Cremino Cuadro Classico, 150 gram, verpakking - Novi

€ 5,80

€ 29,00 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Wees er snel bij!
Pralines & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ferrero Rocher, verpakking met 16 stuks
Ferrero Rocher, verpakking met 16 stuks
€ 84,05/1kg
€ 16,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van MaitreTruffout Belgische karamelltruffels, 200 gram
MaitreTruffout Belgische karamelltruffels, 200 gram
€ 17,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
€ 25,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-6%
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van FERRERO 4979 FERRERO Collectie, kerstpralinés, 129,0 g
FERRERO 4979 FERRERO Collectie, kerstpralinés, 129,0 g
€ 75,32/1kg
€ 14,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 59,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mon Cheri - Verpakking van 10 stuks, gewicht 105 gram
Mon Cheri - Verpakking van 10 stuks, gewicht 105 gram
€ 133,81/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,05
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
€ 81,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Collection, 15 stuks, 172 gram
Ferrero Collection, 15 stuks, 172 gram
€ 170,81/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,38
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Vobro Panna Cotta, 129 gram
Vobro Panna Cotta, 129 gram
€ 43,33/1kg
€ 7,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
€ 241,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
CZEKOLADKI GORZKIE Z NADZIENIEM MIĘTOWYM BIO 100 g - VIVANI
Chocoladeproduct - Cremosini Munt, 100g
€ 76,70/1kg
€ 7,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MaitreTruffout Zeevruchtenpraline, 250 gram
MaitreTruffout Zeevruchtenpraline, 250 gram
€ 20,08/1kg
€ 5,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
€ 58,42/1kg
€ 46,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mieszko Bomba, "Jouw Geheim" chocoladereep, 106 gram
Mieszko Bomba, "Jouw Geheim" chocoladereep, 106 gram
€ 55,18/1kg
€ 6,39
-5%
€ 6,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met hazelnootpasta vulling, 110 gram
Milka Melkchocolade met hazelnootpasta vulling, 110 gram
€ 55,73/1kg
€ 6,45
-4%
€ 6,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Casali Chocoladebananen, 150g
Casali Chocoladebananen, 150g
€ 27,53/1kg
€ 5,50
-4%
€ 5,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MON CHERI 1026 MON CHERI Pralinen 15 St.
MON CHERI 1026 MON CHERI Pralinen 15 St.
€ 73,38/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 14,69
-21%
€ 11,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, grote verpakking (16 stuks x 40 gram)
Ferrero Raffaello, grote verpakking (16 stuks x 40 gram)
€ 48,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zeronella, hazelnootpasta met pure chocolade, 250 gram
Zeronella, hazelnootpasta met pure chocolade, 250 gram
€ 119,96/1kg
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van La Praline: Chocoladetruffels met pistache
La Praline: Chocoladetruffels met pistache
€ 51,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,34
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cremino Cuadro Classico 150gr - Novi

Cremino Cuadro Classico is een heerlijke chocolade van het Italiaanse merk Novi. Het product weegt 150 gram en is verpakt in een elegante, vierkante verpakking, bestaande uit drie lagen: romige chocolade en hazelnoten.

De bovenste laag van Cremino Cuadro Classico is een zachte en romige melkchocolade die smelt op de tong en heerlijk wegsmelt in de mond. De middelste laag is een delicate crème met witte chocolade en hazelnoten, die het product een knapperige textuur geeft. Aan de onderkant bevindt zich een verdere laag melkchocolade, die de hele romige smaak omhult.

De Cremino Cuadro Classico-chocolade wordt gemaakt met natuurlijke ingrediënten zoals verse melk, cacao en hazelnoten, waardoor het de perfecte keuze is voor liefhebbers van natuurlijke smaken. Dit product is elegant en perfect als cadeau, maar ook voor een moment van ontspanning en het genieten van een unieke smaak.

Ingrediënten: Suiker, hazelnoten (29%), cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, emulgator (sojalecithine). Kan sporen bevatten van: amandelen, pistachenoten. Glutenvrij. Voedingswaarde: Gemiddelde voedingswaarde: Ingrediënten per 100 g per 150 g (hele verpakking) Energie 2523 kJ / 607 kcal 3785 kJ / 911 kcal Vet 44 g 66 g, waarvan verzadigde vetzuren 16 g 24 g Koolhydraten 42 g 63 g, waarvan suikers 40 g 60 g Eiwitten 8,6 g 12,9 g Zout 0,12 g 0,18 g Overige informatie: Land van herkomst: Italië n in een droge, koele plaats, beschermd tegen warmte. Ten minste houdbaar tot: Glutenvrij product.
Ingrediënten
Informatie op de verpakking
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Cremino Cuadro Classico, 150 gram, verpakking - Novi
Fabrikant
NOVI
EAN
8006380234051

Ingrediënten
Informatie op de verpakking
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Cremino Cuadro Classico, 150 gram, verpakking - Novi
Fabrikant
NOVI
EAN
8006380234051
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
€ 22,49/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,42
-39%
€ 22,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
€ 25,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-6%
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van duplo   Schokoriegel 18 St.
duplo Schokoriegel 18 St.
€ 40,63/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Anthon Berg Baileys-smaken, melkchocolade met marsepein, 175g
Anthon Berg Baileys-smaken, melkchocolade met marsepein, 175g
€ 188,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van PREMIUM XL Dubai-stijl chocolade, 220g, met pistachenoten en kadayif (engelshaar)
PREMIUM XL Dubai-stijl chocolade, 220g, met pistachenoten en kadayif (engelshaar)
€ 115,41/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 25,39
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Roshen Minky Binky melkbonbons, 1 kg
Roshen Minky Binky melkbonbons, 1 kg
€ 8,43/1kg
€ 8,87
-4%
€ 8,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero, de beste adventskalender met 24 premium specialiteiten, 251g
Ferrero, de beste adventskalender met 24 premium specialiteiten, 251g
€ 110,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g
Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g
€ 34,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
€ 58,42/1kg
€ 46,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 15 stuks Toffifee, 4014400018530, chocoladebonbons, 125 g
15 stuks Toffifee, 4014400018530, chocoladebonbons, 125 g
€ 29,66/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,61
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 59,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
€ 18,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,35
-24%
€ 7,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MaitreTruffout Belgische koffie-trüffels, 200 gram
MaitreTruffout Belgische koffie-trüffels, 200 gram
€ 17,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
€ 81,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anthon Berg Blauwe bessen in wodka, marzipantaartjes met chocolade, 220g
Anthon Berg Blauwe bessen in wodka, marzipantaartjes met chocolade, 220g
€ 31,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 7,84
-11%
€ 6,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Vogelmelk Pralines, 340g
Wedel Vogelmelk Pralines, 340g
€ 20,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,35
-23%
€ 7,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Kuhbonbons, melkkaramel, "krówka mleczna", 250g
Wawel Kuhbonbons, melkkaramel, "krówka mleczna", 250g
€ 18,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
€ 74,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MaitreTruffout Belgische hazelnoottruffels, 200 gram
MaitreTruffout Belgische hazelnoottruffels, 200 gram
€ 17,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Pralines, Hochfein: Fijne chocolade specialiteiten, 120g
Lindt Pralines, Hochfein: Fijne chocolade specialiteiten, 120g
€ 87,50/1kg
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Baileys Chocolate Mini Delights, merk Braun, 102 gram, 2116 kJ, 507 kcal, 54 gram, 48 gram
Baileys Chocolate Mini Delights, merk Braun, 102 gram, 2116 kJ, 507 kcal, 54 gram, 48 gram
€ 352,35/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Milka - Favorieten chocolade, doos met 106 stuks (1 kg)
Milka - Favorieten chocolade, doos met 106 stuks (1 kg)
€ 28,21/1kg
€ 28,21
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maak Geisha Box
Maak Geisha Box
€ 139,93/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van La Praline Chocoladetruffels met zeezout, 200g
La Praline Chocoladetruffels met zeezout, 200g
€ 57,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,51
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Vego Vegolino Vegan Pralines  (180 gr)
Vego Vegolino Vegan Pralines (180 gr)
€ 44,11/1kg
€ 7,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Śliwki Nałęczowskie (gevulde pruimen) in chocolade, 190 gram
Śliwki Nałęczowskie (gevulde pruimen) in chocolade, 190 gram
€ 43,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,65
-4%
€ 8,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Schokolade Kleines Dankeschön Alpenmilch 4068580 44g
Milka Schokolade Kleines Dankeschön Alpenmilch 4068580 44g
€ 250,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
€ 41,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
€ 52,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,55
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 12 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijk
Beoordeeld op 23 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gewoon lekker
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke chocolade
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop