Vaseline - Zuivere Beschermende Cosmetische Vaseline 212g - Original Healing Jelly

€ 7,49

€ 35,33 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
€ 1.204,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 190,40/1l
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Meditao Arnica-balsem, 30 ml
Meditao Arnica-balsem, 30 ml
€ 323,33/1l
€ 9,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Melkers Original met Hamamelis, Enzborn, 250 ml
Melkers Original met Hamamelis, Enzborn, 250 ml
€ 20,72/1l
€ 5,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Allgäuer Beenlotion Allgasan (200 ml)
Allgäuer Beenlotion Allgasan (200 ml)
€ 94,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Allgäuer Latschenkiefer brandewijn, 100 ml oplossing
Allgäuer Latschenkiefer brandewijn, 100 ml oplossing
€ 51,50/1l
€ 5,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Klosterfrau Hamamelis-balsem, 30 gram
Klosterfrau Hamamelis-balsem, 30 gram
€ 519,67/1kg
€ 15,59
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Sebamed Clear Face Verzorgingsgel 50 ml
Sebamed Clear Face Verzorgingsgel 50 ml
€ 458,00/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Littekenverzorgingsolie - Herstellen & Beschermen, 20 ml | CASIDA
Littekenverzorgingsolie - Herstellen & Beschermen, 20 ml | CASIDA
€ 1.109,50/1l
€ 22,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Milva e vaseline, 35 ml
Milva e vaseline, 35 ml
€ 224,29/1l
€ 7,85
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Lindesa O Huidbeschermings- en verzorgingscrème, 50 ml
Lindesa O Huidbeschermings- en verzorgingscrème, 50 ml
€ 72,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Allgäuer Latschenkiefer Voetboter (100 ml)
Allgäuer Latschenkiefer Voetboter (100 ml)
€ 109,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sensiva waslotion hyclick, 500 ml
Sensiva waslotion hyclick, 500 ml
€ 14,52/1kg
€ 7,26
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Milva vaseline met propolis, 35 ml
Milva vaseline met propolis, 35 ml
€ 224,29/1l
€ 7,85
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Melkfett Soft, 250 g, voor huidverzorging
Melkfett Soft, 250 g, voor huidverzorging
€ 22,49/1kg
€ 5,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nacomi Meso Lifting Serum met peptidecomplex, 15 ml
Nacomi Meso Lifting Serum met peptidecomplex, 15 ml
€ 815,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van sensiva® balsem voor de droge huid
sensiva® balsem voor de droge huid
€ 18,38/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,19
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Teufelskralle verzorgingsgel, 250 ml. GEL
Teufelskralle verzorgingsgel, 250 ml. GEL
€ 37,92/1l
€ 9,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ziaja ZNP Intieme Wasgel 400 ml / 3002
Ziaja ZNP Intieme Wasgel 400 ml / 3002
€ 10,00/1l
€ 13,31
-69%
€ 4,00
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Koudgeperste biologische ricinusolie, 1000 ml
Koudgeperste biologische ricinusolie, 1000 ml
€ 23,72/1l
€ 23,72
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze Vaseline Original Healing Jelly is een essentieel item voor de dagelijkse verzorging, speciaal ontwikkeld om de huid te beschermen en te herstellen, zodat deze zacht en gehydrateerd blijft.


Productoverzicht

Vaseline Original Healing Jelly is een veelzijdig en aanbevolen product, ideaal voor de bescherming en verzorging van de huid. Deze witte, beschermende cosmetische vaseline, met een inhoud van 212 g, is drievoudig gezuiverd en 100% zuiver. Het helpt vocht in de huid vast te houden en is veilig bevonden voor de gevoelige huid, zelfs bij eczeem.


Belangrijkste kenmerken en specificaties

  • aanbevolen: Ideaal voor de meest gevoelige huidtypen, inclusief die met neiging tot eczeem.
  • 100% zuivere formule: Driemaal gezuiverd om de hoogste kwaliteit en effectiviteit te garanderen.
  • Langdurige hydratatie: Houdt vocht meer dan 24 uur vast, waardoor uitdroging effectief wordt voorkomen.
  • Universele toepassing: Perfect voor de verzorging van lippen, huid en bescherming tegen irritaties.
  • National Eczema Association: Geaccepteerd door de National Eczema Association, wat de veiligheid en geschiktheid voor de atopische huid bevestigt.
  • Beschermende werking: Vormt een beschermende barrière die de huid helpt herstellen en vochtverlies tegengaat.

