CUDY RE3600 BE3600 WiFi 7 Mesh-versterker

€ 71,55

€ 65,20-8%

plus € 9,95 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Routers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van CUDY WR3000P AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Router
CUDY WR3000P AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Router
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 106,62
-€ 17,64
€ 88,98
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Cudy AC1200 Wi-Fi Mesh-systeem
Cudy AC1200 Wi-Fi Mesh-systeem
€ 74,76
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van CUDY AP1200: Buitenaccesspoint voor WiFi, AC1200
CUDY AP1200: Buitenaccesspoint voor WiFi, AC1200
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,75
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Mercusys BE3600 Mesh Wi-Fi 7 systeem - Router - WLAN
Mercusys BE3600 Mesh Wi-Fi 7 systeem - Router - WLAN
€ 303,00
Gratis bezorging
Verkoper: AO-Projekt-GmbH
Productafbeelding van Cudy AX1800 Wi-Fi 6 Mesh-versterker
Cudy AX1800 Wi-Fi 6 Mesh-versterker
€ 45,85
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Keenetic Sprinter AX1800: Mesh WiFi-6 router/versterker
Keenetic Sprinter AX1800: Mesh WiFi-6 router/versterker
€ 225,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van CUDY LT500 AC1200 Wi-Fi Mesh 4G Router, LTE Cat4
CUDY LT500 AC1200 Wi-Fi Mesh 4G Router, LTE Cat4
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 58,66
-9%
€ 52,94
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van CUDY WR6500H BE6500 2.5G Wi-Fi 7 Mesh router
CUDY WR6500H BE6500 2.5G Wi-Fi 7 Mesh router
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 125,07
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Router Tenda TE3L Wi-Fi 7 BE3600
Router Tenda TE3L Wi-Fi 7 BE3600
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,01
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Mesh-wifi-netwerk (AC1200), 3-pack
Mesh-wifi-netwerk (AC1200), 3-pack
€ 157,53
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Cudy AX1800 Gigabit Wi-Fi 6 Mesh router
Cudy AX1800 Gigabit Wi-Fi 6 Mesh router
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 148,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van WiFi 7 Mesh BE6500 extender (wit)
WiFi 7 Mesh BE6500 extender (wit)
€ 175,10
-€ 20,42
€ 154,68
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Ruijie Reyee 300 Mbps Mesh Wi-Fi verlenger
Ruijie Reyee 300 Mbps Mesh Wi-Fi verlenger
€ 39,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Cudy BE3600 Wi-Fi 7 Mesh-systeem
Cudy BE3600 Wi-Fi 7 Mesh-systeem
€ 83,45
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Cudy Router Mesh 2,5G WiFi AX3000 WR3000H
Cudy Router Mesh 2,5G WiFi AX3000 WR3000H
€ 87,56
-19%
€ 70,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Cudy BE3600 Wi-Fi 7 Mesh-systeem
Cudy BE3600 Wi-Fi 7 Mesh-systeem
€ 142,37
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Cudy BE3600 Gigabit Wi-Fi 7 Mesh router
Cudy BE3600 Gigabit Wi-Fi 7 Mesh router
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,60
-4%
€ 75,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DrayTek VigorAP 912C (802.11ac Mesh-WLAN accesspoint, 1x 2,4 GHz + 1x 5 GHz frequentieband)
DrayTek VigorAP 912C (802.11ac Mesh-WLAN accesspoint, 1x 2,4 GHz + 1x 5 GHz frequentieband)
€ 174,93
-€ 46,56
€ 128,37
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van AX3000 Dual-Band WiFi 6 Mesh-versterker (wit, (EAX17))
AX3000 Dual-Band WiFi 6 Mesh-versterker (wit, (EAX17))
€ 146,83
-€ 8,51
€ 138,32
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Keenetic Hopper AX1800 Mesh WiFi-6 router
Keenetic Hopper AX1800 Mesh WiFi-6 router
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 236,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fabrikant: Cudy
Fabrikant
Cudy
Aantal poorten
1
Ondersteunde wifi-frequenties
2,4 GHz
5 GHz
Netwerkeigenschappen
wifi
Configuratie op afstand
Compatibel met Smart Home
Ja
Wifi-compatibel
Ja
Wifi-standaarden
802.11be
802.11ax
802.11ac
802.11n
802.11g
802.11b
802.11
Kleur
Wit
Spanning
100 V
Gewicht
0.4 kg
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
RE3600
EAN
6971690793746

Fabrikant
Cudy
Aantal poorten
1
Ondersteunde wifi-frequenties
2,4 GHz
5 GHz
Netwerkeigenschappen
wifi
Configuratie op afstand
Compatibel met Smart Home
Ja
Wifi-compatibel
Ja
Wifi-standaarden
802.11be
802.11ax
802.11ac
802.11n
802.11g
802.11b
802.11
Kleur
Wit
Spanning
100 V
Gewicht
0.4 kg
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
RE3600
EAN
6971690793746
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van AOC 27G2SPAE/BK, 68,6 cm (27 inch), 27G2SPAE/BK, beeldverhouding 16:09, 2x HDMI + DisplayPort, IPS-paneel, zwart/rood
AOC 27G2SPAE/BK, 68,6 cm (27 inch), 27G2SPAE/BK, beeldverhouding 16:09, 2x HDMI + DisplayPort, IPS-paneel, zwart/rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 423,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche, 90 ml, voor dames, afmetingen: 92 mm (hoogte), 36 mm (breedte), 135 mm (diepte), gewicht: 319 g
Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche, 90 ml, voor dames, afmetingen: 92 mm (hoogte), 36 mm (breedte), 135 mm (diepte), gewicht: 319 g
€ 1.708,89/1l
€ 153,80
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tom Ford Oud Wood Parfum, 50 ml
Tom Ford Oud Wood Parfum, 50 ml
€ 4.750,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 237,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van OnePlus Pad 3, smart toetsenbord, QWERTY-indeling, blauw
OnePlus Pad 3, smart toetsenbord, QWERTY-indeling, blauw
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HP HPE NW ION AP21 (EU), Access Point bundel
HP HPE NW ION AP21 (EU), Access Point bundel
€ 133,50
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Laifen SE Lite, 105.000 omwentelingen per minuut, 19 m/s, 58 °C, 62 dB, Roze, 2,5 meter
Laifen SE Lite, 105.000 omwentelingen per minuut, 19 m/s, 58 °C, 62 dB, Roze, 2,5 meter
€ 438,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 156,00
-€ 4,68
€ 151,32
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Tommy Hilfiger Polshorloges 1710448
Tommy Hilfiger Polshorloges 1710448
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 96,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ASUS 90IG09A0-MO3B60 ASUS WL-Router ZenWiFi BD4 Outdoor
ASUS 90IG09A0-MO3B60 ASUS WL-Router ZenWiFi BD4 Outdoor
€ 178,98
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lenovo Idea Tab/ZAFR0478CZ/11 inch/2560x1600 resolutie/8GB RAM/256GB opslag/An15/Luna grijs
Lenovo Idea Tab/ZAFR0478CZ/11 inch/2560x1600 resolutie/8GB RAM/256GB opslag/An15/Luna grijs
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 388,52
-€ 27,20
€ 361,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van LogiLink Verlicht toetsenbord, USB, LED, regenboogachtergrondverlichting, zwart (verpakking: 1 stuks, vouwdoos)
LogiLink Verlicht toetsenbord, USB, LED, regenboogachtergrondverlichting, zwart (verpakking: 1 stuks, vouwdoos)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 26,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 503
€ 208,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Bohle zuiglift, draagvermogen 100 kg, kopdiameter 120 mm, 3-kops uitvoering, aluminium behuizing, "blue line" - 603.0BL
Bohle zuiglift, draagvermogen 100 kg, kopdiameter 120 mm, 3-kops uitvoering, aluminium behuizing, "blue line" - 603.0BL
€ 134,53
-€ 21,03
€ 113,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MONZANA® Bollerwagen, houten uitvoering, geschikt tot 180 kg, met dak, luchtbanden, stabiel, robuust, stalen frame, veelzijdig, geschikt voor tuin, strand, transport, en als hulpwagen. Kleur: rood
MONZANA® Bollerwagen, houten uitvoering, geschikt tot 180 kg, met dak, luchtbanden, stabiel, robuust, stalen frame, veelzijdig, geschikt voor tuin, strand, transport, en als hulpwagen. Kleur: rood
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 93,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Prada - Luna Rossa Sport, eau de toilette, 100 ml
