5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Babylon Eau de Parfum, 100 ml€ 2.172,60/1l
€ 217,26
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
M.Micallef Osaïto Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)€ 1.256,70/1l
€ 125,67
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Lattafa Confidential Private Gold parfum voor heren, 100 ml€ 191,00/1l
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer informatie over deze advertentie
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

AFNAN TURATHI ELECTRIC Eau de Parfum, 90 ml
€ 375,89/1l
€ 33,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf - Club De Nuit Intense Man Limited Edition Parfum, 105 ml
€ 573,62/1l
€ 74,64
-19%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,23
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Maison Alhambra Parfum Terra, eau de parfum, 50 ml
€ 280,40/1l
€ 28,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
€ 427,00/1l
€ 34,16
Verkoper: Glamperfeu

French Avenue Atlantis, Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 389,40/1l
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Pride Eternal Oud Eau de Parfum Spray
€ 263,90/1l
€ 26,39
Verkoper: ParfumGroup

Afnan - Supremacy, Intense Eau de Parfum, 100 ml
€ 442,70/1l
€ 44,27
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Antique EDP 100ml
€ 343,80/1l
€ 34,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

French Avenue Obsidian Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 403,40/1l
€ 40,34
Verkoper: LuxusAroma

Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
€ 217,55/1l
€ 23,93
Verkoper: ParfumGroup

Rayhaan Pacific Aura Eau de Parfum, 100 ml
€ 259,40/1l
€ 27,59
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,94
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Fragrance World Montera Rouge Tobacco Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
€ 168,70/1l
€ 28,68
-41%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,87
Verkoper: PolisElectro
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Fragrance World Olfactory Music Fest is een speelse en energieke parfum die de harmonie van geuren en emoties viert, net zoals muziek tonen combineert om een unieke ervaring te creëren. Deze geur is als een vrolijke symfonie die tot leven komt bij elke ademhaling. De opening verleidt u met frisse en fruitige tonen van bergamot, sappige perzik en de delicate zoetheid van peer, die een gevoel van vreugde en lichtheid oproepen. In het hart van het parfum ontvoult zich een bloemige harmonie, waarin de zachte tonen van pioenroos, de bedwelmende jasmijn en de delicate roos de hoofdrol spelen. Deze bloemige akkoorden geven de geur vrouwelijkheid en elegantie, terwijl een subtiele zoetheid de compositie een jeugdige energie geeft. Fragrance World Olfactory Music Fest is een levendige geur, perfect voor dagelijks gebruik en gelegenheden waarin u positieve energie wilt uitstralen. De basis van de geur brengt een warme en kalmerende combinatie van sandelhout, muskus en een vleugje zoete vanille, die zorgt voor een langdurige en aangename geur. Fragrance World Olfactory Music Fest is een parfum dat momenten van vreugde, creativiteit en spontaniteit viert. Het is ideaal voor degenen die originele en speelse geuren waarderen, die de ritme van het leven in zich dragen.
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Model
- Olfactory Music Fest
- Gewicht
- 0.442 kg
- Geur
- Leader
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Alpha-isomethyl ionon, Amylcinnamal, Benzylsalicylaat, Citral, Citronellol, Coumarine, Eugenol, Geraniol, Hexylcinnamal, Hydroxycitronellal, Limoneen, Linalool.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 6290360376042
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Model
- Olfactory Music Fest
- Gewicht
- 0.442 kg
- Geur
- Leader
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Alpha-isomethyl ionon, Amylcinnamal, Benzylsalicylaat, Citral, Citronellol, Coumarine, Eugenol, Geraniol, Hexylcinnamal, Hydroxycitronellal, Limoneen, Linalool.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 6290360376042
Gaat ook goed samen met

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
€ 124,80/1l
€ 12,48
Verkoper: NutraBestBG

Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 240,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Dasfarinas

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 641,67/1l
€ 57,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Maison Alhambra Kismet Angel, 100 ml, Eau de Parfum, uniseks
€ 249,30/1l
€ 24,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf Club de Nuit Precieux Extrait de Parfum, 55 ml
€ 726,91/1l
€ 40,84
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 39,98
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
€ 359,00/1l
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Eau de parfum Barakkat Rouge 540 (100 ml ) - Fragrance World
€ 249,00/1l
€ 24,90
Verkoper: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
€ 220,40/1l
€ 23,09
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,04
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 2.837,00/1l
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Atlas Eau de Parfum, 55 ml, uniseks
€ 581,82/1l
€ 32,00
Verkoper: DUBAISTORE

Nusuk Fawah Midnight Edition Eau de Parfum, 80 ml, uniseks
€ 359,75/1l
€ 28,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Pride Art of Arabia I Eau de Parfum, 100 ml
€ 384,80/1l
€ 38,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Maison Alhambra Smoky Touch Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
€ 281,63/1l
€ 22,53
Verkoper: NutraBestBG

Fragrance World Just Azraq, eau de parfum voor mannen, 100 ml
€ 163,30/1l
€ 16,33
Verkoper: PolisElectro

Lattafa Asad Zanzibar, voor heren, 100 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Zwarte peper, Lavendel, Iris, Zeezout
€ 267,00/1l
€ 26,70
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Maison Alhambra Jean Lowe Fantasme Eau de Parfum, 100 ml
€ 350,00/1l
€ 35,00
Verkoper: DUBAISTORE
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Foto's van klanten
Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 19 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Een fijne en subtiele geur
Music Fest is een geweldige geur die precies die tabaksachtige geurnoot heeft die lekker ruikt zonder opdringerig te zijn. Het is volgens mij een geur die lijkt op Jazz Club... en het is een waardige vervanging voor Tabacco Latino, voor zover iemand die nog kent, ook al haalt het niet de intensiteit en geurduur van TL. Toch ben ik erg blij dat ik Music Fest heb gevonden.
Beoordeeld op 21 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l