VEVOR kattenbak, 15 cm diep, XL extra grote kattenbak van roestvrij staal met schep, brede filterbodem en hoge randen, afgesloten, geurloos, geschikt voor

€ 72,10

€ 21,21 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kattenbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
€ 5,54/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm, AI-gegenereerde afbeelding
WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm
€ 28,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
€ 24,96/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Grote kattenbak van roestvrij staal, spatwaterdicht, met hoge zijwanden en een kattenbak met pedaalfilter, geschikt voor huiskatten, in donkergrijs
Grote kattenbak van roestvrij staal, spatwaterdicht, met hoge zijwanden en een kattenbak met pedaalfilter, geschikt voor huiskatten, in donkergrijs
€ 45,56/1kg
€ 82,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van PawHut kattenbak, roestvrij staal, XXL, met deksel, bak en filter
PawHut kattenbak, roestvrij staal, XXL, met deksel, bak en filter
€ 26,40/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 82,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Green
Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Green
€ 37,05/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 31,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van PawHut kattenbak zonder deksel, kattenbak met schep, bak van roestvrij staal
PawHut kattenbak zonder deksel, kattenbak met schep, bak van roestvrij staal
€ 65,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Volledig gesloten kattenbak van roestvrij staal met filter en lade, van hoge kwaliteit, in lichtgrijs
Volledig gesloten kattenbak van roestvrij staal met filter en lade, van hoge kwaliteit, in lichtgrijs
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van PawHut kattenbak, roestvrij staal, open kattenbak met schep, hoge rand, mat
PawHut kattenbak, roestvrij staal, open kattenbak met schep, hoge rand, mat
€ 28,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,90
-7%
€ 64,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van XXL kattenbak van roestvrij staal, inclusief schep en mat, met anti-lek ontwerp, grote kattenbak
XXL kattenbak van roestvrij staal, inclusief schep en mat, met anti-lek ontwerp, grote kattenbak
€ 227,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van SAVIC kattenbak met zeef - 42 cm
SAVIC kattenbak met zeef - 42 cm
€ 33,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,45
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van SAVIC ASEO kattenbak, grijs met witte rand - open model - 56x39x27,5 cm - 1 stuk.
SAVIC ASEO kattenbak, grijs met witte rand - open model - 56x39x27,5 cm - 1 stuk.
€ 22,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,78
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
€ 16,28/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 46,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van XL-Elegante kattenbak, halfopen, met een uitneembaar roestvrijstalen kattenbakgedeelte, hoge randen, een schep, een bodem die lekken voorkomt en niet aanplakt, en gemakkelijk schoon te maken is.
XL-Elegante kattenbak, halfopen, met een uitneembaar roestvrijstalen kattenbakgedeelte, hoge randen, een schep, een bodem die lekken voorkomt en niet aanplakt, en gemakkelijk schoon te maken is.
€ 270,95
Gratis bezorging
Verkoper: Versta
Productafbeelding van Grote kattenbak van roestvrij staal met deksel, XL, grijs, hoog, gemakkelijk schoon te maken
Grote kattenbak van roestvrij staal met deksel, XL, grijs, hoog, gemakkelijk schoon te maken
€ 147,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Grote kattenbak, extra groot (XXL), met antiaanbaklaag en geurneutralisatie - 50 x 35 x 25 cm
Grote kattenbak, extra groot (XXL), met antiaanbaklaag en geurneutralisatie - 50 x 35 x 25 cm
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Grote kattenbak van roestvrij staal, 70 x 50 x 43 cm, afgesloten kattenbak met hoge rand, opstapje, strooiselmat, geschikt voor katten tot 30 kg
Grote kattenbak van roestvrij staal, 70 x 50 x 43 cm, afgesloten kattenbak met hoge rand, opstapje, strooiselmat, geschikt voor katten tot 30 kg
€ 10,17/1kg
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van RVS Kattenbak XXL met Hoog Rand en Schep
RVS Kattenbak XXL met Hoog Rand en Schep
€ 134,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van RVS kattenbak met schepje, hoge randen, XXL
RVS kattenbak met schepje, hoge randen, XXL
€ 29,09/1kg
€ 127,99
Verkoper: Netsilla

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Schone kattenbak

Deze kattenbak biedt uw kat een schone en comfortabele omgeving om zijn behoefte te doen. Hij heeft wanden van 6 inch / 152,4 mm hoog en een diep bakontwerp, dat effectief verspreiding van kattenzand voorkomt en tegelijkertijd de privacy voor het comfort van uw kat verhoogt.

