Italiaanse chocoladebonbons met noten, Novi, 160g

€ 5,80

€ 36,25 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Wees er snel bij!
Pralines & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
€ 241,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Landgarten Beeren in dreierlei Schokoladen 1 Beutel
Landgarten Beeren in dreierlei Schokoladen 1 Beutel
€ 248,00/1kg
€ 12,40
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van 15 stuks Toffifee, 4014400018530, chocoladebonbons, 125 g
15 stuks Toffifee, 4014400018530, chocoladebonbons, 125 g
€ 29,66/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,61
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met hazelnootpasta vulling, 110 gram
Milka Melkchocolade met hazelnootpasta vulling, 110 gram
€ 55,73/1kg
€ 6,45
-4%
€ 6,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka MMMax Druiven-Noten
Milka MMMax Druiven-Noten
€ 36,00/1kg
€ 10,23
-4%
€ 9,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goplana Pistachenoten, 192 gram
Goplana Pistachenoten, 192 gram
€ 44,35/1kg
€ 10,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindor melkchocolade pralines, 100g
Lindor melkchocolade pralines, 100g
€ 80,75/1kg
€ 10,20
-4%
€ 9,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade Pralines, 114 gram
Wedel Melkchocolade Pralines, 114 gram
€ 47,67/1kg
€ 9,03
-4%
€ 8,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Vogelmelk Pralines, 340g
Wedel Vogelmelk Pralines, 340g
€ 20,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,35
-23%
€ 7,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Casali Chocoladebananen, 150g
Casali Chocoladebananen, 150g
€ 27,53/1kg
€ 5,50
-4%
€ 5,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vobro Primavera chocolade, 140 gram
Vobro Primavera chocolade, 140 gram
€ 40,05/1kg
€ 8,01
-4%
€ 7,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
€ 58,42/1kg
€ 46,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Landgarten Chocolate Strawberry (50 gr)
Landgarten Chocolate Strawberry (50 gr)
€ 2.500,00/1kg
€ 2,56
-2%
€ 2,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MaitreTruffout Zeevruchtenpraline, 250 gram
MaitreTruffout Zeevruchtenpraline, 250 gram
€ 20,08/1kg
€ 5,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
€ 18,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,35
-24%
€ 7,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Lindor chocolade, smaak: Tiramisu, 200 gram
Lindt Lindor chocolade, smaak: Tiramisu, 200 gram
€ 82,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,59
Verkoper: Katomix
CZEKOLADKI GORZKIE Z NADZIENIEM MIĘTOWYM BIO 100 g - VIVANI
Chocoladeproduct - Cremosini Munt, 100g
€ 76,70/1kg
€ 7,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nutella Knapperige Koekjes met Vulling, 193 g
Nutella Knapperige Koekjes met Vulling, 193 g
€ 29,23/1kg
€ 6,77
-5%
€ 6,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
€ 25,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-6%
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van La Praline chocoladetruffels met zeezout
La Praline chocoladetruffels met zeezout
€ 61,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,22
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Busta Gianduiotto Classico Novi 160g zijn klassieke Italiaanse gianduja-pralines, een van de meest kenmerkende delicatessen uit de regio Piemonte. Dit product combineert hoogwaardige chocolade met een hoog percentage hazelnoten (ongeveer 26%), waardoor een harmonieuze mix ontstaat van intense cacaosmaak en subtiele nootachtige zoetheid.

Deze pralines hebben een fluweelzachte textuur die smelt in de mond en zijn herkenbaar aan hun karakteristieke gianduiotto-vorm. Dankzij zorgvuldig geselecteerde ingrediënten, zoals cacaomassa, cacaoboter en melkpoeder, bieden ze een rijke en evenwichtige smaak, typerend voor premium Italiaanse chocolade.

Het product wordt gemaakt volgens een traditioneel recept met behulp van geselecteerde Italiaanse hazelnoten, wat zijn authentieke karakter en hoge kwaliteit benadrukt. Bovendien is het glutenvrij, waardoor het geschikt is voor mensen die gluten vermijden.

Gianduiotto Classico is ideaal als elegante snack bij de koffie of thee, als cadeau of als ingrediënt in desserts. De praktische verpakking van 160 gram en de individueel verpakte pralines zorgen voor gemak en langdurige versheid.

Ingrediënten
Op de verpakking
Voedingswaarde
Op de verpakking
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Italiaanse chocolade pralines met noten, Novi, 160g
Fabrikant
NOVI
EAN
8006380233061

Ingrediënten
Op de verpakking
Voedingswaarde
Op de verpakking
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Italiaanse chocolade pralines met noten, Novi, 160g
Fabrikant
NOVI
EAN
8006380233061
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Cremino Cuadro Classico, 150 gram, verpakking - Novi
Cremino Cuadro Classico, 150 gram, verpakking - Novi
€ 29,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Pistachepraline Cuadra Pistacchio, 150g - Novi
Pistachepraline Cuadra Pistacchio, 150g - Novi
€ 29,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Welkomstdeals
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
-3%
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram
Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram
€ 80,47/1kg
€ 13,68
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g
Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g
€ 34,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van NIVEA Sun Carotin Lotion SPF6, 200 ml
NIVEA Sun Carotin Lotion SPF6, 200 ml
€ 55,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,89
-13%
€ 11,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Mulino Bianco Baiocchi Pistache – Gebak met bladerdeeg en pistachecrème (168g / 6 porties van 3 stuks)
Mulino Bianco Baiocchi Pistache – Gebak met bladerdeeg en pistachecrème (168g / 6 porties van 3 stuks)
€ 16,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
€ 11,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
€ 7,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,88
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 95,11
Gratis bezorging
Verkoper: AC-Electro
Productafbeelding van Novi, gladde chocolade Fondente, 3 x 100g
Novi, gladde chocolade Fondente, 3 x 100g
€ 63,18/1kg
€ 6,95
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Makita DCL 180 ZB accu stofzuiger 18 V zwart solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DCL 180 ZB accu stofzuiger 18 V zwart solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Balocco Fagottini, 700g, Biscuit, Chocoladeschilfers, 467 kcal, 1959 kJ, 7,2 g, 67 g
Balocco Fagottini, 700g, Biscuit, Chocoladeschilfers, 467 kcal, 1959 kJ, 7,2 g, 67 g
€ 5,63/1kg
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
€ 15,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Arebos driewieler scooter met LED-banden, roze, 880 mm, 390 mm, 960 mm
Arebos driewieler scooter met LED-banden, roze, 880 mm, 390 mm, 960 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 299
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Basilicumpesto zonder knoflook, volgens het oude recept van Bartolomeo Venturini, 180g
Basilicumpesto zonder knoflook, volgens het oude recept van Bartolomeo Venturini, 180g
€ 25,78/1kg
€ 4,64
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Makita DCL 180 Z accu stofzuiger 18 V 0,65 l solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DCL 180 Z accu stofzuiger 18 V 0,65 l solo - zonder accu, zonder oplader
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 75,25
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Basilicumpesto met knoflook, bereid volgens een oud recept van Bartolomeo Venturino, 180 gram
Basilicumpesto met knoflook, bereid volgens een oud recept van Bartolomeo Venturino, 180 gram
€ 25,78/1kg
€ 4,64
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van INTEX Opblaasbare slaapbank, uitschuifbaar, met slaapfunctie, Queen-size
INTEX Opblaasbare slaapbank, uitschuifbaar, met slaapfunctie, Queen-size
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 65,82
-4%
€ 62,96
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Valsoia Smeersel, zonder toegevoegde suiker, 200 g, pot, bruin, glutenvrij, palmolievrij, lactosevrij, 462 kcal, 1915 kJ
Valsoia Smeersel, zonder toegevoegde suiker, 200 g, pot, bruin, glutenvrij, palmolievrij, lactosevrij, 462 kcal, 1915 kJ
€ 27,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,56
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 363
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Welkomstdeals
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4610
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2793
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 12 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijk
Beoordeeld op 23 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gewoon lekker
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke chocolade
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop