- en stopfunctie, BPA-vrij, zilver/zwart
Arendo elektrische citruspers, 100 W, roestvrijstalen citroenpers met filterinzetstuk, 2 perskegels voor kleine en grote vruchten, automatische start- en stopfunctie, BPA-vrij, zilver/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
Mangopuree Kesar 850 g - Doyal
€ 7,73/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,05
-4%
€ 7,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van REMINGTON XR1500 Ult. Series RX5 Hair Clipper
REMINGTON XR1500 Ult. Series RX5 Hair Clipper
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 46,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Braun Citrus Press BRAUN CJ3000WH Citrus Press white
Braun Citrus Press BRAUN CJ3000WH Citrus Press white
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 30,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Engelbach pop-up afvoerset voor wastafel met overloop, chroom
Engelbach pop-up afvoerset voor wastafel met overloop, chroom
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 48,47
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
€ 24,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LUMILED LED lampen E27, warmwit, ST45/S14, 1W, vervangt 10W, 100lm, 2700K, warmwit, retro Edison LED lampen, 360°, vintage LED lichtketting, vervangingslampen, set van 5, filament
LUMILED LED lampen E27, warmwit, ST45/S14, 1W, vervangt 10W, 100lm, 2700K, warmwit, retro Edison LED lampen, 360°, vintage LED lichtketting, vervangingslampen, set van 5, filament
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 7,74
-5%
€ 7,35
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Duhome Rolstoel, draaistoel, make-up stoel, draaibare stoel met rugleuning, kantoorkruk, in hoogte verstelbaar, wit
Duhome Rolstoel, draaistoel, make-up stoel, draaibare stoel met rugleuning, kantoorkruk, in hoogte verstelbaar, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 83,98
-16%
€ 69,99
Verkoper: Duhome
Productafbeelding van Ariete Vintage waterkoker, rond, 1,7 liter, groen - Vermogen: 2000 W
Ariete Vintage waterkoker, rond, 1,7 liter, groen - Vermogen: 2000 W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 57,42
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tefal Easy Cook & Clean koekenpan, 28 cm, modelnummer B555063
Tefal Easy Cook & Clean koekenpan, 28 cm, modelnummer B555063
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 49,61
-29%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merkatura
Productafbeelding van Bremermann ijsblokjesset, 10-delig // 8 roestvrijstalen ijsblokjes, ijstang en opbergdoos // herbruikbaar // vaatwasmachinebestendig
Bremermann ijsblokjesset, 10-delig // 8 roestvrijstalen ijsblokjes, ijstang en opbergdoos // herbruikbaar // vaatwasmachinebestendig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,99
Verkoper: eluno24
Productafbeelding van Tefal® 2100123833 Koekenpan HARD TITANIUM PRO, zwart, 28,0 cm
Tefal® 2100123833 Koekenpan HARD TITANIUM PRO, zwart, 28,0 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 241
€ 145,50
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van 4smarts Solar Powerbank TitanPack UltiMag, 20000mAh, zwart
4smarts Solar Powerbank TitanPack UltiMag, 20000mAh, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 135,00
-€ 76,04
€ 58,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Börner sapcentrifuge, sapcentrifuge voor citrusvruchten, juicer, " Germany", kleur: rood
Börner sapcentrifuge, sapcentrifuge voor citrusvruchten, juicer, " Germany", kleur: rood
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,80
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Krakus, luxe gehakt vlees, 300 gram
Krakus, luxe gehakt vlees, 300 gram
€ 10,77/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konserve Krakus, "Szyneczka" (varkensvlees), gemaakt van kip, 300 gram, 81% vlees
Konserve Krakus, "Szyneczka" (varkensvlees), gemaakt van kip, 300 gram, 81% vlees
€ 11,03/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bomann allesnijder met een diameter van 190 mm en een roestvrijstalen mes | Elektrische broodsnijmachine met traploos instelbare snijdiktes (0–15 mm) | MA 451 CB
Bomann allesnijder met een diameter van 190 mm en een roestvrijstalen mes | Elektrische broodsnijmachine met traploos instelbare snijdiktes (0–15 mm) | MA 451 CB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 326
€ 90,84
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Tunturi Aerobic Pump Gewichtenset 20kg - Halterset met 6 schijven - Incl. halterstang - Met schuimrubberen beschermlaag - Incl. gratis fitnessapp
Tunturi Aerobic Pump Gewichtenset 20kg - Halterset met 6 schijven - Incl. halterstang - Met schuimrubberen beschermlaag - Incl. gratis fitnessapp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van POLY VOYAGER 5200 Bluetooth-hoofdtelefoon
POLY VOYAGER 5200 Bluetooth-hoofdtelefoon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 460,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
€ 11,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,45
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Arendo citruspers sapcentrifuge
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van RVS hydraulische pers met een inhoud van 40 liter, waterdrukpers met 3 bar voor het persen van fruit
RVS hydraulische pers met een inhoud van 40 liter, waterdrukpers met 3 bar voor het persen van fruit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 625,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van RVS hydraulische pers met een inhoud van 20 liter, waterdrukpers met 3 bar voor het persen van fruit
RVS hydraulische pers met een inhoud van 20 liter, waterdrukpers met 3 bar voor het persen van fruit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 443,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec roestvrijstalen dompelverwarmer met thermometer, 3200 W, dompelverwarmer met stekkerkabel voor hete sterilisatie van vruchtensappen
Wiltec roestvrijstalen dompelverwarmer met thermometer, 3200 W, dompelverwarmer met stekkerkabel voor hete sterilisatie van vruchtensappen
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec fruitmolen met 7 liter trechter en ronde handkurbel. Gemakkelijk te reinigen fruitvermaler voor sap persen, fruit persen om sap, aroma of most te maken
Wiltec fruitmolen met 7 liter trechter en ronde handkurbel. Gemakkelijk te reinigen fruitvermaler voor sap persen, fruit persen om sap, aroma of most te maken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 140,99
-€ 19,00
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec fruitpers 6 liter, wijnpers van staal, roestvrijstalen kuip, fruitpers met draaigreep met 2 armen, sap-pers, bessenpers
Wiltec fruitpers 6 liter, wijnpers van staal, roestvrijstalen kuip, fruitpers met draaigreep met 2 armen, sap-pers, bessenpers
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec fruitpers 3 liter, wijnpers van staal, roestvrijstalen kuip, fruitpers met draaigreep met twee armen, sap-pers, bessenpers
Wiltec fruitpers 3 liter, wijnpers van staal, roestvrijstalen kuip, fruitpers met draaigreep met twee armen, sap-pers, bessenpers
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY sapcentrifuge voor fruit en groenten, slow juicer met omgekeerde werking, 700 ml kan, 1,1 liter pulpcontainer en reinigingsborstel, fruitpers
COSTWAY sapcentrifuge voor fruit en groenten, slow juicer met omgekeerde werking, 700 ml kan, 1,1 liter pulpcontainer en reinigingsborstel, fruitpers
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec vervangingsonderdeel voor fruitmolen 7 liter – aandrijfas – voor handmatige fruitmolen, fruitvermaler, accessoire voor fruitmolen
Wiltec vervangingsonderdeel voor fruitmolen 7 liter – aandrijfas – voor handmatige fruitmolen, fruitvermaler, accessoire voor fruitmolen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van INF Handmatige citruspers RVS
INF Handmatige citruspers RVS
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,39
-2%
€ 11,09
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Wiltec vervangingsonderdeel voor appel- en perenvermalsmachine – schakelkastbehuizing – voor elektrische fruitmolen, fruitvermaler, fruitpureemaker, accessoire
Wiltec vervangingsonderdeel voor appel- en perenvermalsmachine – schakelkastbehuizing – voor elektrische fruitmolen, fruitvermaler, fruitpureemaker, accessoire
€ 18,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec reserveonderdeel voor appel- en perenvermalsmachine – afdichting – voor elektrische fruitmolen, fruitvermaler, accessoire voor fruitpuree
Wiltec reserveonderdeel voor appel- en perenvermalsmachine – afdichting – voor elektrische fruitmolen, fruitvermaler, accessoire voor fruitpuree
€ 8,83
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec reserveonderdeel voor fruitpers 6 liter / 12 liter – schroefset – accessoire voor sap-, pulp- en wijnpers
Wiltec reserveonderdeel voor fruitpers 6 liter / 12 liter – schroefset – accessoire voor sap-, pulp- en wijnpers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,49
Verkoper: WilTec