Makkelijk schoon te maken

Zeg vaarwel tegen vieze handen en geniet van een comfortabelere schoonmaakervaring. De kattenbak met metalen schep heeft afmetingen van 275 x 143 x 55 mm (10,83 x 5,63 x 2,17 inch) en heeft een verlengd handvat en een voetstuk voor eenvoudige opslag. Het schoonmaken van kattenzand wordt een fluitje van een cent.

Gemakkelijke toegang

Deze kattenbak is ontworpen voor katten met verschillende behoeften. Of u nu een oudere kat of een kat met korte poten heeft, het brede voetstuk van deze kattenbak maakt het voor uw kat gemakkelijker om in en uit te stappen, en verhoogt het comfort van uw kat.

Grote capaciteit

U hoeft zich geen zorgen meer te maken dat u kattenzand opraakt als u een langere tijd weg bent! Het royale ontwerp van de kattenbak biedt ruimte voor 30 liter kattenzand, zodat u het zand niet zo vaak hoeft te vervangen en zorgt voor veiligheid tijdens langere uitstapjes.

Langdurig schoon

Deze kattenbak is gemaakt van duurzaam roestvrij staal, dat niet gemakkelijk krast en direct afwasbaar is. Tegelijkertijd zorgen vier antislipvoeten ervoor dat de kattenbak stabiel staat en niet beweegt, waardoor de omgeving schoon en geurvrij blijft.

Breed voetstuk

Zeg vaarwel tegen vieze vloeren! Deze kattenbak is uitgerust met een breed voetstuk dat effectief verspreiding van zand voorkomt en kattenzand bespaart. Tegelijkertijd verhoogt het het comfort van uw kat tijdens het gebruik van de kattenbak.

Specificaties

  • Artikelmodelnummer: XM-0011
  • Aantal artikelen: 1
  • Interne capaciteit: 60 L
  • Capaciteit roestvrijstalen bak: 30 L
  • Diepte van de bak: 6 inch / 152,4 mm
  • Kleur: Lichtgrijs
  • Netto gewicht: 3,4 kg / 7,5 lbs
  • Productafmetingen: 23,62 x 15,75 x 11,81 inch / 60 x 40 x 30 cm

Inhoud van de verpakking

  • 1 x Voetstuk
  • 1 x Kattenzandschep
  • 1 x Gebruikershandleiding
Gewicht
3.4 kg
Kleur
Lichtgrijs
EAN
197988767305
0197988767305
MPN (Manufacturer Part Number)
25
Fabrikant

Gewicht
3.4 kg
Kleur
Lichtgrijs
EAN
197988767305
0197988767305
MPN (Manufacturer Part Number)
25
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VEVOR kattenbak, 15,2 cm diep, XL, extra grote roestvrijstalen kattenbak met schep, brede zeefbodem en hoge randen, gesloten, geurloos
VEVOR kattenbak, 15,2 cm diep, XL, extra grote roestvrijstalen kattenbak met schep, brede zeefbodem en hoge randen, gesloten, geurloos
€ 22,35/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 76,00
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Kattenmeubel met rustplaats en krabpaal, model D30-368GY, lichtgrijs, 40 x 40 x 57 cm
Kattenmeubel met rustplaats en krabpaal, model D30-368GY, lichtgrijs, 40 x 40 x 57 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van PawHut kattenbak, roestvrij staal, XXL, met deksel, bak en filter
PawHut kattenbak, roestvrij staal, XXL, met deksel, bak en filter
€ 26,40/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 82,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Green
Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Green
€ 37,05/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 31,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
€ 5,54/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm, AI-gegenereerde afbeelding
WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm
€ 28,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 179,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Black
Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Black
€ 18,19/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,52
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 112,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van XXL kattenbak van roestvrij staal, inclusief schep en mat, met anti-lek ontwerp, grote kattenbak
XXL kattenbak van roestvrij staal, inclusief schep en mat, met anti-lek ontwerp, grote kattenbak
€ 227,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Volledig gesloten kattenbak van roestvrij staal met filter en lade, van hoge kwaliteit, in lichtgrijs
Volledig gesloten kattenbak van roestvrij staal met filter en lade, van hoge kwaliteit, in lichtgrijs
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY kattenbak 63 liter, met intelligente geurbeheersing en sterilisatiefunctie, afmetingen 50x50x59 cm
COSTWAY kattenbak 63 liter, met intelligente geurbeheersing en sterilisatiefunctie, afmetingen 50x50x59 cm
€ 16,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Kattenkast voor kattenbak, kast met 2 lades, 3 deuren en een ingang, bijzettafel voor katten, wit, 100x45x80 cm
COSTWAY Kattenkast voor kattenbak, kast met 2 lades, 3 deuren en een ingang, bijzettafel voor katten, wit, 100x45x80 cm
€ 5,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
€ 17,22/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 37,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van PawHut kattenbak, roestvrij staal, open kattenbak met schep, hoge rand, mat
PawHut kattenbak, roestvrij staal, open kattenbak met schep, hoge rand, mat
€ 28,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,90
-7%
€ 64,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
€ 16,28/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 46,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van COSTWAY Kraboom Klein, 50 cm hoog, kattenboom met zachte pluche zitgedeelte, sisal krabpaal en bal. Houten kattenkrabpaal, kattenmeubel, klimboom, activiteitencentrum, speelboom (grijs)
COSTWAY Kraboom Klein, 50 cm hoog, kattenboom met zachte pluche zitgedeelte, sisal krabpaal en bal. Houten kattenkrabpaal, kattenmeubel, klimboom, activiteitencentrum, speelboom (grijs)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van PawHut kattenbak zonder deksel, kattenbak met schep, bak van roestvrij staal
PawHut kattenbak zonder deksel, kattenbak met schep, bak van roestvrij staal
€ 65,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Bedsprei, Paisley-motief
Bedsprei, Paisley-motief
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 24,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van SAVIC ASEO kattenbak, grijs met witte rand - open model - 56x39x27,5 cm - 1 stuk.
SAVIC ASEO kattenbak, grijs met witte rand - open model - 56x39x27,5 cm - 1 stuk.
€ 22,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,78
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van SAVIC kattenbak met zeef - 42 cm
SAVIC kattenbak met zeef - 42 cm
€ 33,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,45
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom XXL, 154 cm, met hol, hangmat en speels sisal, geschikt voor 3-4 katten, beige, modelnummer PCT86M
FEANDREA Kraboom XXL, 154 cm, met hol, hangmat en speels sisal, geschikt voor 3-4 katten, beige, modelnummer PCT86M
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 147,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 28 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geurloze kattenbak
Beoordeeld op 24 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kleiner dan verwacht, inclusief risico op letsel
Beoordeeld op 15 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 5,54/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 20,65/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm, AI-gegenereerde afbeelding
WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 28,52/1kg
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 47,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 18,56/1kg
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak met deksel, katten toilet, kattenwc, afgesloten kattenbak, geschikt voor binnen en buiten, wit
Bingopaw kattenbak met deksel, katten toilet, kattenwc, afgesloten kattenbak, geschikt voor binnen en buiten, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 39,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 2,66/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 37,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 17,22/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 13,91/1kg
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
€ 20,00/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 1,93/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 111,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,87/1kg
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 283,58
-€ 21,80
€ 261,78
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
€ 104,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 17,63/1kg
Productafbeelding van Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
€ 273,98
-€ 21,00
€ 252,98
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 61,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 18,87/1kg
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
€ 73,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 22,39/1kg
Productafbeelding van Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,96/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 42,99
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 12,28/1kg