Technische Details

  • Merk: Vaseline
  • Inhoud: 212 g
  • Type: Cosmetische vaseline
  • Samenstelling: 100% Witte Petrolatum
  • Labeltaal: Engels
  • Gewicht: 0.22 kg

Voordelen & Gebruik

De Vaseline Original Healing Jelly biedt een reeks voordelen voor een gezonde en beschermde huid, met een eenvoudige en effectieve gebruikswijze.

Voordelen:

  • Kalmeert en beschermt de geïrriteerde huid.
  • Voorkomt schrale lippen en droge plekken.
  • Ondersteunt het natuurlijke herstelproces van de huid.
  • Geschikt voor dagelijks gebruik door het hele gezin.
  • Verbetert de elasticiteit en zachtheid van de huid.

Gebruikswijze: Breng een kleine hoeveelheid vaseline aan op de droge of geïrriteerde huid en masseer zachtjes in. Kan zo vaak als nodig worden gebruikt.


Waarom dit product kiezen

Kies voor Vaseline Original Healing Jelly voor een betrouwbare en effectieve oplossing die uw huid dagelijks beschermt en verzorgt. De pure formule en e aanbeveling maken het de ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar hydratatie en bescherming, vooral voor de gevoelige huid.

Model
Vaseline Original Healing Jelly
Gewicht
0.21 kg
Inhoud
0.212 l
Ingrediënten
Petrolatum.
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
1x Beschermende cosmetische vaseline: Vaseline Original Healing Jelly (212 g)
Aantal stuks
1
EAN
0305212352009
305212352009

Model
Vaseline Original Healing Jelly
Gewicht
0.21 kg
Inhoud
0.212 l
Ingrediënten
Petrolatum.
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
1x Beschermende cosmetische vaseline: Vaseline Original Healing Jelly (212 g)
Aantal stuks
1
EAN
0305212352009
305212352009
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vaseline Original Herstellende Gel, beschermende reisverpakking, 49 g
Vaseline Original Herstellende Gel, beschermende reisverpakking, 49 g
€ 64,63/1kg
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vaseline | Hojivé gel 368g - Lichaams- en lippenbalsem, Vaseline Cosmetic, Geschikt voor droge huid, Ideaal voor de winter
Vaseline | Hojivé gel 368g - Lichaams- en lippenbalsem, Vaseline Cosmetic, Geschikt voor droge huid, Ideaal voor de winter
€ 27,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
€ 64,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vaseline Beschermende Jelly, Toner, Vrouwen, Droge huid, Ruwe huid, 50 ml, Verpakking, Wit petroleum (100%)
Vaseline Beschermende Jelly, Toner, Vrouwen, Droge huid, Ruwe huid, 50 ml, Verpakking, Wit petroleum (100%)
€ 23,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,20
-3%
€ 1,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vaseline Healing Jelly met cacaoboter, balsem, uniseks, hydraterend, voor droge huid, 212 ml, pot
Vaseline Healing Jelly met cacaoboter, balsem, uniseks, hydraterend, voor droge huid, 212 ml, pot
€ 32,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vaseline Cacaoboter Verzorging, 49g
Vaseline Cacaoboter Verzorging, 49g
€ 55,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Hydra Healthy Vaseline Intensief hydraterende handcrème met keratine, 100 ml
Hydra Healthy Vaseline Intensief hydraterende handcrème met keratine, 100 ml
€ 59,90/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vaseline Healing Jelly Baby, 368 ml, Hypoallergeen, Snel absorberend, Niet plakkerig
Vaseline Healing Jelly Baby, 368 ml, Hypoallergeen, Snel absorberend, Niet plakkerig
€ 27,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vaseline Original Vasenol (100 ml)
Vaseline Original Vasenol (100 ml)
€ 17,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 364,00
Gratis bezorging
Verkoper: PelcDirect

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 174,08/1l
Productafbeelding van frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 510,00/1kg
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Juvena Fascianista 3D massage roller
Juvena Fascianista 3D massage roller
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,45/1kg
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg
Productafbeelding van WELEDA Tropical Crush Geurmist voor lichaam en haar, een fruitig geurende zomerse geur voor huid en haar, 95 ml
WELEDA Tropical Crush Geurmist voor lichaam en haar, een fruitig geurende zomerse geur voor huid en haar, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,53/1l