Prada - Luna Rossa Sport, eau de toilette, 100 ml
€ 858,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 85,86
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van MARIMEX Zwembadoverkapping, diameter 305 cm, model 10970565
MARIMEX Zwembadoverkapping, diameter 305 cm, model 10970565
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 250,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fragrance World Montera Rouge Tobacco Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
Fragrance World Montera Rouge Tobacco Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
€ 168,70/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,68
-41%
€ 16,87
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Rowenta NANO HY8140, 73,88 m/s, Goud, Wit, China, 1700 W, 220 - 240 V, 49 mm
Rowenta NANO HY8140, 73,88 m/s, Goud, Wit, China, 1700 W, 220 - 240 V, 49 mm
€ 129,66/1kg
€ 123,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MARIMEX Adapter voor zwembadafdekkingen van het type Orlando, artikelnummer 10970569
MARIMEX Adapter voor zwembadafdekkingen van het type Orlando, artikelnummer 10970569
€ 54,64
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Laifen Swift Premium - Krachtige föhn, goud/blauw
Laifen Swift Premium - Krachtige föhn, goud/blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 134,86
-€ 38,86
€ 96,00
Gratis bezorging
Verkoper: CortoSlnova
Productafbeelding van Prada Amber Pour Homme Eau de Toilette Spray
Prada Amber Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 861,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,80
-6%
€ 86,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 70mai A800S, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixels, 140°, IMX415-sensor, 130°, f/1.8 - f/1.8
70mai A800S, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixels, 140°, IMX415-sensor, 130°, f/1.8 - f/1.8
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 221,99
-€ 61,24
€ 160,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Laifen Swift SE speciale haardroger (paars)
Laifen Swift SE speciale haardroger (paars)
€ 175,41/1kg
€ 175,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Abrex Cararama 1:43 - Mini - Union Jack.
Abrex Cararama 1:43 - Mini - Union Jack.
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, uniseks, 180 ml. Geur: Mirte, basilicum, bergamot, citroen, jasmijn, damascusroos, zeenoten, amber, cederhout, jeneverbes, lentisk. Spray
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, uniseks, 180 ml. Geur: Mirte, basilicum, bergamot, citroen, jasmijn, damascusroos, zeenoten, amber, cederhout, jeneverbes, lentisk. Spray
€ 706,17/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 127,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Achterlichten set voor Opel Zafira C, modeljaren 2012-2019 (4 stuks)
Achterlichten set voor Opel Zafira C, modeljaren 2012-2019 (4 stuks)
€ 153,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MERCUSYS Mercusys AX1500 Mesh WiFi 6-systeem voor het hele huis
MERCUSYS Mercusys AX1500 Mesh WiFi 6-systeem voor het hele huis
€ 96,01
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Bakugan 6067047, Huisdier Bakugan, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar
Bakugan 6067047, Huisdier Bakugan, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 41,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mexx Ice Touch Heren Eau de Toilette, 30 ml
Mexx Ice Touch Heren Eau de Toilette, 30 ml
€ 939,33/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kleine UPS (onderbrekingsvrije stroomvoorziening) met 12000 mAh en 18 W, 5 V, 9 V, 12 V DC, met Type-C en USB-aansluitingen. Noodstroomvoorziening voor routers en modems, met EU-stekker
Kleine UPS (onderbrekingsvrije stroomvoorziening) met 12000 mAh en 18 W, 5 V, 9 V, 12 V DC, met Type-C en USB-aansluitingen. Noodstroomvoorziening voor routers en modems, met EU-stekker
€ 62,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza