Smaak:

Aardbei

Gainers - Scitec Nutrition - Jumbo (3,52 kg) - Aardbeismaak

€ 85,63

€ 79,64-6%

€ 22,63 / 1l

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Proteïnen & Eiwitten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
€ 23,70/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 72,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,34
-5%
€ 19,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg, smaak: witte chocolade
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg, smaak: witte chocolade
€ 9,77/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 21,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Gainers - Scitec Nutrition - Jumbo (1,32 kg) - Aardbeismaak
Gainers - Scitec Nutrition - Jumbo (1,32 kg) - Aardbeismaak
€ 29,31/1l
€ 38,69
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Gewichtstoename - Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore (5,35 kg) - Chocolade smaak
Gewichtstoename - Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore (5,35 kg) - Chocolade smaak
€ 33,68/1l
€ 193,75
-€ 13,56
€ 180,19
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Whey Isolaat - Scitec Nutrition - WHEY ISOLATE (700 gram) - Aardbeismaak
Whey Isolaat - Scitec Nutrition - WHEY ISOLATE (700 gram) - Aardbeismaak
€ 60,16/1kg
€ 54,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Weider Vegan Proteïne – 750 gram
Weider Vegan Proteïne – 750 gram
€ 82,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BioTech Vegan Proteïne 500g - Bosvruchten
BioTech Vegan Proteïne 500g - Bosvruchten
€ 56,80/1kg
€ 28,40
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Optimum Nutrition Platinum HydroWhey – 1,6 kg – Smaak: Melkchocolade
Optimum Nutrition Platinum HydroWhey – 1,6 kg – Smaak: Melkchocolade
€ 100,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 160,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Polleo Bulk Gainer, 2,5 kg - Vanille
Polleo Bulk Gainer, 2,5 kg - Vanille
€ 20,00/1kg
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van GymBeam - Anabolic Whey, 1000 gram, chocoladesmaak
GymBeam - Anabolic Whey, 1000 gram, chocoladesmaak
€ 56,17/1l
€ 56,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Scitec 100% Whey Protein Professional 1000g - Aardbeiensmaak
Scitec 100% Whey Protein Professional 1000g - Aardbeiensmaak
€ 48,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,93
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | AAKG-poeder, smaak: bosvruchten
6PAK Nutrition | AAKG-poeder, smaak: bosvruchten
€ 75,08/1l
€ 18,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wei-eiwit - Scitec Nutrition - 100% WHEY PROFESSIONAL (500G) - Aardbeismaak
Wei-eiwit - Scitec Nutrition - 100% WHEY PROFESSIONAL (500G) - Aardbeismaak
€ 65,54/1l
€ 32,77
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Polleo Me: Eerste Glutamine, 250 gram
Polleo Me: Eerste Glutamine, 250 gram
€ 79,96/1kg
€ 19,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Weider Vegan Proteïne – 750 gram
Weider Vegan Proteïne – 750 gram
€ 339,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AllNutrition | Whey Protein, chocoladesmaak met karamel
AllNutrition | Whey Protein, chocoladesmaak met karamel
€ 46,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 105,49
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van ESN Creatine, 300 capsules
ESN Creatine, 300 capsules
€ 80,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,14
-2%
€ 32,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Jumbo (3,52 kg) van Scitec Nutrition is de bekendste weight gainer op de markt. Jumbo blijft trouw aan zijn reputatie en helpt sporters om door een calorie-overschot aan lichaamsomvang toe te nemen. Jumbo is een weight gainer die rijk is aan whey-eiwit (53 g per portie) en wordt beschouwd als een compleet eiwit, omdat het essentiële aminozuren levert, waaronder de essentiële aminozuren die essentieel zijn voor het leven en de spiergroei. Jumbo bevat ook een krachtige combinatie van complexe koolhydraten uit verschillende bronnen (Palatinose, haver en maïszetmeel), die de bloedsuikerspiegel stabiel houden om de anabole werking van insuline te optimaliseren. Het hoge molecuulgewicht van de maïszetmeel garandeert een perfecte opname van de koolhydraten en het creatine. Jumbo is verrijkt met creatine monohydraat (3 g per portie) en gemalen creatine monohydraat, om de fysieke prestaties te verbeteren bij korte, opeenvolgende en intensieve oefeningen. Deze formule wordt aangevuld met verschillende mineralen. Zink draagt bij aan een normale eiwitsynthese, magnesium is betrokken bij normale energieproductieprocessen en chroom draagt bij aan een normale stofwisseling van macronutriënten. De toevoeging van arginine en ornithine is betrokken bij de NO-productie en ondersteunt de hormonale functie van het groeihormoon. Verkrijgbaar in de smaken: chocolade, vanille, aardbei.
Kleur
Rood
Fabrikant
Scitec Nutrition
Gewicht
3.7 g
Smaak
Aardbei
Inhoud
3520 ml
Ingrediënten
Ingrediënten: Chocolade: Maltodextrine 22%, wei-eiwitconcentraat 21% [wei-eiwitconcentraat, emulgator: lecithine (soja)], havermeel (gluten) 14%, dextrose 12%, Palatinose™ (isomaltulose*) 10%, fructose 4%, magere cacaopoeder, olie van middelketenvetzuren in poedervorm 2,5% [middelketenvetzuren, vulstof (acaciahars), anti-klontmiddel (siliciumdioxide)], melkeiwitconcentraat, aroma's, maïszetmeel 2%, creatine monohydraat 1,5%, Dextrin®-clusters (maltodextrine) 1%, amandelmeel, quinoa-poeder, gojibessenpoeder, emulgator (lecithine), L-glutamine, L-arginine 0,4%, magnesiumcarbonaat, acaibessenpoeder, L-leucine, L-valine, L-isoleucine, gemicroïseerd creatine monohydraat 0,1%, betaïne 0,06%, L-ornithine HCl, L-lysine HCl, L-tyrosine, L-alanine, zinkbisglycinaat [zinkbisglycinaat, glycine, zuurteregelaar (citroenzuur), anti-klontmiddel (siliciumdioxide)], D-pantotheen, calcium, BioPerine® fruitextract van zwarte peper (Piper Nigrum), cholecalciferol, pyridoxinehydrochloride, chroompicolinaat, calcium-L-methylfolaat.
Aanbevolen dosering
Als Snack
Levensmiddelenbedrijven
Calle Herreros 17-A, PI Los Angeles, 28906 Getafe, Madrid
Verkoopbenaming
Gewichtstoename
EAN
5999100034495

Kleur
Rood
Fabrikant
Scitec Nutrition
Gewicht
3.7 g
Smaak
Aardbei
Inhoud
3520 ml
Ingrediënten
Ingrediënten: Chocolade: Maltodextrine 22%, wei-eiwitconcentraat 21% [wei-eiwitconcentraat, emulgator: lecithine (soja)], havermeel (gluten) 14%, dextrose 12%, Palatinose™ (isomaltulose*) 10%, fructose 4%, magere cacaopoeder, olie van middelketenvetzuren in poedervorm 2,5% [middelketenvetzuren, vulstof (acaciahars), anti-klontmiddel (siliciumdioxide)], melkeiwitconcentraat, aroma's, maïszetmeel 2%, creatine monohydraat 1,5%, Dextrin®-clusters (maltodextrine) 1%, amandelmeel, quinoa-poeder, gojibessenpoeder, emulgator (lecithine), L-glutamine, L-arginine 0,4%, magnesiumcarbonaat, acaibessenpoeder, L-leucine, L-valine, L-isoleucine, gemicroïseerd creatine monohydraat 0,1%, betaïne 0,06%, L-ornithine HCl, L-lysine HCl, L-tyrosine, L-alanine, zinkbisglycinaat [zinkbisglycinaat, glycine, zuurteregelaar (citroenzuur), anti-klontmiddel (siliciumdioxide)], D-pantotheen, calcium, BioPerine® fruitextract van zwarte peper (Piper Nigrum), cholecalciferol, pyridoxinehydrochloride, chroompicolinaat, calcium-L-methylfolaat.
Aanbevolen dosering
Als Snack
Levensmiddelenbedrijven
Calle Herreros 17-A, PI Los Angeles, 28906 Getafe, Madrid
Verkoopbenaming
Gewichtstoename
EAN
5999100034495
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,34
-5%
€ 19,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
€ 23,70/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 72,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
€ 77,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,48
-54%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
€ 3,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,92
-5%
€ 37,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
€ 65,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 197,01
-€ 46,01
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Wei-eiwit - Biotech USA - Protein Power (4 kg) - Chocoladesmaak
Wei-eiwit - Biotech USA - Protein Power (4 kg) - Chocoladesmaak
€ 25,39/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 101,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 29,19/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1000 g, chocolade-hazelnoot smaak
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1000 g, chocolade-hazelnoot smaak
€ 48,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 52,62
-6%
€ 48,94
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Balter hete luchtfriteuse HL-1200, friteuse, 12 liter, mini-oven, LCD-display, 10 programma's, inclusief receptenboek
Balter hete luchtfriteuse HL-1200, friteuse, 12 liter, mini-oven, LCD-display, 10 programma's, inclusief receptenboek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 214
€ 109,00
Verkoper: redshop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2037
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 gram, chocoladesmaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 gram, chocoladesmaak
€ 23,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 72,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, vanille smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, vanille smaak
€ 21,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 117,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,87
-8%
€ 13,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hellburner Black Edition - 120 capsules | Vetverbrander | Dieet | Ondersteuning bij diëten | Stimulerende ingrediënten | Cafeïne | Sinefrine | Groene thee extract |
Hellburner Black Edition - 120 capsules | Vetverbrander | Dieet | Ondersteuning bij diëten | Stimulerende ingrediënten | Cafeïne | Sinefrine | Groene thee extract |
€ 262,28/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
€ 282,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Makita DDF 482 RFJ accuboormachine 18 V 62 Nm + 2x accu 3.0 Ah + lader + Makpac
Makita DDF 482 RFJ accuboormachine 18 V 62 Nm + 2x accu 3.0 Ah + lader + Makpac
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 234,02
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 105,58
-€ 3,59
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, smaak: Cookies & Creme
Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, smaak: Cookies & Creme
€ 21,29/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 7 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Vanille