L3VEL3 Gekleurde Gelverf, Zwart, 250 ml

€ 19,49

€ 18,99-2%

€ 75,96 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
12h 23m 50s
Onze bestedeals
Haargels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
€ 550,80/1kg
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml
€ 182,90/1l
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
€ 122,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Bundling Gel, 150 ml
Goldwell StyleSign Bundling Gel, 150 ml
€ 108,00/1l
€ 16,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Got2B - 2-in-1 Gel - Voor wenkbrauwen en haarlines - Zwart - 16 ml - 1 stuk
Got2B - 2-in-1 Gel - Voor wenkbrauwen en haarlines - Zwart - 16 ml - 1 stuk
€ 1.559,37/1l
€ 35,95
-30%
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Davines 77
Davines 77
€ 250,50/1l
€ 26,30
-4%
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ANIAN Kinderstyling Gel, 250 ml
ANIAN Kinderstyling Gel, 250 ml
€ 59,00/1l
€ 14,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Toppik Haarfibres 27,5 g, donkerbruin
Toppik Haarfibres 27,5 g, donkerbruin
€ 1.780,00/1kg
€ 48,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Salon B Stylingcrème voor gladheid, 200 ml
Salon B Stylingcrème voor gladheid, 200 ml
€ 134,75/1l
€ 26,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Arganolie
NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Arganolie
€ 19,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,59
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van REUZEL Fiber Gel, 100 ml
REUZEL Fiber Gel, 100 ml
€ 148,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,96
-17%
€ 14,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haargum, wax, haarstylingproducten, pomades, mat
Haargum, wax, haarstylingproducten, pomades, mat
€ 208,10/1kg
€ 20,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Krulcrème met arganolie en keratine, 250 ml
Krulcrème met arganolie en keratine, 250 ml
€ 60,04/1l
€ 19,72
-23%
€ 15,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Garnier Fructis Style: Structurerende stylinggel, 200 ml
Garnier Fructis Style: Structurerende stylinggel, 200 ml
€ 59,10/1l
€ 11,82
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Professionele haargel voor verschillende haartypes - 100 ml
Professionele haargel voor verschillende haartypes - 100 ml
€ 140,10/1l
€ 14,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Alcina Gel Wax, 60 ml
Alcina Gel Wax, 60 ml
€ 0,21/1l
€ 18,63
-31%
€ 12,75
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Inebrya Style-In Vloeibare Gel, 250 ml
Inebrya Style-In Vloeibare Gel, 250 ml
€ 63,64/1l
€ 15,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico JoiFull Volumegevende Stylingcrème, 100 ml
Joico JoiFull Volumegevende Stylingcrème, 100 ml
€ 180,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Cantu Verstevigende Stylinggel, 524 g
Cantu Verstevigende Stylinggel, 524 g
€ 131,10/1l
€ 13,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Stylingsproduct Gummy Keratin, 700 ml
Stylingsproduct Gummy Keratin, 700 ml
€ 12,66/1l
€ 13,39
-33%
€ 8,86
Verkoper: barberkosmetik

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Met de LEVEL3 Tinted Gel bereik je direct een grijze haardekking en geef je je haar een frisse, zwarte tint. Deze innovatieve gel biedt een sterke fixatie die de hele dag meegaat en geeft je haar tevens meer volume en textuur. Ideaal voor elegante, gedefinieerde kapsels, de gel is eenvoudig aan te brengen en laat geen residu of vlokken achter. - [Tijdelijke grijze haardekking] - Bedekt grijze haren snel en effectief. - [Sterke fixatie] - Je kapsel blijft de hele dag in vorm. - [Meer volume en textuur] - Geeft je haar vollerheid en structuur. - [Formule zonder vlokken] - Geen residu of witte afzettingen. - [Gemakkelijk uitwasbaar] - Kan eenvoudig met water worden verwijderd. - [Verfrissende geur] - Voor een aangename en verkwikkende stylingervaring. De LEVEL3 Tinted Gel zorgt voor een verzorgde, professionele uitstraling en laat je kapsel perfect tot zijn recht komen – altijd en overal. [Gebruik] Verdeel een kleine hoeveelheid van de gel in je handpalmen en verdeel het gelijkmatig door je haar. Style je haar naar wens. Vermijd overmatig zweten om de duurzaamheid te maximaliseren.
Model
L3VEL3 Tinted Gel – schwarzes Haarfärbegel 250 ml
Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
L3VEL3
EAN
0850018251402
850018251402
MPN (Manufacturer Part Number)
L3V-TIN-GEL-BLA-250

Model
L3VEL3 Tinted Gel – schwarzes Haarfärbegel 250 ml
Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
L3VEL3
EAN
0850018251402
850018251402
MPN (Manufacturer Part Number)
L3V-TIN-GEL-BLA-250
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S911BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
SAMSUNG SM-S911BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 419
€ 550,00
-€ 120,01
€ 429,99
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Autobeschermingszeil, autoverdekking, volledige garagebescherming voor auto's, volledige beschermhoes, XXXL
Autobeschermingszeil, autoverdekking, volledige garagebescherming voor auto's, volledige beschermhoes, XXXL
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
€ 42,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,66
-83%
€ 6,36
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Beschermhoes voor de Xiaomi Redmi 13C, transparant, slank design, doorzichtige hoes
Beschermhoes voor de Xiaomi Redmi 13C, transparant, slank design, doorzichtige hoes
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Galaxy S25 - Marineblauw - 256 GB
Galaxy S25 - Marineblauw - 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 322
€ 749,95
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Silicone beschermhoes, transparant, voor Xiaomi Redmi 13C. Dunne TPU hoes, nieuw
Silicone beschermhoes, transparant, voor Xiaomi Redmi 13C. Dunne TPU hoes, nieuw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 6,35
Verkoper: Wigento
Productafbeelding van Slim Latte - Poeder met Kokosdrank, Artisjok extract - 125 g
Slim Latte - Poeder met Kokosdrank, Artisjok extract - 125 gWegwerp
€ 12,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Beschermhoes voor Xiaomi Redmi 13C smartphone, zwart, van kunstleer, type: hoes/cover/book
Beschermhoes voor Xiaomi Redmi 13C smartphone, zwart, van kunstleer, type: hoes/cover/book
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 5,45
Verkoper: Wigento
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Siliconen hoesje voor Xiaomi Redmi 13C, beschermhoes, mat zwart, achterkant, telefoonhoesje
Siliconen hoesje voor Xiaomi Redmi 13C, beschermhoes, mat zwart, achterkant, telefoonhoesje
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Dunlop Autohoezen Xl Volledige Garage Universeel Zwart 534X178X120 Cm
Dunlop Autohoezen Xl Volledige Garage Universeel Zwart 534X178X120 Cm
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 68,61
-60%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 1.990,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 549
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Via Veneto stadsfiets voor dames, aluminium frame, met mand en tas - Beige, maat 46
Via Veneto stadsfiets voor dames, aluminium frame, met mand en tas - Beige, maat 46
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 444,00
Gratis bezorging
Verkoper: Biciclette_Canellini
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1467
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 306
€ 289,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 361,01/1l
Productafbeelding van (Styling: Grondverf voor langdurige glans en bescherming) 175 ml
(Styling: Grondverf voor langdurige glans en bescherming) 175 ml
€ 45,90
-6%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 233,14/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van KERASILK 4021609851813, Haarcrème, voor dames, 50 ml, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, voor alle haarkleuren
KERASILK 4021609851813, Haarcrème, voor dames, 50 ml, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, voor alle haarkleuren
€ 29,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 584,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,80/1l
Productafbeelding van KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1kg
Productafbeelding van I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 189,43/1l
Productafbeelding van Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1l
Productafbeelding van Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,90/1l
Productafbeelding van KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
€ 24,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 481,00/1l
Productafbeelding van Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,40/1l
Productafbeelding van Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1kg
Productafbeelding van American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,40/1l