Genabelle - PDRN Vita Toning Ampoule, 30ml - Verhelderend serum voor het gezicht

€ 31,98

€ 1.066,00 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Serums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Medicube Azelaïnezuur Exosoom Serum 2000, 30 ml
Medicube Azelaïnezuur Exosoom Serum 2000, 30 ml
€ 1.166,33/1l
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Babaria Glycolzuur Serum, celvernieuwing, 30 ml
Babaria Glycolzuur Serum, celvernieuwing, 30 ml
€ 472,00/1l
€ 14,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biotrade Anti-rimpel serum voor het gezicht met 0,5% retinol
Biotrade Anti-rimpel serum voor het gezicht met 0,5% retinol
€ 1.156,00/1l
€ 34,68
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Biodance Radiant Vita Niacinamide Serum
Biodance Radiant Vita Niacinamide Serum
€ 745,67/1l
€ 22,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biovene Exfolierende gezichtsserum met 18% AHA en 2% BHA, 30 ml
Biovene Exfolierende gezichtsserum met 18% AHA en 2% BHA, 30 ml
€ 72,25/1kg
€ 5,06
-42%
€ 2,89
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul
€ 450,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,00
-10%
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Purito Txa 6 Niacinamide 10 Retinal Serum (30 ml)
Purito Txa 6 Niacinamide 10 Retinal Serum (30 ml)
€ 743,00/1l
€ 22,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CeraVe Retinol Sérum voor huidvernieuwing, 30 ml
CeraVe Retinol Sérum voor huidvernieuwing, 30 ml
€ 1.380,00/1l
€ 41,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Azelaïnezuur Exosoom Serum 2000, 30 ml
Medicube Azelaïnezuur Exosoom Serum 2000, 30 ml
€ 968,67/1l
€ 29,06
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Jurlique, Calendula, Kalmerend serum, voor het gezicht, 30 ml
Jurlique, Calendula, Kalmerend serum, voor het gezicht, 30 ml
€ 2.079,00/1l
€ 62,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anua PDRN + Hyaluron 100 Serum Masker
Anua PDRN + Hyaluron 100 Serum Masker
€ 302,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Nacomi Reinigingsserum tegen acne, voor het gezicht, 40 ml
Nacomi Reinigingsserum tegen acne, voor het gezicht, 40 ml
€ 462,25/1l
€ 18,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bioderma - Pigmentbio C-Concentrate gezichts serum - Corrigeert pigmentvlekken met vitamine C, 15 ml
Bioderma - Pigmentbio C-Concentrate gezichts serum - Corrigeert pigmentvlekken met vitamine C, 15 ml
€ 29.950,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Guinot, Newhite, Vitamine C, Verhelderend, Serum, Voor het gezicht, 25 ml
Guinot, Newhite, Vitamine C, Verhelderend, Serum, Voor het gezicht, 25 ml
€ 2.703,20/1l
€ 67,58
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van EQQUALBERRY - BAKUCHIOL VULLEND SERUM, 30ml - Anti-aging serum
EQQUALBERRY - BAKUCHIOL VULLEND SERUM, 30ml - Anti-aging serum
€ 966,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Ampul, 55 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Ampul, 55 ml
€ 290,91/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van BIODANCE Collageen Ampul voor het Verfijnen van Porieën, 50 ml - ampul met collageen
BIODANCE Collageen Ampul voor het Verfijnen van Porieën, 50 ml - ampul met collageen
€ 878,00/1l
€ 43,90
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Biotrade Verhelderende gezichtsserum met 15% vitamine C en peptiden
Biotrade Verhelderende gezichtsserum met 15% vitamine C en peptiden
€ 1.027,00/1l
€ 30,81
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Q+A Retinol Facial Serum (30 ml)
Q+A Retinol Facial Serum (30 ml)
€ 397,00/1l
€ 11,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Genabelle PDRN Vita Toning Ampoule is een geavanceerd serum met een lichte, zijdezachte textuur, speciaal ontworpen voor intensieve huidverzorging. Dankzij de synergie van actieve ingrediënten, zoals niacinamide, hyaluronzuur, tranexaminezuur en PDRN (natrium-DNA), hydrateert, verheldert en vernieuwt dit serum de huid effectief en geeft het een stralende uitstraling.

Voordelen voor de huid:

Verheldering en egalisatie van de huid: niacinamide en tranexaminezuur verminderen hyperpigmentatie en geven de huid een gelijkmatige teint.

Intensieve hydratatie: een complex van hyaluronzuur met verschillende molecuulgewichten hydrateert intensief en maakt de huid glad.

Regeneratie en verjonging: PDRN (natrium-DNA) bevordert de regeneratie van de huid en verbetert de elasticiteit.

Kalmerend en verzachtend: allantoïne en biosachariden verminderen irritatie en laten de huid zacht en ontspannen achter.

Anti-aging: adenosine en peptiden stimuleren de collageenproductie en verminderen fijne lijntjes en rimpels.

Gebruik:

Na het reinigen van de huid en het aanbrengen van een toner, breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op het gezicht en de hals.

Dep zachtjes op de huid om de absorptie te bevorderen.

Gebruik 's ochtends en 's avonds voor het aanbrengen van een moisturizer.

Genabelle PDRN Vita Toning Ampoule is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een geavanceerde huidverzorging die de huid een stralende, veerkrachtige en gezonde uitstraling geeft.

Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Water, butyleenglycol, niacinamide, polyglycerin-3, methylpropaandiol, 1,2-hexanediol, glycereth-26, glycerine, mannitol, natriumdna, polyglyceryl-10 lauraat, microkristalijne cellulose, ammoniumacryloyldimethyltauraat/vp-copolymeer, polyacrylaat crosspolymeer-6, acrylaten/c10-30 alkyl acrylaten crosspolymeer, arginine, zea mays (maïs) zetmeel, ethylhexylglycerine, mica, allantoïne, caprylylglycol, adenosine, parfum, biosaccharidegom-1, ci 77492, natriumhyaluronaat, calcium pantothenaat, maltodextrine, natriumzetmeel, octenylsuccinaat, natriumascorbylfosfaat, tocoferylacetaat, pyridoxinehcl, gehydrolyseerd hyaluronzuur, gehydrolyseerd natriumdna, hyaluronzuur, natriumacetylhyaluronaat, tripeptide-1, acetylhexapeptide-8
Fabrikant
Inna marka
EAN
8806135251025

Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Water, butyleenglycol, niacinamide, polyglycerin-3, methylpropaandiol, 1,2-hexanediol, glycereth-26, glycerine, mannitol, natriumdna, polyglyceryl-10 lauraat, microkristalijne cellulose, ammoniumacryloyldimethyltauraat/vp-copolymeer, polyacrylaat crosspolymeer-6, acrylaten/c10-30 alkyl acrylaten crosspolymeer, arginine, zea mays (maïs) zetmeel, ethylhexylglycerine, mica, allantoïne, caprylylglycol, adenosine, parfum, biosaccharidegom-1, ci 77492, natriumhyaluronaat, calcium pantothenaat, maltodextrine, natriumzetmeel, octenylsuccinaat, natriumascorbylfosfaat, tocoferylacetaat, pyridoxinehcl, gehydrolyseerd hyaluronzuur, gehydrolyseerd natriumdna, hyaluronzuur, natriumacetylhyaluronaat, tripeptide-1, acetylhexapeptide-8
Fabrikant
Inna marka
EAN
8806135251025
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Genabelle PDRN Herstellende Crème
Genabelle PDRN Herstellende Crème
€ 371,43/1l
€ 26,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Dr. Althea PDRN Reju 5000 Crème, 20 g: Regenererende crème
Dr. Althea PDRN Reju 5000 Crème, 20 g: Regenererende crème
€ 881,50/1l
€ 17,63
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream 50ml - Zonnecrème met hoge beschermingsfactor, verrijkt met berkenextract
Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream 50ml - Zonnecrème met hoge beschermingsfactor, verrijkt met berkenextract
€ 0,28/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 13,87
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tonic Anua
Tonic Anua
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
€ 499,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van VT COSMETICS - REEDLE SHOT 300, 50 ml
VT COSMETICS - REEDLE SHOT 300, 50 ml
€ 689,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Numbuzin Nr. 9 NAD+ PDRN Glow Boosting Toner 150ml, een multifunctionele gezichtswater
Numbuzin Nr. 9 NAD+ PDRN Glow Boosting Toner 150ml, een multifunctionele gezichtswater
€ 114,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van VT Cosmetics Reedle Shoot 100, 50 ml - Regenererend versterkend serum
VT Cosmetics Reedle Shoot 100, 50 ml - Regenererend versterkend serum
€ 608,80/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 238,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
€ 413,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Reju-All PDRN Verjongende Crème, 20 ml
Dr. Reju-All PDRN Verjongende Crème, 20 ml
€ 1.649,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Mixsoon Bean Essence, gezichtsessentie, 50 ml
Mixsoon Bean Essence, gezichtsessentie, 50 ml
€ 399,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 19,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
€ 119,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
€ 130,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,04
Verkoper: somnia24
ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam – čisticí pěna 150 ml – obrázek 2
ANUA Heartleaf Quercetinol Diep Reinigende Schuimreiniger, 150ml - reinigingsschuim voor het gezicht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 13,65
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 183,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.104,33/1l
Productafbeelding van Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 185,64
-€ 9,62
€ 176,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.867,33/1l
Productafbeelding van Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
€ 146,88
-€ 4,08
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
€ 120,36
-€ 6,86
€ 113,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 113.499,99/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 106,76
-€ 15,98
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.815,60/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage The Serum, voor heren, 50 ml
Dior Sauvage The Serum, voor heren, 50 ml
€ 81,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,40/1l
Productafbeelding van Rodial White Crystal Drops, 31 ml
Rodial White Crystal Drops, 31 ml
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.632,26/1l
Productafbeelding van MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Regenererend Serum
Dr. Hauschka Regenererend Serum
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Productafbeelding van Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.768,00/1l
Productafbeelding van VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 45,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.500,33/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1l
Productafbeelding van Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.882,33/1l
Productafbeelding van Talika Skintelligence Oil Vitale, 30 ml
Talika Skintelligence Oil Vitale, 30 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.530,00/1l
Productafbeelding van Nachtserum voor wimpers, High Impact (wimperserum), 3 ml
Nachtserum voor wimpers, High Impact (wimperserum), 3 ml
€ 45,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.006,67/1l
Productafbeelding van Stralende serum StriVectin Multi-Action Super-C Retinol gezichtsconcealer (30 ml)
Stralende serum StriVectin Multi-Action Super-C Retinol gezichtsconcealer (30 ml)
€ 44,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.485,00/1l
Productafbeelding van Vichy LiftActiv Retinol Specialist Serum, 30 ml
Vichy LiftActiv Retinol Specialist Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.491,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
€ 47,94
-2%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.564,00/1l
Productafbeelding van Babor - Skinovage Balancing Serum - Egaliserend serum voor de huid, geschikt voor een gemengde huid, 30 ml
Babor - Skinovage Balancing Serum - Egaliserend serum voor de huid, geschikt voor een gemengde huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.412,00/1l