Kalk voor het witmaken van bomen en het traliseren van de bodem, 1,2 kg

€ 16,00

€ 15,00-6%

€ 10,00 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kalk voor het beitsen van sier- en fruitbomen, 1 kg
Kalk voor het beitsen van sier- en fruitbomen, 1 kg
€ 14,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,07
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
€ 6,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 15,50
-16%
€ 12,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kalkpoeder voor het witmaken van bomen en struiken, 2 kg, hoge opbrengst
Kalkpoeder voor het witmaken van bomen en struiken, 2 kg, hoge opbrengst
€ 7,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,53
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Tuinkalk, 3 kg. Effectieve kalk voor bomen en bodemneutralisatie
Tuinkalk, 3 kg. Effectieve kalk voor bomen en bodemneutralisatie
€ 5,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,97
-5%
€ 16,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kalkmest - Voor het kalken en ontzuren van de grond, 1 kg - BR -1164
Kalkmest - Voor het kalken en ontzuren van de grond, 1 kg - BR -1164
€ 12,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
€ 2,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Florovit meststof, kalkhoudend, 5 kg. Microflora 3-in-1 met humuszuren
Florovit meststof, kalkhoudend, 5 kg. Microflora 3-in-1 met humuszuren
€ 3,37/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,17
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Compostversneller - concentraat, 1 kg
Compostversneller - concentraat, 1 kg
€ 22,94/1kg
€ 22,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ALGOFLASH Cyanamide-meststof – 4 kg
ALGOFLASH Cyanamide-meststof – 4 kg
€ 13,31/1kg
€ 53,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Granulaire kalkmeststof voor gazon, 10 kg
Granulaire kalkmeststof voor gazon, 10 kg
€ 1,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,00
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SUBSTRAL® 73920 SUBSTRAL® Nahrung Grünpflanzendünger 500 ml
SUBSTRAL® 73920 SUBSTRAL® Nahrung Grünpflanzendünger 500 ml
€ 28,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
€ 11,92/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 62,38
-23%
€ 47,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
€ 52,48/1l
€ 13,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
€ 8,72/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Solabiol SOPALMY15 meststof voor planten, 1,5 kg
Solabiol SOPALMY15 meststof voor planten, 1,5 kg
€ 21,60/1kg
€ 32,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
€ 60,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herfstbemesting voor gazon, FLORIA, 2,5 kg
Herfstbemesting voor gazon, FLORIA, 2,5 kg
€ 5,22/1kg
€ 13,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SUBSTRAL® 73950 SUBSTRAL® Kakteen-Nahrung Kakteendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 73950 SUBSTRAL® Kakteen-Nahrung Kakteendünger 250,0 ml
€ 136,64/1l
€ 34,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kalk voor het witmaken van bomen

Kalk voor het witmaken van bomen is bedoeld om de stammen van bomen en struiken te behandelen, om de gevolgen van zogenaamde "winterverbranding" te voorkomen. Het is ook bedoeld om de grond te traliseren voor gewassen die niet goed groeien in zure grond.

Toepassing

  • In bosbouw en aanverwante sectoren.
  • In de landbouw, voor de productie van vlees en fruit.
  • In de visserij en in viskwekerijen.
  • In de landbouw, voor alle gewassen.

Dit product levert niet alleen magnesium, maar ook een reeks andere essentiële elementen en sporenelementen die belangrijk zijn voor een gezonde vegetatie en groei van planten. De kalk traliseert de zuurgraad van de grond en heeft een positieve invloed op de fysische eigenschappen van de grond. Het toevoegen van kalk aan de grond verbetert aanzienlijk de structuur van de bestaande humus en handhaaft gunstige waarden van lucht en water.

Specificaties:

  • Merk: Agrecol
  • Gebruik: voor het witmaken van bomen en het traliseren van de grond
  • Oppervlakte: voor 15 m²
  • Verpakking: karton
Afmetingen
Niet gespecificeerd
Gewicht
2.5 kg
Inhoud
1.5 l
Model
Agrecol Wapno
Versie
Niet gespecificeerd
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
Kartonnen
EAN
5902341002932
Fabrikant
Agrecol

Afmetingen
Niet gespecificeerd
Gewicht
2.5 kg
Inhoud
1.5 l
Model
Agrecol Wapno
Versie
Niet gespecificeerd
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
Kartonnen
EAN
5902341002932
Fabrikant
Agrecol
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
€ 6,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 15,50
-16%
€ 12,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BIOVITA Bomen, Bleekkalk, 1 kg
BIOVITA Bomen, Bleekkalk, 1 kg
€ 10,82/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kalk voor het beitsen van sier- en fruitbomen, 1 kg
Kalk voor het beitsen van sier- en fruitbomen, 1 kg
€ 14,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,07
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kalkpoeder voor het witmaken van bomen en struiken, 2 kg, hoge opbrengst
Kalkpoeder voor het witmaken van bomen en struiken, 2 kg, hoge opbrengst
€ 7,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,53
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kalk voor het bewerken van bomen en het traliseren van bodems, 1 kg
Kalk voor het bewerken van bomen en het traliseren van bodems, 1 kg
€ 14,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,91
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Tuinkalk, 3 kg. Effectieve kalk voor bomen en bodemneutralisatie
Tuinkalk, 3 kg. Effectieve kalk voor bomen en bodemneutralisatie
€ 5,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,97
-5%
€ 16,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van GARDEBRUK® Kas, aluminium, 4,8 m², met fundering 250x190 cm, inclusief 2 dakramen. Geschikt voor tomaten, als broeikas, kweekkas, zaaikas, voor de tuin, als kouwkas of voor het opkweken van planten. Inhoud: 7,7 m³
GARDEBRUK® Kas, aluminium, 4,8 m², met fundering 250x190 cm, inclusief 2 dakramen. Geschikt voor tomaten, als broeikas, kweekkas, zaaikas, voor de tuin, als kouwkas of voor het opkweken van planten. Inhoud: 7,7 m³
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 356,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Outsunny folietunnel, kas, plastic kas, plantenkas
Outsunny folietunnel, kas, plastic kas, plantenkas
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,83/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 11,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
€ 2,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van 8-inch accu-mini kettingzaag, 8000mAh, 1200W accu-kettingzaag, geschikt voor het snoeien van bomen, ambachtelijke projecten en doe-het-zelfwerkzaamheden
8-inch accu-mini kettingzaag, 8000mAh, 1200W accu-kettingzaag, geschikt voor het snoeien van bomen, ambachtelijke projecten en doe-het-zelfwerkzaamheden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: LUMIDRA
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Biovita Aardemengsel Voor Cactussen En Succulenten, 5L
Biovita Aardemengsel Voor Cactussen En Succulenten, 5L
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
€ 3,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,23
-4%
€ 19,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Malus domestica 'Baya Marisa'®, rode appel met rood vruchtvlees, in een pot van 5 liter
Malus domestica 'Baya Marisa'®, rode appel met rood vruchtvlees, in een pot van 5 liter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Vijgenboom 'Brown Turkey', circa 30 cm – Ficus carica, Echte vijg voor tuin, terras en balkon
Vijgenboom 'Brown Turkey', circa 30 cm – Ficus carica, Echte vijg voor tuin, terras en balkon
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 5,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Zelsius folietunnel (L) 4 x (B) 3 x (H) 2 meter, stabiele tomatentunnel, folietent
Zelsius folietunnel (L) 4 x (B) 3 x (H) 2 meter, stabiele tomatentunnel, folietent
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 109,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van GARDEBRUK® Folietunnelkas 7m², rollende deur, 6 ramen, kas voor tomaten, kweekkas, 350x200x200cm
GARDEBRUK® Folietunnelkas 7m², rollende deur, 6 ramen, kas voor tomaten, kweekkas, 350x200x200cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 120,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kalkmest - Voor het kalken en ontzuren van de grond, 1 kg - BR -1164
Kalkmest - Voor het kalken en ontzuren van de grond, 1 kg - BR -1164
€ 12,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
€ 3.791,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 37,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van PRITY kachel, model MINI
PRITY kachel, model MINI
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 329,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Kippenhuis 3x8x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, hok voor pluimvee, verzinkt
Kippenhuis 3x8x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, hok voor pluimvee, verzinkt
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 306,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg