NEQI Moisture Mystery Leave in Cream (200 ml)

€ 16,90

€ 7,55-55%

€ 37,75 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111.979,99/1l
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Hydraterende CC-crème, 25 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Hydraterende CC-crème, 25 ml
€ 551,60/1l
€ 13,79
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ahava Youth Boosters Osmoter™ Concentraat, hydraterende crème, 50 ml
Ahava Youth Boosters Osmoter™ Concentraat, hydraterende crème, 50 ml
€ 795,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Zonnebrandcrème Babor Protect Cellular Body Protector SPF30
Zonnebrandcrème Babor Protect Cellular Body Protector SPF30
€ 224,40/1l
€ 58,38
-42%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hair In The Sun Haar beschermende crème, 100 ml
Sachajuan Hair In The Sun Haar beschermende crème, 100 ml
€ 238,20/1l
€ 23,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Farmona | Fiberhance Glanscrème - 375ml - Thermische bescherming - 1 x Crème - Voor glanzend haar
Farmona | Fiberhance Glanscrème - 375ml - Thermische bescherming - 1 x Crème - Voor glanzend haar
€ 37,31/1l
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van The Ordinary Natural Moisturizing Factors + PhytoCeramides, 30 ml
The Ordinary Natural Moisturizing Factors + PhytoCeramides, 30 ml
€ 728,00/1l
€ 49,81
-56%
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lirene, Hydraterende emulsie met SPF 30, 120 ml
Lirene, Hydraterende emulsie met SPF 30, 120 ml
€ 185,00/1l
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bielenda C Marine Care Hydraterende en beschermende crème SPF50, 40 ml
Bielenda C Marine Care Hydraterende en beschermende crème SPF50, 40 ml
€ 213,43/1kg
€ 14,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kalmerende en beschermende crème Dermalibour+ Barrier (verzachtende crème), 100 ml
Kalmerende en beschermende crème Dermalibour+ Barrier (verzachtende crème), 100 ml
€ 276,50/1l
€ 27,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Voedende en beschermende lippenbalsem met aardbeiengeur (Lip Butter), 10 ml
Voedende en beschermende lippenbalsem met aardbeiengeur (Lip Butter), 10 ml
€ 1.346,00/1l
€ 13,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ecoforia Lamellar Crème voor het gezicht, dagcrème, verhelderend, 50 ml
Ecoforia Lamellar Crème voor het gezicht, dagcrème, verhelderend, 50 ml
€ 298,20/1l
€ 14,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van He'be: Beschermende en regenererende gezichtscrème
He'be: Beschermende en regenererende gezichtscrème
€ 709,80/1l
€ 35,49
Gratis bezorging
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Vivaco - Zonneolie met arganolie, SPF 10, 200 ml
Vivaco - Zonneolie met arganolie, SPF 10, 200 ml
€ 8,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eucerin - Zonnebrand Gel - Crème met oliecontrole, SPF 30, 50 ml
Eucerin - Zonnebrand Gel - Crème met oliecontrole, SPF 30, 50 ml
€ 759,80/1l
€ 37,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beschermende luiercrème Talquistina (50 ml)
Beschermende luiercrème Talquistina (50 ml)
€ 319,00/1l
€ 15,95
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van AVENE CICALFATE+ Regenererende beschermende crème, 100 ml
AVENE CICALFATE+ Regenererende beschermende crème, 100 ml
€ 261,30/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 26,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van COSRX The Hyaluronic Acid 320 ml
COSRX The Hyaluronic Acid 320 ml
€ 1.166,50/1l
€ 23,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beschermende crème Emap'S Beauty & Cosmetics, 50 ml
Beschermende crème Emap'S Beauty & Cosmetics, 50 ml
€ 560,20/1l
€ 28,01
Verkoper: EasoMagno

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ervaar de voordelen van de NEQI Moisture Mystery Leave in Cream (200 ml), die speciaal is ontwikkeld om je haar te versterken en te beschermen tegen hitte. Deze leave-in crème biedt professionele haarverzorging voor thuisgebruik en helpt je haar gezond en gehydrateerd te houden. Met een unieke formule draagt het bij aan een zijdezachte uitstraling en een betere beheersbaarheid van je haar.

Deze crème, die een beschermende laag vormt, zorgt voor langdurige hydratatie, bescherming en glans voor het haar. Deze lichte, maar intens voedende crème maakt het haar makkelijker te kammen, vermindert kroezing en beschermt het haar tijdens het stylen tot 230 °C. Geschikt voor alle haartypes, inclusief fijn en dun haar, zonder het te verzwaren
Gewicht
557 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua, glycerine, cetearylalcohol, behentrimoniumchloride, isoamyllauraat, alginaat, Avena sativa (havre) peptide, Gardenia taitensis bloemenextract, Lycium barbarum fruitextract, Malva sylvestris (malva) extract, Juniperus virginiana olie, Citrus aurantium dulcis (sinaasappel) extract
Fabrikant
NEQI
EAN
4063528078346
MPN (Manufacturer Part Number)
DW37398

Gewicht
557 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua, glycerine, cetearylalcohol, behentrimoniumchloride, isoamyllauraat, alginaat, Avena sativa (havre) peptide, Gardenia taitensis bloemenextract, Lycium barbarum fruitextract, Malva sylvestris (malva) extract, Juniperus virginiana olie, Citrus aurantium dulcis (sinaasappel) extract
Fabrikant
NEQI
EAN
4063528078346
MPN (Manufacturer Part Number)
DW37398
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van NEQI Moisture Mystery Shampoo (330 ml)
NEQI Moisture Mystery Shampoo (330 ml)
€ 22,55/1l
€ 16,90
-55%
€ 7,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NEQI Moisture Mystery Conditioner (250 ml)
NEQI Moisture Mystery Conditioner (250 ml)
€ 30,20/1l
€ 16,90
-55%
€ 7,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Apple MMTN2ZM/A EarPods, in-ear hoofdtelefoon, wit
Apple MMTN2ZM/A EarPods, in-ear hoofdtelefoon, wit
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 20,46
Verkoper: CaseZone
Productafbeelding van Zwembadmat 396 x 396 cm Bestway 58002
Zwembadmat 396 x 396 cm Bestway 58002
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 16,85
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Delgeo reistassen voor heren en dames met USB-oplaadpoort, rugzak goedgekeurd door luchtvaartmaatschappijen, met laptopvak, roze, 15,6 inch.
Delgeo reistassen voor heren en dames met USB-oplaadpoort, rugzak goedgekeurd door luchtvaartmaatschappijen, met laptopvak, roze, 15,6 inch.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Apple EarPods Lightning aansluiting
Apple EarPods Lightning aansluiting
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Regenton antraciet kleur, model FLORENZ, 200 liter, inclusief kraan
Regenton antraciet kleur, model FLORENZ, 200 liter, inclusief kraan
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 44,68
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Urtekram Biologische Rozemarijn Shampoo voor fijn haar, 500 ml
Urtekram Biologische Rozemarijn Shampoo voor fijn haar, 500 ml
€ 24,28/1l
€ 12,47
-2%
€ 12,14
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Apple EarPods USB-C aansluiting - Wit
Apple EarPods USB-C aansluiting - Wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 382
€ 21,69
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Ø 366 x 76 cm Bestway Steel Pro Sirocco zwembad set
Ø 366 x 76 cm Bestway Steel Pro Sirocco zwembad set
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 120,99
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l