Gewicht:

2.3 kg
  • 2.3 kg
  • 2.8 kg

Jayseuw Boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 100 mm (1000 stuks). Gekoperd roestvrijstalen draad met kniptang. Binddraad voor draadboormachines, boordraad inclusief boorapparaat

€ 41,99

€ 135,45 / 1m

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Lasdraden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Clanmacy boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 100 mm (1000 stuks). Gekoperd roestvrijstalen draad met kniptang. Binddraad voor boordraden, boordraad inclusief boorapparaat
Clanmacy boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 100 mm (1000 stuks). Gekoperd roestvrijstalen draad met kniptang. Binddraad voor boordraden, boordraad inclusief boorapparaat
€ 135,45/1m
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Jopassy boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 100 mm (1000 stuks). Gekoperd, verzinkt draad met kniptang. Binddraad voor boordraden, boordraad inclusief boorapparaat
Jopassy boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 100 mm (1000 stuks). Gekoperd, verzinkt draad met kniptang. Binddraad voor boordraden, boordraad inclusief boorapparaat
€ 135,45/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Heimfleiss® Boorapparaat + Betonsluitdraad 1,0 x 140 mm (1000 stuks) - Gekoperd roestvrijstalen draad met roestvrijstalen lus - Binddraad inclusief draaddriller
Heimfleiss® Boorapparaat + Betonsluitdraad 1,0 x 140 mm (1000 stuks) - Gekoperd roestvrijstalen draad met roestvrijstalen lus - Binddraad inclusief draaddriller
€ 220,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Heimfleiss® Boorapparaat + Betonbinddraad 1,0 x 160 mm (1000 stuks) - verzinkt oogdraad met kniptang - boordraad inclusief draadwinder
Heimfleiss® Boorapparaat + Betonbinddraad 1,0 x 160 mm (1000 stuks) - verzinkt oogdraad met kniptang - boordraad inclusief draadwinder
€ 37,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 76,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Heimfleiss® Boorapparaat + Ösendraad, betonbinddraad 1,4 x 120 mm (1000 stuks) - PVC-ommanteld roestvrijstalen draadset in zwart - Binddraad voor boordraden
Heimfleiss® Boorapparaat + Ösendraad, betonbinddraad 1,4 x 120 mm (1000 stuks) - PVC-ommanteld roestvrijstalen draadset in zwart - Binddraad voor boordraden
€ 727,92/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 87,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Heimfleiss® Boorapparaat + Ösendraad, betonbinddraad 1,4 x 100 mm (1000 stuks) - PVC-ommanteld roestvrijstalen draadset in zwart - Binddraad voor boordraden
Heimfleiss® Boorapparaat + Ösendraad, betonbinddraad 1,4 x 100 mm (1000 stuks) - PVC-ommanteld roestvrijstalen draadset in zwart - Binddraad voor boordraden
€ 273,45/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 84,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Heimfleiss® Ösendraad, betonbinddraad 1,4 x 140 mm (1000 stuks) - PVC-ommanteld roestvrijstalen draad in groen - Binddraad voor boormachines
Heimfleiss® Ösendraad, betonbinddraad 1,4 x 140 mm (1000 stuks) - PVC-ommanteld roestvrijstalen draad in groen - Binddraad voor boormachines
€ 443,86/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Heimfleiss® Ösendraad, betonbinddraad 1,0 x 140 mm (250 stuks) - koperen spiraaldraad - boordraad voor boormachine
Heimfleiss® Ösendraad, betonbinddraad 1,0 x 140 mm (250 stuks) - koperen spiraaldraad - boordraad voor boormachine
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Telwin roestvrijstalen lasdraad, 0,8 mm, 0,5 kg
Telwin roestvrijstalen lasdraad, 0,8 mm, 0,5 kg
€ 95,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Betonbinddraad, 1 mm dik, lengte 120 mm, dubbel verzinkt
Betonbinddraad, 1 mm dik, lengte 120 mm, dubbel verzinkt
€ 302,67/1m
€ 37,21
-2%
€ 36,32
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Toolland TW95125, Elektrische lasapparaat, 2,5 mm
Toolland TW95125, Elektrische lasapparaat, 2,5 mm
€ 104,95/1kg
€ 11,02
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van TIG-lasstaaf W-1.4316, diameter 3,2 mm, staallengte 1000 mm
TIG-lasstaaf W-1.4316, diameter 3,2 mm, staallengte 1000 mm
€ 18.810,00/1m
€ 56,43
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Krimptang, massaklem, 315A, 70mm²
Krimptang, massaklem, 315A, 70mm²
€ 11,58
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van TIG-lasstaaf W-1.4430, diameter 1 mm, staallengte 1000 mm
TIG-lasstaaf W-1.4430, diameter 1 mm, staallengte 1000 mm
€ 91.040,00/1m
€ 91,04
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Telwin CO₂-lasdraad, 0,8 mm, 5 kg
Telwin CO₂-lasdraad, 0,8 mm, 5 kg
€ 14,16/1kg
€ 70,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Telwin gasloos lasdraad, 1,2 mm, 3 kg
Telwin gasloos lasdraad, 1,2 mm, 3 kg
€ 115,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Elektroden EURO nářadí 170026Q Ruthiumelektroden (J421) 2-5 x 300-10 stuks
Elektroden EURO nářadí 170026Q Ruthiumelektroden (J421) 2-5 x 300-10 stuks
€ 9,70/1kg
€ 1,94
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Toolland TW95032, Elektrische lasmachine, 3,2 mm
Toolland TW95032, Elektrische lasmachine, 3,2 mm
€ 98,26/1m
€ 34,39
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Telwin gasloos lasdraad, 0,9 mm, 3 kg
Telwin gasloos lasdraad, 0,9 mm, 3 kg
€ 26,59/1kg
€ 79,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TYSWELD lasdraad, 0,8/1 kg
TYSWELD lasdraad, 0,8/1 kg
€ 11,47/1kg
€ 11,47
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

【Zeer praktisch】Ons binddraad wordt geleverd met een boor. Of u nu knutselt of hekken versterkt, dit draad is onmisbaar. Het is ook zeer geschikt voor het verbinden van constructies, zoals wapeningsstaal. Een essentieel gereedschap voor vakmensen.

【Hoogwaardig materiaal】Ons betonbinddraad is gemaakt van hoogwaardig, verzinkt materiaal, dat beter bestand is tegen corrosie dan ijzerdraad. Het is duurzamer en stabieler. De boor is gemaakt van stevig koolstofstaal met een antislip siliconen handgreep, wat zorgt voor een ergonomischer gebruik.

【Breed scala aan toepassingen】De boorapparaat/driller is perfect voor tuiniers en doe-het-zelvers. Het kan niet alleen gebruikt worden om hekken te repareren of te decoreren, of om zelfgemaakte kransen te maken, maar ook om stalen staven in de bouw te versterken, enz. Het is duurzamer en comfortabeler dan gewone plastic binders.

【Veel mogelijkheden】Ons binddraad is verkrijgbaar in 2 maten, met een lengte van 100 mm. U kunt verschillende maten kiezen, afhankelijk van uw behoeften.

【Productdetails】Sluitdraad: 1,0 mm dik x 100 mm lang, gebogen haak (dubbele groef): 2,7 mm dik x 30 cm lang.


Ons binddraad heeft een breed scala aan toepassingen. Het kan niet alleen worden gebruikt voor het versterken van staal, het afwerken van hekombordingen, maar ook voor handgemaakte projecten. Het is robuust, duurzaam en een zeer handige hulp!

Kenmerken:

Uitgerust met een boor, zeer praktisch:

Onze boorapparaat/driller is uitgerust met een boor, waardoor het zeer eenvoudig is om te bevestigen. U hoeft alleen maar een haak te plaatsen en aan te trekken.

Verzinkt materiaal:

In vergelijking met gewoon draadmateriaal is het duurzamer, beter bestand tegen corrosie en verhoogt het de stabiliteit.

Geschikt voor:

Het bevestigen van stalen constructies, het bevestigen van buitenhekken, het bevestigen van hekken, enz. Het kan ook worden gebruikt voor het maken van handwerk.


Specificaties:

Kleur:

Sluitdraad: verzinkte kleur

Gebogen haak: zwarte handgreep + zilveren haak

Materiaal:

Sluitdraad: koper met ijzeren coating

Haak: staal + siliconen

Afmetingen:

Sluitdraad: 1,0 mm dik x 100 mm lang

Gebogen haak (dubbele groef): 2,7 mm dik x 30 cm lang


Inhoud levering:

1000 stuks sluitdraad

1 klem

Lengte
0.31 m
Diameter
0.001 m
Gewicht
2.3 kg
EAN
9178524883049
MPN (Manufacturer Part Number)
RL-HG10056-1-EO
Fabrikant
Jayseuw

Lengte
0.31 m
Diameter
0.001 m
Gewicht
2.3 kg
EAN
9178524883049
MPN (Manufacturer Part Number)
RL-HG10056-1-EO
Fabrikant
Jayseuw
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Acqua arte set newcastle b58.5h73cm Ubbink
Acqua arte set newcastle b58.5h73cm Ubbink
€ 63,12/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 157,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van INTEX 26334GN Frame Zwembadset Ultra XTR (610x122 cm), inclusief filterpomp, afdekzeil, ladder en bodemzeil
INTEX 26334GN Frame Zwembadset Ultra XTR (610x122 cm), inclusief filterpomp, afdekzeil, ladder en bodemzeil
€ 992,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Heimfleiss® Boorapparaat voor draad, met automatische terugslag, 310 mm - Universele draadklem, kniptang met extra sterke spindel - Rood
Heimfleiss® Boorapparaat voor draad, met automatische terugslag, 310 mm - Universele draadklem, kniptang met extra sterke spindel - Rood
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Jopassy boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 140 mm (1000 stuks). Gekoperd, verzinkt draad met kniptang. Binddraad voor boordraden, boordraad inclusief boorapparaat
Jopassy boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 140 mm (1000 stuks). Gekoperd, verzinkt draad met kniptang. Binddraad voor boordraden, boordraad inclusief boorapparaat
€ 148,35/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Jayseuw Boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 140 mm (1000 stuks). Koperen, verzinkte draad met kniptang. Binddraad inclusief draadboormachine
Jayseuw Boorapparaat voor betonbinddraad, 1,0 x 140 mm (1000 stuks). Koperen, verzinkte draad met kniptang. Binddraad inclusief draadboormachine
€ 148,35/1m
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van KNAUF N440 egalisatiemortel voor vloeren, 25 kg
KNAUF N440 egalisatiemortel voor vloeren, 25 kg
€ 0,88/1kg
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Terrasplank G21, 2,5 x 14,8 x 300 cm, licht houtkleur, WPC
Terrasplank G21, 2,5 x 14,8 x 300 cm, licht houtkleur, WPC
€ 39,76
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Bicycle Gear Hondenfietskar - Fietskar Hond - Fietsaanhanger voor Honden tot max. 40 KG - Hondenkar Opvouwbaar - Hondenkar met Reflectoren en Verstelbare Regenhoes - Blauw
Bicycle Gear Hondenfietskar - Fietskar Hond - Fietsaanhanger voor Honden tot max. 40 KG - Hondenkar Opvouwbaar - Hondenkar met Reflectoren en Verstelbare Regenhoes - Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Lasdraad Procraft SW1215 CO2 1-2/15kg
Lasdraad Procraft SW1215 CO2 1-2/15kg
€ 59,34
-47%
€ 31,20
Verkoper: Procraft
€ 2,08/1kg
Productafbeelding van Lasdraad Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
Lasdraad Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
€ 17,49
Verkoper: Procraft
€ 3,50/1kg
Productafbeelding van Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg
Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,21
-12%
€ 13,37
Verkoper: Procraft
€ 66,85/1m
Productafbeelding van Procraft SW105 MAG-lasdraad 1,0 mm 5,0 kg
Procraft SW105 MAG-lasdraad 1,0 mm 5,0 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,92
-12%
€ 13,08
Verkoper: Procraft
€ 65,40/1m
Productafbeelding van Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
€ 7,94
-11%
€ 6,99
Verkoper: Procraft
€ 60,78/1m