funny-frisch 14272 funny-frisch Frit-Sticks ungarisch 100,0 g

€ 33,82

€ 23,41-30%

€ 234,10 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Chips & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
€ 109,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lorenz 61972 Lorenz Pommels Original 75,0 g
Lorenz 61972 Lorenz Pommels Original 75,0 g
€ 310,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
€ 166,93/1kg
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
€ 17,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,25
-12%
€ 1,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pringles - Original chips, 40 gram | Verpakking in een tube, 1 stuk
Pringles - Original chips, 40 gram | Verpakking in een tube, 1 stuk
€ 298,50/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,94
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van neutral 72180 Pomsticks Paprika 100,0 g
neutral 72180 Pomsticks Paprika 100,0 g
€ 234,10/1kg
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g
funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
€ 161,27/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch Chipsfrisch aardappelschilfers, Hongaarse smaak, verpakking van 12 (12 x 40g)
funny-frisch Chipsfrisch aardappelschilfers, Hongaarse smaak, verpakking van 12 (12 x 40g)
€ 37,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Crunchips 310470 Crunchips Paprika Chips 150,0 g
Crunchips 310470 Crunchips Paprika Chips 150,0 g
€ 161,27/1kg
€ 34,60
-30%
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch 14266 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 4 x 40,0 g
funny-frisch 14266 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 4 x 40,0 g
€ 62,38/1kg
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pringles, pittig en kruidig, 165g
Pringles, pittig en kruidig, 165g
€ 111,71/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van funny-frisch Riffels Naturell, 150 gram
funny-frisch Riffels Naturell, 150 gram
€ 23,76/1kg
€ 35,64
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Funny-Frisch Zout & Azijn Krokante Chips, verpakking (10 x 120 gram)
Funny-Frisch Zout & Azijn Krokante Chips, verpakking (10 x 120 gram)
€ 29,70/1kg
€ 35,64
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van funny-frisch 7026356003 funny-frisch Ofen Paprika Chips 115,0 g, 1 St.
funny-frisch 7026356003 funny-frisch Ofen Paprika Chips 115,0 g, 1 St.
€ 76,09/1kg
€ 8,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
€ 19,70/1kg
€ 2,07
-4%
€ 1,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Amaizin Bio Tortilla Maischips natürlich 150g
Amaizin Bio Tortilla Maischips natürlich 150g
€ 13,67/1kg
€ 2,17
-5%
€ 2,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Funny Frisch Frit Sticks Hongaars Paprika, knapper en vers, 100g

De Funny Frisch Frit Sticks Hongaars bieden knapperige sticks in de vorm van frietjes met de perfecte kruiding van Hongaarse paprika. Zeer dun gesneden aardappelen zorgen voor een bijzonder knapperige textuur en intense smaak.

Waarom Funny Frisch Frit Sticks Hongaars?

  • Knapperige sticks – Perfecte textuur voor maximaal snackplezier.

  • Aromatische paprikakruiding – Gemaakt met Hongaarse paprika voor een authentieke smaak.

  • Zeer dun gesneden aardappelen – Voor een extra knapperige textuur.

  • Handig pak van 100g – Ideaal voor onderweg of om te delen.

  • Verpakt onder beschermende atmosfeer – Voor langdurige versheid.

Perfect voor elke gelegenheid

Of het nu als snack tussendoor is, op feestjes of tijdens een gezellige tv-avond – de Funny Frisch Frit Sticks Hongaars zijn altijd de juiste keuze voor iedereen die knapperige snacks met een pittige paprikasmaak lekker vindt.

Bestel nu Funny Frisch Frit Sticks Hongaars!

Probeer de perfecte combinatie van knapperige textuur en intens paprikasmaak – een snack die je verrast!

Let op: Dit is een vers product, en heeft daarom vanwege de productie en samenstelling een zeer korte houdbaarheidsdatum. Bij levering kan dit product een houdbaarheidsdatum van slechts 2 weken hebben.

Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3
D-51103 Köln


funny-frisch 14272 funny-frisch Frit-Sticks ungarisch 100,0 g
Ingrediënten
Aardappelen, zonnebloemolie, keukenzout, aroma, gistextract (bevat GERST), paprikapoeder, suiker, uienpoeder, knoflookpoeder, kleurstof (paprika-extract), gerookte aroma, kruidenextracten.
Voedingswaarde
Energie / Brandwaarde: 2120 kJ / 508 kcal Vet: 23,20 g Verzadigde vetzuren: 2,60 g Koolhydraten: 54,0 g Waarvan suikers: 2,0 g Eiwitten: 6,5 g Zout: 1,3 g
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
Intersnack Deutschland SE Erna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln Deutschland
Verkoopbenaming
Aardappelsticks
Fabrikant
Funny Frisch
MPN (Manufacturer Part Number)
3519
EAN
4003586105196

Ingrediënten
Aardappelen, zonnebloemolie, keukenzout, aroma, gistextract (bevat GERST), paprikapoeder, suiker, uienpoeder, knoflookpoeder, kleurstof (paprika-extract), gerookte aroma, kruidenextracten.
Voedingswaarde
Energie / Brandwaarde: 2120 kJ / 508 kcal Vet: 23,20 g Verzadigde vetzuren: 2,60 g Koolhydraten: 54,0 g Waarvan suikers: 2,0 g Eiwitten: 6,5 g Zout: 1,3 g
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
Intersnack Deutschland SE Erna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln Deutschland
Verkoopbenaming
Aardappelsticks
Fabrikant
Funny Frisch
MPN (Manufacturer Part Number)
3519
EAN
4003586105196
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
€ 109,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 3 stuks telescopische stofwissers, uitschuifbaar. Handzame stofwissers met telescopische steel
3 stuks telescopische stofwissers, uitschuifbaar. Handzame stofwissers met telescopische steel
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
€ 166,93/1kg
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Celebrations, 1,435 kg
Celebrations, 1,435 kg
€ 30,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 43,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
€ 47,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Lindt Pralines, Hochfein: Fijne chocolade specialiteiten, 120g
Lindt Pralines, Hochfein: Fijne chocolade specialiteiten, 120g
€ 87,50/1kg
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
€ 124,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Villosa Sallos X-Presso, 23 stuks, 135g
Villosa Sallos X-Presso, 23 stuks, 135g
€ 88,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Lindt Edel-Nougat, 100 gram
Lindt Edel-Nougat, 100 gram
€ 114,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LUCKRACER Gaming stoel, bureaustoel, ergonomisch met lendensteun en hoofdkussen, verstelbare hoogte, geschikt voor gamers, draagvermogen 150 kg, met voetsteun, wit
LUCKRACER Gaming stoel, bureaustoel, ergonomisch met lendensteun en hoofdkussen, verstelbare hoogte, geschikt voor gamers, draagvermogen 150 kg, met voetsteun, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van XOX 697734004 PARTY-MIX 300,0 g
XOX 697734004 PARTY-MIX 300,0 g
€ 41,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 212108004 Fruchtgummi Happy-Cola - 100 Stück Minibeutel
HARIBO 212108004 Fruchtgummi Happy-Cola - 100 Stück Minibeutel
€ 19,15/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi - Aardappelknödel - Half en half - 6 stuks, 200g
Maggi - Aardappelknödel - Half en half - 6 stuks, 200g
€ 18,75/1kg
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop